Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Walentynkowe Pokazy
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-14, 11:00   Walentynkowe Pokazy



Cześć! Dzisiaj zapowiada się piękna, słoneczna sobota, czyż nie?
Po odstępie dwóch miesięcy należałoby zorganizować kolejne pokazy, nie sądzicie? Tym razem są one nieco inne od tych, które znacie, ponieważ kult oddajemy stworkom zakochanym. Nie liczą się typy, lecz uczucie, bo w końcu mamy Walentynki! Każdy uczestnik musi wyznaczyć 2 dowolne Poki. Przebieg atrakcji nie jest taki sam jak w ostatnich pokazach, bowiem zmienia się runda finałowa. Mimo to serdecznie zapraszam do udziału :3



1. Prezentacja.
Za pomocą dowolnie wykonanej prezentacji (jedyny wymóg, by był to post, a nie sam filmik czy coś jeszcze innego, chociaż oprawa muzyczna bądź rysunek na pewno są mile widziane jako dodatek) musicie przedstawić nam swoje startujące Pokemony. W tym etapie ocenie poddany zostanie pomysł&oryginalność występu, a także dodatki (każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk. na obydwa Poki). W prezentacji warto pamiętać o tym, by nie zanudzić widzów, a jednocześnie nie zapomnieć o kilku słowach od siebie na temat Poków. Dodam, że jury lubi w tym etapie, kiedy opiekun ukazuje w swoich stworkach coś różniącego je od innych. Pamiętajcie też, że nie bez powodu są to walentynkowe pokazy. Im bardziej stworki będą ze sobą współgrać podczas prezentacji, tym lepiej!

2. Konkurencje.
Wyżej musicie sprawić, by Wasze stworki wyróżniły się czymś, bo dzięki temu przejdą dalej. Tutaj natomiast będziecie musieli pokrótce opisać, jak Pokemony radzą sobie z kilkoma narzuconymi konkurencjami (zostaną podane po wynikach rudny pierwszej) wybranymi specjalnie dla duetu zakochanych. Rzecz jasna pomysł będzie brany pod uwagę, jednak przede wszystkim liczyć się będzie jak najlepsze poradzenie sobie w dyscyplinie i jak najwięcej współpracy maluchów. Żadne stroje ani inne dodatki nie podlegają ocenie, gdyż chcemy ujrzeć, jak uczestnicy radzą sobie z różnymi przeciwnościami losu w naturalnym środowisku.

3. Atak z miłości.
Tym razem finałowym etapem nie są walki, lecz wymyślenie własnego ataku spośród kilku istniejących (czyli należy je ze sobą połączyć). Co więcej musi to być ruch, do którego potrzebne są dwa doskonale współpracujące ze sobą stworki. Nie przeoczcie też dopisku "z miłości", ponieważ nie chcemy tu ujrzeć nawalanki, lecz pełne serduszek, olśniewające połączenie różnych ruchów, które razem dadzą TO COŚ.

Z etapu do etapu przechodzić będzie ustalona liczba osób. Jeśli chcesz wziąć udział w tych pokazach, wystarczy, że wkleisz tutaj poniższy formularz. By atrakcja miała miejsce, musi zapisać się przynajmniej 6 osób. Limit wynosi 16! Czas macie do 18/02/2015, godz. 19:00.



~ 1 miejsce ~
> 2000$
> wstążka
> Heart Scale
> unique Tentacool -> Valentacool

(dodatkowe z dniem dzisiejszym Pokemon ten dochodzi do listy oficjalnych Pokemonów unique na Crystalu)
- poziom 20
- unique
- z losowym Egg Move

~ 2 miejsce ~
> 1500$
> Heart Scale
> Alomomola

- poziom 8
- zwykły
- z losowym Egg Move

~ 3 miejsce ~
> 1000$
> Heart Scale
> jajko Luvdisca

- zwykły
- z losowym Egg Move



Cytat:
Wybrane Pokemony:
Imiona Pokemonów:
Płcie Pokemonów (można dać &, & lub &):
Czy Pokemony są "wyjątkowe" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: może masz jakieś?



- Księciu ~ Shiny Zoroark "Stillhet" & Blissey "Lykka"
- Gwen Brown ~ Dragonair "Perła" & Lilligant "Flora"
- Fay ~ Mega Sceptile "Gekko" & Dragonite "Nadia"
- Coeur ~ Monferno "Vegeta" & Shiny Gligar "Son Gohan"
- Yuki ~ Shiny Jynx "Sakura" & Mega Gardevoir "Roseen"
- Erika ~ Bergmite "Skadi" & Absol "Ängel"
- Aiko ~ Staryu "Akatsuki" & Gastly "Shoryuu"
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-02-18, 20:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
REKLAMA 
FIRST OF ALL, BITCH...

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Wysłany: 2015-02-14, 11:43   

Ostatnio zmieniony przez Księciu 2015-02-18, 20:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-14, 11:43   

Wybrane Pokemony: Blissey oraz Shiny Zoroark.
Imiona Pokemonów: Lykka oraz Stillhet
Płcie Pokemonów: &
Czy Pokemony są "wyjątkowe"?: Owszem, Zoroark jest w błyszczącej odmianie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Brak.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-14, 18:43   

Wybrane Pokemony: Dragonair i Lilligant
Imiona Pokemonów: Perła i Flora
Płcie Pokemonów: &
Czy Pokemony są "wyjątkowe"?: Nie, obie są zwykłymi formami
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Nie mam, ja już jestem w nich oblatana xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-15, 10:45   

Wybrane Pokemony: Mega Sceptile i Dragonite
Imiona Pokemonów: Gekko i Nadia
Płcie Pokemonów: &
Czy Pokemony są "wyjątkowe"?: nie
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: brak
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-15, 11:25   

Wybrane Pokemony: Monferno & Gligar
Imiona Pokemonów: Vegeta & Son Gohan
Płcie Pokemonów: &
Czy Pokemony są "wyjątkowe"?: Gligar jest shiny
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: może masz jakieś? ---
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-18, 17:44   

Znajcie pandy łaskę. I tak odpadnę w 1 etapie xD

Wybrane Pokemony: Shiny Jynx x Mega Gardevoir
Imiona Pokemonów: Sakura x Roseen
Płcie Pokemonów: Samica x Samica
Czy Pokemony są "wyjątkowe" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Gardevoir jest po prostu Mega,a Jynx jest Shiny.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: ---
_________________
 
  :
     
Erika 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 90
Wysłany: 2015-02-18, 18:59   

Wybrane Pokemony: Bergmite & Absol (o ile zaakceptujesz skan w szkółce o;)
Imiona Pokemonów: Skadi & Ängel
Płcie Pokemonów: &
Czy Pokemony są "wyjątkowe" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Absol jest w swojej Megaformie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami:
Niet.
 
     
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-02-18, 19:05   

Wybrane Pokemony: Staryu i Gastly
Imiona Pokemonów: Akatsuki i Shoryuu (Akatsuki- Staryu, Shoryuu to Gastly.)
Płcie Pokemonów (można dać &, & lub &): K&M
Czy Pokemony są "wyjątkowe"?: Nie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Nie.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-19, 18:38   

Aiko, Staryu to Pokemon bezpłciowy, więc popraw sobie KP. Pozwalam mu wziąć udział, chociaż takiej opcji nie było, ale to dlatego, że zapomniałam o istnieniu owych nijaków ;d


Za pomocą dowolnie wykonanej prezentacji (jedyny wymóg, by był to post, a nie sam filmik czy coś jeszcze innego, chociaż oprawa muzyczna bądź rysunek na pewno są mile widziane jako dodatek) musicie przedstawić nam swoje startujące Pokemony. W tym etapie ocenie poddane zostaną pomysł&oryginalność występu, a także dodatki (każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk. na obydwa Poki). W prezentacji warto pamiętać o tym, by nie zanudzić widzów, a jednocześnie nie zapomnieć o kilku słowach od siebie na temat Poków. Dodam, że jury lubi w tym etapie, kiedy opiekun ukazuje w swoich stworkach coś różniącego je od innych. Pamiętajcie też, że nie bez powodu są to walentynkowe pokazy. Im bardziej stworki będą ze sobą współgrać podczas prezentacji, tym lepiej!
W kwestii dodatków proszę pamiętać, żeby napisać, czego dokładnie używacie (np. nałożyłam kolorową pokrywę na kulkę Yanmy), bo ja nie będę skakać po waszych KP i się domyślać ;p Oczywiście jeśli dodatek nie znajduje się w ekwipunku, nie zostanie zaliczony.

Czas na odpisanie tutaj lub mi na PW macie do 22 lutego br., godz: 18:40.
~ Dodam też, że po wysłaniu posta/PW, nie można go/jej już edytować ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-21, 15:05   


Weszłam na arenę i ukłoniłam się publiczności. Swoim zwyczajem nie zawracałam sobie głowy żadnymi koordynatorskimi dodatkami. -Witam państwa.- Przywitałam się i wyjęłam dwa pokeballe. Wyrzuciłam je w powierzę i na arenie pojawiły się dwa pokemony: Mega Sceptile oraz Dragonite. -A oto i moje pokemony. Sceptile Gekko, który w wyniku Mega ewolucji stał się prawdziwym smokiem oraz Dragonite Nadia, która także jest smokiem.- Przedstawiłam swoje stworki. Kiwnęłam dłonią i oba smoki odskoczyły od siebie. Nadia zaczęła tworzyć w obu łapach kulę z Water Pulse, a Gekko przygotowywał kulę energii z ataku Energy Ball. Oba stworki wypuściły kule w jednej chwili tak, by się zderzyły i kula wody rozprysła się nad pokemonami tworząc mała mżawkę.W tym samym momencie Gekko użył Sunny Day, by w ten sposób powstała tęcza. -Gekko jest roślinnym starterem z Hoenn. Nadia należy do grupy pokemonów, które określane są jako pseudo-legendy.- Powiedziałam nieco o swoich stworkach. Pokemony stały przez chwilę, bo znowu przystąpić do kolejnych ruchów. Dragonite użyła Draco Meteor, by przywołać kamienie spadające z nieba, a Mega Sceptile używał Bullet Seed, by rozbijać je na jeszcze mniejsze kawałki. Gdy ostatnie kosmiczne skały upadły na ziemię oba pokemony ukłoniły się. -To wszystko. Do wiedzenia państwu.- Pożegnałam się i ukłoniłam. Po chwili razem ze swoimi pokemonami zeszłam z areny.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-21, 16:15   

Drugie pokazy. Huh, pierwsze nie wypadły za dobrze, jednak nie zrażam się i startuję ponownie z nową drużyną, nowym podejściem i nową energią. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik – obie kule z pokemonami były otoczone osłonkami i dodatkowo zostały przypieczętowane odpowiednio – dla Blissey naklejką z kropelkami, a dla Zoroark z ognikami. Jestem uczesany, ubrany, świeży i pachnący. Czuję adrenalinę, która pędzi po moich żyłach jak po autostradzie, jednak działa na mnie mobilizująco. Damy radę! Dużo ćwiczyliśmy i myślę, że podołamy i tym razem nie zaprzepaścimy naszej szansy. Mijam dziewczynę, która skończyła swoją prezentację.
Scena i światło reflektorów uniosły moje kąciki ust. To nasz czas.
- Witam szanownych państwa! Jestem Percival i przedstawiam państwu dwoje moich podopiecznych! – Krzycząc to do mikrofonu przy moich ustach, podrzucam obie kule w górę, które wypuszczają ze swoich wnętrz dwa pokemony – skąpaną w kroplach rosy Blissey i otoczoną ognikami Zoroark. Samiczki dygnęły dostojnie i wykonały piruet, podczas którego otaczające je efekty z nalepek na kule zderzyły się i rozprysły wokół nich.
- Te pokazy uważam za szczególne. Walentynki są świętem miłości – a co za tym idzie – chciałbym pokazać jedną z najważniejszych rzeczy, która liczy się w związku, zaraz obok miłości – to zaufanie. – Akcentując ostatnie słowo oddaje scenie moim pokemonom. Blissey z diademem na głowie i różdżką w rękach, wykonała Rain Dance za jej pomocą przywołała deszcz, który ciężkimi kroplami opadał na scenę, a następnie również za machnięciem różdżki użyła Ice Beam i zaczęła zamrażać drobinki w powietrzu, tworząc niesamowite wzory przy akompaniamencie spokojnej muzyki, która symbolizowała jej naturę.
- Lykka to najspokojniejsza istotka, jaką spotkałem na swojej drodze życia. Jej opiekuńczość i matczyna troska niejednokrotnie wprawiała mnie w osłupienie. Jej wyrozumiałość, uczciwość i elegancja mogą być dla kogoś wzorem na harmonie w swoim życiu. – Gdy Blissey tańczyła pośród płatków śniegu, dygnąłem Stillhet, by ta zaczęła swoją część. Zoroark, której fioletowa grzywa została przyozdobiona kilkoma kokardami zawirowała po drugiej stronie sceny, gdzie wykonała Sunny Day, rozgrzewając otoczenie, jednak niedostatecznie mocno, by zlodowaciała część się roztopiła. Następnie podczas swojego tańca ognia zaczęła używać Flamethrowera, który otoczył jej część areny również tworząc różne, kontrolowane przez nią wzory dzięki niewidzialnemu Extrasensory. Muzyka podczas pokazu Zoroark zmieniła się na bardziej żywą.
- Stillhet to żywiołowa Zoroark, która na pierwszy rzut oka nie uzewnętrznia się ze swoim gorącym sercem i zapałem do walk czy pokazów, jednak potrafi niezle nawojować – w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Jej energia, żywiołowość i płomienne serce mogą również być wzorem na czyjeś szczęście.

- Nie bez powodu uzewnętrzniłem te dwa żywioły w moim pokazie drodzy państwo. Bowiem miłość, nie ważne czy różnopłciowa czy tej samej płci, zawsze musi znaleźć kompromis mimo różnicy charakterów. Namiętność musi równoważyć się z ustatkowaniem, podobnie jak ogień i lód.
– I tutaj skinąłem obu pokemonom, które zaczęły się zbliżać do siebie ze swoimi lodowatą i płomienną aurą. Śnieg zderzył się z ogniem, rozpadając się na błyszczące elementy, nie zostawiając po sobie nic. W tym efektownym tańcu oba pokemony zsynchronizowały się niczym ying-yang. Muzyka ustatkowała się, nadając przyjemny oddźwięk
Pokemony zakręciły się w koło, wykonując choreografie z pełną synchronizacją, a następnie pojawiły się po obu stronach mnie, unosząc ręce do góry i kłaniając się w pas.
- Dziękujemy! – I ruszyliśmy, zwalniając miejsce ze sceny następnemu uczestnikowi.


Przepraszam, nie miałem fioletowej kredki na grzywe Zoroark
_________________
 
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-21, 21:50   

Byłem jeszcze za kulisami, czekałem spokojnie na swoją kolej. Poprawiałem rękawy w marynarce, zapiąłem mocniej buty, potem uklęknąłem przy moich pokemonach.
- Chłopaki, damy radę. Ćwiczyliśmy sporo przed tymi pokazami. Nieważne czy przejdziemy dalej czy nie, jestem z was dumny, że opanowaliście występ, który dziś pokażemy. - poklepałem przyjacielsko oba pokemony, a następnie schowałem je do balli. Włożyłem w ozdobne kapsułki i przylepiłem na jednym naklejkę z serduszkami, na drugim z gwiazdkami. W końcu nadeszła moja kolej, więc nałożyłem w pośpiechu kapelusz i wybiegłem na scenę. Zasalutowałem publiczności i wypuściłem stworki, które użyję dziś w prezentacji: Monferno i Shiny Gligar. Serduszka i gwiazdki obijały się o siebie niszcząc jednocześnie, a oba pokemony robiąc salto wylądowały zgrabnie na nogach również salutując ludziom na trybunach.
- Dzień dobry! Dzisiaj przedstawię wam dwa pokemony, Monferno - ognisty szympans, który wie co to walka rodem z Sinnoh oraz Gligar - nietoperz ze szczypcami w odmiennej, błyszczącej barwie prosto z mojego rodzinnego Johto. Dzisiejsze pokazy mają pokazać zgranie dwóch pokemonów. Czyż nie największym testem współpracy i zaufania jest... akrobatyka? Przekonacie się już za chwilę!
Skinąłem na moich podopiecznych, a ci od razu wzięli się za robotę, mianowicie Vegeta stanął na rękach, a Gligar wdrapał się na jedną nogę małpiszona i usadowił się głową na stopie Monferno. Finalnie ognisty stworek stał sobie w najlepsze na rękach, podtrzymując na stopie Gligara, który wisiał głową w dół. Trochę tak postali potem Gligar zeskoczył, chwilę się skupił i teraz on stanął na rękach, szczypcach znaczy. Monferno wskoczył na nóżki Gohana i nie zawalił się.(!) Widzowie mogli ujrzeć jak błyszczący stworek ugina nogi i po paru sekundach prostuje je. W czasie prostowania Monferno wyskoczył w górę robiąc salto, a następnie wylądował z powrotem na nóżkach Gligara.
- Przy pierwszej pozycji Gohan mógł się utrzymać dzięki temu iż stopy Vegety funkcjonują jak dłonie, natomiast w drugiej pozie Gligar utrzymał Monferno za pomocą użytego wcześniej ruchu Strenght. Lecimy dalej z tym koksem.
Monferno splótł dłonie, jakby chciał "dać nóżkę" komuś. Gligar w tym czasie wskoczył na ułożone ręce i ogonem wybił się w górę podlatując pod sam sufit areny, tudzież na krawędź stadionu jeżeli sufitu nie ma rozkładając skrzydła najbardziej jak mógł. Chwilę potem Vegeta wysłał w jego stronę atak Ember, a Son Gohan? Omijał je w bardzo widowiskowy sposób.
- Brawo, Gohan używa teraz Acrobatics, aby omijać ogniki wywołane przez Vegetę. A teraz ostateczny test zaufania i współpracy. Start!
Latający skorpion zamknął oczy i zaczął spadać w dół niczym strzała. Monferno natomiast stał sobie jak gdyby nigdy nic i spokojnie obserwował sytuację. Gligar był coraz bliżej ziemi, 20 metrów... 15 metrów... 10 metrów. W końcu Vegeta zareagował - zakopał się pod ziemię. Chwilę potem buchnął z pod gleby snop ognia i kiedy Gligar miał się zderzyć z piachem, w ostatniej chwili wyskoczył Monferno łapiąc towarzysza i wylądował tuż obok wykopanej dziury. Dopiero wtedy Gligar otworzył oczy i wyszczerzył się do publiczności.
- To się nazywa współpraca. Snop ognia, który przed chwilą widzieliście to był Fire Pledge. Dziękuję za uwagę, do zobaczenia! - opuściliśmy arenę.
 
 
     
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-02-22, 18:33   

Czekając na swoją kolej, wypuściłam oba stworki- Gastlyego oraz Staryu. Zaproponowałam im ubranie strojów, które sobie wybrały- zgodziły się od razu. Toteż Gastly nałożył sobie swoją skórzaną bluzę a staryu "ubrała" swój strój. Tak przystrojone pokemony musiały wytrzymać jeszcze kilka dodatków, więc pokazałam je im oraz schowałam do pokeballi. Po schowaniu, pokeballe okryłam wcześniej zakupioną nakrywką na którą uprzednio nałożyłam naklejki w kształcie serca. Wypuściłam ich ponownie z pokeballi. Teraz, są już gotowi! Po usłyszeniu zirytowanego głosu komentatora który miał problem z odczytaniem mojego nazwiska z karty uczestników, wparowałam wraz z podopiecznymi na scenę.
-Witam! Jestem Sophia Ring SP Saturn VII, a to moi podopieczni.- powiedziałam. Wtem, z boków sceny zaczął ulatniać się dym, a stojące za moimi plecami pokemony wybiegły naprzód.
-Pierwszym pokemonem jest Gastly- psotnik, którego chyba nikomu nie muszę opisywać! Ale! Jest on odważnym, dzielnym pokemonem i skorym do występu przed państwem. Zaś drugi, to Staryu- pokemon rozgwiazda o tak pięknym klejnocie jakim jest jego uroda, zachwyca samym widokiem. Ten pokemon jest też przeciwieństwem Gastlyego- prawdziwe z niego strachajło. Ale dzisiaj, pokażemy państwu że miłość przebije najsilniejsze granice- przebije się przez to, że duch wraz z normalnym się nienawidzą, przebije się przez to, że Staryu nie będzie chciał się pokazywać publiczności! Miłość to największa potęga świata!~- opisałam podopiecznych. Na początku, zakręciłam palcem- był to gest uświadamiający Staryu, aby zaczął się kręcić wokół własnej osi. Wyglądało to naprawdę dziwnie- rozgwiazda w czarno-różowej sukni kręcąca się. Wtem, drugim palcem wskazałam na ten pierwszy, obracający się. Gastly podleciał do beżowego nijakiego pokemona oraz usiadł na jego klejnocie, ciesząc się jak dziecko będące na karuzeli. Był to jeden z etapów mojego planu. Zaraz po zakończeniu obrotów, oba pokemony błąkały się z braku równowagi. Rozkazałam Gastlyemu przyciągnąć partnera poprzez Lick, a później ów atakiem złapać się jego kończyny i tańczyć walca. Dziwne połączenie, prawda? Para powoli kończyła występ, a ich relacje polepszały się. W końcu, Gastly źle obrócił partnerką/partnerem, i ten obraził się za pomocą Harden- wszystkie próby romansu zostały przez Staryu odepchnięte. I tak, po finałowej syrenie zeszłam z pokemonami ze sceny, oczekując na rezultat.
_________________
 
     
Erika 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 90
Wysłany: 2015-02-22, 18:39   

Muszę przyznać, że zżerała mnie ogromna trema przed pierwszymi pokazami. Zresztą nie tylko mnie – moje podopieczne przestępowały z łapki na łapkę, z jednej strony nie mogąc się doczekać wyjścia na scenę, a z drugiej bojąc się trochę występu przed tak ogromną publiką.
Pamiętam, że uśmiechnęłam się do nich szeroko i przyklękłam koło nich.
– Wszystko będzie dobrze, ćwiczyłyśmy nasz układ wiele razy – odezwałam się z nadzwyczajnym spokojem w głosie. – Pamiętajcie, że najważniejsza jest zabawa!
Następnie podniosłam się, poprawiłam ciuszki (niezwykle podobne do mojego stroju, tyle, że w mniejszym rozmiarze) towarzyszkom i schowałam je do Balli. Chwilę potem nałożyłam na nie ozdobne pokrywki i nakleiłam naklejki – na kulkę z Mega Absol nalepkę z piórkami, a na "mieszkanko" Bergmite z chmurkami.
Wzięłam po raz ostatni głęboki wdech i wyszłam na scenę, wyrzucając w górę trzymane PokéBalle. Gdy tylko moje stworki wyskoczyły z kul, światła zgasły, a publiczność zaczęła zaskoczona szeptać między sobą. Ale tak właśnie miało być!

– Zaczynamy! – oznajmiłam i pstryknęłam palcami. W tym momencie z głośników wydobyła się muzyka, a światła reflektorów rozbłysły, ujawniając arenę, nad którą unosiła się mgła utworzona za pomocą Mist (Bergmite).
– Witam, nazywam się Erika Carlsson. Na pewno większości z państwa na wspomnienie o miłości i walentynkach nasunie się na myśl Kupidyn albo Amor... Ale dzisiaj chciałabym zwrócić państwa uwagę na postać z zupełnie innych wierzeń – Frigg, nordycką boginkę miłości i małżeństw, którą chciałabym zaprezentować swoim wyglądem, oraz przedstawić państwu dwie istoty, które zasługują na miano jej posłanek – wygłosiłam, tłumacząc swój nietypowy strój i wprowadzając publikę w atmosferę naszego występu. Tymczasem środek sceny zaczął się tajemniczo błyszczeć. Poświata stawała się coraz większa, aż w końcu łuna światła objęła trybuny (Calm Mind - Mega Absol). Coś rozwinęło skrzydła i wzbiło się w powietrze. – Pierwszą z nich jest Ängel, choć jej typ to mrok, to jak każdy anioł jest symbolem miłości. Uwielbia prezentować swe piękno i za wszelką cenę strzeże zakochanych par.
Na ostatnie słowa Mega Absol zaprezentowała swoją waleczność rozbijając za pomocą Quick Attack'u kule wypuszczone w powietrze przez Bergmite (Hidden Power - flying). Przy okazji ukazała swoje piękno obracając się w rytm melodii (Sword Dance), gdy fioletowe drobinki rozbitego ataku opadały na jej skrzydła. Jeszcze przez chwilę wirowała, a następnie wylądowała na lodowej skarpie, utworzonej w międzyczasie przez Bergmite (Ice Beam).

Po tym ponownie zgasło światło. Słychać było w między czasie jakieś syczenie, jakby ktoś coś zamrażał. Gdy reflektory powtórnie rozbłysły nad areną znów unosiła się mgła (Mist), lecz nie to najbardziej rzucało się w oczy. W czasie tej krótkiej przerwy na scenie stanął średniej wielkości, lodowy pałacyk stworzony za pomocą Ice Beam. Po chwili na samym czubku budowli pojawiła się Bergmite, która zaraz po tym zaczęła ślizgać się na lodzie i zjeżdżać na lodowych zjeżdżalniach niczym dziecko. W tle leciała już od pewnego czasu zupełnie inna melodia, a ja znowu zabrałam głos.
– Oto druga posłanka Frigg – Skadi, choć jeszcze niewielka i z wyglądu przypomina bryłkę lodu, to jej serduszko jest pełne miłości. Jest opiekuńcza i nigdy nie odstępuje mnie na krok – przedstawiłam swoją starterkę, gdy ta trafiała w wysłane z różnych stron przez Mega Absol (Attrack) serduszka Icy Wind'em.
Gdy wylądowała na ziemi, mgła, która zdążyła już opaść, odkryła mnóstwo klonów Mega Absol (Double Team - powód wysyłania serduszek z różnych stron), które zaraz po tym zaczęły znikać. Tym samym zakończyliśmy swój występ, kłaniając się i opuszczając scenę.
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-23, 17:17   

Fay
Przedstawinie całkiem ciekawe, ale zabrakło mi lepiej zorganizowanego popisu z dawką walentynkowej miłości i ciekawostek o startujących Pokach (w sensie takich, które mówią o ich oryginalności, niepowtarzalności, bycia innymi od reszty gatunku). Dodatków brak. 8/15ptk. + 0/5pkt. = 8/20ptk.

Księciu
W twoim występie znalazło się wszystko, czego mogłam zapragnąć. Było ciekawe przedstawienie obydwu stworków pod kątem ich oryginalnych charakterów, do tego nawiązanie walentynkowe, dużo miłości i wybranego przez ciebie zaufania, także dodatki w postaci ozdób, a nawet muzyka i uroczy rysunek (jakoś przeżyjemy ten brak fioletowej kredki ;p). 15/15ptk. + 5/5ptk. = 20/20ptk.

Coeur
Pokemony na pewno pokazały duże zgranie, bo w końcu inaczej nie da się wykonać w duecie pokazu akrobatyki. Co za tym idzie było też nawiązanie do zaufania, jednak nie do końca było odniesienie do święta zakochanych. Wykorzystanie ataków ciekawe, opisy takie na czwórkę, a do tego pięć dodatków. 12/15ptk. + 5/5ptk. = 17/20ptk.

Aiko
Opisanie całkiem ciekawe, jednak bardziej zaintrygowało mnie zakończenie. Wszyscy spodziewają się całusa, a tu Staryu puszcza foszka. Hehehe, zabawne ;) Jeśli chodzi o resztę występu - udany, Pokemony współgrały. Zabrakło mi ataków, bo dwa to jednak niewiele. Za dodatki zdobywasz maksa. 12/15ptk. + 5/5ptk. = 17/20ptk.

Erika
Łał, brawo za opracowanie muzyki do występu. Fajny motyw z nordycką boginią, bo od razu nadaje to występowi oryginalności. Dobrze, że opisałaś w sposób ciekawy swoje startujące Pokemony, a także wszystkie poczynania uzasadniałaś atakami. Zabrakło mi jednak większej współpracy między dwójką samiczek, ale mimo wszystko było bardzo ładnie. Dodatki dają ci dodatke 5pkt. 13/15ptk. + 5/5ptk. = 18/20ptk.

Gwen Brown napisał/a:


Kolejne pokazy, a więc kolejne wyzwania. W tym wypadku trzeba było użyć dwóch pokemonów, a więc wrażenia były podwójne. Gwen razem ze swoimi podopiecznymi dokonywała jeszcze ostatnich poprawek przed występem. Sama upięła włosy i przywdziała niebiesko-zieloną suknię nawiązującą kolorystycznie do wystawianych pokemonów. Jej podopieczne także były na swój sposób przystrojone. Dodatków nie było jednak zbyt wiele, aby nie przytłoczyć nimi naturalnego piękna Dragonair i Lilligant. Smoczyca miała owiniętą wokół ogona wąską, zieloną wstążkę, na której dyndał sobie Shell Bell- przedmiot, który Perła zawsze miała przy sobie. Lilligant także była przystrojona we wstążki, te jednak były niebieskie. Jedną, dość szeroką była obwiązana "w pasie", a drugą, węższą miała wpiętą w pobliżu swego kwiatka na głowie tak, że końcówki luźno sobie zwisały.
To jak prezentowały się oba pokemony oddaje powyższy rysunek.
Kiedy wszystko było już gotowe, dziewczyna odwołała swoje pokemony. Nałożyła na wierzch każdej kulki ozdobną pokrywkę, a także nakleiła na nie po jednej nalepce- chmurki i ogniki. Potem pokaz mógł się już zacząć.
Dziewczyna wyszła na scenę. Czuła się dość pewnie, już występowała kilka razy więc przyzwyczaiła się do spojrzeń widowni. Po podejściu do mikrofonu skłoniła się lekko.
- Witam szanownych państwa. Nazywam się Gwendala Brown i dziś zaprezentuję wam nie jednego, a aż dwa pokemony. Może na początek opowiem co nieco o nich. Za chwilę wystąpią przed państwem Perła, moja Dragonair oraz Flora- urocza Liligant. Z Perłą łączy mnie szczególna zażyłość, ponieważ jest moją starterką. Jest ona pokemonem smokiem, pochodzącym z regionu Kanto, będąca także środkowym stadium ewolucyjnym- wyższym od Dratini i niższym o Dragonite. Lilligant z kolei jest pokemonem typu trawiastego, wywodzącym się z regionu Unova. Ewoluuje z Petilil za sprawą Sun Stone. Teraz znając już "aktorów" zapraszam na samą sztukę. Oto Perła i Flora!
Po tych słowach dziewczyna podrzuciła pokeballe uwalniając swoje podopieczne. Po chwili scenę zasnuła delikatna mgiełka, a gdzie nie gdzie pojawiły się pojedyncze światełka. Była to zasługa wykorzystanych nalepek, które nadały surowej scenie nieco mistycznego, a wręcz bajkowego wyglądu. Potem pojawiły się pokemony- dorodna Dragonair i delikatna Lilligant.
Po chwili zaczął się pokaz. Zaczęła Dragonair, która z pomocą Ice Beam pokryła scenę cieniutką warstewką lodu jak na lodowisku. Teraz oba pokemony sunęły po lodzie niczym na łyżwach. W pierwszej części zdecydowanie królowała smoczyca. Dragonair tańczyła, był to tajemniczy Dragon Dance. Lekko posuwała się na lodzie, od czasu do czasu wykonując zgrabny wyskok. Często poruszała też ogonem, wprawiając w ruch swój ukochany dzwoneczek. Na razie operowała też wspomnianym już lodowym promieniem. W pewnym momencie utworzyła kilka lodowych "skał" oraz nieregularne i powyginane lodowe "niby-drzewa". Ale jej partnerka także się nie obijała. W tym samym czasie Lilligant także tańczyła - wykonywała nieco delikatniejszy pląs- Quiver Dance. Obie co chwila zbliżały się do siebie i oddalały. Krążyły w tym niezwykłym tańcu jak kochankowie, jak listki na wietrze. Kiedy już, już miały się dotknąć oddalały się od siebie jakby były pchnięte nagłym powiewem wiatru. W końcu Dragonair zataczała wokół niej kręgi niby to oplatając ją. W pewnym momencie oba stworki otoczyła lodowa kopuła- zasługa Ice Beam. Trwało to dosłownie moment, bo po chwili z kopuły wystrzelił widowiskowy Draco Meteor. Zaraz też wszędzie zrobiło się jaśniej- to z kolei był Sunny Day. Światło odbijało się od lodowych odłamków, które powstały po zniszczeniu kopuły, sprawiając, że iskrzyły się pięknie. Lilligant obracała się lekko i z pomocą Leaf Storm, rozbiła cześć lodowych skał, ponownie wzniecając chmurę połyskliwych odłamków. Listki okleiły też wspomniane wcześniej lodowe drzewa, tak, że wyglądały teraz niczym te prawdziwe. Potem Flora płynnie przeszła do Petal Dance. W tym czasie Dragonair powieliła się za pomocą Substitute. Oba smoki owinęły się nieco u stóp Lilligant, a po chwili uniosły się do góry i wygięły w kształt serca, podnosząc tańczącą na nich trawiastą królewnę. Lilligant szybko przeszła do Petal Blizzard, a w tym samym czasie obie smoczyce wykonały Attract. Po scenie rozeszła się swoista fala złożona z serduszek oraz płatków kwiatów. Zaraz po tym obie Dragonair delikatnie odstawiły Lilligant na ziemię, następnie każda ustawiła się po jednej stronie Flory i na koniec wszystkie trzy skłoniły się lekko.
- To właśnie były Perła i Flora. A teraz co nieco o samym występie. Jak wiemy Święto Zakochanych przypada zimą. Jednak jest jeszcze jedna pora, którą dedykuje się zakochanym. Wiosna. Jak wiadomo wiosną wszystko w przyrodzie ma się ku sobie. To czas amorów i zalotów. Postanowiłyśmy ukazać oba te okresy. Zimowe Walentynki oraz rozkwitające wiosną zaloty. W czasie pokazu mogli też państwo zobaczyć cechy moich podopiecznych. Lilligant jest delikatna i wrażliwa. Nie Lubi rozwiązań siłowych, więc idealnie nadaje się jako reprezentantka wiosny. Perła z kolei jest dumna i pewna siebie. To silny i na swój sposób surowy pokemon- idealnie więc pasuje do niej zima. Obie są za to bardzo oddane i uczuciowe- to miał zademonstrować ich niezwykły taniec. Mam nadzieję, że cały pokaz przypadł państwu do gustu. Dziękujemy!
Po tych słowach wszystkie- i pokemony, i blondynka skłoniły się i zeszły ze sceny.

Gwen Brown
Występ mi się podobał, nawiązywał do święta miłości i jedynym drobnym zastrzeżeń, jakie mam, jest niepotrzebna pogadanka o obydwu Pokemonach pod kątem ich ewolucji i tych wiadomych spraw. Naprawdę, starczy nam uwzględnienie wyłącznie tego, czym startujące Poki wyróżniają się od innych ze swojego gatunku, co na szczęście zawarłaś pod koniec. Dodatków było wystarczająco, byś otrzymała za nie maksymalną liczbę punktów. 14/15ptk. + 5/5ptk. = 19/20ptk.

Do następnego etapu przechodzą: Księciu, Gwen Brown, Erika, Aiko, Coeur. Niestety Fay i Yuki (buuuuu, leniuszek nie odpisał!) musimy pożegnać, ale serdecznie zapraszamy do najbliższych pokazów.



Waszym zadaniem jest napisanie pokrótce, jak Pokemony radzą sobie z kilkoma narzuconymi konkurencjami wybranymi specjalnie dla duetu zakochanych. Rzecz jasna pomysł będzie brany pod uwagę, jednak przede wszystkim liczyć się będzie jak najlepsze poradzenie sobie w dyscyplinie i jak najwięcej współpracy maluchów. Żadne stroje ani inne dodatki nie podlegają ocenie, gdyż chcemy ujrzeć, jak uczestnicy radzą sobie z różnymi przeciwnościami losu w naturalnym środowisku. Dodam też, że kieszonkowe potworki muszą zaprezentować się w każdej z konkurencji, a nie wybierają jedną czy dwie. Oto one:
1. "Miłość pokona wszystko" - w dowolny sposób przedstawcie potęge miłości. Może to być w formie scenki albo czegoś innego.
2. "Toksyczny związek" - brzmie zabawnie, ale nie dajcie się zmylić nazwie. W przeciwieństwie do pierwszej konkurencji w tej musicie zademonstrować agresję i zazdrość tak, by wszyscy wiedzieli, że z uczuciami nie należy bezmyślnie pogrywać.

Czas na odpisanie tutaj lub mi na PW macie do 26 lutego br., godz: 19:00.




GRATULACJE!
To miejsce odwiedziła kotka Fatum (szukajka Halloween - dopisek zostanie usunięty 1 listopada).
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-10-29, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.