Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
[+18][Pokemon]Mała Noibat, która chce pokazać swą siłę
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-17, 12:09   

Jak postanowiłam, tak też zrobiłam. Po zjedzeniu leczniczej jagody zrobiło mi się o wiele bardziej lepiej. A potem przysiadłam sobie nad ćwiczeniami umysłowymi, coby nikomu zbytnio nie przeszkadzać. Ćwiczyłam sobie w najlepsze, kiedy moją uwagę zwróciło ciche chrząknięcie. Czyli jednak będzie rozmowa.
- Dziękuję. Lubię mieć poczucie, że to co robię robię dobrze- odparłam na jego pochwałę, że nie leniuchuję.
Norfi wspomniał też o stadzie mojego gatunku. Ta...
- Bo to było moje rodzinne stado. Tamtego dnia mnie porzucili, spisali na straty jako małe i nieporadne pisklę- odparłam sucho, wymownie strzygąc swoim poszarpanym uchem.
- Cóż, nie moja wina, że wyklułam się taka jaka się wyklułam, a nie jako olbrzym wielkości dorosłego Charizarda. W każdym razie nie byłam wtedy jedyną porzuconą. Został ze mną najstarszy Noivern ze stada. Nestor, albinos, nie wykluczam, że mogłeś go znać lub coś o nim słyszeć. To on się mną potem zajmował. Teraz...
"Teraz tylko się nie rozpłakać"- pomyślałam. Nie lubiłam wracać myślami do śmierci Nestora. Szczególnie, że cała sprawa była jeszcze dość świeża. Ech, ale skoro już zaczęłam wypadałoby skończyć.
- Teraz już go nie ma. Nie żyje. Zginął kiedy zawaliła się nasza jaskinia, jakiś czas temu. Teraz muszę radzić sobie sama. Postanowiłam sobie, że to czego mnie nauczył nie przepadnie. Wędruję więc sobie to tu to tam w nadziei, że ktoś podzieli się ze mną swoją wiedzą. Można powiedzieć, że dzięki tej woli zdobywania wiedzy trafiłam w końcu do Edgara. Ale i to nie od razu.
Opowiedziałam mu więc jak to najpierw spotkałam Milika, a potem zupełnym przypadkiem wplątałam się w aferę z Zirri i jak to jeszcze większym przypadkiem urosłam do miejscowej bohaterki.
- Edgara zafascynowała sprawa Zirri i to, że użyła na mnie swojej magii. Przez jakiś czas robiłam dla niego za królika doświadczalnego, a w zamian Edgar nauczył mnie Steel Wing. Na koniec poprosił mnie o dostarczenie tego listu, skoro i tak miałam lecieć gdzieś dalej. Twój barat służył mi za przewodnika i takim oto sposobem trafiłam w te strony. Potem oczywiście spotkaliśmy ciebie.- stwierdziłam na koniec.
Przez chwilę się nie odzywałam, możliwe, że Norfi będzie miał też jakieś pytania. A potem...
- Tak sobie pomyślałam... Może mogłabym też nauczyć się czegoś od ciebie? Oczywiście nie za darmo, doskonale rozumiem, że inni cenią sobie swój czas, może znajdzie się coś co mogłabym zrobić w zamian. Oczywiście zrozumiem, jeśli się nie zgodzisz.
Nie ma co się czaić- co ma być to będzie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
Woof Woof

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Wysłany: 2016-01-24, 09:41   

 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-01-24, 09:41   

Norfi słuchał w milczeniu tego co miałaś do powiedzenia.
- Tak, słyszałem o Nestorze, ale osobiście go nie znałem. Mój ojciec znał, mówił mi, że ten Noivern uratował mu kiedyś życie – znowu milczał, kiedy opowiedziałaś o śmierci swojego opiekuna. – Cóż, mogę powiedzieć, że mi przykro z powodu twojej straty i tego jak twoje stado cię potraktowało, ale to byłyby tylko puste słowa. Widzę, że jesteś osobą zdeterminowaną, która ma cel i nie potrzebuje współczucia.
Potem opowiedziałaś mu o Zirri i spotkaniu z Edgarem.
- Wieści o problemach sprawionych przez tą tak zwaną „Czarownicę” dotarły nawet tutaj. Miałem zamiar udać się do doliny zająć sprawą, ale mnie ubiegłaś – uśmiechnął się. – Po takim dokonaniu nie dziwię się, że Edgar zechciał cię trenować.
Kiedy zapytałaś, czy mógłby cię czegoś nauczyć, Norfi zamilkł na chwilę, rozważając to.
- Nie lubię brać uczniów, ponieważ sam siebie nie uważam za nauczyciela, chociaż pewnie na słabiaka nie wyglądam – rzekł. – Z drugiej strony chciałbym ci pomóc w realizacji twojego celu i moja rodzina ma dług wobec twojego świętej pamięci opiekuna, więc możemy spróbować. I tak, miałbym coś co mogłabyś zrobić. Chciałem prosić o to Fifiego, ale możesz to również zrobić ty. To będzie taki test. Trening u mnie nie będzie lekki, wiesz szkoła Edgara. Lepiej się upewnić, że sobie poradzisz. Szczegółami jednak zajmiemy się jutro. Dzisiejszy wieczór poświęć na odpoczynek. Przyda ci się – uśmiechnął się.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-24, 10:26   

O proszę, czyli jednak ktoś słyszał o Nestorze. Aż się uśmiechnęłam leciutko, kiedy to usłyszałam. Jak dotąd wszyscy tylko patrzeli na mnie zaskoczeni co w tych stronach robi ktoś mojego gatunku.
Za to jeszcze bardziej ucieszyłam się kiedy Norfi stwierdził, że może będzie chciał mnie czegoś nauczyć. W tym momencie prawie na pewno ślepia mi zabłyszczały z radochy. Fakt, wcześniej czekał mnie jeszcze jakiś test, o którym miałam dowiedzieć się czegoś jutro, ale to nie ważne!
- Dziękuję. Postaram się dać z siebie wszystko- odpowiedziałam, nie kryjąc zadowolenia.
Norfi uprzedził mnie, że jutro nie będzie łatwo i lepiej, abym wypoczęła. Nauczona doświadczeniami z Edgarem, nie musiałam mieć tego dwa razy powtarzane. Kiwnęłam tylko głową i wróciłam w głębszą część jaskini, gdzie ponownie przyszykowałam się do snu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-01, 10:24   

Po zakończeniu rozmowy Norfi wrócił na swoje stanowisko przed wejściem do jaskini, a ty pomaszerowałaś do kątka, gdzie ułożyłaś się, próbując znowu zasnąć. Co ciekawe Fifi nawet się nie zbudził przez cały ten czas. Jako że wcześniej zdrowo pospałaś, trochę to potrwało, ale w końcu udałaś się na powrót do krainy snów i tym razem nie towarzyszyły ci żadne dziwne koszmary.

*
Kiedy się zbudziłaś na zewnątrz panował szary świt, a przed wejściem wciąż stał niczym posąg Norfi. Można się zastanawiać, czy w ogóle szedł spać. W każdym razie czułaś się bardzo wypoczęta, a wczorajsze przygody pozostały już tylko wspomnieniem. Fifi też już się obudził i konsumował w najlepsze śniadanie, korzystając z zapasów starszego brata.
- Dzień dobry Ariano. Przyłączysz się do posiłku? – zaproponował ci z uśmiechem. – Jak znam mojego brata, da nam wycisk. Szczególnie mi, bo nie będzie zadowolony z moich postępów – z jego dziobu wydostał się lekko nerwowy chichot.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-01, 12:24   

Ponieważ już wcześniej przespałam kilka godzin, nie było łatwo ponownie zebrać się w sobie i usnąć. Ale w końcu się udało. Skutek był taki, że wyspałam się jak nigdy, nic mnie już zbyt mocno nie bolało i ogólnie miałam nawet nie najgorszy nastrój. Rzuciłam okiem na wyjście, gdzie dalej tkwił Norfi. Zastanawiałam się czy on w ogóle spał. Nie no, musiał. Każdy potrzebuje snu, choćby i głupiej kilkuminutowej drzemki. Tymczasem Fifi już się obudził i właśnie pałaszował śniadanie.
- Dzień dobry- powiedziałam przeciągając się się.
- Bardzo chętnie- odparłam.
Tym razem nie omieszkałam poczęstować się zapasami moich gospodarzy, bo i czemu nie. Tymczasem Flrtchling trochę obawiał się dzisiejszego dnia.
- Może nie będzie tak źle. Z resztą Norfi to twój brat, na pewno krzywdy ci nie zrobi- odparłam znad jagody, posyłając rudzikowi przyjazny uśmiech.
Jedna-dwie jagódki i po śniadaniu. Nie chciałam się za bardzo obżerać, bo raz że nie byłoby to takie kulturalne, a dwa, że nijako to tak nażreć się przed większym wysiłkiem fizycznym. Poza tym ciekawiło mnie co takiego wymyślił Norfi.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-08, 09:01   

Tak więc skorzystałaś z zaproszenia i przysiadłaś się do Fifiego, aby zjeść z nim śniadanie, tym razem złożone z zapasów gospodarza.
- Krzywdy może mi nie zrobi, ale wycisk już tak – odparł w trakcie konsumpcji Fletchling. – Widzisz, Norfi uważa, że tylko ciężki wysiłek fizyczny czyni cię naprawdę silniejszym. To dlatego od dłuższego czasu siedzi w tych górach. Żeby tutaj przetrwać trzeba być silnym, a on ma motywację, by dalej trenować. Chociaż po tym jak pogonił tego Charizarda sądzę, że za jakiś czas skończą mu się godni przeciwnicy – zachichotał.
Wkrótce jagódki zniknęły w waszych brzuszkach, a Fifi uprzątnął jedzenie, chowając je ponownie do spiżarki brata. Chwilę potem jeszcze leniuchowaliście, aż w końcu Norfi wszedł do jaskini.
- Jesteście gotowi? – zwrócił się do was. – Chciałbym już ruszać. – oznajmił.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-08, 13:50   

Śniadanie upłynęło w dość przyjemnej atmosferze. Fifi dalej obawiał się treningu. Z tego co mówił trzeba będzie się porządnie namachać, jak już Norfi weźmie nas w obroty.
- Właściwie twój brat ma rację. Porządny trening bardzo dużo daje, wiem to po sobie. A jak się go jeszcze powtarza odpowiednio długo...- mruknęłam w międzyczasie.
Tak, najwyraźniej miałam dość zbliżone mniemanie o tym czym powinien być trening co Talonflame. Pomijając, że lubiłam ćwiczyć... właściwie cokolwiek, choćby dla samej idei trenowania. Być tak na prawdę silną... Oj tak, bardzo mi się taka koncepcja podobuje.
Tymczasem po kilku minutach Norfi postanowił przejść do rzeczy. Od razu podfrunęłam bliżej wyjścia.
- Zwarta i gotowa- obwieściłam, nie mogąc się już doczekać.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-14, 11:53   

Fifi również oznajmił gotowość, chociaż mniej ochoczo od ciebie i Norfi kiwnął dziobem z zadowoleniem. Dał wam znak, byście szli za nim. Wyszliście przed jaskinię. Był wczesny świt i słońce dopiero wynurzało się ponad otaczającymi cię zewsząd szczytami. Teraz, gdy nie goniło cię nic, ani nie padałaś ze zmęczenia mogłaś się rozejrzeć po okolicy. Zaiste góry wyglądały jednocześnie pięknie i majestatycznie, jak i groźnie oraz nieprzystępnie. Skalne szczyty o podnóżach porośniętych roślinnością i nagich wierchach piętrzyły się wysoko. Z pewnością trudniej tu przeżyć niż w dolinie, w której spędziłaś dotąd wszystkie swe lata. Czułaś powiem wiatru na sierści i szczerze mówiąc było dość chłodno.
- Dobra, zrobimy z przelotu część waszego treningu. Na miejsce, do którego chcę was zabrać prowadzi idealna trasa, aby nieco przećwiczyć skrzydła i szybkość. Po prostu lećcie za mną i starajcie się nadążyć. Nie martwcie się, nie zostawię was zupełnie w tyle – oznajmił Norfi, machając dla rozgrzewki kilkukrotnie swymi skrzydłami.
Po chwili machnął mocniej i znalazł się w przestworzach. Czekał aż tylko ty i Fifi również wystartujecie.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 16:11   

No, no, widoczki to są tutaj niezgorsze. Jest na czym oko zawiesić. Inna sprawa, że choć przebywałam w tych górach tyle co nic, zdążyłam się przekonać, że ciężko jest tu wyżyć. Nie to co spokojność lasów w dolinie.
Tymczasem Norfi wyjaśnił nam pokrótce w czym rzecz. Zaraz też zerwał się do lotu i zawisł na chwilę w powietrzu czekając na nas. Nie tracąc czasu także kilkoma machnięciami skrzydeł znalazłam się w górze. Cóż, sprawa była prosta- lecieć za Norfim, uważać na ewentualne trudności czy przeszkody i... po prostu lecieć. Ot i cały mój plan działania.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-20, 10:10   

Ruszyliście więc za Norfim, który narzucił spore tempo. Ty i Fifi nieźle musieliście się na machać, by nadążać za sokołem. On oczywiście mógł lecieć dużo szybciej, ale zgodnie ze swymi słowami dostosowywał swoją szybkość do waszych możliwości. Jednakże szybki lot to nie wszystko co Norfi zaserwował w ramach treningu. Lecąc za nim pomiędzy wzniesieniami, skałami i roślinami, śmigając rowami i jaskiniami, nierzadko byłaś zmuszona do wykonywania karkołomnych akrobacji, małpując przy tym lecącego przed wami Talonflame’a. No nie było tak, że przeszkody brały was z zaskoczenia. Norfi ostrzegał, gdy zbliżaliście się do trudniejszego momentu trasy.
Po jakiejś godzinie tego męczącego lotu, Norfi nagle zawisnął w powietrzu. Trochę to było zaskakujące, więc z rozpędu aż go wyminęłaś nim udało ci się wyhamować. Szczerze mówiąc nie czułaś się jakoś mega zmęczona. Po tym co zaserwował ci Edgar i wczorajszej przeprawie przez wąwóz na pewno się wzmocniłaś. W dużo gorszym stanie od ciebie był Fifi, który dyszał ciężko.
- Jesteśmy na miejscu – rzekł tymczasem Norfi i wskazał dziobem na ziemię pod wami, gdzie wśród karłowatych krzaczków ziała dziura. – Lądujemy tam i możecie sobie zrobić chwilę przerwy. Potem przejdziemy do następnej sprawy – oznajmił i zaczął lądować.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-20, 14:14   

I polecieliśmy. Faktycznie, Norfi nie żartował i nie był to zwykły przelot. Nie dość, że trzeba było poruszać się dość szybko, to jeszcze musiałam mieć na uwadze różne przeszkody. Starałam się przy tym patrzeć co robi sokół, ale nawet pomimo tego, momentami bywało ciężko. Koniec końców dolecieliśmy, gdzie mieliśmy dolecieć. Norfi zahamował tak gwałtownie, że zupełnie się tego nie spodziewałam. Swoją drogą fajna umiejętność- zatrzymać się praktycznie od razu po takim pędzie. Tymczasem mogłam się nieco rozejrzeć. Zaintrygowała mnie ta dziura pod nami, coś czułam, że nasza wyprawa tutaj była z nią jakoś powiązana. Zerknęłam na Fifiego, aby zobaczyć jakie są jego odczucia w tej sprawie, ale... ale na razie on chyba nie miał żadnych przemyśleń na jakikolwiek temat. Po tym locie wydawał się ledwie żywy. Hm, może po tym wczorajszym locie i treningu u Edgara faktycznie się wzmocniłam? Na to wygląda, bo gdyby było inaczej, najpewniej wyglądałabym teraz jak Fifi.
Tymczasem poszłam w ślady Norfiego i wylądowałam kawałek od tej tajemniczej dziury. Mieliśmy chwilkę na odpoczynek.
- Żyjesz, Fifi?- zagaiłam.
Cóż, może nasza znajomość nie była jakoś wybitnie zażyła, ale uznałam, że na pewno byłoby mu miło jeśli ktokolwiek wyrazi chociaż minimum zainteresowania jego stanem po naszym przelocie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-24, 20:05   

Wylądowałaś więc koło dziury, a po chwili dołączył do ciebie Fifi, który niemal natychmiast rozpłaszczył się na ziemi.
- Jeszcze żyję – wysapał. – Przywykłem już do tego, że brat próbuje mnie wykończyć.
Norfi westchnął.
- Fifi, sam twierdziłeś, że chciałbyś zobaczyć co jest poza doliną i prosiłeś mnie o pomoc. Widać jesteś zbyt wielkim leniem, aby ćwiczyć systematycznie, a sam cię do tego nie zmuszę. I wiesz, zawsze możesz zrezygnować. Przynajmniej rodzice będą spokojniejsi, że nie zginiesz gdzieś daleko od domu – odparł.
- Nie chcę rezygnować – jęknął Fifi, chociaż minę miał niepewną.
- Więc weź się w garść – mruknął Talonflame i odszedł na pewną odległość.
Trwała więc przerwa, której żaden inny pokemon nie przerwał wam. Chcąc nie chcąc zajrzałaś do dziury, ale dna nie widziałaś. Zauważyłaś za to, że ściany wyraźnie się zwężają. Po kilku minutach wrócił Norfi.
- Dobra, koniec przerwy! – zakomenderował. – Ty Fifi zostaniesz tu ze mną i zajmiesz się podstawami – rzekł do brata, a potem spojrzał na ciebie. – Co do ciebie Ariano, mam dla ciebie zadanie. Chcę żebyś wleciała do tej dziury i zbadała co się w niej znajduje. Widzisz, pojawiła się tutaj stosunkowo niedawno i chciałbym wiedzieć dlaczego, sam jednak jestem za duży, aby się tam zmieścić. Pamiętaj, masz ją tylko zbadać. Jak pojawi się coś groźnego, wracaj natychmiast na powierzchnię. Potem pomyślimy o tym, czego mógłbym ciebie nauczyć.
Cóż, zadanie niby nie trudne z pozoru, ale kto wie co cię spotka tam na dole.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-24, 20:19   

O proszę, miałam okazję nawet popaść na braterską słowną przepychankę. Dla świętego spokoju postanowiłam się do niej nie włączać. Zamiast tego zerknęłam wgłąb jamy. Hm, głęboko. W dodatku ściany stopniowo się zwężały. Tymczasem Talonflame, po kilku minutach przerwy rozdzielił nam zadania. On miał ćwiczyć z Fifim, a ja zanurkować do owej jamy. W sumie miało to sens. Nie dość, że byłam mała, to mogłam też pomagać sobie moim czułym słuchem i echolokacją typową dla mojego gatunku. Innymi słowy miałam predyspozycje, by latać po ciemnych jamach.
- Zrozumiałam. Postaram się uważać- odparłam.
Po chwili poderwałam się do lotu i zanurkowałam do jamy. Trudno powiedzieć jak bardzo będzie się zwężać. Nie wykluczałam, że będę musiała zleźć na dół, czepiając się pazurkami kamienistych ścian, jeśli zajdzie taka potrzeba. Staram się nie robić hałasu i poruszać się ostrożnie. Nie chciałam zdradzać swojej obecności- w końcu nie miałam pojęcia co mogło się czaić w mroku. Zwracam też uwagę na jakieś szczegóły, typu wyczuwalne na skałach ślady pazurów czy coś w tym guście. Zawsze to jakiś ślad czy ta dziura ma jakiegokolwiek lokatora. Uważnie nasłuchuję lub badam okolicę za pomocą echolokacji. Przy odpowiedniej ostrożności nie powinnam nadziać się na nic groźnego. W razie czego nie zamierzam walczyć tylko będę czym prędzej uciekać na powierzchnię. No, to zobaczmy na co trafię...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-27, 09:41   

Wskoczyłaś więc do tej przypominającej lejek dziury i zanurkowałaś w głąb. Szare, skalne ściany szybko zwęziły się do tego stopnia, że nie mogłaś lecieć, a musiałaś uczepić pazurami nierówności w skałach i po prostu schodzić dalej w ten w mniej wygodny sposób. To że starałaś się robić jak najszybciej sprawiało, że szło ci wolniej, niż normalnie. Twoich uszu nie zaalarmował w tym czasie żaden hałas, ani nie wyczułaś w ścianach żadnych nierówności, które powstałyby z powodu działania pokemona. Za to im byłaś dalej, tym robiło się chłodniej oraz ciemniej. Chłód nie był jednak za bardzo dotkliwy, a mrok tobie akurat nie był straszny. Zejście nie trwało nie wiadomo jak długo. Kiedy twoje łapki dotknęły bardziej poziomego podłoża, wciąż widziałaś nad sobą świetlisty okrąg będący ujściem lejka. Z tego co twoja echolokacja powiedziała, wyglądało na to, że masz teraz przed sobą prosto biegnący tunel, lekko tylko pochylony w dół. Nadal nie wyczuwałaś, by ktoś tu mieszkał, ale kto wie, jak duża jest ta jaskinia. Idziesz dalej, czy uznajesz, że wykonałaś swoją robotę?
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-27, 19:35   

Faktycznie im głębiej tym robiło się coraz bardziej wąsko. W końcu chcąc nie chcąc musiałam złazić na dół po ścianie. Tymczasem nie udało mi się zaobserwować jakiejkolwiek obecności jakiegokolwiek pokemona. Ot niby zwykła jaskinia- ciemno, zimno... Jak to pod ziemią. W końcu natrafiłam na dno. Tutaj pomocna okazała się moja echolokacja, dzięki której zorientowałam się, że jestem wewnątrz innego tunelu, biegnącego nieco w dół. Hm, i co tu teraz robić. Po chwili namysłu stwierdziłam, że potuptam tym tunelem. Zgubić się raczej nie zgubię, bo jestem naturalnie przystosowana do poruszania się w takich miejscach. A wrócić zawsze mogłam, jeśli tylko zorientuję się, że robi się nieciekawie. Postanowiłam iść na piechotę, możliwie jak najciszej. Tak jak podczas włażenia tutaj, uważnie nasłuchuję i badam otoczenie. Jeśli wyczuję czyjąś obecność... Cóż, jeszcze nie wiem. Chyba wrócę do Norfiego i Fifiego. Trudno powiedzieć jak tym razem skończyłby się mój bliższy rekonesans. Jak ostatnim razem tak się skradałam, wplątałam się w aferę z Zirri. A może tutaj i tak nikogo nie ma? Zaraz zobaczę i się przekonam!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.