Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-01-15, 22:01
Snowpoint City wzywa na ratunek!
Autor Wiadomość
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-14, 15:59   

Snowpoint, wieczne miasto zimy! W dodatku ta cała wiedźma jeszcze bardziej je oziębiła. Czy to nie cudowne? Może dołączyłbym do niej? Takie temperatury są najlepsze! W swoim świecie spotykałem się z dużo gorszymi, a te tutaj były dla mnie, jak moje lato! Dlatego też pojawiłem się na miejscu spotkania w samej bluzie. Cóż, inni mogą mnie wziąć za stukniętego, ale mam gdzieś ich zdanie. Nie będę się przecież gotował w takich kurtkach jak oni!
- Cześć. Jestem Jack - przedstawiłem się krótko. Uważałem, że nie warto się rozgadywać na samym początku. Nie warto. Spojrzałem na burmistrza, który postanowił nam wręczyć jakieś pakunki i tymczasowych towarzyszy. Chętnie podszedłem do niego i zabrałem, co moje. Od razu wypuściłem stworka, który siedział w kulce. PINGWIN! Tak, jest moc! Z nim na pewno daleko zajdziemy! Kto poradzi sobie lepiej pośród śniegu i lodu, jak nie arktyczny pingwinek? Nikt!
- Witaj Piplup. Jestem Jack i na jakiś czas jesteśmy ze sobą połączeni, czy ci się to podoba, czy nie - wyjaśniłem, a stworek wesoło się zaśmiał. Uśmiechnąłem się do niego, po czym wyciągnąłem Pokedex w celu przeskanowania go. Hm... Jego umiejętność to Defiant. Nie należy do najszybszych Pokemonów, więc ta umiejętność będzie niezwykle przydatna. A z ataków to: Hydro Pump, Drill Peck, Ice Beam, Aqua Ring i Yawn. Całkiem ciekawy movest. Na pewno się nam przyda. Posadziłem pingwina na ramieniu i czekałem na dalsze wskazówki.
_________________
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-01-14, 16:54   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-14, 16:54   

~ SPIS UCZESTNIKÓW ~

NIE ŻYJE!
Mei 17l. [Snazzy]
Poochyena "Med"

Natura: nieśmiły
Ataki: Bite, Protect, Facade, Thunder Fang, Fire Fang
Umiejętność: Rattled - Zwiększa szybkość Pokemona o jeden poziom, jeśli zostanie on trafiony atakiem typu Bug, Ghost bądź Dark.
-----
Eq: 2l herbaty, 20 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.


NIE ŻYJE!
Kanade 18l. [Yuki]
Pancham

Natura: łobuzerski
Ataki: Sky Uppercut, Protect, Dig, Bulldoze, Dark Pulse
Umiejętność: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
-----
Eq: ---

NIE ŻYJE!
Remigiusz 19l. [Mhrok]
Absol

Natura: posłuszny
Ataki: Shadow Claw, Double Team, Hone Claws, Night Slash, Flamethrower
Umiejętność: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
-----
Eq: 1,75l herbaty, 11 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.

Gwen 20l. [Gwen Brown]
Lillipup

Natura: niegrzeczny
Ataki: Fire Fang, Dig, Rock Smash, Rock Tomb, Thunderbolt
Umiejętność: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony.
-----
Eq: ---

NIE ŻYJE!
Keisuke 18l. [Keisuke] (mocno ranny w lewe ramię - opatrzone)
Torkoal

Natura: samotny
Ataki: Rapid Spin, Protect, Lava Plume, Bulldoze i Rock Tomb
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
-----
Eq: 1,6l herbaty, 13 krakersów, latarka, grube i nieprzemakalne rękawiczki, 2 patyki, deska.

NIE ŻYJE!
Den 19l. [Den]
Sandile

Natura: wytrzymały
Ataki: Earthquake, Stone Edge, Crunch, Hone Claws, Thunder Fang
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom.
-----
Eq: 2l herbaty, 20 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.

ZDYSKWALIFIKOWANY!
Percival 21l. [Shapeshifter]
Teddiursa

Natura: wesoła
Ataki: Charm, Play Rough, Dig, Shadow Claw, Strength
Umiejętność: Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutalizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem.
-----
Eq: 1,95l herbaty, 20 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki, 1,5m kij.

NIE ŻYJE!
Maja 18l. [Fircyk]
Growlithe Irbis

Sprite by Daisy7, no coppy.
Natura: nieugięty
Ataki: Overheat, Outrage, Crounch, Aerial Ace, Iron Tai
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom.
-----
Eq: 2l herbaty, 20 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.

NIE ŻYJE!
Jack 17l. [Frost]
Piplup

Natura: figlarny
Ataki: Hydro Pump, Drill Peck, Ice Beam, Aqua Ring i Yawn
Umiejętność: Defiant - Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy atakuje on jako ostatni.
-----
Eq: 2l herbaty, 20 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.

NIE ŻYJE!
May 21l. [Did]
Rattata

Natura: odważny
Ataki: Protect, Counter, Bite, Hyper Fang, Toxic
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
-----
Eq: 2l herbaty, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki.

NIE ŻYJE!
Fabiano 34l. [Fabiano Le Cru]
Slakoth

Natura: spokojny
Ataki: Encore, Sleep Talk, Yawn, Counter, Flail
Umiejętność: Truant - Pokemon musi co jedną turę odpoczywać (nie atakuje).
-----
Eq: 1,8l herbaty, 14 krakersów, latarka, deska.

NIE ŻYJE!
Leonard 20l. [GallAnonim]
Houndour

Natura: roztrzepana
Ataki: Flamethrower, Sucker Punch, Thunder Fang, Shadow Ball, Toxic
Umiejętność: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
-----
Eq: 1,95l herbaty, 18 krakersów, latarka, koc, grube i nieprzemakalne rękawiczki, deska.

Okami 17l. [Koori]
Shiny Houndour

Natura: pochopny
Ataki: Sunny Day, Fire Blast, Dark Pulse, Reversal, Solar Beam
Umiejętność: Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
-----
Eq: ---

NIE ŻYJE!
Coeur 17l. [Coeur]
Pidove (oblepiona w żywicy - nie może latać)

Natura: poważna
Ataki: Aerial Ace, Roost, Heat Wave, Night Slash, Hypnosis
Umiejętność: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
-----
Eq: latarka.


- Skoro odebraliście ekwipunek, Pokemona i zapoznaliście się ze sobą, przedstawię wam istotną do wypełnienia zadania mapkę - poinformował burmistrz, wyciągając z innej kieszeni swego futra spory kawałek papieru.

- My jesteśmy na tym czerwonym kwadraciku z literką "s". Kropki wyznaczają szlak, którym będziecie podążać. Biel to wielkie, strome zaspy, które są pokryte grubą warstwą śniegu oraz lodu i nie sposób się przez nie przedostać na drugą stronę ani nawet wspiąć na nie, dlatego zadanie wymaga także podróży po wodzie. Jak widzie Elsa otoczyła swe wzgórze, ale przeoczyła niewielki fragment od strony wody. Właśnie tamtędy będziecie musieli przedostać się do jej kryjówki, ale to będzie już na końcu. Teraz ruszajcie w stronę jeziora. Jest olbrzymie, więc nie jestem pewien czy w pełni zamarzło, dlatego uważajcie, by nie wpaść do środka. Powodzenia!
Skierowaliście kroki ku zachodowi. Szybko opuściliście miasto, a następnie przeszliście niewielką odległość dzielącą od niego jezioro. Lake Acuity rzeczywiście zachwyca swoimi rozmiarami. Na brzegach pokrywa je gruba warstwa lodu, która zmniejsza się wraz z przybliżaniem do środka, gdzie lodu nie ma w ogóle. Musicie w dowolny sposób pokonać pierwszą przeszkodzę.

ZADANIE PIERWSZE
Każdy musi pokonać w połowie zamarznięte jezioro, które jest bardzo duże, dlatego obejście go zajmie sporo czasu. Możecie wykombinować coś wspólnie lub osobno, ale postać, która nie dotrze na drugą stronę Lake Acuity, wypadnie z gry. Czas na odpis macie do 16 stycznia br., godz: 16:00.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-01-26, 17:01, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-14, 17:17   

- Jak już wcześniej wspomniałem, dobrze byłoby pracować wspólnie. Jedynym wodnym pokemonem jest twój Piplup - tutaj kieruję wzrok na Jacka. - No i dodatkowo mamy cztery ogniste pokemony i kilka dodatkowych pokemonów, które używają ognistych ruchów, które mogłyby roztopić lód. Jeżeli znalazłaby się jakaś łódka - a skoro to jezioro, to z pewnością gdzieś są wypożyczalnie kajaków, motorówek itp. to teoretycznie moglibyśmy je przepłynąć - bo nie trzeba roztapiać całego jeziora, tylko część przez którą będziemy przepływać/przechodzić. - Wypowiadam się, obserwując jezioro i spoglądając na towarzyszy wyczekuję odpowiedzi.
_________________
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-14, 17:37   

Spojrzałem na Percivala, który zabrał głos jako pierwszy. Roztapiać lód? Ale po co? Nie rozumiałem tego za bardzo...
- Wiesz, nie opłaca nam się szukać łódki i pływać nią w tę i z powrotem kilka razy. Po co mamy niszczyć lód, skoro możemy go wzmocnić i po nim przejść? Piplup zna Ice Beam. Powinien sobie poradzić z zamrożeniem reszty jeziora, a przynajmniej jej części. Jednak wtedy musielibyśmy iść pojedynczo, aby nie zarwać lodu - wyjaśniłem, spoglądając no innych. Jeżeli komuś się nie podoba, to nie. Ja zamierzałem dostać się na drugą stronę właśnie w taki sposób!
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-14, 17:42   

A więc jezioro, tak? Chyba bez współpracy się nie obędzie...
- Percy dobrze gada. Chociaż jak dla mnie kluczem do sukcesu okazaliby się Piplup i Jack. Bo zobaczcie- jezioro jest praktycznie zamarznięte, tak? Wystarczy więc umocnić tę część, gdzie lód jest cieńszy lub nie ma go wcale za pomocą Ice Beam. Wiecie machnąć taki jakby mostek. Wtedy nie trzeba by się martwić łodzią. Chociaż... Gdyby powstał lodowy most i tak można by użyć łodzi. Sunęłyby sobie po wierzchu. Tylko musiałyby je napędzać ataki naszych pokemonów. Chociaż patrząc po naszych pokemonach nie bardzo wiem, które nadałyby się na taki napęd. Aczkolwiek to dopiero moja sugestia.
Zobaczymy jak pójdzie współpraca. W razie co czekałby mnie i Lillipupa spacerek po tej części jeziora z grubszym lodem... Aczkolwiek wolałabym tego uniknąć. W końcu w kupie siła!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-14, 17:46   

- Możnaby zrobić psi zaprzęg. - Dopowiadam Gwen. Skoro pomysł z roztapianiem nie przeszedł, możana by piasków użyć jako napędu. Karcę się w myślach - to faktycznie głupie roztopić lód. Lepiej go wzmocnić i przemknąć.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-14, 18:00   

- Bez kitu- zaprzęg. Mamy wystarczająco dużo poke-psów i innych pokemonów na tyle silnych, aby mogły coś ciągnąć. To mogłoby się udać.- stwierdziłam słysząc kolejną propozycję.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-14, 18:08   

- Okej, potrzeba nam lin, by móc zaprzęgnąć pokemony i coś na wzór sani. Myślę, że na naszą kompanię wystarczą dwa zaprzęgi, coby nie nakładać dużego ciężaru na lód. Z sanie mogą robić drzwi. - Obracam głowę w kierunku miasteczka. - Co o tym myślicie?
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-01-14, 18:18   

Na początku jedynie przysłuchiwałem się propozycjom Gwen, Percy'ego oraz Jacka. Pojawiały się różne pomysły, jakbyśmy mogli przedostać się przez zamarznięte Lake Acuity. Jedynie pomysł Percivala wydał mi się najszybszy i najprostszy do zrealizowania.
- Wydaje mi się, że Percy ma najlepszy pomysł. - powiedziałem, podszedłszy do niższego ode mnie chłopaka o białych włosach. - Mój Absol na pewno chętnie pomoże w postaci siły ciągnącej nasz psi zaprzęg.
Percy zaproponował, aby za sanie zrobiły drzwi. Zauważyłem, jak rozgląda się po okolicy, zapewne w poszukiwaniu naszych "sań".
- Wydaje mi się, że jeśli chodzi o tą kwestię, warto by się wcześniej o to spytać burmistrza. - zaproponowałem chłopakowi.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-14, 18:26   

Zaprzęg mógł się udać. Jednak drzwi robiące za sanie? Coś mi tutaj bardzo nie pasowało...
- Wiecie... Po co rozwalać komuś dom? I tak tym ludziom jest już dostatecznie zimno, a bez drzwi będzie jeszcze gorzej. Nie sądzicie, że miasto słynące z zimnego klimatu powinno mieć tutaj jakiś sklep albo wypożyczalnię sprzętu? W końcu są tutaj góry, jezioro... Na pewno powinni coś tutaj mieć. Wystarczy tylko trochę poszukać, albo zapytać o to burmistrza - wyjaśniłem. Cały pomysł z demolką domów nie przypadł mi do gustu. Zresztą, obróbka drzwi mogłaby nam trochę zająć, aby można było na nich jako tako jechać.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-14, 18:36   

- Nie chodzi mi o demolowanie domów, a odwiedzenie sklepu z drzwami. Jakieś takiego.. budowlanego. Jeżeli znajdziesz tu też wypożyczalnie sprzętu... zaraz. Możnaby zrobić kulig - będzie jeszcze mniejsze obciążenie. Ty to masz łeb! Tak czy inaczej, musimy iść do Snowpoint. Remigiusz, Gwen, Jack? - Pytam, kierując się do Snowpoint. Czasu coraz mniej, a trzeba coś wymyślić.
_________________
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-01-14, 18:48   

Nie mam bladego pojęcia, co robić, bo w sumie zawsze jestem piątym kołem u wozu, co to nie potrafi myśleć... albo po prostu wolę pozostawić myślenie innym. Niemniej jednak podoba mi się pomysł z zaprzęgiem, ponieważ Med mógłby wtedy nam się przydać, a wcale nie twierdzę, że teraz jest nieprzydatny, o nie... no ale co ja poradzę. Na moment kucam przy wilczku, czochrając jego futro.
- Jeśli będzie trzeba, pomożesz z zaprzęgiem, no nie, towarzyszu? - szepczę, a następnie podnoszę się z powrotem na wyprostowane nogi i kiwam głową. - Ja mogę iść do sklepu, ale sami przecież wszystkiego nie doniesiemy, więc... trzy, może cztery osoby? - mówię, także kierując się w kierunku miasta, byle tylko zdobyć konieczny ekwipunek.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-14, 19:16   

Spojrzałem na ludzi, którzy zaczęli obmyślać pomysły odnośnie możliwości pokonania jeziora. Mój Torkoal niestety na nic się nie przyda w tym zadaniu, mógłby ewentualnie posłużyć jako podstawka dla kilku osób, ale to wszystko. Nawet nie jest na tyle szybki, by móc ciągnąć zaprzęg. Po chwili jednak padła propozycja, aby kilka osób udało się do sklepu, w tym akurat mógłbym pomóc.
-Ja mógłbym udać się do sklepu, mój Torkoal może posłużyć jako mini tragarz, ze względu na dość dużą siłę, a także jest całkiem spory. Mimo to nie wygląda mi na to, aby była jakaś inna możliwość, chyba że byśmy mieli ogromne pokemony ptaki, ale to raczej niemożliwe.
_________________
 
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-01-14, 19:20   

-Wzmocnienie lodu jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Ale czy tak samo jest z zaprzęgiem? Trochę nas jest i nie wiem, czy szóstka pokemonów sobie poradzi z ponad dwukrotnie większą liczbą ludzi plus ciężar sprzętu. Ponadto nie wiem na ile zda się wzmocnienie lodu przez jednego Piplupa gdy wjedzie na niego kulig złożony z czternastu pokemonów i takiej samej ilości ludzi. -Odzywam się nieco sceptycznym tonem, przysłuchując rozmowie. -Chyba że będziemy się przewozić grupami. Wtedy mogłoby się udać, chociaż wydłużyłoby to czas trwania akcji. Niemniej mogę pomóc wam z załatwianiem i niesieniem sprzętu, bo póki co to jedyny plan jaki wymyśliśmy.
_________________
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-14, 19:26   

- Zróbmy tak - Mówię nieco przywódczo. - Ja, Leo, Keisuke i Remigiusz pójdziemy po cokolwiek co może być ciągnięte przez zaprzęgi. Gwen i Mei - pójdziecie z nami, rozglądniecie się za jakimiś linami. Reszta myśli nad dalszym planem- - Mówiąc to obracam się w stronę miasta i ruszam w jego kierunku.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.