Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-01-15, 22:01
Snowpoint City wzywa na ratunek!
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-12, 23:38   

Grupka czternastu osób w różnym wieku zgromadziła się placu Świętego Martina, który jest chyba jednym w miarę odśnieżonym miejscem w Snowpoint City. Na miejscu czekał już przemarznięty burmistrz, który szczękając zębami, zaczął coś wyjaśniać.
- C... cieszę się, ż... że znalazło się aż t... tylu chętnych. P... pozwólcie, że najpierw w... wyjaśnię, gdzie macie się u... udać, a potem otrzymacie swoich p... pomocników i p... prowiant - poinformował na wstępie, po czym sięgnął za pazuchę grubego futra, skąd wyjął niewielki pojemnik wykonany z jakiegoś trzymającego ciepło metalu. Upiwszy łyk napoju, na twarzy mężczyzny zagościł pożądany uśmiech, a przy okazji zrobiło mu się znacznie cieplej. - O czym to ja... A tak! Wasza misja! Wiecie co, tak sobie myślę, że bardziej interesują was Pokemony, które otrzymacie do pomocy w tym evencie, dlatego jednak zaczniemy na spokojnie. Oprócz stworka każdy dotanie skórzany worek na ramię, w którym znajduje się dwulitrowy termos z gorącą herbatą, paczka dwudziestu krakersów, latarka, koc i grube, nieprzemakalne rękawiczki. Czas na przydzielenie Pokemonów! - dodał krzepko, podchodząc do każdego po kolei, by podać mu ekwipunek oraz pokeball.

Mei 17l. [Snazzy]
Poochyena

Natura: nieśmiły

Kanade 18l. [Yuki]
Pancham

Natura: łobuzerski

Remigiusz 19l. [Mhrok]
Absol

Natura: posłuszny

Gwen 20l. [Gwen Brown]
Lillipup

Natura: niegrzeczny

Keisuke 18l. [Keisuke]
Torkoal

Natura: samotny

Den 19l. [Den]
Sandile

Natura: wytrzymały

Percival 21l. [Shapeshifter]
Teddiursa

Natura: wesoła

Maja 18l. [Fircyk]
Growlithe Irbis

Sprite by Daisy7, no coppy.
Natura: nieugięty

Jack 17l. [Frost]
Piplup

Natura: figlarny

May 21l. [Did]
Rattata

Natura: odważny

Fabiano 34l. [Fabiano Le Cru]
Slakoth

Natura: spokojny

Leonard 20l. [GallAnonim]
Houndour

Natura: roztrzepana

Okami 17l. [Koori]
Shiny Houndour

Natura: pochopny

Coeur 17l. [Coeur]
Pidove

Natura: poważna


ZADANIE PIERWSZE
Zadaniem każdego z Was jest na początek przywitanie się z resztą zespołu, a także swoim Poke-pomagierem + podanie kilku informacji o nim. Jak widzicie wszystkie maluchy są na poziomie podstawowym, nie mają wyznaczonego poziomu, a dodatkowo dwa z nich są dosyć oryginalne, ale to nie wpływa w żaden sposób na ich moce. Chyba już rozumiecie, czemu pytałam o zwierzę. Płeć oraz natura zostały dobrane w sposób losowy. Jakie info musicie napisać o przydzielonym Pokemonie? Potrzebuję umiejętności malucha oraz pięciu ataków dla niego (możecie wybrać spośród wszystkich, które Pok może poznać w XY/ORAS, w dowolny sposób, a więc nie tylko przez poziom). Nie ma tu nic trudnego, dlatego czas macie do 14 stycznia br., godz: 16:00.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-01-12, 23:57   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-01-12, 23:57   

- Cześć wszystkim! Jestem May! Czy to nie super, że będziemy razem pracować? W sumie, to możemy nazwać się gildią! - uśmiechnęłam się do wszystkich, po czym szybko i zwinnie wyściskałam każdego uczestnika. Na koniec zatrzymałam się przy moim towarzyszu. - Cześć Rattata! Damy sobie radę, nieprawdaż? - przykucnęłam przy moim szczurku, żeby móc swobodnie pogłaskać go po grzebie.
Ostatnio stałam się strasznie miła i uczuciowa. Widać, że budzą się we mnie matczyne geny. Mniejsza z tym, trzeba zapoznać się z umiejętnościami fioletowego szczurka. Widzę, że zna Guts, czyli jest z niego twardy zawodnik! Lubię to! Ma również ciekawy wachlarz ataków: Protect, Counter, Bite, Hyper Fang, Toxic. Będzie z nas idealna para! Na mur beton!


@Edit #tylkodidnienapiszeimienajaksięprzedstawia
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2015-01-13, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-13, 00:11   

- Haha, ojej! Cześć Malutka! Jestem Percy i wygląda na to że będziemy sobie towarzyszyć w tym zimnym piekle, co? – Podnoszę Teddiursę na ręce i przytulam do siebie, tym samym próbując ją rozśmieszyć, nawiązując miłe relacje.
Stawiam na ziemi niedźwiadka i skanuje go Pokedexem. Widzę, że Malutka ma umiejętność Quick Feet – dobrze, może nam się to przydać. Z ruchów zna Charm, Play Rough, Dig, Shadow Claw, Strength. – No proszę, taka mała i taka silna! – Dodaję, głaszcząc ją po głowie.
- Cześć, jestem Percival, mówcie mi Percy. Trzymajmy się razem, a obalimy królową lodu. – Mówię słowem wstępu, będąc jednocześnie przytulanym przez May. Bardzo ekstrawertycznie.
_________________
 
     
Fabiano Le Cru 
Miedzianobrody władca flaszki


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 45
Wysłany: 2015-01-13, 01:04   

Słysząc słowa burmistrza Fabiano zacmokał i litościwie pokręcił głową. Widać że przyjdzie pracować mu z dziećmi które nic a nic nie wiedzą o życiu dorosłych. Odbierając więc pokemona i worek, pogłaskał Slakotha po łepku i spojrzał na burmistrza jak równy na równego.-Pokemony pokemonami. Panie... przepraszam, chyba nie dosłyszałem nazwiska?-Zresztą, czy to było ważne?-W każdym razie, burmistrzu, chciałbym wiedzieć o jakim wynagrodzeniu mowa w zamian za tę...-Posmakował swoją wypowiedź szukając odpowiedniego słowa.-Przysługę?-Uśmiechnął się w sposób daleki od miłego, chociaż to akurat wina mimiki jego twarzy. Aczkolwiek głaszcząc jednocześnie leniwego pokemona wyglądał Mhrocznie. Na tyle mhrocznie na ile może wyglądać człowiek ubrany w ciepłe skórzane buty i kurtę z wełny Mareepa. W każdym razie najważniejsza kwestia - jego wynagrodzenie - została poruszona i Fabiano mógł się skupić na swoim pokemonie, którego dalej głaskał. Tak. I po co wysilać się bardziej? Jego Super Slakoth miał ataki Encore, Sleep Talk, Yawn, Counter oraz Flail. No i umiejętność Traunt. Tak, ten pokemon był super użyteczny. Fabiano na znak reygnacji, otworzył parasolkę i usunął się nieco na bok. A dziewczynkę co to go chciała wyściskać to odgonił stanowczym "Sio".
_________________
Link do KP
Siergiej
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-13, 09:41   

Rozejrzałam się po towarzystwie. Wow, nawet została wyściskana na dzień dobry. Cóż, ludność była różnorodna, a więc cała wyprawa może być ciekawa.
- Hej, wszystkim. Jestem Gwen Brown. Ktoś rzucił pomysł, abyśmy się trzymali razem. Percy, tak? Jak dla mnie to słuszna koncepcja.- stwierdziłam witając się z innymi ludkami.
Pozostawał jeszcze mój podopieczny. No proszę, Lillipup. Ciekawe. No, to trzeba by się zapoznać.
- Cześć, łobuziaku. Jestem Gwen i wygląda na to, że będziemy na siebie przez jakiś czas skazani. Ale widzę, że jesteś dzielnym psiakiem, więc będzie dobrze.- stwierdziłam głasiając swego nowego towarzysza. Potem przeskanowałam go Pokedexem. Popatrzmy... O, jego umiejętność to Vital Spirit. Super, nie będzie można go uśpić w walce. Zna też pięć ataków: Fire Fang, Dig, Rock Smash, Rock Tomb i Thunderbolt. Dość różnorodnie, ale to raczej dobrze. Cóż, ciekawe jakie będzie nasze zadanie. Wprost nie mogłam się doczekać, żeby zacząć coś działać.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-01-13, 11:14   

Tak jak i inni spojrzałem na swoich przyszłych towarzyszy w zadaniu ocalenia Snowpoint. Chciałem zapamiętać chociaż ich twarze oraz imiona, skoro mamy działać wspólnie. Przedstawiam się również.
-Witam was wszystkich serdecznie. Jestem Lonard, ale możecie mówić mi Levi, bo na drugie mam Vincent i tak się utarło, że wszyscy znajomi mówią do mnie takim oto skrótowcem. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze razem dogadywać. Ocalmy to miasto przed zimnem.
Nie zapominam również o otrzymanym od burmistrza pokemonie, którego głaszczę po grzbiecie i głowie.
-Ciebie też witam mała Houndour. Na imię mam Leonard i przez jakiś czas będę twoim opiekunem. Widzę, że jesteś nieco roztrzepanym stworkiem, co psino? A teraz sprawdźmy co potrafisz. Zobaczmy… –Mówiąc to wyciągam pokedex i skanuję pokemona. –Ach, twoja umiejętność to Flash Fire. Znasz Flamethrower, Sucker Punch, Thunder Fang, Shadow Ball i Toxic. Wspaniale.
Potem spoglądam na burmistrza, czekając na to co powie dalej.
_________________
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-13, 11:30   

Mruknęłam. Tyle osób. które mogą pokrzyżować moje plany. Na razie jednak tylko wzruszyłam ramionami. I tak nie muszą znać mojego prawdziwego imienia, po co im to.
- Jestem Wolve - rzuciłam, a potem spojrzałam na przydzielonego mi pokemona. Był niezwykły. Obok niego stał inny Houndour, ale nie w tym kolorze, co mój wybraniec. No dobrze. Wyjęłam pokedex z westchnieniem i przeskanowałam pokemona. Ciekawe ataki ma ten maluch. Sunny Day, Fire Blast, Dark Pulse, Reversal i Solar Beam. Ciekawe połączenia, ale na pewno się przyda. Co z jego umiejętnością? Pokedex pokazuje, że posiada on zdolność Early Bird, czyli potrafi wstać o połowę szybciej niż inne pokemony. Na pewno się przyda. Rozejrzałam się po całej reszcie zawodników, zastanawiając się, kto odpadnie jako pierwszy.
_________________


 
  :
     
Den 
Technofeak


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 226
Wysłany: 2015-01-13, 14:44   

Den czekał na swoją kolej przy odbiorze swojego pomocnika, gdy nagle został wyściskany przez jakąś laskę i chwile później wokół zaczęło się robić dość gwarnie. Co chwile leciało jakieś imię, wszyscy jak jeden mąż ściskali Pokemony podarowane im przez burmistrza, skanowali stworki i chwalili się, co to ich stworek nie umie. Den postanowił nie być gorszy, jednak odszedł nieco na bok, by jego podopieczny, który siedział jeszcze w Pokeballu nie padł na zawał od tego całego harmidru. Blondyn wypuścił stworka przed sobą, a jego sprawne oko spojrzało na krokodylka.
-No siema, jestem Den. Miło Cię poznać.-na twarzy chłopaka zawitał uśmiech, a w stronę Sandile'a powędrowała pięść, nie po to, by przylać Pokemonowi na dzień dobry, lecz by przełamać pierwsze lody przy pomocy żółwika. Żółwik dobry na wszystko. W drugiej ręce Den miał już wyciągnięty PokeDex, którym przeskanował swojego nowego kumpla.
-Spójrzmy. Intimidate z Earthquake, Stone Edge, Crunch, Hone Claws i Thunder Fang. Świetnie.-blondyn schował urządzenie do plecaka, a Sandile wrócił do PokeBalla. Następnie odwrócił się do reszty:
-Siema, jestem Den. Miło poznać. Pomysł z trzymaniem się razem jest w porządku.-wystarczy. Blondyn podszedł do ziomka, który przedstawił się jako Percy i stanął obok. Spojrzał jeszcze na zegarek. Powinni niedługo wyruszyć.
 
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-01-13, 16:59   

Wziąłem pokemona od burmistrza olewając te wszystkie pierdoły związane z powitaniem i takie tam, a dosyć entuzjastyczne powitanie jednej z dziewczyn skwitowałem krótkim "Pfff". Moim towarzyszem, a raczej towarzyszką okazała się Pidove ze skillem Super Luck. Ataki, które zna to: Aerial Ace, Roost, Heat Wave, Night Slash, Hypnosis.
- Wychodzi na to, że działamy razem. - przywitałem Pidove.
Posadziłem poke-gołębia na moim ramieniu i razem stanęliśmy obok grupki czekając na dalsze instrukcje.
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-13, 19:07   

Kanade niezbyt była w humorze do witania się z innymi trenerami, co przybyli na ratunek Snowpoint. Dlatego też od razu wzięła z burmistrza małego pomocnika, jakim był Pancham, po czym z lekkim uśmiechem wymieniła ataki, które panda powinna znać. - Sky Uppercut, Protect, Dig, Bulldoze i Dark Pulse. - A co z jego umiejętnością? Otóż okazała się nią Mold Breaker. - Postarajmy się dobrze bawić Pancham - Rzuciła krótko do pandy. Teraz pozostało tylko czekać na dalsze instrukcje.
_________________
 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-01-13, 19:25   

Przywitanie się? Na poważnie? Najchętniej bym prychnęła i wróciła do cieplutkiego domu, gdzie na pewno siedziałabym w salonie zawinięta w cieplusi gruby kocyk z kubkiem gorącej, świeżo przygotowanej czekolady w dłoniach. Brrr, zamiast tego stoję tutaj, w środku zimy i muszę się zaznajamiać z wilczurem. Dobrze, że w domku też mam Poochyenę, bo inaczej byłoby kiepsko, a nawet bardzo kiepsko. Wszak to wilczur i to z ostrymi zębami, a ja taka drobna i delikatna! Do diabła...
- No dobra... Med. O ile ci takie imię pasuje, futrzaku - witam się po cichu z psiakiem, delikatnie przeczesując palcami jego futro. Jeśli to ma być podobne do owczarka kaukaskiego, to musi być przyjemne w dotyku, a nie szorstkie. No i takie lekko misiowate. Wilczur z Rattled i atakami takimi jak Bite | Protect | Facade | Thunder Fang | Fire Fang nie jest w końcu chyba taki zły, prawda? Po tym krótkim zapoznaniu się ze sobą, zarzucam torbę na ramię i czekam na dalsze polecenia.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-01-13, 21:44   

Wokół mnie zebrała się grupka ludzi, która tak samo jak ja przysłuchiwała się słowom burmistrza. Nie wszyscy słuchali go z wielką uwagą, inni łapali każde jego słowo. Po chwili burmistrz rozdał nam kule zawierające pokemony, które będą nam towarzyszyły. Liczyłem na to, że będziemy mogli używać naszych własnych, ale będzie to miła odmiana.
- Przydałoby się przywitać z innymi. - przeszła po mojej głowie myśl.
Jedynie kilka osób zrobiło to przede mną, inne stały zaś nadal cicho i ewentualnie witały się ze swoimi stworkami. Podszedłem do pierwszej grupki i przywitałem się z nimi:
- Cześć, nazywam się Remigiusz, ale możecie się do mnie zwracać Remi. Miło mi was poznać.
Po przedstawieniu się innym wycofałem się kawałek dalej, aby móc zobaczyć, jaki pokemon będzie mi towarzyszył. Mieszkańcem kuli okazał być się Absol. Przyklęknąłem i przywitałem się ze stworkiem:
- Witaj Absol, jestem Remigiusz i przez pewien czas będziemy współpracować. - w międzyczasie wyjmuję z kieszeni płaszcza PokeDex i pokazuje go psu. - Zeskanuję teraz ciebie, żeby móc się więcej o tobie dowiedzieć, dobrze?
Skierowałem ekran urządzenia na pokemona. Z głównych informacji poznałem jedynie naturę oraz ability, którym było Super Luck. Najwyraźniej niska temperatura nie służyła również PokeDexowi. Przeszedłem do spisu ataków. Absol znał Shadow Claw | Double Team | Hone Claws | Night Slash | Flamethrower.
- Całkiem spora różnorodność. - pomyślałem, patrząc na znane przez Absole ciosy.
Nagle przeszył mnie zimny dreszcz. Jeszcze mocniej zacisnąłem płaszcz na moim ciele. Spojrzałem na Absola. Jemu niska temperatura również musiała doskwierać, możliwe że nawet bardziej niż mi.
- Schował ciebie do kuli, żebyś nie musiał marznąć, dobrze? - zwróciłem się do psiaka, po czym chowam go do jego przytulnego mieszkanka.
Następnie wracam bliżej innych członków wyprawy. Lepiej, żebym usłyszał wszystkie informacje dotyczące, naszej misji.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-13, 22:26   

Po co komu witanie się z innymi? Najważniejsze było obecnie zabranie od burmistrza swojego pokemona i jak najszybsze wykonanie swojego zadania. Moim partnerem okazał się być Torkoal, bardzo szlachetny żółw, który od razu przypadł mi do gustu.
-Hmm, wygląda na to, że znasz następujące ruchy: Rapid Spin, Protect, Lava Plume, Bulldoze i Rock Tomb. Całkiem pokaźny moveset, natomiast co do zdolności...
Zacząłem oglądać mojego towarzysza szukając oznak, które wskazywałyby jaką zdolnością się posługiwał.
-Wygląda mi to na Shell Armor. Wydajesz się być potężnym, obronnym pokemonem. Przy okazji nazywam się Keisuke i na czas tych wszystkich wydarzeń będę Twoim partnerem, mam nadzieję na udaną współpracę.
_________________
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-13, 22:33   

- Dzięki. Ale tu piekielnie zimno. Wręcz lodowato. - Odpowiadam Denowi, który stanął koło mnie. Rozglądam się po moich przyszłych współtowarzyszach; cóż, większość się integruje. Dwoje-troje ludzi się alienuje, ale, cóż - bywa.
Chowam Malutką Teddiursę do kuli, coby nie marzła jak my i czekam na dalsze instrukcje, chowając dłonie w kurtce.
_________________
 
     
Fircyk 


Starter: Helioptile
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 17
Wysłany: 2015-01-14, 13:01   

Kiwam wszystkim głową, aby się przywitać. Odpowiadam też tym, którzy zwrócili się do mnie bezpośrednio. Nie jestem specjalnie wylewna, w końcu nikogo nie znam, a towarzystwo wydaje się dość... ciekawe.
Za to z o wiele większym entuzjazmem przyjmuję pakunek, cieszy mnie zwłaszcza ciepła herbata. Jeszcze trochę na tym mrozie, a byłabym w stanie zapłacić za nią złotem. Nie wyjmuję jednak termosu, a pokeball, niepewna tego, co może się w nim znajdować.
No i na pewno nie wpadłabym na to, że będzie to tak niezwykły stworek. Ognisty pokemon oznacza, że już nie będę czuć zimna, a jego wyjątkowość... Łał! Nigdy jeszcze nie widziałam śnieżnego Growlithe'a. Stworek wydaje się bardzo zdeterminowany, choć przecież jeszcze się nie znamy. Witam się z nim serdecznie i skanuję pokedeksem. Jestem zadowolona z ruchów które poznał – Overheat, Outrage, Crounch, Aerial Ace, Iron Tail. Uśmiecham się do psa, widać, że woli atakować niż się chować. Wskazuje też na to jego zdolność – Intimidate.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.