Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-02-12, 12:39
Święta lepsze z CRYSTALEM
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-22, 21:00   Święta lepsze z CRYSTALEM


Święta Bożego Narodzenia to okres magiczny. I nie mówię tu o lawinie prezentów czy choince, ale możliwości spotkania się z rodziną. Dlatego życzę Wam, żebyście ten czas spędzili głównie z bliskimi bez awantur czy sprzeczek. Oczywiście Crystal nie zostanie zamknięte, bo ileż można jeść tych tuczących ciast, słuchając trajkoczącej ciotki, która po raz setny z rzędu opowiada, jak to spadła na nią choinka. A spróbuj jej delikatnie oznajmić, że znasz tą fascynującą historię! Wówczas możesz się już pożegnać z prezentem na urodziny. Tak więc mam nadzieję, że znajdziecie chociaż kilka minut dziennie, by aktywnie uczestniczyć w Crystalowych Świętach! Wszyscy mile widziani :3


23 grudnia. Przygotowania do Wigilii są bardzo pracochłonne, ale wierzę, że damy radę. Do pomocy przyda się każdy, kto nie zamierza wywoływać flejmów. Co trzeba zrobić? Znaleźć kolędy, przygotować co najmniej dwanaście postnych potraw, udekorować naszą wielką jadalnię, zawiesić jemiołę, przynieść sianka pod obrus oraz opłatek, nakryć do stołu, odkurzyć i posprzątać, zrobić stajenkę... Coś jeszcze? Pewnie tak, dlatego śmiało róbcie wszystko, co uważacie za stosowane. Pamiętajcie jednak, że ubieranie drzewka zostawiamy na dzień następny, bo tak nakazuje tradycja.


24 grudnia. Rano zaczynamy od przyniesienia ozdób z piwnicy oraz zakupu jakiejś wielkiej, pachnącej i prawdziwej choinki. Jak zobaczę, że mamy sztuczną, to Was zjem ;-; Potem naturalnie należy ubrać drzewko. Dla osób cierpliwych zostawiamy zabawę z rozplątywaniem świecidełek. Chyba trzeba kupić nowe, bo z tego co pamiętam, te sprzed roku uległy zniszczeniu... Kiedy tylko wszystko będzie gotowe, a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, zasiądziemy wspólnie do wielkiego, dębowego stołu. Najpierw wypadałoby przeczytać fragment Biblii, potem dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia, jemy wszystko, co znajdzie się na stole, śmiejemy się, rozmawiamy, a telefony, tablety czy inne cuda XXI wieku odkładamy na bok, tak? Na koniec śpiewamy kolędy i otrzymujemy prezenty ;3 Możecie dawać sobie upominki z własnych KP, a dodatkowo każdy obecny tego dnia (czyt. napiszesz tu w Wigilię minimum 1 post) zgarnia kopertę z 1000$~ Gdy wybije północ zapraszam na pasterkę.


25 grudnia. Dwa lata temu była wycieczka do Japonii, rok temu lenistwo, więc teraz wypada znowu spiąć pośladki. Proponuję wybrać się na kulig. A raczej sami go zorganizujemy, bo wątpię, żeby ktoś w Boże Narodzenie chciał nam wypożyczyć koniki. Tak więc każdy, kto posiada jakiegoś kopytnego, proszony jest o zaprzężenie go do sań. Przyniesienie sanek to robota dla osób, które nie mają Rapidashów ani innych galopujących potworków. Kiedy będziemy już przemoczeni, wracamy do domu na wyżerkę. Do końca dnia mamy pełne prawo, by leżeć przed telewizorem, chwalić się prezentami, oglądać Kevina, jeść pyszne wypieki i sączyć gorącą herbatę z cytryną (dla pełnoletnich wersja hard: grzaniec).


26 grudnia. Rano do kościółka, a potem dzielimy się na dwa zespoły. Bardziej zmęczeni zostają w domu i spędzają mile czas na graniu w planszówki czy śpiewaniu kolęd, a Ci, którym siły jeszcze zostały, wybiorą się na rynek Crystal City, by przeżyć miejską Wigilię. Porobimy sobie selfie, zgarniemy darmowe picie i porzucamy się śnieżkami (bo u nas jest śnieg! D:).


1. Jak możecie przeczytać wyżej, za bycie aktywnymi w Wigilię, dostaniecie kopertę z 1000$. Na czym dokładnie polega owa aktywność? Należy 24 grudnia napisać w tym wątku minimum jeden post. Wówczas sami dodajecie sobie należny tysiąc dolarów. Pamiętajcie o aktualizacji konta bankowego oraz KP ;)
2.1 Prezent (jajko) dostanie każdy, kto podczas Crystalowych świąt napisze tutaj min. 20 postów (nie musi być każdego dnia po pięć). Dodając dwudziesty odpis, zamieśćcie w nim na samym dole informacje, jakiego typu chciałbyś/chciałabyś stworka (do wyboru: Poke-ryba/Poke-gryzoń/Poke-pupil [czyt. Poke-pies lub Poke-kot]). Jajeczka rozdam Wam 27 grudnia, jak już nikt nie będzie spamił w wątku xD
2.2 Dodatkowo, jeżeli umieścicie w tym wątku w dowolnym dniu chociaż jedno własne zdjęcie, które będzie związane ze świętami (np. sfotografujecie choinkę, prezent, który otrzymaliście, karpia czy cokolwiek innego), do jajeczka dodam losowe, gwarantowane Egg Move. Proszę przypominać mi w dwudziestym poście, że wkleiliście fotkę, więc należy Wam się atak, okey?
3. Organizuję drobny konkurs plastyczny związany z Wami (Crystalowiczami) jak i świętami bożonarodzeniowymi. Więcej informacji - tutaj. Zapraszam wszystkich do udziału!

Cóż... Jeszcze raz zachęcam do aktywnego udziału w Crystalowych Świętach oraz ponownie złożę Wam życzenia. Dużo radości, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i samych miłych wspomnień, a także byście pamiętali, że w Boże Narodzenie (jak sama nazwa mówi) nie chodzi o prezenty czy choinkę, ale o świętowanie narodzin dzieciątka Jezus ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 10:07   

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 10:07   

Przybywam, by pomóc z przygotowaniami. Fajnie, że nikogo jeszcze nie ma. Dlatego idę na sam początek do kuchni, by tam zabić przniesionego dorsza, a potem go upiec. Taka epicka ryba na stół wigilijny.
_________________
 
  :
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-12-23, 10:12   

Dobra, to ja się zajmę sprzątaniem. Zakładam ten świetny fartuch, szmatka w dłoń, jakiś płyn i no cóż, pucuję!
 
 
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 11:13   

Wpadam z trochę rozwianym włosem bo zaspałam, właściwie jeszcze spałam. Po drodze gdy tutaj szłam udało mi się kupić od kogoś tam ciasteczka(przecież sama nie będę piec, nie?). Zadyszana wpadłam tutaj i zobaczyłam, że w sumie nie ma tak źle albo jest bardzo źle - bo była nas aktualnie tylko trójka. Jej, tłumy.

1/20
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

Ostatnio zmieniony przez Kimiko 2014-12-23, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 11:40   

W kuchni dział się horror. Kanade miała ubaw z zabijania dorszy. Krew lała się strumieniami. Nawet na podłodze można było ją dostrzec. Do tego dziewczyna postanowiła się też zabawić nieco z flądrą i śledziem.
_________________
 
  :
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-12-23, 11:43   

Przyszłam z torba pełna ozdób, którymi później będzie można ozdobić choinkę. Odłożyłam je na razie na bok i zaczęłam pomagać przy sprzątaniu. Podłogi przecież same się nie zmyją.

1/20
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-12-23, 11:53   

I ja przychodzę, żeby jakoś pomóc w tych wszystkich przygotowaniach. W końcu tutaj jesteśmy jedną, wielką szczęśliwą rodziną. Takie przynajmniej jest moje zdanie. Tak, czy inaczej w ręku trzymam jeden ze śpiewników, żeby to wyszukać odpowiednie kolędy, które jutro razem zaśpiewamy. A może by tak po góralsku? Odkładam śpiewnik i szukam kogoś, komu ewentualnie mogłabym pomóc. 1/20
Ostatnio zmieniony przez Rieul 2014-12-23, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-23, 12:17   

Nieco rozespany, nieogarnity włażę do Kryształowego Domku Wigilijnego. Trzymam w rękach żywe drzewko, a w torbie przewieszonej przez ramię mam kilka jemiół i dodatkowe ozdoby świąteczne.
- Ho, ho, ho! Percy przyszedł z choinką, którą będziemy ubierać jutro. Pomoże mi ktoś znaleźć dla niej miejsce? - Próbuję powiedzieć przez choinkę, balansując dużym drzewkiem, prawie sięgającym sufitu. Wchodząc do kompleksu rozglądnąłem się, szukając znajomych twarzy i w zasadzie nie bardzo kogoś stąd znam; wiadomo, minąłem się na safari czy w Kryształowym Mieście, jednak..
- Hej, Ty! Przepraszam, nie znam Cię z imienia. - zawołałem do rozglądającej się dziewczyny. - Pomożesz mi? To drzewko jest dość ciężkie i niewygodne. - wymruczałem, próbując oswobodzić swoją twarz i szyję spod szalika.

1/20.
_________________
 
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 12:52   

Panował tutaj totalny chaos, gdy weszłam do kuchni to spotkał mnie jakże przerażający widok więc szybciutko wycofałam się a ciasteczka odstawiłam na jakimś tam stoliku. No i co dalej? Rozejrzałam się po tutaj zebranych i... Usiadłam na jakimś krześle patrząc jak się meczą. No co, mam tak po prostu im pomagać? Jeden już zamiata(fajna kiecka xD), tamci mordują ryby w kuchni. Ktoś tu jeszcze przyniósł świąteczne drzewko, wyjątkowo dorodne. Pomóc? Chyba w ostateczności bo już widzę, że ktoś inny nie ma w co ręce włożyć. Siedziałam więc sobie na krzesełku i nie wadziłam nikomu.

2/20
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-12-23, 13:07   

Dobra sprzątnięte, kiecka zdjęta nie będę w niej paradował. Wypadałoby porozwieszać lampki i inne pierdółki na zewnątrz chatki, tak jak robią Amerykańce.
- Pomaga ktoś, czy sam się będę z tym męczył?
 
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-12-23, 13:14   

Percy'emu chyba chodziło o mnie, więc odwracam się dosyć szybko i podchodzę do mężczyzny, podtrzymując jedną ręką choinkę, coby to chłop się tak nie męczył, a drugą ręką ciągnę za szal, bo widzę, że ma z tym lekki problem.
- Célia. - mruczę nieco. - Pewnie, że pomogę. W końcu od tego tutaj jestem. - śmieję się cicho, jednak moja twarz jak zwykle przypomina grobową. Ah. Taki już mój urok. - W czymś jeszcze Ci pomóc? - rzucam na koniec, bo choinka jest już na jego ramieniu całkiem stabilna i można będzie ją po prostu za chwilę postawić.
2/20
 
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 13:18   

Siedzę sobie z boku i bujam się na krześle do czasu kiedy to nie jęknęło rozpaczliwie, a potem był tylko trzask i nagle znalazłam się na podłodze. Szybko pozbierałam się i otrzepałam z kurzu mając nadzieję, że nikt nie widział. Ten od sprzątania rzucił mopem i postanowił porozwieszać światełka na chatce co mnie osobiście interesowało.
-Ja idę. - Odpowiedziałam żwawo i zabrałam ze sobą kilka pudeł z lampkami by następnie wyjść na zewnątrz chatki. Trzeba było dobrze przemyśleć kompozycję, więc najpierw rozpakowywałam pudełka i sprawdzałam jakiego rodzaju są tam lampki.

3/20
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-23, 13:19   

Dobra. Ryby są już przyrządzone. Dziewczyna sprząta po sobie i bierze się za faszerowaną paprykę. Nikt ni będzie głodny na Wigilii. o.

3/20
_________________
 
  :
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-12-23, 16:35   

Także ruszyłam pomóc porozwieszać lampki i przyozdobić nieco chatkę. Wyjęłam kilka bibelotów z torby i zaczęłam rozwieszać kolorowe łańcuchy przy oknach. Po tym sprawdziłam co jeszcze można by tutaj zrobić.

2/20
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-23, 16:40   

W końcu nadeszła i wiekopomna chwila na pojawienie się Gwen. Dziewczyna musiała pomóc i swojej rodzince, jednak udało jej się wygospodarować nieco czasu również dla swojej drugiej rodzinki- Crystalkowej. Blondyna weszła do chatki.
- Uszanowanko! Kogo poratować?- zawołała już od progu

1/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.