Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-07-02, 22:35
Gra WarMachine
Autor Wiadomość
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 16:45   

- O, to dobry pomysł by ich oduczyć... I huum... Absol powiedziała "trzy dni po tym obrzydlistwie nic nie mogłam przelknąć, to było podle" - zacytowałam jej wypowiedź ciekawa co rodzice na to powiedzą, hihihi...
Potem idę poszukać w szafie poduszkę, której nie używamy i daje ją Absol z delikatnym uśmiechem.
- Chyba trzeba będzie zainwestować wreszcie w duże legowisko dla ciebie a nie szmaty - miziam ją po tym kostnym wyrostku na głowie.
Zawsze mnie to interesuje w tych pokemonsch
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 16:52   

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 16:52   

Samiczka zamruczała zadowolona z głaskania i z twoich słów o poduszce
- To byłoby świetne rozwiązanie, choć i tak wolę spać z wami - wyszczerzyła się i wtuliła. Zaś twoi rodzice byli z lekka zmieszani
- No ale trzeba cię było oduczyć, kiedyś zjadłaś mi raport dla Bane'a, który tworzyłem cały miesiąc! Nawet nie chcesz wiedzieć co musiałem przez to zrobić... - wzdrygnął się. Martha zresztą też. Ty nie wiesz co to, ale pamiętasz, że ojca nie było parę dni w domu, a jak wrócił to wyglądał jak zombie i przez tydzień zachowywał się jakby go ktoś... pożarł, dosłownie. Tresh na wzmiankę o Bane skrzywił się niemiłosiernie
- Tak, on jest znany z... niestandardowych metod... - mruknął cicho, niezadowolony. Ale jak widać nawet on nie mógł nic poradzić
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 16:57   

Skrzywiłam się tylko na to..
- Pamiętam jaki wróciłes z tego - powiedziałam do ojca i go tule, a potem siadam spokojnie obok demona i go miziam. - Przynajmniej ty teraz nie jesteś już takim tyranem - rzuciłamdo Tresha z uuśmiechem i go miziam po dłoni. - Naprawdę, faktycznie na początku był okropny... Ale potem z czasem tak no... Złagodmiał i pokazał, że potrafi kochać - stwierdziłam z dumą z mojego męża. - A właśnie, w sumie wiele o tym Bane nie wiem, ale może mi powiecie? - spytałam się towarzystwa
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 17:03   

- Wcale nie złagodniałem! - parsknął obrażony pokazując kły, ale teraz nawet twoja matka mu nie uwierzyła. Absol tylko zaśmiała się krótko
- Bane... To jeden z potężniejszych demonów, syn samego króla czy jak mu tam... No, w każdym razie jeden z silniejszych. Uwielbia dręczyć tych co nie spełnią jego oczekiwań... Najbardziej samice... Mały sadysta, ale ma zbyt dobrze chronione plecy, żebym mógł mu cokolwiek zrobić - warknął Tresh. Twój ojciec wzdrygnął się
- Jest potężny, fakt... Nigdy nie sądziłem, że coś mną aż tak wstrząśnie - przyznał cicho
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 17:21   

- No to jak zwykle kiszka - rzuciłam tylko cicho i tule się do demona. - Ale razem damy radę. Tak jak ostatnio z Draeklingami - rzuciłam radośnie. - A właśnie... Mamo, tato... Chcecie polatac na smoku? - wyszczerzam się ucieszona na samą myśl o tym i ciagne ich do wyjścia, po czym na podjeździe zmieniam postać na smoka, szczerząc się radośnie i staram się jednak ograniczyć ruchy ogona...
- I jak? - spytałam się ich ciekawa i zbliżam łeb, patrząc na nich z ciekawością.
Liczę nie uciekna
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 17:29   

Chyba mieli taki zamiar, ale się powstrzymali w ostatniej chwili... Cóż, na miłą dziewczynkę w tym stanie nie wyglądałaś. Tym bardziej, że, nie oszukujmy się, te kły byłyby w stanie ich pociąć na kawałeczki w parę sekund... W końcu jednak wsiedli niepewnie
- Jesteś pewna, że to bezpieczne? - zapytała cicho Martha trzymając się kurczowo kolca sterowego, tym samym nie pozwalając ci na start. Przypadkiem chyba, ale zawsze... Absol tymczasem uwiesiła się na ogonie popiskując jak szczeniak radośnie. Tresh zaśmiał się i wsiadł na Noiverna
- Kochanie, kto pierwszy do lasu? - zapytał z błyskiem w oku
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 17:34   

- Bezpiecznie jak się dobrze siedzi... Nogi po obu stronach.. Mamo trzymasz właśnie kolec steru! Złap inny bo inaczej nic nie zrobię - rzuciłam tylko i staram się przejść chwile z nimi by się oswoili.
Zerkam ciekawa na demona,
- Jasne, chętnie zobaczę na co mnie stać - rzuciłam z uśmiechem i machnełam ogonem... Cóż jedno drzewo mniej... - Przepraszam skarbie - rzuciłam piskliwie, a potem w sumie idziemy na linię startu. - Gotowi? - oglądam się na rodziców z uśmiechem i da się czuć, że jestem podekscytowana wyścigiem
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 17:39   

Tresh tylko westchnął
- To drzewo i tak było stare - mruknął, choć spoglądał na nie z żalem. Martha puściła kolec i wczepiła się w inny, lekko drżąc. Usiedli tak jak im kazałaś, a Noivern skrzecząc stanął obok ciebie z niecierpliwością. Chyba się nie mógł doczekać... W końcu wystartowaliście. Widzisz, że wytrenowany pokemon jest równie szybki co ty i leci tuż obok twojego pyska, uśmiechając się z dumą. Tresh tymczasem mrużył oczy, nieco oślepiony oszałamiającą prędkością swojego pokemona. Cóż, on widzieć nie musi, ważne, że Noivern wie, co robi... Ale czy ty wiesz? Bo właśnie się na nich zagapiłaś i nieco kierujesz się brzuchem na ostrze szczyty drzew... Jak zaraz się nie poderwiesz do lotu to nieco zaboli...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 17:47   

- Naprawdę mi przykro - rzuciłam cicho, po czym lecimy... - I jak? - pytam się przelotnie rodziców i szybciej poruszam skrzydłami i mocniej by trochę unieść się do góry... A pod koniec lotu wyprężam się i używam swoich pozostałych sił by wyprzedzić pokemona. Ale i tak będę zadowolona bez względu na wynik... I dobrze, że moi rodzice mają przed sobą rząd kolców, które trochę ograniczą to by powietrze im nie wiało aż tak w oczy... Jakbym mogła to bym wywaliła jęzor w trakcie lotu no ale tak jakoś wole po nie ryzykować
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 17:54   

No może lepiej nie, nad wami latają Pidgeye w wielkiej ilości, zaaferowane tym co tu się tak właściwie dzieje... Twoi rodzice już nie trzymali się tak kurczowo i rozglądali zaaferowani
- Niesamowite... - usłyszałaś po kilku chwilach i ktoś pogładził cię po boku - naprawdę, niesamowite... - Tymczasem widzisz, że Noivern zaczyna nieco opadać z sił... jesteś na mecie pierwsza. Tresh przytulił twój smoczy pysk
- No no, smoki to jednak szybkie i zwinne bestie - rzucił wesoło gładząc cię. Noivern zaskrzeczał zadowolony
- Muszę trenować jeszcze więcej, jak widać... ale pewnego dnia cię wyprzedzę! - rzucił z ogromną pewnością siebie. Cóż, być może kiedyś i owszem, ale dziś palma pierwszeństwa należy do ciebie... A pewnie bez balastu w postaci rodziców leciałabyś jeszcze szybciej... i nawet się za bardzo nie zdyszałaś przy tym, tylko lekko pobolewa cię łapa, gdzie drasnęło cię jedno z drzew
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 18:01   

Ląduje zadowolona i nieco unosze łapę, która mnie boli, do góry. Spoglądam zadowolona z siebie na demona i go liznełam na całą wysokość... Cóż cały w slinie... Gihihihi... A potem pomagam zejść rodzicom z moich pleców i się odmieniam.
- Tak, to był świetny wyścig... Ale ja też będę trenować! - ostrzegam pokemona wesoło, po czym tule się do rodziców z uśmiechem. - Cieszy mnie, że się wam to spodobało - całuje ich w policzki i wracamy teraz spacerkiem do domu. Tak rodzinnie i spokojnie mogłoby być cały czas
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 18:11   

No mogłoby, ale raczej na to nie licz, bo niestety, ale twoje życie raczej takie różowe ni cholery nie będzie... Na razie jednak jest miło, fajnie i cacy stuk stuk. Dotarliście do zamku akurat na kolację... Tyle to chyba nie zjecie, co nie? Chociaż, znając Swinub i Tyrunta... Ale te zapachy wprost powalały na kolana. Widać wampirzyca naprawdę się postarała z potrawami. No i przepięknie udekorowała stół... Możecie siadać i jeść... co też właśnie dwa głodomory zrobiły pomrukując niezwykle wesoło
- No więc... smacznego - rzucił Tresh odsuwając ci krzesło niczym prawdziwy gentleman. Usiadłaś, przysunął je i sam zasiadł. Twoi rodzice tuż za wami, lekko onieśmieleni taką ilością takich potraw... Tylko Absol westchnęła cicho. Znów jako przysmak dostała kanapkę z czymś co przypominało ucho
- Zjadliwe i nawet pyszne, ale kurczę, ciężkostrawne - burczała cicho pogryzając ucho
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 18:28   

No cóż, ciekawa spoglądam na to co jest przy stole, po czym zajadam i próbuje praktycznie każdej rzerzy po trochu, dopóki mam na to miejsce.
- Mistrzostwo - powiedziałam to na tyle głośno, by wampirka wyraźnie usłyzała moje słowa i potem dalej zajadam, podsuwając Treshowi co lepsze według mnie kąski... A tak o, bo chcę i miło mi się patrzy jak moje kochanie zajada... Po tym wszystkim chciałabym zatrzymać rodziców na dłużej,ale już raczej chcą uciekać do siebie, więc tulę ich mocno z uśmiechem na twarzy. - Dziękuję i wybaczyłam wam za to - rzuciłam cicho.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-22, 18:38   

No i wyszło na to, że Tresh też wszystkiego spróbował... I wszystko mu o dziwo smakowało. Przy stole panowała dość luźna atmosfera, a po kolacji zostałaś kolejny raz wytulona. Tymczasem wampirzyca zbierając talerze nuciła coś pod nosem, zachwycona, że wam smakowało.
- Nawet nie wiesz ile to dla nas znaczy - szepnęła Martha mocno cię obejmując i całując w czoło. Twój ojciec też cię mocno tulił, zadowolony
- Wspaniale, że jednak wam się udało. I cieszę się, że nie jesteś na nas zła... - dodał z wilgotnymi oczyma. Po kilku minutach znów byliście z Treshem tylko we dwoje...
- To na co masz teraz ochotę? - zamruczał wesoło przytulając cię. Zauważył chyba, że znacząco poprawił ci się humor
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-01-22, 18:49   

Odprowadziłam oczywiście rodziców w stronę wyjścia z domu i wracam do demona, zerkając z uśmiechem na sprzątającą wampirzycę. Potem tule się do demona i udaje wielkie zamyślenie.
- Na pełen relaks - stwierdziłam tylko, mrucząc cichutko jak to miałam w nawyku w poprzednim życiu, gdy dopisywał mi dobry nastrój.
Pocałowałam Tresha w policzek, a potem w sumie usiadłam tak by zrobić mu masaż, a co mi tam... Teraz to trochę ja pomogę mu się odprężyć no i będzie git...
- Naprawdę super wyszło to dzisiejsze spotkanie z rodzicami... - powiedziałam zachwycona. - No i naprawdę żałowali, a myślałam że teraz się nie przejmują niczym.... - dodałam.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.