Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-07-02, 22:35
Gra WarMachine
Autor Wiadomość
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-11-30, 23:11   

- Tsa - mruknęłam tylko i po chwili dałam tej roślinie ową kanapkę.
Na wszelki wypadek uważam by mi nie zjadła ręki czy czegoś. Będę dalej głodna ale raczej nie zjem tak ohydnej rzeczy jak tamta kanapka.
- Może przynajmniej ty dostaniesz coś lepszego - westchnęłam, patrząc się na swoją pokemonice i podpierdzieliłam ze stołu cokolwiek co zdawało mi się być normalne i zjadliwe. Mam nadzieję owa nawiedzona kucharka tego nie zauważy... No i patrząc na to z czego jest ta kanapka że roślina przeżyje. Rozglądam się po pomieszczeniu. Pewnie to co jest normalne głęboko schowała...
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-30, 23:25   

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-30, 23:25   

W trakcie zanoszenia "kanapki" do rośliny wyszła kucharka. Stanęłaś jak wryta, na szczęście Twoja Candy ma dobry refleks. Złapała kanapkę i zaczęła ją powoli żuć. Widać, o dziwo, jej zasmakowała. Wilki wybuchnęły śmiechem, a kucharka podała Ci talerz z kanapkami z serem. No tak. I wszystko stało się jasne. Do Ciebie za chiny ludowe by nie powiedziała smacznego... Zajadając kanapki i dziwiąc się jak Candy może to jeść zauważyłaś, że jakaś mała dziewczynka wgapia się w twojego pokemona. Była człowiekiem, to pewne. Pierwszym człowiekiem, którego tu widziałaś. Dziwne, hmm...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-01, 06:43   

Spjrzałam na kucharke nieco poirytowana, że nie powiedziała że to dla pokemona ale cóż, po chwili zaczęłam zajadać kanapki z serem, uwielbiam ser.... W trakcie tego jedzenia zauważyłam tutaj małą, ludzką dziewczynkę. Przełknęłam to co miałam w ustach i uśmiechnęłam się lekko.
- Cześć - powiedziałam do małej tylko, patrząc się na niż z zaciekawieniem.
Ciekawe co robi tutaj ludzkie dziecko. Jak się najadłam to tylko i wyłącznie z własnej grzeczności powiedziałam "Dziękuję", gdybym owej grzeczności nie miała to bym powiedziała coś z lekka innego ale cóż.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-01, 20:57   

- Cz...cześć - rzuciła dziewczynka, patrząc się na ciebie z zaciekawieniem i ze strachem. Co ona tu robiła? Candy spojrzała na nią i uśmiechnęła się po swojemu. Dokończyła kanapkę z... czymś, a potem zaczęła oblizywać sobie łapy, totalnie was ignorując. Dziewczyna podeszła bliżej
- Nie jesteś demonem, prawda? Demony są złe. W każdym razie inne demony. Akira jest dobry - rzuciła z przekonaniem godnym sześciolatka. W sumie więcej mieć nie mogła. Albo i mogła? Potem spojrzała jeszcze raz na twojego pokemona i zmarszczyła brwi
- Co to jest? Kot? - zapytała nagle, a Candy zaczęła się śmiać po swojemu. W sumie z daleka mogła przypominać kota, ale bez przesady, nie aż tak.
Po chwili kucharka wygoniła was obie z kuchni. Stanęłyście w przedpokoju, czekając, aż któraś z was zrobi pierwszy krok w stronę jakiegoś pomieszczenia, ale żadna nie chciała zrobić go pierwsza. W końcu wasze milczenie przerwało głośne pukanie. Dziewczynka wystraszyła się
- Zły demon! - pisnęła i uciekła. Czyżby to był wkurzony Akira? A może ktoś zupełnie inny...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-01, 21:03   

- Nie jestem demonem, tylko człowiekiem - zapewniłam małą. - A to jest Absol, choć nadałam jej kiedyś imię Candy - powiedziałam do dziewczynki.
Po chwili usłyszałam też to pukanie. Nie wiedziałam szczególnie co zrobić, ale otwieranie drzwi na pewno nie należy do moich obowiązków, więc... Wzięłam małą za rękę i czmychnęłam z nia do mojego pokoju, nie chcąc się nigdzie nawijać czy coś.
- Ja jestem Nadia, a ty? - spytałam się wreszcie małej dość ciekawa jej imienia.
I co tutaj taka dziewczynka tutaj może robić? I Akira dobry? Być może, ale nie jestem zadowolona że mnie tutaj trzyma. Nasłuchuję przy okazji ciekawa co to za gość mógł się tutaj zjawić. A co mi tutaj zostało? Węszyć i łazić i zawracać wszystkim dupy w sumie.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-02, 17:31   

Dziewczynka patrzyła na ciebie w przestrachu i wyrwała się, stojąc jak najdalej. Candy zaczęła warczeć, patrząc w stronę drzwi,a Ty usłyszałaś jeszcze głośniejsze walenie. W końcu ktoś chyba otworzył.
- GDZIE ONA JEST? - usłyszałaś. Dziewczynka skuliła się, a Candy zaczęła warczeć jeszcze głośniej. Rozmowy ucichły, za to usłyszałaś jakby odgłosy walki.
- Nazywam się Flo - wyszeptała mała, patrząc na Ciebie - A ten demon przyszedł po Ciebie. Słyszę jego myśli - dodała, pokazując na swoją głowę paluszkiem. Może dlatego Akira ją trzymał? Bo miała nadnaturalne zdolności? Ciekawe. W każdym razie odgłosy szybko ucichły.
- Nadia? Jesteś tu? - usłyszałaś. Szybko rozpoznałaś głos Akiry. Chyba się martwił. Ale chyba tylko dlatego, że nie chciał, by Tresh cię odbił. Flo odetchnęła z ulgą
- Demona nie ma/b] - poinformowała Cię zadowolona i zaczęła głaskać Candy
-[b] Absol jest zadowolona, że z tobą jest
- dodała jeszcze. Czyżby mogła czytać w myślach wszystkich istot, w tym w twoich? Intrygujące...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-02, 17:35   

To mnie zastanawiało w sumie. Odetchnęłam z ulgą kiedy okazało się, że jest po wszystkim i wyjrzałam przez szparę w drzwiach.
- Tak jestem - odpowiedziałam tylko krótko, rozglądając się jeszcze.
Wreszcie zamknęłam drzwi.
- Potrafisz czytać w myślach? - zainteresowałam się, siadając przed dziewczynką. - W moich też na przykład? - spytałam się do tego.
To mogłoby być kłopotliwe zwłaszcza jakby chciała wygadać za dużo Akirze... Nie chcę by ktokolwiek wiedział... Przeciągnęłam się i patrzyłam jak dziewczynka niańczy moją Aksol.
- Szkoda tylko, ze przed 7 lat nie puszczałam jej z pokeballa - mruknęłam.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-02, 18:19   

Usłyszałaś, jak ktoś na korytarzu odetchnął z ulgą.
- Jak będziesz miała chwilę czasu,wyjdź do mnie. Mam sprawę do omówienia! - dodał jeszcze. Flo powoli pokręciła głową
- Nie. Ty nie jesteś normalna - stwierdziła cicho. Nie miała nic złego na myśli, ale zabrzmiało niezbyt miło. Absol przytuliła się do Ciebie
- Absol, sol sol - rzuciła cicho, a dziewczynka uśmiechnęła się, ale nie chciała tego powtarzać. Miękka sierść Candy łaskotała Cię po rękach. Usłyszałaś za drzwiami głuchy warkot. Flo zadrżała
- Czas na mnie, muszę iść -rzuciła szybko i wybiegła z pokoju. Ty tymczasem zrzuciłaś ręką pokedex pod łóżko... Absol zaśmiała się z Twojej niezdarności. A za oknami powoli robiło się ciemno. Nie, to nie zmierzch - to chmury przykryły niebo, tworząc mozaikę przeplatających się plam światła i mroku. Zupełnie jakby zdawały sobie sprawę z Twego nastroju i z niego drwiły...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-02, 18:30   

- Oki, pa - powiedziałam do dziewczynki tylko i przytuliłam swoją Absol i pogłaskałam ją chwilę po łbie.
Ciekawi mnie też co takiego Akira będzie chciał ze mną omówić. I wygląda ogólnie w takim razie na to, że jest silniejszy od Tresha, jeśli to on tutaj był przed chwilą. Chwilę siedziałam z swoją pokemonicą, aż wzięłam wreszcie pokedex spod łóżka i przejrzałam urządzenie. W sumie napełniło mnie to ulgą, że dziewczynka nie może przeczytać moich myśli. To naprawdę duży plus, ale też z lekka może zwrócić uwagę... Ale przynajmniej Akira w razie czego nie będzie wiedział kim byłam w poprzednim życiu.
- No to chyba trzeba się wybrać do naszego gospodarza - stwierdziłam wreszcie, wstając z podłogi.
Wzięłam głęboki wdech i wyszłam razem z moją pokemonicą. Cóż teraz wo ogóle nie będę jej chowała do pokeballa, nasiedziała się w nim przed te lata to teraz niech sobie korzysta do woli. Ruszyłam do pomieszczenia, gdzie Akira mi mówił wcześniej że zwykle przesiaduje, czyli jego gabinet... Szłam już dość luźno, uspokojona całą sprawą i tym że tutaj przynajmniej jestem pozornie bezpieczna. Mam ochronę i tak dalej, przynajmniej ta kucharka dała mi normalne jedzenie. Tylko nie ostrzegła, ze ta pierwsza kanapka była dla Absol. Cóż za wredne babsko ze szponami. Wreszcie zapukałam do drzwi gabinetu i czekałam na pozwolenie na wejście. Wtedy otwieram drzwi i wchodzę.
- Co chciałeś ze mną omówić? - pytam się go na początku.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-02, 19:22   

Szczerze wątpię, czy tam był akurat Tresh. Można raczej sądzić, że jakiś jego niedouczony podwładny, skoro wszedł drzwiami frontalnymi,zamiast wkraść się przez okno lub coś w tym stylu. Absol uśmiechnęła się i trąciła Cię nosem, a Ty, wyciągając pokedex natrafiłaś ręką na coś jeszcze. I to coś cię ugryzło dość boleśnie w palca. Krzyknęłaś, wyciągając rękę. Na palcu miałaś uczepionego małego szczura w kolorze fioletowym, który patrzył na ciebie nienawistnie. Candy warknęła groźnie, a szczur zachichotał i wyskoczył jakąś dziurą, która najwyraźniej jest pod wyrkiem. Co cię wkurzył, to jego, nic na to nie poradzisz... na razie. Ruszyłaś do pokoju gospodarza, który aktualnie siedział w gabinecie nieopodal Twojego pokoju. Gdy zapukałaś, ktoś otworzył drzwi. Był to Akira. Towarzyszył mu inny demon... a może wampir lub inne Dziecko Nocy? Tego nie wiedziałaś i nie mogłaś wiedzieć, bo bardzo dobrze ukrywał się w ludzkim ciele. A może był człowiekiem, jak ty?
- Witaj, Nadio. Spocznij proszę - gestem pokazał ci krzesło. Uśmiechał się, ale jego mina mówiła, że to jest rozkaz, nie prośba. Candy powarkiwała cicho, ale dwa wilki nieopodal skutecznie ją temperowały. Biła od nich taka groza, że nawet twoja pokemonica się bała. W sumie nic dziwnego, w końcu to dwa wielkie, włochate psowate o ostrych jak brzytwa kłach. Akira i jego gość czekali, aż usiądziesz, a potem sami zajęli swoje miejsca. Zapadła krępująca cisza
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-02, 19:31   

Nie wiedziałam za bardzo o co chodzi, zerknęłam tylko na tego nieznajomego i po chwili już siedziałam na krześle. Pokazałam Absol by usiadła obok i pogładziłam ją uspokajająco po łbie., Faktycznie, te wilki mogą przerazić człowieka... Westchnęłam i czekałam teraz na rozwój sytuacji, to bardzo ciekawe o co mogłoby chodzić, ale wnioskując z min tutaj zgromadzonych to sprawa zapewne jest poważna. I w sumie racja, nie wiem czy to był Tresh czy jego sługus. Z tego co słyszałam w opowiadaniach to w walce z Treshem by przede wszystkim budynek znacznie ucierpiał, a za czym idzie znacznie głośniejsze dźwięki walki, walącego się gruzu i tak dalej. Spięta i napełniona wątpliwościami czekam aż ktokolwiek zacznie cokolwiek mówić. Ostatnio ciągle mam taki czas, niepewny i pełny stresu, nienawidzę tego... I mam nadzieję się to wreszcie skończy.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-04, 20:38   

Akira uśmiechnął się
- Spokojnie, tu ci nic nie grozi. Ani twojej Absol. Po prostu, skoro już tu jesteś, pomogłabyś nam w czymś. Uwierz mi, Tu będziesz miała o wiele lepiej niż miałabyś u Tresha. To potwór. Pomiata wszystkimi, którzy nie są nim - mówiąc to splunął z obrzydzeniem. Mężczyzna stojący nadal przy stole pokiwał głową, ale nie wtrącał się. Akira mówił dalej
- Mamy tu bardzo duży ogród z przeróżnymi pokemonami. Nasza dziewczynka, Flo, bardzo chciałaby złapać jednego z nich, ale panicznie się ich boi. Może pokazałabyś jej, że one nie są groźne, i pomogła złapać pierwszego pokemona? - zapytał i uśmiechnął się. Nic Ci nie nakazywał ani nie groził. Może faktycznie nie będzie tu tak źle, jak myślałaś? Masz prawo wyboru. Candy spojrzała si na Ciebie pytająco. Ona także chciała wiedzieć, co zdecydujesz.
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-04, 20:44   

Podrapałam się po głowie.
- W sumie i tak nie mam nic do roboty - uśmiechnęłam się lekko i kiwnęłam głową.
Zerknęłam tylko na Absol, przyglądając się obu mężczyznom i myślę nad wszystkim. W sumie tutaj faktycznie, jestem bezpieczna w ogóle a o Treshu nasłuchałam się po ludziach naprawdę mnóstwo. Wreszcie wstałam.
- No to w sumie mogę od teraz - powiedziałam.
Ale coś jednego... Flo przecież przed chwilą głaskała Absol, jak to możliwe że mówią że boi się pokemonów? To dość dziwne, ale zaraz się zobaczy o co chodzi.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-04, 23:05   

Cóż, może Flo tylko udaje, żeby nie robić Akirze przykrości? A może w ogródku przeraża ją coś zupełnie innego? Ciekawe. Akira uśmiechnął się szczerze i wesoło. Pokiwał głową
- Bardzo się cieszę. Ty również możesz trenować tam Absol oraz łapać nowe pokemony jeżeli znajdziesz jakieś interesujące. Mamy tam kilkanaście rodzajów, oprócz tych w wodzie - rzucił zadowolony. Potem spojrzał na mężczyznę
- A jeżeli potrzebowałabyś kogoś, z kim możesz potrenować, wiesz, takiego zaawansowanego gracza, to ten tu Skiters jest zawsze gotowy do walki - zaśmiał się. W sumie to był nawet miły i sympatyczny. Nie to, co Tresh. A przynajmniej tak słyszałaś. Tymczasem usłyszałaś jakieś krzyki przed drzwiami
-b] Znowu... a mówiłem, żeby sam przyszedł[/b] - westchnął Akira i znów wyszedł z pokoju. Skiters spojrzał na Twoją Absol
- Nie jest zbyt dobrze wytrenowana. Jak długo ją masz? - zapytał uprzejmie. Nie protekcjonalnie czy z wyższością, po prostu jakby był ciekawy. Zobaczyłaś, że przez dziurkę od klucza przypatruje się zielone oko. A w ogrodzie usłyszałaś jakieś rżenie. Czyżby mieli tu też poke-konie?
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2014-12-05, 06:36   

Słuchałam tego co mi mówił Akira z uśmiechem i pokiwałam głową. Może faktycznie znajdę jakiś interesujący rodzaj pokemona? To by było świetne, a rżenie sugeruje, że są tu poke-konie... Uwielbiam je! Spojrzałam tylko na dziurką od drzwi.
- W sumie to mam ją od 10 urodzin ale... cóż nie wpuszczałam jej z balla porządny kawałek czasu - przyznałam się wreszcie Skitersowi.
W sumie zaczyna mi się tutaj podobać. Akira jest naprawdę dobry a też mogę tu robić praktycznie co chcę. Nawet jakbym miała tutaj zostać na porządny kawał czasu to mi pasuje. Podrapałam się po głowie i w sumie chciałam wyjść sprawdzić do ogrodu jakie to mają poke-konie.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.