Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Hodowca... może czas na bonus
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-11-19, 18:18   

Naprawdę można przystopować z tymi ukrytymi wiadomościami .-.

Czyli kolejne darmowy poziomy za nic dla wszystkich xD Wybacz Panda, ale uważam, że nie potrzebujemy czegoś takiego, skoro mamy codwutygodniowy mini-event dający lvl Pokom + comiesięczny poziom lub pół poziomu dla dowolnego Poka wynikający z rangi trenera lub koordynatora + comiesięczny bonus z atakiem dla dowolnego Poka również za nic. A takie 0,5lvl dla WSZYSTKICH Pokemonów danego typu CO MIESIĄC to jednak sporo.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-19, 18:21   

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-19, 18:21   

Nie musi być dla wszystkich pokemonów. Może być jak z wybieram EM, czytam dodatkowego ataku. Jednemu dać pokowi lvl. A jak nie lvl, to co miesiąc dostawać kamienie ewolucji do tego typu/dowolny kamień?

Zawsze można zrobić tak, że ta specjalizacja będzie pod mini event. Czyli, że jak masz specjalizacje: ogień i w mini evencie jest Fire. To dostajesz 1k, zamiast 300$.
_________________
 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-11-19, 18:29   

Kamień co miesiąc za nic? Ty na poważnie? @.@ Nawet nie wiem po co komuś potrzeba ich było tyle (dobra, dla kasy...).

O, to drugie bardziej mi się podoba. Aczkolwiek zamiast kasy można wrócić do tych lvl i wówczas kiedy przykładowo osoba z profesją fire trafi na mini-event, gdzie nagradzany jest typ ognisty, zamiast +0,5lvl każdemu ognistemu Pokemonowi dopisuje 1lvl. Hm? To już nie brzmi tak strasznie tylko bardziej jako drobne urozmaicenie, chociaż dalej twierdzę, że przeżyjecie bez tego i nie jest to konieczne ;x No ale gdyby dużo osób było "za" to tak wygląda moja propka odnośnie "specjalizacji".
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-19, 18:30   

Dobra. To wtedy to, co napisałaś muszą rozważyć gracze.

Panda i Inui są za. Licz mnie za dwóch xD
_________________
 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-11-19, 18:31   

Sebcia i Snazzy też licz za dwoje <3 Za, jak najbardziej za :D
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2014-11-19, 18:33   

Ja i Mole też!
_________________
 
     
Isquess 


Starter: Snivy
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 119
Wysłany: 2014-11-19, 18:48   

Niech będzie, że za o/ A na pewno nie przeciw ~.~
_________________
 
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-19, 19:11   

Jak dla mnie to to w dalszym ciągu jest bzdura :P Jest osiemnaście typów, na jeden mini-event przypada po trzy typy. Daje nam to 6 miesięcy (jeśli typy się nie powtarzają, nie wiem, na jakiej zasadzie Daisy je dodaje) na wykorzystanie całej puli. 6 miesięcy - bo mini-event trwa dwa tygodnie, a są na przemian z eventami dotyczącymi stworków. Czy naprawdę jest nam potrzebne coś, z czego gracz będzie mógł skorzystać raz na pół roku? Jak dla mnie to wciskanie czegoś na siłę, bo akurat jest okazja. Bez przemyślenia, czy to faktycznie coś nam da. Gdzie Wam się tak spieszy? Przecież dział z propozycjami jest ciągle otwarty, wymyślcie coś faktycznie przydatnego, zamiast tak na hurra.
_________________





  :
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-11-19, 19:53   

A ja także za! :3 Co jak co, ale gracze zawsze połaszą się o dodatkowe poziomy!
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-11-20, 09:27   

A ja jestem na nie.
Why? Pół poziomu, może to niewiele i rzadko można by było go sobie dodać, ale co za dużo to niezdrowo, a za dużo przywilejów sprawia, że ludzie będą chcieli w przyszłości jeszcze więcej.
Jeśli już wprowadzać specjalizacje w typach to musiałyby one dawać jakieś istotniejsze premie dla pokemonów o typie, dla którego wybraliśmy specjalizację. W obecnej propozycji będzie to tylko nie wiele warty ficzer wprowadzony na hura, z czym zgadzam się z Kyuu.
_________________
 
 
     
Torashiro 


Starter: Eevee
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-11-21, 12:55   

Dobra, mam teraz chwilkę czasu, to ja się wypowiem.

Specjalista - w tej profesji/umce/czymkolwiek innym co wymyślicie, czymże to jest chodziło mi o to, że osoba ze specjalizacją w danym typie/gatunku otrzymywałaby bonus przy fabularnej próbie rozwoju tej postaci. Czyli zależne by to było od MG, a nie od comiesięcznych wypłat leveli. Np. osoba o specjalizacji w pokach ognistych za ładnie opisaną walkę z liderem mogłaby maksymalnie otrzymać 4,5 poziomu, a ta wyspecjalizowana w Charmanderach i jego ewolucjach do maksymalnie 5 poziomu. A to i tak zależałoby od MG. Można więc powiedzieć, że byłaby to specka, która wymagałaby jednak ładnych i dokładniejszych opisów naszych poczynań z danym typem/gatunkiem poka, by naprawdę stać się specjalistami w ich dziedzinie.

Naukowiec - ot tak wymyślone przed kilkoma chwilami przez postać Willow. Może ja się nie znam, ale jakby była taka profesja, mogłaby ona umożliwiać bardzo dokładną analizę pokemona poprzez sam jego wygląd i zachowanie. Ot szacowanie lvl w jakimś tam przedziale, stan hp (bo jednak fabularnie nie widzę tego, że nad moim i wrogim pokiem wyświetlają się liczby świadczące o hpkach), może nawet także i statystyki po dokładniejszej analizie. Ot ktoś, kto potrafi dużo powiedzieć o różnych pokach tylko na nie patrząc. Oczywiście bez przesady. Nie jakiś, rzut okiem i "Charmander, 5 poziom, blablabla" ale też jakiś przedział. Również w przypadku urazów typu złamana noga czy cuś, łatwiej byłoby to wykryć.

P.S. W przypadku wprowadzania nowych profesji chyba dałoby się graczom zamienić jedną poboczną na jedną z wprowadzanych, nie?
P.S.S. Niby hodowca opłacalny, zarabia się na jajkach, a temat w górze/dole świszczy od "usuńmy wszystko, co daje nam masę hajsu!" xD
_________________
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-21, 16:12   

co do specjalisty - przygodę mam od ponad roku. Walczyłam z dwoma liderami. Sądzisz, że da mi to wymierne korzyści, nawet biorąc pod uwagę fakt, w jakim tempie odpisujemy (a przynajmniej odpisywaliśmy po kilka razy dziennie)?

A jeśli chodzi o naukowca - od tego gracze mają pokedex.
_________________





  :
     
Hiteki 
...

Starter: Treecko
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 25
Skąd: A po co Ci taka wiedza?
Wysłany: 2014-11-22, 00:29   

Pamiętam, że kiedyś, może nie tak dawno temu, ale nie tak niedawno temu była propozycja w stylu "zwiększmy bonus dla uzdrowiciela i ewolucjonisty, bo hodowca jest względem nich za dobry!" na razie jeszcze porządnie nie ogarnąłem jak to się skończyło, ale widzę, że uzdrowiciel ma bonus na ogródki. W każdym razie cos jednak zadziało i co teraz? Teraz będziecie podnosić tego bonusa znowu? A potem znowu, bo przyjdzie ktoś trzeci i stwierdzi "teraz z kolei uzdrowiciel jest za słaby" a potem przyjdzie następny "wydaje mi się, że wykluwanie się poków na 20lvl to za mało dla hodowcy, skoro ewolucjoniście poki ewoluują bez kamieni i już na drugim lvl, a uzdrowicielowi nie można zranić poka..." i znowu będzie podwyższanie? Rly? Wiem, że tak to nie wygląda i mało prawdopodobne jest, żeby doszło, aż do takich zmian, ale jednak zastanówcie się chwilę. Nie lepiej teraz, jak jest okazja pokombinować jak zrobić, żeby każda z trzech profesjo miała równe bonusy? Chociaż... według mnie, to już mają je równe, tylko, zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi "ta profka jest za słaba, a ta za mocna...".
_________________
KP | Bank
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.