Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Galla
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-18, 20:16   

Miałem rację – stwierdzam z niejaką radością, po komentarzu Flowey i przywitaniu wybawcy. W ciele tego koziołka faktycznie żyją dwa byty jednocześnie. Frisk i Asriel. Jednakże wyglądało na to, że ten o imieniu Asriel jest bardziej rozmowny. Ciekawiło mnie co tą trójkę łączy, a sam koziołek uprzedził, że to skomplikowane. Cóż, jedno ze słów, które aktywowało w moim umyśle tryb uczonego. Bardzo chciałem dowiedzieć się więcej o nich.
Tymczasem Asriel oznajmił, że opanowali sytuację, a próbująca zbiec Flowey, czy tam Chara, uprzedziła, że nie jestem tutejszy. Wówczas zaoferowano mi pomoc i w tym wypadku czułem, że ta dualistyczna istota w sweterku jest godna zaufania. Dziwna sprawa.
- Jeśli to nie jest jakiś wielki problem, czy ja i Riolu moglibyśmy wam przez jakiś czas towarzyszyć? Pochodzę z… chmy… myślę, że z bardzo daleka i kompletnie nie wiem gdzie jestem, ani jak się tutaj sprawy mają. Weźmy tego malca – wskazuję na Riolu. – Znalazłem go w takim urządzeniu – pokazuję im kulę. – Moglibyście powiedzieć mi o tym cokolwiek? – Mazirra zabiera się do pogłębiania swej wiedzy, nie bez ekscytacji.
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-04-19, 20:54   

_________________

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-19, 20:54   

Asriel uśmiechnął się szeroko.
- Oczywiście, chętnie pomożemy. Poza tym mama pewnie się ucieszy z gościa
Tymczasem poprosiłeś swego wybawcę o wyjaśnienie kilku kwestii. Ot chociażby poczynając od kulki, z której wypuściłeś Riolu. Koziołek nawet nie musiał brać go do ręki, aby móc ci cokolwiek o nim opowiedzieć.
- Ten przedmiot to Pokeball. Jak już zaobserwowałeś jest czymś w rodzaju takiego przenośnego domku dla stworzeń, które określamy jako pokemony. Na przykład takich jak Riolu. Nie umiem ci dokładniej opowiedzieć zasady jego działania, to jest jakaś ludzka technologia oparta na atomach, materii i pewnie jeszcze paru innych rzeczach. Pewnie doktor Alphys wiedziałaby o wiele więcej niż ja- powiedział opisując ci ten przedmiot.
- W każdym razie pozwala ona zamknąć w środku dowolnego pokemona. Jest jednak haczyk. Taki pokemon musi wyrazić na to swoją zgodę lub być wystarczająco mocno osłabiony, aby dał się wewnątrz zamknąć. Bo jak zrobisz to wbrew jego woli i nie jest jakiś specjalnie osłabiony, może wtedy uciec. To dość istotne jeśli próbujesz łapać nowego, dzikiego pokemona.
Pokeball, pokemony, łapanie... Ciekawe, ciekawe. I jeszcze jakaś pani doktor. Spotkanie z tym pociesznym malcem może okazać się niezwykle przydatne...
- No proszę, Płaksa-inteligent. Nie znałam cię od tej strony- prychnęła roślinka.
- A TO mi przypomina, że ktoś powinien zostać odstawiony do domu- stwierdził Asriel, wyjmując niedużą doniczkę z małego plecaczka, na który wcześniej nie zwróciłeś specjalnej uwagi.
Koziołek sobie znanym sposobem, zmusił tego zgryźliwego kwiatka, aby "wlazł" do doniczki. Widok był dość interesujący, kiedy to Flowey dosłownie wylazła z ziemi, opierając się na swoich korzonkach. Ostatecznie znalazła się na swoim miejscu, w doniczce.
- Wybacz, Mazirro, ale powinniśmy wrócić do domu. Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mogę odpowiadać na twoje pytania po drodze.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-22, 13:18   

Koziołek zgodził się mi pomóc i z marszu powiedział mi, czym jest obiekt, z którego wypuściłem Riolu.
- Rozumiem. Czyli „pokemony” oznacza większą grupę stworzeń, a ten gatunek psiaków zwie się „Riolu”? - dopytuję się, spoglądając na stworzenie. – To w tym miejscu są ludzie? I kim jest doktor Alphys? – w sumie nawet ucieszyłem się, że w okolicy znajdują się istoty noszące tytuły naukowe.
Lepiej to wróży moim możliwościom powrotu do domu, niż gdybym znalazł się w jakimś barbarzyńskim świecie. W międzyczasie obserwuję dalsze przepychanki słowne między napotkanymi istotami oraz jak Asriel pakuje kwiatek do doniczki. Możliwości ruchy Floweya były bardzo fascynujące. Zgarnąłbym chyba wszystkie możliwe nagrody naukowe, gdybym zaprezentował taką roślinę przedstawicielom nauki w moim świecie. Niestety miast zajmować się fanaberiami, musiałem zająć się obecną swoją sytuację.
- W porządku, nie ma problemu – odpowiadam Asrielowi, gdy ten mówi, że musi ruszać.
Idę wraz z nim, rozglądając się ciągle dookoła, chcąc dowiedzieć jak bardzo to miejsce różni się od mojego świata.
- Możesz mi powiedzieć coś o miejscu, w którym się znajdujemy? Kompletnie nie wiem gdzie się znalazłem i miło by wiedzieć chociaż jakieś podstawy – odzywam się po drodze.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.