Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2016-03-01, 20:43
Poke- przygoda Galla
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-13, 12:09   

Ariana twierdziła, że nie lubi sobie robić niepotrzebnie wrogów. No to tak trochę inaczej niż ja, chociaż to dziwne. Mimo mojego konfliktowego, złośliwego charakteru póki co wszyscy chcę mi pomagać, no może poza świrniętym bobrem i jeszcze bardziej świrniętym duchem. Bardziej interesujące była wieść, że Noibat prawdopodobnie wie, gdzie jest obiekt moich poszukiwań, no i widziała też Ursaringa.
W międzyczasie, mimo uczucia bólu, wstałem, zabrałem torbę i wykaraskałem się wraz z nietoperzycą z wąwozu na jakąś łączkę. Teren tutaj faktycznie wyglądał mniej trudno. Dobra, co by tu zrobić.
- Słuchaj Ariano, orientujesz się może, czy bliżej stąd jest do ptasiej skały, czy może do miejsca, gdzie widziałaś Ursaringa? Bo tak, to taki mój towarzysz – mówię.
Wolałem sobie pomóc w decyzji. Jeśli szukanie miśka będzie zbyt wielką stratą czasu to najmę tą Noibat do przekazania mu wiadomości, a sam pójdę dalej.
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-04-14, 18:31   

_________________

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-14, 18:31   

Noibat zastanowiła się chwilkę.
- Niby bliżej jest do tego miśka, o ile nigdzie nie zdążył wywędrować. Ale tam prowadzi największa stromizna, szczególnie po wczorajszym osuwisku. Na twoim miejscu wybrałabym skałę. Jest dalej, ale o ile dobrze pamiętam po drodze teren był troszkę przyjemniejszy, że tak to określę
Czyli tak to wyglądało. Pytanie czy chciałoby ci się zawracać do niedźwiedzia tylko po to, aby pokazać mu, że żyjesz? Z miejsca gdzie stałeś, skały zasłaniały trochę główny rejon osuwiska. Mogłeś się więc chwilowo tylko domyślać jak bardzo "popsuło" to drogę. Chyba jednak koncepcja tuptania do skały nie wydawała się taka głupia...
- W czymś jeszcze ci pomóc? Bo jeśli pozwolisz, chciałabym lecieć dalej, póki znowu jest ładna pogoda
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-15, 20:52   

Ariana powiedziała mi, że wprawdzie bliżej byłoby do miejsca, gdzie widziała Ursaringa, ale teren po drodze jest bardzo trudny. Eh, nie mam czasu, ani ochoty ryzykować życiem, aby do niego dotrzeć. Chyba pójdę dalej, nawet nietoperzyca mi to radziła, twierdząc, że trasa do skały jest stąd lżejsza. Niemniej zostawić niedźwiedza tak kompletnie bez wiadomości byłoby draństwem. Jestem złośliwy czasami, ale nie lubię jak się pokemony martwią o mnie.
- Myślę, że tak zrobię. Pokaż mi tylko kierunek – odpowiadam, ale podnoszę łapę, by oznajmić, że to nie wszystko co chcę. – I, chciałbym cię prosić, byś znalazła tego Ursaringa i powiedziała mu, że Kasai żyje, aby nie martwił się o mnie. Spokojnie, to łagodny misiek. Mogę ci zapłacić jagodami, jeśli to cię bardziej zachęci. Z pewnością zauważyłaś, że ta torba wcale nie jest taka lekka – od razu wykładam karty na stół.
Nie chce mi się bawić w przekonywanie nietoperzycy słowami.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-17, 14:04   

Ariana pokiwała głową.
- W porządku, przekażę mu wiadomość. Właściwie i tak leciałabym mniej więcej w tamtą stronę, więc zahaczyłabym o niego przy okazji. Poza tym te jagody bardziej przydadzą się tobie- odparła, podrywając się do lotu.
Zanim poszybowała w kierunku, gdzie wcześniej widziała Ursaringa, pokazała ci jeszcze którędy iść do ptasiej skały, której szukałeś. Podziękowałeś jej za pomoc i zarzuciwszy sobie torbę na grzbiet powoli ruszyłeś w dalszą drogę.
Fakt droga nie przypominała łagodnych pagórków, ale przynajmniej nie były to te strome jary, które pokonywaliście razem z miśkiem. Dokładnie patrząc pod nogi tuptałeś sobie pośród skał. Około południa dotarłeś nad spływający po skałach potok. Woda rozbijała się o kamienie, falując i szumiąc jakby była targana jakimś wichrem. Sama okolica potoku wydawała się całkiem sympatyczna. Kawałek od kamienistych brzegów rosła sobie trawa i nawet kilka krzaczków. Idealne miejsce na odpoczynek. Tymczasem okazało się, że nie jesteś tu tak całkiem sam. Niespodziewanie zauważyłeś na ziemi jakiś cień, a potem praktycznie bezszelestnie, nieopodal wylądował spory ptak, o przypominających ostrza piórach. Niechybnie był to Skarmory.
- O mięsko- zachichotał ptak, popatrując na ciebie.
Aha, i tyle było spokojnej wędrówki...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-18, 20:24   

Cóż, Ariana zgodziła się powiadomić Ursaringa o mojej nie-śmierci bez żadnej zapłaty. Tym lepiej dla mnie. Wskazała mi też drogę do skały, po czym odleciała. Sam również zabrałem torbę i pomaszerowałem naprzód. Na równinie morze nie byłem, ale teren naprawdę okazał się łatwiejszy niż ten, który pokonywałem wraz z niedźwiedziem. Gdy słońca było niemal w swej najwyższej pozycji, dotarłem do całkiem uroczego zakątka. Potok obrośnięty zielenią, wyglądał na odpowiednie miejsce na przerwę. Niestety nie byłem sam. Skrzywiłem się w grymasie, gdy obok mnie wylądował metalowy ptak. Chmy… chyba Skarmory takie się zwą. Wkurzyło mnie nazwanie mnie mięskiem.
- O, kupa żelastwa – opowiadam kąśliwie podobną uwagą, obracając się w stronę pokemona. – Nie radzę mnie tykać. To mięsko potrafi się odgryźć – ostrzegam go, mierząc go bojowym wzrokiem.
Pora podsycać w sobie płomienie. Ktoś nazywający kogoś „mięskiem” raczej nie zaczepia cię dla pogawędki.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-19, 20:55   

Skarmory zachichotał. Mogłeś niemal przysiąc, że to ptaszysko nawet śmieje się jakoś tak mechanicznie.
- Mięsko pokazuje pazurki? Ace lubi takie mięsko. Przed obiadem można się jeszcze pobawić- mruknął, przyglądając ci się niczym na jakiś suty posiłek.
W końcu ptak zeskoczył ze skały, na której przysiadł. Kilkoma susami znalazł się bliżej. Na razie nie atakował. Drażnił się. Kilka razy machnął łbem tak jakby zbierał się do użycia Peck, czasem machnął skrzydłami. Krążył sobie wokół ciebie, chichotając i kontynuując swoją "zabawę". W końcu macznął skrzydłami nieco gwałtowniej, wzburzając tym nieco kurzu. Niechybnie Sand Attack. Tylko to, że byłeś gotowy na jakikolwiek ruch z jego strony uchronił cię przed oślepieniem. Kiedy otworzyłeś oczy ptak poderwał się do lotu i sądząc po pewnej specyficznej poświacie, chyba zabierał się do Agility. Tym razem na poważnie...

Kasai - 100HP
Skarmory - 100HP
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-04-22, 13:06   

Postanawiam wykorzystać to, że ptak na razie się ze mną bawi i trochę zmienić układ sił. Wpierw sobie trochę wyję (Howl), aby wzmocnić siebie, a potem merdam kitą, aby osłabić (Tail Whip) Skarmory. Przy tych czynnościach nie spuszczam z przeciwnika oczu, aby móc zrobić unik w każdej chwili. Nie chcę dostać piachem w pysk, a przed chwilą prawie się to stało. Następnie chyba można wykorzystać to, że pluję ogniem, a on jest z metalu. Nie chcę jednak od razu wykładać wszystkich asów. Dlatego wpierw pluję Emberem, kilka razy, niezależnie od tego, czy wróg jest na ziemi, czy w powietrzu. Scratch stosuję tylko wtedy, gdy znowu ten swój łeb zbliży za bardzo do mnie, by dziobać i celuję wtedy po oczach. Jakkolwiek twardy może być, oczy na pewno ma miększe.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.