Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Patch de la Reynie
Autor Wiadomość
Patch de la Reynie


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 11 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-14, 11:29   Patch de la Reynie

Imię/imiona: Patch
Nazwisko: de la Reynie

Data urodzenia (wiek): 27 marzec - 17 lat
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Ewolucjonista
Team: --
Towarzysz/towarzyszka: Fureya - najlepszy przyjaciel naszego bohatera, spotkali się zupełnie przypadkiem gdy byli jeszcze dziećmi. Patch znalazł go w lesie podczas jednej ze swoich przechadzek mająca na celu podglądanie pokemonów i przyprowadził do swojego domu. Furey nie wiedział jak ma na imię czy nazwisko dlatego nadali mu właśnie takie. Chłopak jest tego samego wieku co Patch i prawie tego samego wzrostu, tylko że z wyglądu jak i charakteru jest wręcz przeciwieństwem naszego bohatera; ciemne włosy opadające na niebieskie oczy, bardzo towarzyski, lubi być w centrum uwagi, wszędzie go pełno, rozgadany i bardzo szybko potrafi się dopasować do innych.
Skan pokemona Fureya:
Tyrogue
Imię:

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Tyrogue (lvl 20, Iron) --> Hitmonchan
Tyrogue (lvl 20, Protein) --> Hitmonlee
Tyrogue (lvl 20) --> Hitmontop
*Zadowolenie: ---
Ataki: Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
Charakter i historia: Nie wiadomo do końca historii tego pokemona ze względu na to, że Fureya nie wie skąd się wziął i skąd go ma. Tyrogue dzielnie trwał przy chłopaku gdy ten padł z wyczerpania w lesie i gdy znalazł go Patch był nawet zdolny do tego by bronić swojego trenera. Nikt nie wie skąd się wziął i nikt nie wie do końca jaki jest.
Umiejętność:
Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---

Opis wyglądu:
Patch jak na swój młody wiek jest dość wysokim chudzielcem o blond włosach i zielonych, mieniących się pod wpływem słońca oczach. Nie jest on zbyt przystojny, raczej na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie dzieciaka, który jeszcze nie nabrał głębokich rys na twarzy i nie wydoroślał na tyle by nazwać go mężczyzną, rzadko jego twarz zdobi uśmiech a jeśli tak to wymuszony.
Ubiera się nawet elegancko, zazwyczaj w ciasne spodnie i białą koszulę oraz niebieski krawat pasujący do oczu jego przyjaciela z którym łączą go bardzo zażyłe stosunki.

Opis charakteru: Śmiało można powiedzieć, że Patch to typ samotnika, nie rzucający się w oczy. Ociosany w ciemną pelerynę i kaptur zasłaniający jego twarz lubi przemierzać dzikie krainy. O tak, wspaniały z niego podróżnik, potrafi dostrzec piękno skryte nawet gdzieś w głębi dziwacznego stworzenia. Na pewno ma coś z romantyka, można mu to śmiało przyznać. Zapewne przez większość swojego życia buja on w obłokach co nie jest dla niego ani trochę korzystne. Stanowczy i rzeczowy, zawsze mówi to co myśli bez ogródek, bywa nawet czasami sarkastyczny i ironiczny. Śmiały, można to o nim powiedzieć, niczego nie zostawi bez komentarza lubi wcinać się w rozmowę wrzucając swoje tzw. "trzy grosze". Jest dumny, czasami niestety aż za bardzo. Honor i dobre wrażenie jest dla niego najważniejsze, zawsze chce siebie przedstawić w lepszym świetle. Śmiano się czasami, że jest on w sobie zakochany.
Lecz pomimo tego wszystkiego potrafi być wrażliwy gdy sytuacja tego wymaga. Odnajdzie się w praktycznie każdej sytuacji, zazwyczaj improwizuje co wychodzi mu znakomicie. Potrafi wszystko obrócić w żart. Nie boi się praktycznie niczego.

Historia:
Patch urodził się w dość biednej rodzinie, jakoś nigdy się u nich nie przelewało i chłopak szybko musiał się nauczyć prawdziwego życia; pomagał swoim rodzicom jak tylko potrafił, nie chodził do szkoły dlatego nie potrafi też czytać ani pisać. Nie czuje się z tego powodu ani trochę gorszy, jakoś nigdy mu to nie przeszkadzało, że był "gorszy" od innych jak to mówiły dzieciaki o nim zawsze gdy mijał ich na ulicy chodząc w łachmanach. Lecz tutaj nie chodzi o to co było tak dawno, chodzi o to co stało się zaledwie 7 lat temu gdy spotkanie w lesie małego przestraszonego i wycieńczonego chłopca całkowicie odmieniło życie Patcha. Jak co dzień wybrał się na "podglądanie" dzikich pokemonów, interesowały go one bardzo i już chciał posiadać swojego pierwszego pokemona gdy wtedy natknął się na Fureya i jego pokemona, który wyszedł z pokeballa i próbował obudzić chłopca krzycząc na niego i potrząsając nim.
Patchowi nie było łatwo przekonać Tyrogue, że nie chce on nic zrobić chłopcu, ale po długim czasie ten wreszcie pozwolił mu zataszczyć bezwładne ciało chłopaka do domu i zaopiekować się nim. Gdy się obudził był tak bardzo zdezorientowany i przestraszony, że nie wiedział co ma ze sobą zrobić, pierwsza twarz, którą zobaczył to była twarz nachylonego nad nim Patcha. I jak zapewne sądzicie stali się oni najlepszymi przyjaciółmi, trenowali razem gdy młody de la Reynie dostał swojego pierwszego pokemona czyli Charmandera od profesora. Nie było im łatwo opuszczać miejsca, które stało się ich domem, ale postanowili to zrobić i razem ruszyli na przygodę by łapać dzikie pokemony i studiować ich ewolucje.
O tak, warto tutaj wspomnieć o cichym zamiłowaniu chłopaków do wszelkich ewolucji pokemonów, są oni bardzo zainteresowani tym faktem i chcieliby już, żeby ich pokemony ewoluowały jak najszybciej. Stali się najlepszym i nierozłącznymi przyjaciółmi, zawsze razem i zawsze pomagali sobie nawzajem mimo, że są jak ogień i woda. Pewnego dnia los się do nich uśmiechnął gdy spotkali pewną bogatą parę, która zainteresowała się strudzonymi chłopcami i przygarnęli ich do siebie, zamieszkali z nimi w bogatym domu skrywającym wiele sekretów, jeszcze nie wiedzieli, że to wszystko to pułapka i rzekomi dobrzy gospodarze chcą ich wykorzystać do swoich celów.
Rodzina:

Emily de la Reynie - matka naszego Patcha, miła i troskliwa kobieta, wiecznie zapracowana, mało czasu poświęcała dla syna, czasami puszczały jej nerwy jak to każdemu i potrafiła nakrzyczeć na chłopaka. Lecz mimo wszystkiego Patch ją dobrze wspomina bo pomagała mu we wszystkim gdy tylko mogła.

Gabriel de la Reynie - ojciec, lekki pijaczyna, wolał całymi dniami chodzić po mieście niż opiekować się synem, marzył by zostać najlepszym hodowcą na świecie ale był zbyt surowy i wszystkie jego pokemony go opuściły. Zazwyczaj uciekał się do przemocy. Parę dni temu zadzwoniła do Patch'a matka i powiedziała, że ojciec zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach.Pokemony:

Charmander
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja:
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (lvl 36) -> Charizard --> (Mega Stone X) Mega Charizard X
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (lvl 36) -> Charizard --> (Mega Stone Y) Mega Charizard Y
*Zadowolenie: ---
Ataki: Scratch, Growl
Charakter i historia: Patch dostał go od profesora jako swojego startowego pokemona, Charmander jest niezwykle wiernym i lojalnym pokemonem, chociaż że czasami lubi trochę się sprzeciwić czy zrobić coś co Patch nie planuje. Potrafi mieć ognisty temperament i często go ukazuje. Za swoim trenerem skoczył by nawet w ogień (taka gra słów)
Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---

Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- 5000$
- pokedex
- 5 pokeball
Ostatnio zmieniony przez Patch de la Reynie 2016-04-21, 15:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-04-15, 20:43   

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-04-21, 15:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-15, 20:43   

Brakuje linków do Twojego boxu, konta bankowego i galerii postaci. Bez tego nie otrzymasz akceptacji karty postaci.

Dodam jeszcze kilka drobnostek:
1. Wiem, że Tyrogue nie jest Pokiem Twojej postaci tylko jej towarzysza, jednakże warto byś wiedział, że na forum stworek ten ewoluuje nieco inaczej:
• W Hitmontopa: na poziomie 20
• W Hitmonlee: na poziomie 20 należy dać Pokowi Protein
• W Hitmonchana: na poziomie 20 należy dać Pokowi Iron
Jest to opisane w wątku "Ewoluowanie Pokemonów" :)
2. Twoja postać znała swoich rodziców, dlatego proszę napisać o nich co nieco w rubryce "rodzina", którą zostawiłeś pustą.
3. U Charmandera w rubryce "Ewolucja" możesz dopisać mega ewolucję.

Czekam na poprawę KP.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Patch de la Reynie


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 11 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: 2016-04-21, 15:23   

Wszystko gotowe i wybaczcie, za brak opisu rodziny, musiało mi to pole umknąć.
Mógłbym przy okazji poprosić o dopełnienie mojego nicku? Bo serwis je uciął podczas rejestracji, powinno być Patch de la Reynie i dziękuję z góry.
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-21, 20:32   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.