Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
~Przygoda Orange
Autor Wiadomość
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-14, 21:07   

-Dobra Froakie. Tym razem podam Ci instrukcje w odpowiedniej kolejności!
1. Najpierw zaatakuj! Użyj Quick Attack z bliska, a Buble z daleka!
2. Użyj Mind Reader i przewidź jego następny ruch!
3. Użyj Growl i osłab ataki przeciwnika!
4. Uniknij ataków przeciwnika, albo użyj Frąbelków lub innych ataków do obrony!
5. Dobierz sprzyjający Ci teren!
6. A teraz powtórz całą operację!
Zdałem sobie sprawę, że z pierwszych liter każdego z punktów w pewnym sensie powstało słowo nuda, tylko że przez 3 "u": "NUUUDA". Cóż, jeśli to pomoże Froakiemu w zapamiętaniu, to czemu nie?
-Froakie! Zapamiętaj to sobie: N-U-U-U-D-A, Nuda, jak gdy coś jest nudne, możesz to sobie tak kojarzyć! Nawet z tym co mówię, bo pewnie to też jest strasznie nudzące! Może to Ci pomoże przy zapamiętaniu tej strategi!
Nie wątpiłem, że Froakie ma genialną pamięć, ale skojarzenia, w każdym razie mnie, zawsze pomagały. Na przykład, gdy kończę czytać chwilowo książkę, to od bardzo dawna zawsze układałem sobie proste równanie z którego wynikiem kojarzyłem sobie numer strony. W każdym razie miałem nadzieję, że rada Niny pomożę, bo sytuacja chyba nie zapowiadała się zbyt ciekawie. Cóż, co się dziwić? Było bardzo duże prawdopodobieństwo, że Raven się do jakoś tego przygotowywała, a my to co? Najpierw walczymy z Arbokiem, potem Bayleef do nas dołącza, leczymy Froakiego i stajemy sobie na polu bitwy. Potem wystawiamy do walki pokemona, którego praktycznie nie znamy i myślimy sobie: "Hmmm... Jestem pewien, że jak podam jej parę ataków bez składu i składu, to wygramy bez ruszenia palcem!". Niestety, to nie przeszło. Szanse mieliśmy niewielkie, sądzę, że jakieś 45% szans na powodzenie, ale dobra, nie przejmujmy się procentami, walczmy!
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
REKLAMA 
Fru-sru

Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-20, 21:54   

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-20, 21:54   

//no i kolejna strona!

Froakie ni jak skomentował twoją taktykę "NUUUDA" po prostu zaatakował pierwszy tak jak chciałeś Quick Attack i tym samym trafił, Vileplume jednak już wstaje i używa ponownie Flash co jeszcze bardziej zmniejsza celność twojego startera. Niedługo potem dwa ataki- Bubble i Mega Drain zderzyły się przez co żaden z pokemonów nie odniósł obrażeń. Kolejny ruch Froakiego pozwolił mu uniknąć kolejnego Mega Drain i ponownie zaatakował Quick Attack ale znowu spudłował i oberwał Energy Ballem od przeciwnika. Trawiaste ataki coraz bardziej tratowały twojego pokemona, on jednak zdołał ukryć się za paroma obiektami na polu bitwy. Kiedy pokemon Raven szykował się do uderzenia Mega Drain wtedy.. Froakie użył Dig! Nowy atak! Uderzył znienacka spod ziemi i oddał całą swoją siłę w tym uderzeniu. Przeciwnik odleciał na sąsiednią ścianę i punkty życia waszych pokemonów wyrównały się

Froakie 50%
Vileplume 50%
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-25, 19:36   

- Dobrze Froakie! Mam kolejny pomysł! Teraz postaraj się go zmylić, używając Dig, a następnie pod ziemią użyj Frąbelków i Toxic Spikes, by uformować swoją podobiznę. Potem, używaj Pound i Growl, by ukazać swoją pozycję i by Vileplume pomyślał, że stamtąd zaatakujesz! Kolejnym twoim ruchem będzie użycie Water Pulse, by wystrzelić swoją podobiznę spod ziemi. Na koniec zaatakuj go od tyłu łącząc ataki Lick i Quick Attack! Będzie to taki podwójny blef!
Ciekawiło mnie, jak sobie Vileplume z tym poradzi? Może nawet te Toxic Spikes z podróbki Froakiego go pokłuje? Jeśli nie, to przynajmniej mam nadzieję, że ten Pokemon się zdezorientuje przez te ataki Froakiego. O to, że moja żaba sobie poradzi, to się niezbyt martwiłem. Postarałem się tymczasem nawiązać rozmowę, gdyż jak na razie sądzę, że Raven miała do nas dosyć chłodne stosunki. Jednak jak wszyscy wiedzą, że jeszcze się taki nie urodził, co to by każdemu dogodził. Lecz ja się od lat staram dogodzić jak największej liczbie osób, choć nie zawsze wychodziło.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-30, 11:51   

//Sory ze tak długo. O jeden atak za duzo dużo twoim poście\\

Froakie nie był pewien czy wcielenie Twojego planu w życie będzie dobrym pomysłem ale...zrobił to. Użył Dig i zaczął formować pod ziemią swoją podobiznę ale robił to za długo. Wykorzystał to Vileplume i w dziurę która zrobił Froakie wstrzelil swoje Mega Drain które brutalnie wyrzucilo żabkę spod ziemi. Uratował się Toxic Spikes które trafiły ale nie zrobiły wrażenia na przeciwniku. Froakiemu trochę pomyliły się ataki i użył od razu Quick Attack wałach dodatkowo Bubble ale Vileplume użył Flash i nie trafił. W ogóle szansa że teraz Froakie trafi jest bardzo niska.... Kolejne ataki pudlowaly a twój starter obrywal coraz mocniej. W pewnym momencie przewrócił się ale nie był jeszcze znokautowany. Chociaż widziałeś że przeciwnik już szykuje się do użycia Energy Ball aby zakończyć te akcje. Możliwe że Froakie potrzebuje twojego dopingu czy coś tam...A może jest po prostu za słaby na takiego przeciwnika??

Froakie - 30% mocno obnizona celność
Vileplume - 40%
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-05, 20:12   

Za słaby? To chyba żart, uwagi nie wart. Co do dopingowania, może takie są jego zapotrzebowania? W każdym razie, mogło się przydać, i wygraną nam wydać.
- Froakie, spokojnie, dasz radę! Wychodziliśmy z gorszych opresji! Postaraj się teraz utrzymywać jak największą odległość i używaj przede wszystkim Water Pulse i Mind Reader! Gdyby Vileplume użył jakiegoś ataku typu Spore, zakryj usta i nos Frąbelkami! Postaraj się też nadal unikać wszystkich jego ataków! Tak sobie myślę, że mógłbyś także spróbować stworzyć coś w rodzaju wodnego zwierciadła, by Vileplume przy użyciu Flash sam miał osłabioną celność, ale zrób to tylko, jeśli będziesz miał pewność, że nic Ci nie grozi oraz że się to przyda! Mam pomysł, możesz też użyć Dig i postarać się wykopać pod nim dziurę, a potem zawalić ziemię pod jego stopami! Dalej mały, uda Ci się!

// Co do pierwszych zdań, nie wiem co mnie naszło z tymi rymami. Jeśli chodzi o zbyt dużą liczbę ataków w poprzednim poście, to przepraszam, na początku zauważyłem, że było ich zbyt dużo, ale najwyraźniej jeden mi umknął.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-05, 21:01   

//troszkę za duże te gify ale olać to xD//

Froakie z trudem się podniósł, nawet trochę się zatoczył kiedy już wstał. Spojrzał na ciebie jednak z przemiłym uśmiechem a potem... zaczął świecić! Jego sylwetka rosła i rosła a on sam zmieniając się wyskoczył w górę w stronę swojego rywala. Kiedy opadł przy nim nie był już Froakiem a... Frogadierem!


Twój starter ewoluował! Wyglądał niesamowicie, był dumny i pewny siebie a przeciwników mocno zamurowało. Bayleef wyskoczyła z pokeballa i zapiszczała wesoło najprawdopodobniej gratulując koledze ewolucji

Frogadier ruszył do ataku, wszystko tym razem poszło doskonale i każdy atak trafił i powiódł się. Twój pokemon był teraz strasznie szybki i Vileplume z trudem za nim nadążał. Raz tylko trafił Mega Drain a zawalenie ziemi za pomocą Dig okazało się świetnym pomysłem. Ewolucja usunęła też przykry efekt Flash i po chwili Vileplume padł niezdolny do walki
- Vileplume jest niezdolny do walki, bitwę wygrywa Frogadier!
Twój starter wrócił do ciebie i dumnie wypiął pierś przed siebie



+2 lvl za walkę i ewolucja!
Dopisz sobie do charakteru startera tak:

[ Po ewolucji we Frogadiera jego nieśmiałość zniknęła całkowicie, teraz to pewny siebie pokemon który nie zawaha się walczyć nawet przeciwko dwóm przeciwnikom. Czasami nie słucha Orange ale tylko wtedy, jeżeli uzna że jego plan ma małe szanse wypalić. Poza tym jest bardzo przywiązany do trenera i niespecjalnie ma ochotę siedzieć w pokeballu. Póki c jego celem jest w pełni wyewoluować. ]
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-04-09, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-08, 17:27   

Byłem niezwykle szczęśliwy, że Froakie ewoluował we Frogadiera. Dzięki temu wszystko, np. ta bitwa, a zwłaszcza jej wygrana, powinny być o wiele prostsze. Podobno Frogadier potrafił poruszać się z zawrotną prędkością, a przy tym był bardzo zwinny i potrafił strasznie wysoko skakać.
-Gratulacje Froakie, to jest Frogadier! Wybacz, muszę się do tego przyzwyczaić, w każdym razie, brawo! Teraz tak: Czy dasz radę, a jeśli tak, to czy chcesz dalej walczyć? Chyba, że teraz damy wykazać się Bayleef? Jak uważasz? I ty Bayleef? -
- Powiedziałem zwracając się do niej.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-10, 22:00   

Przeciwniczka wystawiła pokemona- Frogadiera a kiedy twój pokemon ujrzał tego samego pokemona od razu przygotował się do walki. Chociaż był już nieco zmęczony wyraźnie dał ci znać że on chce dalej walczyć. Bayleef spojrzała wymownie w górę i usiadła sobie na zadzie gdzieś za tobą aby nie przeszkadzać, obserwowała przeciwnika. Raven zaczęła wydawać polecenia swojemu Frogadierowi
- Zaatakuj go Dig a potem wykonaj unik w powietrzu stosując Smokescreen aby twój przeciwnik nic nie widział! Następnie Smack Down! Pamiętaj o unikach i wal w niego Dark Pulse!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-13, 21:32   

- Dobrze Frogadier! Zatem teraz tak:
1. Kiedy przeciwnik zaatakuje Dig, po arenie rozrzuć Toxic Spikes, zwłaszcza tam gdzie stoisz! Frogadier pod ziemią ni nie widzi, więc nie będzie sobie zdawał z tego sprawy.
2. Gdy Frogadier użyje Smokescreen, sam niewiele będzie mógł zobaczyć. Zejdź wtedy pod ziemię (użyj Dig) i zaatakuj go!
3. Pod ziemią możesz także zebrać dużo Toxic Spikes, które przy pomocy Water Pulse wystrzelisz spod ziemi!
4. W momencie, gdy Frogadier będzie w jakiś sposób zdezorientowany, oszołomiony (nie chodzi o status, chyba, że by się nadarzył takowy) złap go przy pomocy ataku Lick i rzuć nim jak najszybciej. Tylko rób to właśnie gdy są jak najmniejsze szanse, że Cię w danym momencie zaatakuje!
5. Używaj Mind Reader, by poznać jego kolejne ruchy!
- Uda Ci się Frogadier, do boju!
- Ciekawe, jak Frogadier da radę z takim samym Pokemonem, tylko że silniejszym? Cóż, jak na razie patrząc na taktykę Raven, była to głównie tak zwana strategia typu "Tank", czyli po prostu brutalny atak i tyle, tylko Smokescreen nie do końca pasowało, interesujące, bo Frogadier bardziej nadaje się do strategii związanych z jego prędkością, a nie nadawał się chyba na ten typ walki.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-18, 20:52   

//pierwszy odpis, yaaay! XD
Jezu, zauważyłem że raz opis walki wychodzi mi świetnie, a raz okropnie. Chyba ten właśnie jest okropny, przepraszam =~="

Frogadier rozrzucił toksyczne kolce po arenie, oczekując wyskoczenia przeciwnika spod ziemi. Żaba wyskoczyła, a twój pokemon ledwo uskoczył od ataku. Przeciwnik zranił się kolcami. Drugi Frogadier użył Smokescreen, natomiast ty miałeś już plan, który zadziałał. Twój pokemon ukrył się pod ziemią, zostawiając za sobą Toxic Spikes. Frogadier wyskoczył i uderzył przeciwnika, po czym wystrzelił Water Pulse'm w dziurę w której był, przez co wiele kolców poszybowało w górę wyrzucone przez wodę. Frogadier Raven uniknął każdego z pocisków, jednak był zbyt zajęty omijaniem i nie zauważył, gdy twoja żaba chwyciła go Lick'iem i porządnie nim rąbnęła. Przeciwniczka zauważyła to, jak bardzo przykładasz się do swoich taktyk, więc i ona postanowiła poskładać kilka ruchów. Twój pokemon użył Mind Reader i przygotował się nad nadchodzącą falę ciosów.
- Frogadier, użyj Quick Attack by się do niego zbliżyć, unikaj jego ataków i zaatakuj Lick gdy nie będzie w stanie cię uderzyć! Potem wystrzel Bubble i przyśpiesz je Water Pulse'm! Na koniec wykończ go Acrobatics!

Frogadier Orange 30%
Frogadier Raven 60%
_________________


______________

  :
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-19, 20:00   

// Chciałem tylko zauważyć, że Toxic Spikes powinny zatruć Frogadiera.

O nie! Nikt nie będzie mi tu wykańczał Pokemona! Niech tu nie myśli sobie, że nie dam radę ich jakże prostej do ominięcia taktyce, która w dodatku jest a jakże podobna do mojej! (Lick? Zgaduję, że też ma go użyć do złapania Frogadiera?)
- Frogadier, posłuchaj! Tym razem zrobimy tak:
1. Jako, że Frogadier został zatruty, postaraj się skupić na unikach! Używaj do nich Quick Attack!
2. Użyj Frąbelków i nałóż je na łapę, a potem dodaj do tego Toxic Spikes! Jeśli Cię zaatakuje Lick, ukłuj go nimi!
3. Używaj Dig, by się ukryć, a następnie wyskakuj i atakuj Water Pulse!
4. Używaj Mind Reader i przewiduj, co twój przeciwnik zrobi!
5. Ponownie możesz użyć Toxic Spikes, w ten sam, albo podobny sposób co poprzednio!
6. Korzystaj także z Lick i łap Frogadiera tak jak wcześniej!
7. Spróbuj może też rzucać w niego Frąbelkami by go spowolnić!
- To wszystko, dasz radę mały! Do ataku!
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.