Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2014-07-22, 19:28
Przygoda Dida
Autor Wiadomość
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-16, 18:21   

- Wszystko ze mną w porządku. Szczerze mówiąc, to nie był zbytnio ogarnięty napad. Ci dwaj to kompletni idioci. - zwróciłam się do policjanta, wstając z podłogi. - Mogę zadać panu pytanie? Chodzi mi mianowicie czy zamierzacie zamknąć centrum pokemon do jutra ze względu na ten napad czy z siostrą Joy wszystko dobrze i będzie mogła wrócić do pracy? Mam chorego pokemona, którego chciałam jej oddać, a to miejsce jest jedyną znaną mi lecznicą w tym mieście. - dodałam, poprawiając włosy.
Muszę przyznać, że komisarz Rian jest bardzo przystojny. Do tego posiada w sobie jakąś tajemniczą siłę, która mnie do niego przyciąga. Ciekawe, co to może być.
_________________
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-04-16, 19:50   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 19:50   

- Niezbyt ogarnięty to mało powiedziane - zaśmiał się policjant, który w dobrym humorze jest równie pociągający jak w wersji poważnego stróża porządku. - Nikomu nic się nie stało, Siostra Joy także, więc nie mamy powodów do zamykania centrum. Z tego co wiem, pani Joy już wzięła się do pracy. Niesamowita kobieta. Dla Pokemonów zrobiłaby chyba wszystko - oznajmił, zerkając na różowowłosą, która rzeczywiście stoi już za ladą i uzupełnia coś w komputerze, jak gdyby nigdy nic. - W razie gdyby coś się działo, proszę dzwonić na posterunek lub bezpośrednio do mnie - wtrącił na zakończenie, podając ci małą wizytówkę, na której oprócz stopnia i imienia policjanta, znajduje się również jego numer. Ciekawe czy prywatny, huhuhu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-17, 11:11   

Coraz bardziej intryguje mnie jego postać. Wyczuwam w nim coś niezwykłego, coś, co znam, a jednak nie jestem w stanie określić czym to jest. Chyba zacznę wpadać częściej w kłopoty, żeby mógł mnie ratować.
- Będę o tym pamiętać i dziękuję za pańską pomoc. Do widzenia, a może do zobaczenia. - uśmiechnęłam się do komisarza Riana, podchodząc do siostry Joy.
- Dzień dobry. Mogłabym zająć siostrze chwilę czy jest siostra zajęta? - pytam się pielęgniarki o różowych włosach. - Jakiś czas temu przygarnęłam do siebie Alpinta i wydaje mi się, że zaraził się czymś po drodze, bo zupełnie stracił chęci do życia. Mogłaby przeprowadzić pani na nim podstawowe badania? Nie mogę patrzeć jak ten maluch cierpi. - dodaję, jeśli uzyskam pozytywną odpowiedź.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-17, 11:49   

- Ależ nie ma problemu. Już się nim zajmuję - powiedziała Siostra Joy, biorąc od ciebie kulkę z Alpintem, którą najpierw umieściła w maszynie leczącej, a następnie zaniosła na inną salę, by na spokojnie przyjrzeć się słonikowi.
Podczas nieobecności różowowłosej pielęgniarki za ladą stanął Chansey w uroczej czapeczce z czerwonym krzyżykiem pośrodku. Na Joy musiałaś czekać przeszło godzinę, ale kiedy wróciła, oznajmiła, że z małym wszystko w porządku, a brak chęci do życia musi wynikać z trudnej, może nawet tragicznej przeszłości. Poradziła ci, byś spędzała ze słonikiem jak najwięcej czasu, obdarzała go mnóstwem miłości i co najważniejsze nie krzyczała ani nie denerwowała się, jeśli coś mu nie wyjdzie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-18, 16:47   

- Oh, czyli to nic poważnego? Dziękuję bardzo za siostry pomoc, zadbam o niego, jak najlepiej będę potrafić! - podziękowałam siostrze Joy, po czym wychodzę z centrum pokemon.
Gdybym nie spotkała tego komisarza... już dawno nie byłoby mnie w tym mieście, ale teraz zamierzam tu zostać jakiś czas. Muszę mu się dokładnie przyjrzeć, żeby odkryć jego tajemnicę oraz wypadałoby skontaktować się z moją księgą i różdżką. W końcu jesteśmy połączone, więc mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. No cóż, czeka mnie dużo pracy, ale najpierw wypadałoby znaleźć jakiś hotel, nie mam zamiaru nocować na ulicy w takim mrozie.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-18, 17:28   

Hotel! Chociaż wcześniej nie zwróciłaś na noclegownie zbytniej uwagi, teraz zorientowałaś się, że prawie na każdym kroku w tym miasteczku można znaleźć miejsce, gdzie oferują spędzenie spokojnej nocy. Wśród nich znalazły się zarówno wypasione hotele po 3-4 gwiazdki (niestety żadnego pięciogwiazdkowego nie wytropiłaś), takie trochę słabsze z 1-2 gwiazdkami, hostele, schroniska młodzieżowe, a nawet prywatne domy, których gospodarze mają wolne pokoje i zarabiają na wypożyczaniu ich na noc podróżnym. Czyżby do Eterny przybywało tak wiele turystów i wczasowiczów? Po dobrej godzinie wytypowałaś trzy najciekawsze siedziby na noc. Są to: jednoosobowy pokój z kominkiem w domu jakiejś starszej pary - 35$ za noc, łóżko w schronisku, gdzie sypia ok. 10 osób w jednym pomieszczeniu - 5$ za noc, malutki pokoik w hostelu bez osobnej łazienki - 15$ za noc, jednoosobowy pokój w dwugwiazdkowym hotelu "Smerf" - 48$ za noc oraz jednoosobowy, ale mega duży i wygodny pokój w czterogwiazdkowym hotelu "King of City" - 85$ za noc. Co wybierasz?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.