Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Nejfyn - Na wielorybie przez świat!
Autor Wiadomość
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-03-12, 14:43   Nejfyn - Na wielorybie przez świat!

Jak zwykle obudziłeś się rankiem, żeby nie marnować czasu na wylegiwanie się w prowizorycznym łóżku. Ponadto dzisiaj potrzeba ci go znacznie więcej, aniżeli kiedykolwiek indziej. W końcu planujesz wyruszyć w podróż, ale wcześniej wypadałoby się do niej jakoś przygotować. Nie wiesz ile możesz płynąć przez niekończący się ocean, wywołany ulewą kilkanaście lat temu. Znalezienie nowej wyspy, powstałej z góry lub czegoś innego, może zająć ci cały dzień, ale też długie tygodnie. Na pewno wolałbyś uniknąć głodowania pośród bezkresnej śmierci. Tak, śmierci. Woda jest nieprzewidywalnym żywiołem, przecież pokazała już swoją siłę, pochłaniając miliony istnień. Do tego mieszkają w niej pokemony, zdziczałe i wygłodniałe. Czekające na takich, jak ty, żeby rozszarpać ich ciała na miliony kawałków.
- Nejfyn! Jak stoimy z naszymi zapasami na drogę? - Nekro spytał się ciebie, prężąc się na drewnianym parapecie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2016-04-23, 19:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-03-12, 16:10   

Ostatnio zmieniony przez Nathanek 2016-04-23, 19:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-03-12, 16:10   

Wyruszenie w podróż było czymś przełomowym w moim dotychczasowym życiu. Co prawda mogliśmy trafić na wiele przeciwności i niebezpieczeństw, ale także znaleźć nowy dom i przeżyć niesamowite przygody. Pytanie Nekro było dość trafne, zwłaszcza ze nie wiedzieliśmy, ile będziemy dryfować na oceanie. Nasze zapasy były jednak dość skromne, coby nie ukrywać. Nie mieliśmy skąd brać jedzenia i jeżeli udało mi się wyłowić jakiegoś Magikarpa, to jego mięso było prawdziwym rarytasem. Tak to pozostawały nam jeszcze owoce z drzew, których niestety z roku na rok ubywało. Podobno na początku było inaczej i co rusz z wody można było wyłowić puszki z żywnością, jednak ta była zanieczyszczona przez rozkładające ciała, których z kolei pozbywały się drapieżniki. Z czasem niestety "paczki" z dna się skończyły i trzeba było radzić sobie samemu. Między innymi dlatego podziwiam tego kota.
- Obawiam się, że nie starczy nam ich na długo. Owoce będziemy musieli zjeść dość szybko, aby się nie popsuły, a na grzbiecie Wailmer nie rozpalimy ogniska, aby upiec rybę. Musimy chyba znaleźć inny sposób na głodowanie na środku oceanu - podzielilem się z Nekro moimi spostrzeżeniami, mając nadzieję, że będzie potrafił mi coś doradzić. W końcu to on zawsze był mózgiem w naszej dwuosobowej drużynie.
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-03-16, 15:00   

- Jak zawsze wszystko na mojej głowie. Może w końcu przejąłbyś dowodzenie i mnie trochę odciążył, Nejfynie? - Nekro jęknął, drapiąc się łapą po plecach. - Co powiesz, żeby Bubbie była naszą lodówką? Będziemy płynąć w zimnej wodzie, więc jej ciało się trochę ochłodzi. Poza tym, już w niej pływaliśmy, więc wiemy, że w jej środku jest bezpiecznie. Dzięki temu owoce, a nawet mięsa, będą świeże po kilku dniach wędrówki! Co powiesz na taki pomysł, Nejfynie? - spytał się ciebie, majestatycznie zeskakując z drewnianego parapetu. - Jeśli już przeanalizowałeś moją propozycję, możesz zacząć się pakować. Wypadałoby już ruszyć, a nie tracić nasz cenny czas. - dodał, siadając przed prowizorycznymi drzwiami chatki.
_________________
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-31, 00:54   

- Nie wiem czy chcę, tobie to za dobrze wychodzi - zaśmiałem się na użalania kota. Oczywiście, że zacznę decydować za nas obu. Kiedyś. Może wtedy, kiedy w końcu wyruszymy w drogę? Tutaj nie czułem jakoś potrzeby rządzeniem nami obojga, a Nekro świetnie wychodziło to, co do tej pory robił. Dlaczego więc mielibyśmy zmieniać dotychczasową kolej rzeczy? - Wiem, że tobie surowe ryby by nie przeszkadzały, ale ja byłbym za tym, aby je najpierw usmażyć. Przyrządzone powinny wytrzymać w jamie Bubbie równie długo, co te surowe - odparłem na jakże genialny pomysł czarnego sierściucha. Nadal chciał, abym przejmował jego obowiązki, które tak świetnie mu szły? Nie sądzę, że poradziłbym sobie z nimi gorzej, ale pewnie nie wpadłbym tak szybko na taki pomysł. Koty na pewno mają dwa mózgi, albo coś w tym stylu!
- Nie tak szybko. Najpierw będziemy musieli sprawdzić stan naszego prowiantu. O ile owoce ostatnio zbieraliśmy i powinno być ich jeszcze sporo, ze świeżymi rybami może być już ciężej. Co powiesz na to, abyśmy trochę połowili przed podróżą? - spytałem optymistycznie kota. Miałem oczywiście pewien genialny pomysł w zanadrzu. Jeżeli ryby nie będą chciały się łapać, poślę Wailmer na krótką podróż pod wodę, aby wyłapała ich trochę do swojej paszczy i wyrzuciła nam na brzeg. Wtedy będziemy mogli je dość szybko przyrządzić i wrzucić na ognisko, aby były zdalne do przechowywania i jedzenia.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-08, 16:09   

- Naprawdę? Nie pomyślałeś wcześniej, żeby pójść na ryby... tylko przypomniało ci się o tym, TERAZ?! - Necro złapał się za głowę swoimi łapkami, upadając przy tym bezwładnie na podłogę. - Jeśli nie pomyślisz o czymś sam, to nikt o tym nie pomyśli. Mniejsza z tym, chodźmy już na te ryby, bo wypadałoby jeszcze dzisiaj wyruszyć w podróż, nieprawdaż zapominalski Nejfynie? - westchnął, zeskakując z drzewa, na którym ulokowana jest chatka. - Idziesz czy łowieniem też mam się sam zająć? - dodał.
Żeby jeszcze bardziej nie denerwować swojego towarzysza, zszedłeś za nim na ląd, który niedługo opuścisz w poszukiwaniu nowego albo nawet nowych. Kto wie, gdzie poniosą was morskie drogi, przepełnione przygodami! Mniejsza z tym, jak zwykle udaliście się w to samo miejsce do łowienia ryb. Swoją drogą to zaskakujące, że w tym miejscu zawsze są jakieś ryby. Widocznie są dość głupie, że nie połapały się, że kiedy tu pływają, najczęściej kończą w twoim brzuchu. Trochę okrutne, ale prawdziwe.
- To łowienie na podróż zajmie nam wieki. Mamy dopiero pięć ryb, a siedzimy tu już jakieś pół godziny. Może masz jakiś pomysł, żeby to przyspieszyć, Nejfynie. Czy już kompletnie mam stracić wiarę w ciebie? - Necro spytał się ciebie.
_________________
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-04-16, 18:37   

Nekro jak zwykle był poirytowany, ale nagada się i mu przejdzie, jak zawsze. Dlatego pokiwałem też na jego słowa z politowaniem i nie zwlekając dłużej, udałem się na łowienie. Pięć ryb w pół godziny to jak dla mnie dobry wynik, ale oczywiście mojego opiekunowi coś nie pasowało. Powinniśmy się cieszyć, że mogliśmy tutaj zawsze złowić coś na obiad pomimo tego, że tyle ryb zniknęło z wody właśnie w tym miejscu. Odetchnąłem jedynie i złapałem za pokeball należący do wielorybicy.
- Spokojnie, wcześniej o tym pomyślałem. Bubbie, potrzebna nam twoja pomoc. Zejdź pod wodę i nałap do swojej buzi jak najwięcej ryb, a później wyrzuć nam je wszystkie na brzeg - poprosiłem o pomoc Wailmer, czekając na efekty. Powinna szybko się z tym uwinąć, co spodobałoby się w końcu Nekro. Gdy złapała już ryby, trzeba było zabrać się do ich czyszczenia i usmażenia na ogniu. W końcu na plecach Bubbie nie rozpalę ogniska, aby je przygotować na świeżo. Ona będzie je tylko przechowywała w swojej buzi.
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-16, 20:53   

Bańka uważnie wysłuchała twoich słów, po czym zanurzyła się w odmęty morza, powstałego z kropel deszczu. Zgromadzenie pokaźnej kupki ryb zajęło jej tylko trzy powroty pod taflę wody, a dumna z siebie po wykonaniu roboty, zaczęła wesoło pływać przy brzegu wyspy, przygotowując płetwy do długiej podróży. Podróży, którą możliwe, że uda ci się przeżyć, a najpewniej nie umrzeć na niej z głodu. W końcu głód, to niejedyna rzecz potrafiąca zabić człowieka. Są jeszcze, wcześniej wspomniane, krwiożerce pokemony, ale także pogoda. Wystarczy, że zastaniesz burzę, która wywoła sztorm.
- Jednak jesteś do czegoś przydatny. Muszę przyznać, że zrobiłeś na mnie duże wrażenie... szkoda, że dopiero po tylu wpadkach. - Necro lekko uśmiechnął się do ciebie, pożerając jedną rybę. - Nejfyn! Co to? Nie wygląda, jak inne ryby. Jest grubą niebiesko-pomarańczową rybą! Pierwszy raz w życiu ją widzę! Ciekawe czy jest smaczna. - zawołał cię do siebie, kiedy w trakcie poszukiwania pokaźnej ryby do zjedzenia, znalazł tajemnicze stworzenie.

_________________
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-04-16, 21:15   

Bubbie poradziła sobie bardzo dobrze, tak jak przewidywałem. Już po chwili na brzegu mieliśmy stos ryb, które trzeba było wypatroszyć i usmażyć... Jeżeli nie zdecyduję się ich jeść na surowo, to przyjdzie nam robić je cały dzień...
- Dzięki, zdarza mi się czasem - odpowiedziałem, wyraźnie zadowolony z poprawy humoru Nekro. Zdecydowanie bardziej wolę go nie marudzącego na wszystko, co się rusza. Kiedy zwrócił moją uwagę na rybę wyróżniającą się spośród Magikarpów, podszedłem do niej zaintrygowany. Ja również nigdy takiej nie widziałem i szkoda mi było przeznaczać ją na posiłek.
- Wybacz, ale nie dowiesz się dzisiaj, jak smakuje - powiedziałem, łapiąc ją szybko na ręce i wyrzucając na brzeg, do wody, bez której nie mogła oddychać. Mam nadzieję, że nie ucieknie od razu, bo zaciekawiła mnie, a nawet tego czarnucha.
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-16, 21:55   

- Nich ci będzie, ale jeśli znajdziemy taką drugą, to ją zjemy! - Nekro westchnął, zadowalając się zwykłym magikarpiem.
Kiedy wpuściłeś grubą rybkę z powrotem do wody, ta od razu uciekła w jej głębiny. Na szczęście nie na zawsze, bowiem po krótkiej chwili wróciła do ciebie z wodorostem w pyszczku, który wypluła na brzeg, prosto pod twoje stopy. To chyba prezent za to, że zwróciłeś jej wolność i darowałeś życie, ale w takim razie... dlaczego nadal tkwi w tym samym miejscu i wpatruje się w ciebie? Jeśli chciała ci tylko podziękować, to powinna już zniknąć. Czyżby chciałaby coś jeszcze od ciebie? Szkoda, że umiesz rozmawiać z pokemonami.
- Widzisz! Taka ryba się marnuje! Nic nie robi, tylko się na ciebie gapi! Daj mi ją zjeść. - Necro jęknął, turlając się po ziemi.
_________________
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-04-16, 22:16   

Nie za bardzo podobała mi się wizja jedzenia takiej rybki, ale dla świętego spokoju przyznałem kotowi rację. Niech ma i się cieszy. Ja bynajmniej nie zamierzałem zjadać czegoś innego oprócz Magikarpa czy jakiegoś Feebasa. No chyba, że nadejdą cięższe czasy, wtedy będę musiał się przestawić.
Nie rozumiałem, czego stworek ode mnie chciał. Już podziękował, czego jeszcze tutaj szukał?
- Mam lepszy pomysł. Porozmawiaj z nią i dowiedz się, czego chce - jak dobrze było mieć przy sobie gadającego kota, który rozumiał także język pokemonów. Życie pomimo swoich niedogodnień było o wiele prostsze.
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.