Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Gwen Brown ~ Błękit nocy
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-14, 17:50   

Już prawie ją dogoniliśmy, ale ostatecznie jakimś sposobem udało jej się dosłownie zniknąć. Zlataliśmy potem chyba całe miasto. I nic. Jak kamień w wodę. Dopiero kiedy wieczorem, jeszcze raz przeszukiwaliśmy plaże znalazła się. Siedziała sobie jakby nigdy nic na jakimś murku, jadła i piła.
- Dobrze. Może tym razem już nie będzie uciekać- zgodziłam się i powoli ruszyłam w stronę siostry.
- Tutaj jesteś- powiedziałam kiedy podeszłam wystarczająco blisko, żeby się nie drzeć.
Podeszłam i oparłam się o murek, na którym siedziała moja siostra.
- Możemy pogadać? Wiesz, ja rozumiem twoją reakcję. Że się martwiłaś jak tylko zniknęłam pod wodą i nigdzie mnie nie było. Też bym się martwiła na twoim miejscu. Wiesz, wtedy to chyba nawet trochę spanikowałam. Nie chciałam, aby na plaży wybuchła panika, dlatego zareagowałam tak gwałtownie. To nie tak, chciałam to przed wszystkimi ukryć. Prędzej czy później i tak by się wydało więc nie miałoby to sensu. Chciałam ci powiedzieć. Tobie i reszcie rodziny, na zjeździe. Aby w razie czego wiedzieli wszyscy. Nie myślałam, że przez niewinne chlapanie się w morzu wyjdzie tak jak wyszło
Westchnęłam, zerkając na jej reakcję.
- Wiem, że się gniewasz, ale uwierz mi, nigdy bym cię nie odtrąciła. Jesteś moją siostrą, pamiętasz? Moją małą Anią, którą zawsze poratuję. Zawsze. Nawet jeśli wydawałoby ci się, że jest inaczej, zawsze będę chciała dla ciebie jak najlepiej
Trudno powiedzieć jak Anka zareaguje. Zawsze była dość wybuchowa. Da mi po pysku? W sumie, zasłużyłam... Zacznie krzyczeć? Dość prawdopodobne. Płakać? Hm... Mogłam tylko mieć nadzieję, że nie zafunduje mi kolejnego maratonu...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-15, 20:07   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-15, 20:07   

- Nie jestem już taka mała. W sumie to jestem już stara, chociaż teraz czuję się trochę młodziej, kiedy jestem przy tobie. - Anka zaśmiała się, proponując ci łyk piwa bezalkoholowego. - Wybacz, że wtedy tak wybuchłam, ale znasz mnie, zawsze taka była. Nieprzewidywalna i szalona. Czasami zastanawiam się po kim to odziedziczyłam. Może po naszej babuni? - zamyśliła się na chwilę. - Mniejsza z tym... przeze mnie możemy spóźnić się na zjazd rodzinny. Powinniśmy być już dawno w metrze, a siedzimy na jakimś murku i zimno mi jest. Myślisz, że mamy jeszcze szansę na jakiś nocny pociąg? - spytała się ciebie, zeskakując z murka.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-15, 20:21   

Taak, Ania i te jej zmiany nastroju. Ale przynajmniej jej przeszło, więc w sumie dobrze jest.
- Serio jestem aż taka stara?- zachichotałam popijając piwko, które mi podała.
- To ty mów, bo jak tak zgrzybieję za młodu to na starość nie będzie ze mną życia
Tymczasem Anka zeskoczyła z murku i stwierdziła, że tak w ogóle to powinniśmy być wszyscy w drodze na zjazd. W sumie miała rację.
- Trzeba spróbować. A jak nie, to zawsze możemy zafundować sobie nocny lot na pokemonach. Chodźmy, Remi na nas czeka.
Jako się rzekło, tak też uczyniliśmy. Sprawdźmy sobie to super nowoczesne metro...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-18, 17:48   

- Na pewno starsza ode mnie. - Anka uśmiechnęła się do ciebie, hasając w kierunku miejsca, w którym Remi podpiera ścianę jakiegoś domu. - No chodź! Trzeba zajść na metro! - dodała.
Kiedy całą trójką ponownie byliście już razem, ruszyliście w kierunku najbliższego zejścia do podziemia Hoenn, w którym rozciągają się niezliczone tunele z torami, przeznaczonymi do szybkiego przemieszczania się regionie. W sumie to dobre rozwiązanie, żeby nie niszczyć naturalnych środowisk oraz nie zanieczyszczać powietrza spalinami samochód czy innych środków transportu. Tak tylko zużywa się energię, którą i tak produkują elektryczne pokemony, zadowolone z tego, że pomagają ludziom, ale mniejsza z tym. Gdy zawitaliście na stację metra, okazało się, że idealnie trafiliście na ostatni kurs do miasta Petalburg. Dokładnie metro odjeżdża z tej stacji o 23:00, a już o 00:05 jest na miejscu. Wystarczy, że zaczekacie dwadzieścia minut, a będziecie o krok od swojego celu.
- Jakieś pomysły, co możemy zrobić przez te dwadzieścia minut? - Remi spytał się was.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-18, 17:56   

Tak humory mojej siostrzyczki zawsze mnie rozbrajały. Mimowolnie się zaśmiałam patrząc jak hasa niczym młoda łania w kierunku Remiego. Potem potuptaliśmy do podziemi, jakkolwiek złowróżbnie to brzmi. W każdym razie kiedy już zeszliśmy do metra, okazało się, że całkiem nieźle się zgraliśmy i niedługo będzie ostatni kurs do Pethalburga. Wystarczyło tylko poczekać te dwadzieścia minut.
- Nie mam pojęcia, kochanie. Osobiście najchętniej już nic bym nie robiła tylko siadła sobie w jakimś kątku i poczekała- odparłam.
Zaraz też zaczęło mi się ziewać. Osłoniłam usta dłonią jakaś kultura musi być.
- Wybaczcie, po tym wszystkim trochę mnie kładzie- zachichotałam.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-22, 18:11   

- Może po prostu poczekajmy na ten pociąg w ciszy? W sumie to ja też trochę przysypiam. - Anka powiedziała, ziewając jednocześnie.
- Dobrze. - Remi odpowiedział wam, również ziewając po krótkiej chwili. - Chyba mają rację, że ziewanie jest zaraźliwe. - dodał.
Na szczęście dwadzieścia minut do pociągu nie dłużyło wam się w nieskończoność i w końcu nastała ta chwila, w której metro zawitało na stację, a wy mogliście spokojnie do niego wsiądź. Niestety przejażdżka okazała się nie być dla was zbyt miła. Dzięki super nowoczesnemu wyposażeniu, w mgnieniu oka zasnęliście wtuleni w mięciutkie fotele, a obudziliście (dokładnie tylko ty) się dopiero o pierwszej w nocy w metrze, zamkniętym i ciemnym, i na pewno nie na stacji w Petalburg. No cóż, czasami tak bywa, tylko dlaczego kierowca metra was nie obudził? Musiał się chyba zagapić...
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-22, 18:21   

Okazało się, że poddałam całkiem niegłupią ideę i zamiast się gdzieś szwendać bez celu po prostu poczekaliśmy na pociąg. A kiedy już przyjechał o odpowiedniej godzinie, wsiedliśmy do środka. Kiedy ruszyliśmy, praktycznie od razu pousypialiśmy. Obudziłam się pierwsza. Coś tu jest nie halo. Pierwsza na zegarze, a to nijakim sposobem nie jest stacja Pethalburg. W dodatku ciemno było wszędzie i wszystko wskazywało na to, że siedzimy zamknięci w wagonie. Kie diabeł?
Postanowiłam obudzić Remiego i Ankę. Nie wiem czemu, ale miałam jakieś złe przeczucia i wolałam nie zostawać z nimi sama...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.