Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Kariera Roki
Autor Wiadomość
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 20:35   Kariera Roki

~~Aquacorde City~~
Prestiżowa szkoła dla służby


Tak! To był twój dzień! Nic nie mogło Ci popsuć humoru od samego rana, dziś przecież kończyłaś swoją edukacje. Dzięki ciężkiej pracy w ciągu ostatnich kilku lat udało ci się uzyskać wykształcenie potrzebne do podjęcia pracy w twoim wymarzonym zawodzie! Dziś zostaniesz oficjalnie przyjęta w poczet Pokojówek! To dosyć specyficzna i wymagająca ścieżka kariery. Jednak pasja i zaangażowanie to klucz do sukcesu, a tobie ich nie brakowało nigdy. Wszelką wiedze którą próbowano Ci przekazać chłonęłaś jak gąbka, co radowało nie tyko wykładowców lecz również twoich rodziców. Byli dumni że ich ukochana córka pójdzie w ich ślady. Dzięki tobie i twojemu bratu rodzinna tradycja zostanie podtrzymana. Jest to coś godnego najwyższej pochwały. Wspólne ambicje w rodzinie potrafią być potężnym spoiwem. A tak na pewno było w waszym wypadku

Wracając jednak do twojego wielkiego dnia. Sama ceremonia nie była by niczym szczególnym gdyby nie fakt że wraz z otrzymaniem Oficjalnego Czepka Pokojówki otrzymasz swojego pierwszego partnera. W czasie nauki niesamowicie zżyłaś się z pewną Audino i podświadomie liczyłaś że szkoła za twoje wybitne wyniki w nauce akurat ją uczyni twoją partnerką. Najwyraźniej cieszyłaś się wśród Władz szkoły naprawdę wysoką estymą. Gdy tylko odebrałaś dyplom twoja przyjaciółka została przedstawiona Ci jako twoja partnerka. Otrzymałaś więc dyplom, czepek i Audino.

Niestety, szkoła ta nie prowadziła żadnego programu aktywizacji zawodowej absolwentów. Władze szkoły uważały że takie programy zabijają samodzielność ich podopiecznych.

Po zakończeniu uroczystości z dyplomem w ręku opuściłaś teren tej zacnej placówki. Trzeba było by znaleźć jakąś pracę prawda ?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
REKLAMA

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-26, 14:25   

 
 
     
Roka


Starter: Audino
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-26, 14:25   

Obudziłam się rano z dziwnym uczuciem. Wydawało mi się jakbym o czymś zapomniała, o czymś ważnym. Dopiero po chwili do mnie dotarło, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem w tej szkole! Dzisiaj skończyłam moją naukę, dziś wyruszam dalej w świat! Serce zaczęło walić mi jak szalone, zupełnie jakbym właśnie wygrała.
Po dojściu do siebie ubrałam się i ruszyłam przed salę, gdzie miało odbyć się ukończenie szkoły. Serce biło mi coraz szybciej z podekscytowania, drżącą dłonią otworzyłam drzwi, a przed moimi oczyma ukazała się pięknie ustrojona sala. Ceremonia miała się zaraz zacząć, więc zajęłam swoje miejsce, dalej nie wierząc, że to minęło tak szybko.

W momencie wywołania mojego imienia podniosłam się momentalnie, idąc powoli w stronę nauczycieli. Otrzymałam od nich certyfikat ukończenia szkoły oraz Oficjalny Czepek Pokojówki, ale gdy już chciałam wracać na swoje miejsce zostałam jeszcze zatrzymana. Podarowali mi jeszcze pokeball, w głębi serca miałam nadzieję, że w jego wnętrzu znajduje się ta Audino, z którą spędziłam tyle czasu. Nacisnęłam przycisk, który znajdował się na nim, a przede mną pojawił się właśnie ta konkretna Audino. Szybko pochyliłam się w podzięce w stronę nauczycieli, a zaraz po tym w stronę pozostałych uczniów. Zaraz po tym wzięłam Audino na ręcę i wróciłam z nią na miejsce.

Po wyjściu ze szkoły byłam wręcz przepełniona szczęściem. Mając Audino u swojego boku nie musiałam się czuć samotna czy bać się, że nie będę miała towarzysza.
- Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że możemy iść dalej razem Audino! - krzyknęłam podekscytowana, łapiąc pokemona za łapkę. - Słyszałam, że na zachodzie Kalos znajduje się pałacyk sprzed 300 lat, więc może będę potrzebować tam pomocy, ale nie mamy co gdybać. - podnosząc z ziemi Audino spojrzałam na drogę, która prowadziła z Aquacorde w dal. Jeszcze niedawno szłam nią by zacząć szkołę, a teraz będę nią iść, aby rozpocząć pracę. - Audino, idziemy! - wykrzyknęłam, biegnąc przed siebie do wyjścia z miasta. Nawet nie zauważyłam, gdy zrobiłam pierwszy krok na drodze numer 2.
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-27, 14:36   

~~Aquacorde City~~


Przed wyjściem z miasta zauważyłaś tabliczkę z napisem
"Podróżników prosi się o wzmożoną czujność na terenie leśnym!"


~~Droga numer 2~~
Pomiędzy Aquacorde City a Lasem Santalune



A więc wyruszyłaś w podróż! Wraz ze swoją wierną Audino zrobiłaś pierwszy krok na drodze ku sławie i przyszłości.

Droga numer dwa była dość krótkim pasem zieleni łączącym miasto z niebezpiecznym lasem Santalune. Jako studentka elitarnej szkoły nie miałaś jeszcze okazji zwiedzić tego miejsca. Słyszałaś jedynie opowieści o niebezpieczeństwach które można napotkać w jego centrum.

Niemalże od razu po wejściu na drogę twoja towarzyszka pociągnęła cię za rękaw i wyskoczyła przed ciebie. Chyba zależało jej na tym abyś szła za nią! Tu może być niebezpiecznie. Po kilku chwilach trawa w okół was zaczęła się niebezpiecznie trząść. Coś was otacza!
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Roka


Starter: Audino
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-28, 13:14   

Rozejrzałam się naokoło siebie. Wszędzie było widać tylko falującą falę, pomiędzy którą czasem widać było samotne drzewo lub krzak. Kto by pomyślał, że taka spokojna dróżka prowadziłaby do lasu Santalune, który znałam tylko z opowieści o tym, jaki to on jest niebezpieczny. Nie przekonam się o tym do czasu, aż sama się tam znajdę. Jednak trzeba się najpierw rozejrzeć na tej drodze, już chciałam iść dalej, gdy poczułam jak drobna łapka Audino zacisnęła się na moim rękawie, a chwilę później widziałam swoją towarzyszkę, która wyglądała na dosyć czujną, gdy stała przede mną.

- Audino spokojnie, przecież nic tu nie... - nie zdążyłam nawet dokończyć, zauważając jak trawa wokół nas się porusza. Audino miała chyba rację, nawet na pewno. - Dobra Audino, musimy teraz uważać, więc przygotuj się. - zwróciłam się do mojej małej towarzyszki. Nie chciałabym, aby stała się jej jakaś duża krzywda! -
- Uważaj na siebie, jeśli coś Cię zaatakuje postaraj się wykonać unik i użyć Play Nice, dobrze? Wierzę w Ciebie Audino! - zwróciłam się do niej. Teraz trzeba czekać i zobaczyć czy coś, co ukrywa się w trawie samo wyjdzie.
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-28, 17:51   

~~Droga numer 2~~
Pomiędzy Aquacorde City a lasem Santalune


Gratulacje! Dobrze wyczułaś zamiary swojego pokemona. Zapomniałaś jednak że zostałyście otoczone. Gdy gang Scatterbugów pojawił się w zasięgu waszego wzroku nie zwiastowało to niczego dobrego.

Nagle zza twoich wyskoczył Scatterbug dla którego całe to przedstawienie zostało zorganizowane. Twoja przyjaciółka zwinnie unikneła jego Tackle a następnie użyła Play Nice.
Atak małego robaka został skutecznie obniżony jednak on w rewanżu użył Stun spore. Tego już niestety nie udało się uniknąć.

Scatterbug 100%\ -1 st. Ataku
Audino 100% + PAR
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Roka


Starter: Audino
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-29, 15:33   

Nie byłyśmy w najlepszej pozycji, ale grunt, że tylko jeden z pokemonów miał tutaj póki co walczyć... I tak nie wyglądało to najlepiej, ale nie traciłam nadziei w Audino. Patrzyłam się to na Audino, to na atakującego Scatterbug'a.

- Audino, użyj Refresh! - krzyknęłam do pokemona, zastanawiając się nad tym jaką strategię przyjąć tutaj. Chyba największym problemem tutaj nie był sam przeciwnik, a tego że potrafił sparaliżować. Oczywiście Audino potrafiłaby poradzić sobie z tym, ale trzeba będzie przejść do ofensywy.

Jeżeli Refresh się nie powiedzie, to poproszę, by użyła go jeszcze raz. Jeżeli i to się nie powiedzie, to przejdę już do ofensywy.

- Audino, Draining Kiss! - spojrzałam się na atakującego pokemona. Wydawał się nie być zbyt potężny, ale może okazać się także przydatnym sojusznikiem. Wciąż nie wiedziałam czy chcę go go złapać, potrzebuję jeszcze chwilę, by nad tym pomyśleć.
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-04-01, 16:30   

~~Droga numer 2~~


Twoja przyjaciółka posłusznie wykonała Refresh. Mimo że pozwoliło jej się to pozbyć się paraliżu to problemem w tym wszystkim było to że w samym czasie mały robak zdążył wykonać Tackle. Skurczybyk wie jak trafiać. Ten cios zachwiał twoją Audino, jednak ta się nie poddała ! Jakie wsparcie i przykład stanowiła by pokojówka która dała się pokonać robakowi. Szybko się pozbierała i wykonała Draining Kiss, dokładnie tak jak to sobie zaplanowałaś. Nie wystarczyło to jednak aby ostudzić zapał małego do walki. Otumaniony dopingiem publiczności i wyraźnie podrażniony tym, że nie wszystko idzie po jego myśli rzucił się w szale bojowym na twoją partnerkę. Przez całe to zamieszanie całkowicie zapomniał o swojej zaplanowanej taktyce i ciągle wywierał presję przy użyciu Tackle. Ze skutecznością póki co jest kiepsko, ale jak trafi to na pewno zaboli.

Audino 85%
Scatterbug 73%\ -1st. Ataku
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.