Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tutaj! Tutaj się zapisujecie !
Autor Wiadomość
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-10, 19:17   Tutaj! Tutaj się zapisujecie !

Tu składacie swoje zapisy. Prosiłbym aby każdy dodał coś od siebie. Coś co sprawi że krzyknę "Wow! Chcę ją/go u siebie!". Wiem że motywacja wyboru startera jest rzadko spotykaną rubryką w zapisach jednak chciałbym wiedzieć co kierowało wami podczas tak ważnego wyboru. Taka fanaberia :mrgreen:

Będę odrzucał;
- Dziwne Postacie
- "Super" Śmieszne historie
- Przesadne wyciskacze łez
- i w sumie wszystko co mi się nie spodoba :D

Kod:


[URL=http://]Link do Karty[/URL]
[b]Dlaczego wybrałeś/aś akurat tego startera;[/b]
[b]Cele i motywacja:[/b]
[b]Towarzysz lub wymarzony sprzymierzeniec:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]Top 5 Pokemonów:[/b]
[b]Wątki +18 (Przemoc, Alkohol, Prochy):[/b]
[b]Prośby;[/b]
[b]Dlaczego ja?:[/b]

_________________
Karta Postaci

Box

Bank
Ostatnio zmieniony przez Kail 2016-03-28, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-22, 19:34   

Ostatnio zmieniony przez Roka 2016-03-28, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Roka


Starter: Audino
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-03-22, 19:34   

Link do Karty 
Dlaczego wybrałeś/aś akurat tego startera: Więc to ma trochę związek z wydarzeniami z przeszłości, bo już od mojej pierwszej styczności z pokemonami, czyli w grze Leaf Green nie patrzyłam zbytnio na statystyki pokemonów, a czy one mi się podobają. Niestety ja już tak mam, że dla mnie dobry team, to ładny team, taka zależność. Jak pewnie Ci wiadomo przed Mt. Moon można spotkać Jigglypuff'a. No to po zobaczeniu go było takie „Wow, super, rany chcę go!”. I tak szłam przez kolejne generacje, zawsze łapałam tego Jigglypuff'a, aż tu nagle dochodzę do gier Black & White. No tak sobie idę, sprawdzając gdzie można złapać Jigglypuff'a, a tu nagle widzę, że trawa się rusza. Myślę sobie „Pewnie jakiś bug czy coś.”, jednak tak słyszę dźwięk, no to idę w nią i walka z automatu. Tak się patrzę z niechęcią, bo póki co nie urzekły mnie pokemony generacji V, a tu nagle ukazuje się Audino. Reakcja była taka sama jak przy spotkaniu pierwszy raz Jigglypuff'a, a może i silniejsza. I szczerze mówiąc to nie obchodziło mnie, że Audino jest mało ofensywnym pokemon, ale z ręką na sercu powiem, że jak wracam do gier, to jak tylko złapię Audino wypierniczam starter, nie potrzebuje go, bo mam Audino i jest ze mną do końca gry. Szczerze żałuję, że w V generacji nie było contestów, bo z miłą chęcią brałabym w nich udział mając Audino.
Cele i motywacja:
- na pewno zdobycie jakiejś sławy jako koordynatorka,
- w przyszłości na pewno stałe zatrudnienie jako pokojówka, bo w końcu tradycja rodzinna i takie marzenie,
- stworzenie swojej drużyny marzeń,
- podróżowanie po świecie i poznawanie nowych osób, pokemonów,
- ciągłe rozwijanie siebie i swoich pokemonów,
- taki bardziej poboczny to poznanie sławnych koordynatorów, koordynatorek, którzy mogli występować w anime, bo nie pamiętam dokładnie czy w grach pojawiały się takie osoby, jednak mogę się mylić.
Towarzysz lub wymarzony sprzymierzeniec:  Hmm... Nie myślałam o kimś takim za bardzo, ale taki, nie wiem jak to dobrze sprecyzować, ale zwyczajny trener, który patrzy jednak bardziej praktycznie pod kątem dobierania sobie pokemonów. Przyjemnie byłoby też, gdyby miał jakąś wiedzę na temat właśnie efektywności pokemonów i ich możliwości.
Wróg: Wrogiem mógłby być inny koordynator lub koordynatorka, którzy jednak mają jakieś doświadczenie w tych sprawach. No i jeszcze jakiś poboczny wróg, ale bardziej jako taka szajka, która nie wiem mogłaby prowadzić bardziej niebezpieczne badania na pokemonach albo coś w tym stylu. Tutaj akurat nie mam za dużo do wypowiedzenia o takiej szajce, bo zadowoliłaby mnie nawet taka regionalna, ale z trochę zmienionymi motywami, bo co się oszukiwać, ale mają je słabe.
Top 5 Pokemonów: Audino, to wiadomo, Sylveon, po prostu szczękę zbierałam z ziemi 3 dni jak go zobaczyłam, no mój Jigglypuff, Lilligant i... Ciężko trochę wybrać, ale postawię na Torchic'a, bo to jeden ze słodszych starterów.
Wątki +18 (Przemoc, Alkohol, Prochy): Umm... Może taka lekka przemoc i alkohol, bo reszty tematów mam już trochę dosyć.
Prośby; To może taka prośba z informacją przy okazji. Więc historia mojej postaci jest dosyć meh, nie ukrywam i sama to wiem, ale, tak jest „ale” ze względu na to, że możesz się z niej pewnie mało dowiedzieć, to mogę się postarać bardziej rozpisać ją i wzbogacić o jakieś informacje pomiędzy tym wszystkim. Nie ukrywam, że nie jestem fanką opisywania historii postaci, ale jeśli będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej, to mogę Ci to opisać na PM, a później (za pozwoleniem administracji oczywiście) poprawić ją na bardziej czytelną, bo póki co zawarte są w niej tylko główne informacje z życia.
Dlaczego ja?: Cóż, na początku nie ukrywam, że zgłaszałam się do Orange (żeby nie było, to nie mam za złe odrzucenia podania!). Ale tak przeglądając mistrzów gry zauważyłam, że mogę mieć z tobą coś wspólnego, bo jak napisałeś, że nie masz mega doświadczenia w byciu MG, tak samo jak ja w braniu udział w rozgrywkach na takich pokemono-podobnych PBF'ach. Dodatkowo bardzo spodobało mi się, że chcesz się trzymać takiego „prawa” gier i chcesz dać do dyspozycji świat, który mogę w miarę znać. Oczywiście na zakończenie proszę o rozpatrzenie mojego podania, za co już uprzednio dziękuję niezależnie od werdyktu.
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 18:39   

1. Przyjmę
2. Dogadane
3. Gra się robi.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.