Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin.
Autor Wiadomość
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-18, 13:15   Regulamin.


1. Jak wiecie, również jestem człowiekiem
(wow) i nie zawsze mogę mieć czas/siłę/chęci na odpis. Może się zdarzyć, że będę miał więcej wolnego czasu na odpisy, jednak może być też tak, że nie znajdę go nawet na jeden, najkrótszy post.
2. Co do odpisów... nie wymagam od Ciebie, abyś strzelał wypracowaniami na dwie kartki A4. Czasami lubię się rozpisać, ale będę starał przypasować się do Ciebie i Twojego stylu pisania. A jeżeli nie, to nie przejmuj się tym i pisz tak, jak potrafisz!
3. Jeżeli zwlekam z odpisem, przypomnij mi. Ja ludź prosty i mogę o tym zapomnieć. Nie będę się gniewał, a nawet ucieszę, że nie chcecie dla mnie warna ;).
4. Prośby prośbami, ale jak zobaczę, że mam zawaloną skrzynkę 10 wiadomościami o odpis w ciągu 5 minut, marny Twój los - z automatu czekasz do końca mojego terminu na odpis :<.
5. Jeżeli czegoś Ci brakuje w grze, po prostu napisz. Wiadomo, nie siedzę w Twojej głowie i nie wiem, czego potrzebujesz. Jakiś nowy wątek? Śmiało, dawaj wszystkie propozycje na PW. To mi na pewno pomoże w dalszym rozwoju gry.
6. Nie życzę sobie jednak PW w prośbami o konkretnego Pokemona. W zapisach macie odpowiednie do tego pole, więc radzę się dwa razy zastanowić, zanim je uzupełnicie.
7. Czasami może się zdarzyć, że będę sugerował graczom, co mogą robić. Z góry przepraszam, taki nawyk. Jeżeli nie życzysz sobie czegoś takiego, to wystarczy poinformować, a ja spróbuję się do tego dostosować.
8. Lubię prowadzić straszne wątki. Wszystkie inne biorę na siebie, aczkolwiek nie jestem chyba za dobry w romansach.
9. Co do romansów. Nie spodziewajcie się ostrych scen łóżkowych pomimo, że macie grę +18. Sam tyle nie mam, a nie jestem za dobry w opisywaniu takich rzeczy xD.


1. Taktyki, no właśnie. Nie mam jakichś specjalnych wymogów co do tego. O ile będę mógł to przeczytać, to nie widzę żadnego problemu.
2. Wykorzystujcie teren podczas walki! Naprawdę, można dzięki temu wiele uzyskać. Walczysz na pustyni? Sypnij przeciwnikowi piachem w oczy. To co, że Pokemon nie zna Sand Attack. To samo tyczy się innych ataków, jak Bite czy Tackle. Jeżeli Twój Pokemon się postara i spełnia odpowiednie wymogi, to czemu nie?
3. Za pokonanie Pokemona i złapanie go dostajecie exp, jednak mniejszy niż za zwykłe pokonanie i zostawienie go w spokoju.
4. Będę starał się używać systemu zrzeszeniowego do prowadzenia bardziej oficjalnych walk (np. z liderem), ale nie zawsze przy luźniejszych pojedynkach. Jeżeli ktoś sobie tego życzy, mogę nawet robić opisowe, bez statystyk HP i obliczeń.


1. Aby Twój Pokemon stawał się silniejszy, musisz z nim trenować.
2. Musisz karmić swoją postać jak i Pokemony. Bazujemy na realnym świecie i wszystkie potrzeby niezbędne do życia musisz załatwić sobie i stworkom. Jeżeli nie nakarmisz stworka przez długi okres czasu, Pokemon będzie coraz słabszy, aż w końcu dednie :<.
3. Tak, Pokemony mogą umrzeć. Tak samo jak Twoja postać. Musisz świadomie podejmować wszystkie decyzje i liczyć się z ich konsekwencjami. Rzucisz swoim Caterpie w Staraptora? Jeżeli go nie uratujesz, robak skończy jako papka dla młodych ptaka.
4. Wiadomo, Ty decydujesz o tym, co robisz. Jak już wyżej uprzedzałem, mogę jedynie podpowiadać. Nie będę za Ciebie podejmował decyzji. Ty myślisz, gdzie idziesz i co robisz.


1. Nie jestem zwolennikiem kontynuacji przygód. Wolę prowadzić ją od początku, aby wiedzieć, na czym stoję.
2. W podpisie lub profilu proszę o dodanie linków do Karty Postaci. Tyle mi wystarczy.
3. Nie mam co do Fakemonów jakichś problemów, więc śmiało mogą pojawiać się w przygodzie, jeśli tylko gracz wyraża na to zgodę.
4. Chciałbym wprowadzać wszystkie Pokemony do przygody, aby pojawiały się fabularnie i nie pojawiały się nagle z tyłka w grze. Tym samym proszę Was o umiar w zdobywaniu stworków poza grą. Jeżeli będziecie mieć ich sporo do wprowadzania, to jest to równoznaczne z tym, że długo nie dostaniecie Pokemona ode mnie. Jeśli ktoś lubi mieć zapchany BOX Pokemonami z Safari, eventów, loterii i innych takich, to chyba nie ma czego tutaj szukać.

Regulamin w miarę upływu czasu może się rozbudowywać. Jak będzie mi się chciało ;-; Może o czymś zapomniałem, ale to się okaże. O każdej aktualizacji będę informował w nowym poście.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.