Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin działu
Autor Wiadomość
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-10, 17:04   Regulamin działu

Cytat:
Regulamin, który obowiązuje was w przygodach przeze mnie prowadzonych.
Może on się zmieniać, jednak o każdej zmianie poinformuję was przez PW, w przygodzie lub tutaj w temacie.



Wasze Odpisy:
1 Wyraźnie zaznaczamy, gdy chcemy coś powiedzieć [myślinik/wytłuszczenie/kursywa/podkreślenie/kolor/itd.] tyldy, gdy chcemy coś pomyśleć.
1.1 Możemy użyć wytłuszczenia dla tego co mówimy oraz kursywy dla myśli.
2 Odpis nie powinien być krótszy niż 5 linijek. Wyjątkiem są odpisy w których na prawdę nie macie pojęcia co zrobić i nie chcecie lać wody (tu duży plus dla was).
2.1 Nie koniecznie chcę byście mi pisali eseje na 40 linijek.. jeśli się już coś takiego u was pojawi to no cóż.. no się zobaczy. Bez przesady mi tylko tutaj!
2.2 Jeśli na prawdę nie wiecie co pisać - powiedzcie mi to. Zawsze staram się otworzyć wam kilka furtek w moim odpisie, ale wiadomo, czasem po prostu nie ma pomysłu.
3 Wszelkie znaki interpunkcyjne oraz poprawność ortograficzna -> muszą być zachowane.
4 Na odpis macie tydzień, nie obchodzi mnie jednak godzina. Odpis był w poniedziałek =? We wtorek gra leci do archiwum (oczywiście we wtorek za 2 tygodnie).
4.1 Wyjątkiem od tej reguły są nieobecności zasygnalizowane w dziale LUB mi przez prywatną wiadomość (jeśli dostanę to odpiszę, że dostałem, jeśli nie, pisz jeszcze raz).
5 Kontrolujecie SIEBIĘ i swoje zachowania, myśli et cetera. Wasz pokemon oraz cała reszta pozostaje w mojej gestii. Jeśli będziecie co chwile pisać co zrobił wasz sentret, po prostu urwę wam głowę (dosłownie).
5.1 To samo z waszymi towarzyszami.
5.2 Są od tego wyjątki, jednak ZAZNACZĘ wam to w odpisie.
6 Możecie wychodzić w odpisach na przód, to jest po tym jak zakomunikuję wam, że widzicie centrum pokemon - możecie opisać co robicie już po wejściu. Jeśli jednak taki opis pojawi sie przykładowo zaraz po wejściu do LaRousse City, może nie będę rozwijał tematu. Po prostu współczuję temu, kto mnie sprawdzi w tej kwestii.
7 Zezwalam na przekleństwa i wulgaryzmy.
7.1 Na wszelkie formy rasizmu, seksizmu, homofobii oraz dyskryminacji na każdym innym tle nie zezwalam. Będę to surowo karał. Możecie jechać po rudych i po Latii (jeśli nie wiecie kto to, to Dużo was ominęło).
8 Wasz Pokemon ma swój unikalny charakter, jeśli lubi, żeby drapać go za uchem, drap go. Jeśli nie lubi wody, unikaj jej. Jeśli jest przymułem, trenuj z nim, rozmawiaj, baw się a może coś zdziałasz.

Następne zasady:
1 Pokemony, które zyskacie (kupicie, otrzymacie w evencie, złapiecie na safari itd.) wprowadzam wam w przygodzie, żeby tak się stało proszę post w tym temacie.
1.1 Pokemony nie zgłoszone przepadają. Nie obchodzi mnie to, że zapłaciliście 10000$ albo wygraliście w evencie mega koksa na 30lvlu. Przeglądam forum, wiem co kto dostał więc.. lepiej zgłosić :)
2 Wszelkie sugestie, prośby czy co tam chcecie, śmiało możecie pisać na PW, rozpatrzę je z przyjemnością.
2.1 Na waszym miejscu wystrzegał bym się jednak męczenia o pokemona 'Daj roselię, daj roselię, no daj roselię' Ups! Właśnie na twoich oczach spłonęła.. wraz z Flygonem i shiny Metagrossem o których tak marzyłeś.. jakaż strata!
3 'Od Gymu do Gymu' wchodzi w grę! Ale... ;] Coś się przecież musi dziać w tej waszej przygodzie. Podróżując po Hoenn idąc z gymu do gymu możecie się zgubić w lesie. Pamiętajcie, punkt 5 regulaminu 'Wasze Odpisy' jest tutaj podstawą. Nie igrać mi więc z ogniem! Wszystko w swoim czasie.
4 Pokemony powinny trenować, nie wspominając już o jedzeniu czy piciu! To samo z ludźmi. Miejcie to na względzie.
4.1 Pokemony mają również swój własny smak, niektóre lubią ostre potrawy, niektóre gorzkie, niektóre słodko-kwaśne. Trzeba to po prostu zbadać.
4.2 Pokemony mogą się zmęczyć, zachorować, połamać sobie kończyny, a nawet umrzeć.
5 Zezwalam na używanie polskich nazw ataków, przy niektórych jest po prostu przyjemniej. Fajniej jest polecić Snoruntowi Lodowy promień niż 'Ice Beam', chociaż to też zależy. Proszę robić to z sensem, nie chce widzieć 'Polerowania kamieni (rock polish)' u Golema czy innych tego typu kwiatków. Umiar jest kluczem do mojego serca.
6 Za minimum odpisów stawiam sobie 10 tygodniowo (dla gracza). Zależy to jednak od waszej aktywności no i mojego czasu. Może zdarzyć się tydzień w którym ledwo zapnę się z jednym czy dwoma odpisami ale będą też takie, że w tydzień poleci kilkadzieści.
7 Pokemony ewoluujemy tylko i wyłącznie w przygodzie. W przypadku złapania pokemona i ewolucji go na własną rękę - przepada on.
7.1 Wyjątkiem są Jajka, które możecie swobodnie wykluwać w inkubatorze.

Walki w przygodzie:
1 Ten kto wytłuści mi całą taktykę spłonie na stosie.
1.1 Możecie sobie oznaczyć ataki, podkreślić itd. ale nie całość, litości!
1.2 To samo tyczy się koloru żółtego i białego.
2 Doceniam waszą kreatywność. Mój system liczenia, jak sama nazwa wskazuje, jest mój. Nie przejmujcie się tym, że Ember waszego pokemona powinien zadać mniej obrażeń od jego Flamethrowera. Jeśli dobrze go użyjecie i ja to zobaczę, nagroda was nie ominie.
2.1 Kombinacje? Ha! Nic lepszego na tym świecie, tylko nie łączcie mi 5-ciu ataków, 2 jak najbardziej. 3..? No też ujdą.
2.2 Powstrzymajcie się też od absurdów. Jeśli wasz Surskit użyje Sticky Web i opryska go wodą z Water Sport, wiele z tego nie wyjdzie. Ale powtórzę - próbujcie.
3 Używanie areny/terenu podczas walki jest kolejnym z moich wielu koników. Wasz Eevee odepchnie się od drzewa by zyskać więcej mocy na tackle? Świetny pomysł! Tak też się stanie.
3.1 Oczywiście ja oceniam czy coś działa, jeśli coś mi nie przypasuje a wy tego nie podeprzecie dobrymi argumentami no to sorry, taki mamy regulamin.
3.2 Jeśli nie opiszę wam pola walki/areny - zawsze wasza postać ma opcję rozejrzenia się.
4 'Wchodzę do lasu i szukam Burmy'.. oj! Nie, nie nie. Szukać to sobie możesz! Jeśli jednak rozejrzysz się za pokemonami robakami, skrytymi wśród liści.. to może..?
5 Za pokonanie pokemona i złapanie go dostajecie exp, jednak mniejszy niż za zwykłe pokonanie i zostawienie go w spokoju.

Inne:
1 Wybory moralne. Jeśli spotkacie małego głodnego Weedla, który pożera właśnie wasze spodnie macie kilka opcji, jedna z nich to walczyć i zgnoić małego pokemona. Jego mama jednak przyjdzie wraz z całym rojem Beedrili i skończyć się to może.. różnie. Drugą opcją jest podarowanie małemu czegoś do jedzenia, a robal na pewno się wam odwdzięczy.
2 Kontynuacją mówię stanowcze i zdecydowane raczej nie.
3 W podpisie proszę was o posiadanie linków do: Karty Postaci, Boxu, Banku oraz Osiągnięć.
4 Nie mam problemu z tym, że ktoś przypomni mi się z odpisem, znajcie jednak umiar oraz wykażcie się kulturą. 'Jake odpisz w końcu' - to nie jest kultura. 'Jake, pora na przygodę!' - to też nie, ale jest pun, więc jest lepiej.
5 Bardzo ważne są dla mnie forumowe Mini-Eventy, będziecie więc mieli szansę spotkać pokemony danego typu/gatunku podczas okresu trwania tego mini-eventu.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.