Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokazy Pokemonów Wodnych i Lodowych
Autor Wiadomość
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-26, 23:20   

Różowo-granatowa postać ponownie pojawiła się na pokazowych deskach. Starannie ułożone włosy i nieschodzący uśmiech z twarzy były jego znakiem rozpoznawczym oprócz pokaźnego rozmiaru. Chłopak ustawił się na środku oświetlonej sceny i dygnął teatralnie.
- Szanowni Państwo, niezmiernie nam miło być tutaj w drugiej rundzie. Pragniemy zaprezentować Państwu kombinacje ruchów, którą zatytułowaliśmy wraz z Gorebyssem Mercurial Defense.
Bubblę, zapraszam!
– Mężczyzna uśmiechnął się, lekko podrzucając kulę w dłoni, uwalniając z jej wnętrza różowe stworzenie skąpane w blasku gwiazd, nut i serc.
Rybka zaszczebiotała radośnie, wykonując podwodny piruet w przygotowanym basenie, aby następnie wyskoczyć nad taflę wody prezentując swoją gibkość i elegancje.
- Kombinacja ta składa się z dwóch defensywnych ruchów – Aqua Ring oraz Iron Defense. Łącząc oba ataki uzyskujemy możliwość regeneracji punktów zdrowia jednocześnie zwiększając punkty obrony, pozwalając nam na dłuższe przetrwanie w walce. Bubblę, zaprezentuj proszę. – Harley skłonił się ku różowemu stworzonku, które niemal natychmiast wyskoczył spod tafli wody na specjalny pokazowy podest, aby rybek mógł się zaprezentować. Gorebyss użył Aqua Ring woalując się otoczką z wody, po czym cała kula pokryła się żywym srebrem – czy może bardziej żelazem – tworząc obraz żywej i błyszczącej kuli wyglądającej jak rtęć.
- Nazwa Mercurial Defense oznacza tyle, co Rtęciowa Obrona czyli dosłownie tak, jak kombinacja tych dwóch ruchów wygląda.
Z naszej strony to tyle – dziękujemy bardzo za prezentacje – i mamy nadzieje, że zobaczymy się w następnej rundzie. Do zobaczenia!
– Chłopak uśmiechnął się szeroko i ukłonił się w pas, kończąc tym samym swój występ.
_________________
 
     
REKLAMA 
Jestem robotem

Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-02-27, 10:17   

 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-02-27, 10:17   


Ponownie pojawiłam się na arenie i podrzuciłam pokeball z którego wyskoczyła moja Weaville. Ukłoniła się i przed pokazaniem swojego ataku nie mogła się powstrzymać przed ukazaniem swoich możliwości tanecznych.

Uśmiechnęłam się lekko. -Witam ponownie państwa. Razem z Isą chciałam zaprezentować wymyślony przez nas atak.- Przywitałam się, a Weavile pomachała publiczności pazurzasta łapą. -Atak ten nazwałyśmy Wrzeszczącą Zamiecią.- Dodałam. Isa stanęła przed publicznością i otworzyła pysk z którego wydmuchała lodowaty podmuch z płatkami śniegu, któremu towarzyszył okropny wrzask przy którym trzeba było zasłonić uszy, co także zrobiłam. Po chwili lodowy podmuch ucichł, a Isa ukłoniła się. -Wrzeszcząca Zamieć to lodowy atak składający się z Icy Wind oraz Screech. Ma niską siłę bazową, która wynosi tylko 50, ale za to obniża szybkość oraz obronę przeciwnika. Dodatkowo jest niska, bo niska, szansa na to, że gdy przeciwnik nie zdąży na czas zasłonić uszu będzie przez jedną runda zdezorientowany i nie będzie mógł uniknąć następnego ataku.- Wyjaśniłam działanie tego ruchu. Ukłoniłam się, a Weavile zrobiła to samo. -Dziękuję za uwagę. Do widzenia.- Pożegnałam się i zeszłam z areny.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-27, 16:18   


Uf ale ulga, udało nam się przejść do drugiej rundy to już bardzo mnie zadowoliło! Kiedy wyszłam na scenę z pokeballem w dłoni, zaczęła grać muzyka. W moim ubiorze ani w ubiorze Carvanhy nic się nie zmieniło, pokeball nadal wyglądał jak bańka mydlana. Wyrzuciłam ball w górę i wtedy wyskoczył mój pokemon. Tym razem na scenie nie było wody tak więc Nathe wylądował na ziemi ale za to z gracją - Atak który zaprezentujemy nazwałam Wrząca Szarża- Wydałam polecenie i Nathe wyskoczył w górę, zaczął kręcić się dookoła używając Scald i tworząc coś na kształt wodnej kuli. Popisując się szybkością nadal stosował Scald ale teraz już pływał w środku wodnego tworu utrzymując jego kształt. Coś eksplodowało w środku kiedy ten użył Dark Pulse, szybko ciemnie pierścienie otoczyły wodną kulę podtrzymując ją i uformowały z niej coś co przypominało wielki sobowtór Carvabhy z prawdziwym pokemonem w środku. Wtedy Carvanha wystrzelił w górę a potem uderzył w scenę a cała konstrukcja rozpadła się. Pokemon wykorzystał siłę uderzenia i ponownie wylądował w moich objęciach. Wszystko to działo się bardzo szybko, mój Nathe wykorzystał swoją szybkość więc tworzenie tego zajęło mu może.. 15 sekund?
Teraz musiałam to opisać -Wrząca Szarża, pokemon łączy dwa ataki a mianowicie Scald i Dark Pulse. Atak zadaje do 150 obrażeń w zależności od poziomu pokemona. Celność jest nieco mniejsza (70%) ale po trafieniu pokemon ma 40% szans na dotkliwe oparzenie przeciwnika. Minusem jest fakt, że aby atak był wykonalny pokemon musi być szybki aby to wszystko utrzymać- Skłoniłam się i wróciłam za kurtynę.

klik
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-28, 09:53   

~ OCENY ~


Na początku chciałabym dodać, że miałam straszny kłopot z wybraniem finałowej trójki do ostatniego etapu, bo wszystkie zaprezentowane ataki były pomysłowe i ciekawie opisane. Ostatecznie postanowiłam odsiać te, które wydawały mi się najbardziej przedobrzone, albo czegoś im brakowało.

Orange - Połączenie Bubble i Toxic Spikes, które jest fajne i generalnie miałoby potencjał w trakcie starcia. Jest opis, jest prezentacja i niby wszystko jest cud miód... ale nasz Orange troszkę pojechał pod koniec i srogo przedobrzył wymyślając jeszcze jakieś animacje. Ale nie jest źle, daję 7/10

Księciu - Atak defensywny! W pokazach ludziowie najczęściej stawiają na ofensywę i rzadko kiedy można spotkać coś innego. A ten urzeka swoją prostotą i funkcjonalnością. Mój osobisty faworyt- 10/10

Fay - Wrzeszcząca Zamieć... Fajne, kojarzy się z tym zimowym wiatrem, co to czasami wyje w oknach. Połączenie ataków i uzyskane efekty mają sens, wszystko zostało opisane... Daję 10/10

Viviann Malesci - O kolejny rysunek poglądowy, swoją drogą pomocny. Sam atak też przedstawia się ciekawie oraz jest dokładnie opisany. Nie jestem jednak pewna, czy aby na pewno w tak krótkim czasie pokemon dałby radę uformować atak tak jak go przedstawiłaś. Daję 9/10

Koori napisał/a:
Ponownie na scenę wystąpiła Sara i Jasiri, jej Vaporeon. Obie uśmiechnęły się lekko, kłaniając
- Atak, który wymyśliłyśmy wspólnie nazywa się Star Shard. Jasiri, zaprezentuj, proszę - powiedziała Sara, odsuwając się nieco. Vaporeon uśmiechnęła się nieco szerzej. Spojrzała na publikę, a po chwili wyskoczyła wysoko w górę. W szczycie skoku odwróciła się ku ziemi, a przed nią pojawiły się błyszczące gwiazdy, mknące w dół.
- Jak możecie zauważyć, Jasiri użyła Swift, by wytworzyć gwiazdy, to jednak jeszcze nie koniec - wtrąciła się Sara. Vaporeon zamruczał, odczekał sekundę i w ślad za gwiazdkami posłał lodowy promień. Gwiazdy w zetknięciu z nim po prostu pękły i wbiły się w ziemię, pokryte lodową skorupą. Vaporeon wylądowała tuż przy tych kawałkach, kłaniając się
- Star Shard to połączenie Swift i Aurora Beam. Gwiazdy popękały, pokrywając się lodem. Atak ten ma 90% celności i dość sporą powierzchnię. Jest typu lodowego. W dodatku, jak możecie państwo zaobserwować, ma efekt podobny do ataku zwanego Spikes. Ostre, zlodowaciałe odłamki wbijają się w ziemię, powodując utratę 12.5% energii podczas zmiany pokemona rywala. Atak sam w sobie ma jedynie moc równą 50, czyli mniejszą niż Swift czy Aurora Beam osobno, ale jego drugi efekt wystarczająco to nadrabia - Sara uśmiechnęła się lekko, a potem i Vaporeon, i ona zeszły ze sceny


Koori - Podoba mi się, szczególnie ze względu na fakt, że poza uzyskaniem zwykłych obrażeń od bezpośredniego uderzenia tym atakiem, można też zadziałać bardziej długofalowo. Przydatna sprawa. Dodatkowo wszystko ładnie opisane. Daję 10/10

Jak widać, do kolejnego etapu przechodzą: Fay, Księciu oraz Koori.
Pozostałym, czyli Viviann i Orange'owi, dziękuję za udział. W ramach nagrody pocieszenia otrzymujecie po 10CD oraz Ultraballu.


Finał, czyli w tym wypadku Konkurencje. Tutaj natomiast będziecie musieli pokrótce opisać, jak Pokemon radzi sobie z dwoma narzuconymi konkurencjami- jedną zależną od typu startującego pokemona i jedną wspólną. Należy wykonać obie! Rzecz jasna pomysł będzie brany pod uwagę, jednak przede wszystkim liczyć się będzie jak najlepsze poradzenie sobie w dyscyplinie. Żadne stroje ani inne dodatki nie podlegają ocenie, gdyż chcemy ujrzeć, jak uczestnicy radzą sobie z różnymi przeciwnościami losu w naturalnym środowisku.

Dla pokemonów wodnych: Wyobraź sobie, że walczycie ze stworkiem lodowym, który próbuje "zmrozić" Twojego pokemona swoimi atakami. Opisz w jaki sposób próbujesz temu przeciwdziałać (taka taktyka)

Dla pokemonów lodowych: Wyobraź sobie, że walczycie ze stworkiem wodnym, który próbuje "zatopić" Twojego pokemona swoimi wodnymi atakami. Opisz w jaki sposób próbujesz temu przeciwdziałać (taka taktyka).

Dla obu typów: Za pomocą ataków waszych pokemonów, chciałabym abyście stworzyli... fontannę. Właśnie tak. Oczywiście nie oczekuję, że będziecie budować mi tu jakieś parkowe konstrukcje- bardziej rozchodzi mi się o fontannowe efekty wizualne ;P Tak czy siak ma to być pełna bajerów i wykokszona w kosmos fontanna, która swoim rozmachem sprawi, że powiem "O w mordę, jakie to było epickie" ;P

Czas na wysłanie mi taktyk tutaj lub na PW macie do 2 marca (środa), godz: 20:00.
~ Dodam też, że po wysłaniu posta/PW, nie można jej już edytować ~
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-03-01, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-03-01, 18:53   

Zadanie 1.
-Isa, przeciwnik próbuję cię zatopić, ale poradzimy sobie z tym. Wykorzystaj Wrzeszczącą Zamieć, by zdekoncentrować go i na chwilę odciągnąć od próby utopienia cię. Wykorzystaj ten moment, by przy pomocy Quick Attack zbliżyć się do twojego przeciwnika i dmuchnąć w jego stronę Icy Wind prosto w jego oczy tak, by go oślepić. Gdyby to nic nie dało i jednak dalej próbowałby cię utopić, wykorzystaj Quick Attack, by wyskoczyć i dodatkowo użyj Drak Pulse w taki sposób i skieruj ten atak w kierunku podłoża, by nabrać większego pędu i móc przeskoczyć w miejsce wyżej położone, gdzie nie ma wody.

Zadanie 2.
Wyszłam na arenę razem ze swoim pokemonem. Fontanna? Nie ma problemu. -Isa, otocz się wirem stworzonym przy pomocy Dark Pulse.- wydałam polecenie pokemonowi, który od razu je wykonał. wszystko wyglądało tak:

Pokemon stał w środku wiru, który unosił się do góry aż przypominał małe tornado. -Isa, teraz Ice Shard.- Poleciłam. Weavile zaczęła wydmuchiwać małe kawałki lodu, które zostały porwane przez tornado z Dark Pulse. Kryształki lodu przemieszczały się aż do końca tornada, gdzie zostawały wyrzucone w powerze i po chwili zaczęły opadać na ziemię w efekcie przypominającym fontannę oraz spadające na ziemię gwiazdy. Pokemon przerwał atak, który nagle rozwiał się, a reszta kawałków lodu upadła na ziemię. Weavile ukłoniła się i razem ze mną zeszła z areny.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-02, 10:08   

- Witamy Państwa po raz kolejny! - zawołał chłopak odziany w amarantowy prezentując perlisty uśmiech skąpany w ekscytacji - Niezmiernie nam miło być tutaj i móc rywalizować z najlepszymi. Dziękujemy jury za wspaniałe noty.
Do rzeczy - naszym pierwszym zadaniem w tej rundzie jest nie danie się zamrozić przez wrogiego przeciwnika, Gorebyss, zapraszam!
- mówiąc to Harley podrzucił lekko kulę w specjalnej kapsule, kolejny raz uwalniając z jej wnętrza w blasku gwiazd, nut i serc różową rybkę pełną energii, która po wykonaniu salta w powietrzu wylądowała na pokazowym podeście.
- Dobrze Bubblę, skoro nie chcemy być zamrożeni przez naszego oponenta, zaczniemy od tego, że musimy być od niego szybsi - użyj więc Agility, coby zwiększyć swoje szanse na zaatakowanie jako pierwszy. Jak zneutralizować chłód będąc wodnym pokemonem? Wrzątkiem! Gorebyss, przy każdej próbie zamrożenia Cię przez wroga, kontruj to Scald - połączenie mrozu i wrzątku da parę wodną, która chwilowo pozbawi was widoczności, ale wykorzystamy to - gdy zderzą się wasze ruchy, użyj Dive, aby następnie z zaskoczenia zaatakować Scald - wrzątku nigdy za mało.

~


- Bubblę, drugie zadanie polega na stworzeniu majestatycznej fontanny. Musimy wykazać się tutaj użyciem kombinacji oraz szybkości; zacznijmy od Agility.
Stwórz pokaźnych rozmiarów Water Pulse i wystrzel go nad siebie, wysoko, ażeby mieć czas na przygotowanie dalszej części. Stwórz Whirlpool i złap nim Water Pulse, który wystrzeliłeś wcześniej. Następnie od spodu użyj w środek Whirlpool Water Gun i całość kontroluj Psychic, ażeby woda zaczęła mienić się kolorami tęczy. Gdy przebijesz Water Gunem Water Pulse, powstanie kolorowy wybuch z wewnątrz, dający naszej fontannie wdzięk. Stopniowo staraj się zmniejszać objętość utworzonego Whirlpool, tak, ażeby z jego krawędzi zaczęła wylewać się woda. W stworzonej fontannie kontroluj przepływ wody, ażeby imitować prawdziwą fontannę.
_________________
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-02, 19:36   

Koori sierota ma sklerozę -.-
---
Na scenę weszły Sara i Jasiri, tym razem już po raz ostatni. Sara spojrzała na swoją pokemonicę z uśmiechem
- Zamrażać, tak? Poradzimy sobie i z tym. Zaczniemy od Waterfall. Użyj go jako tarczy. Niech lodowy atak "zamrozi" falę przed Tobą. Wtedy będziesz względnie bezpieczna. Następnym posunięciem będzie Strength! Ale nie w oponenta. W lodową ścianę, która się utworzyła, tak, by powstałe odłamki zasłały całe pole bitwy. Po tym ataku użyj kolejny raz Waterfall. Wskocz na grzbiet fali i w ten sposób ruń na przeciwnika, kończąc atak Bite. Tego się nie będzie spodziewał

Potem przeszły do prezentacji swojej fontanny. Ale, ale, kto powiedział, że fontanna musi być czysta? No przecież nikt! Zwłaszcza, że wiele pokemonów uwielbia tapla się w błotku! Vaporeon swój występ rozpoczęła od Muddy Water i zaczęła się kręcić, tworząc tak jakby tornado. Wyglądało to mniej więcej tak:

Następnym posunięciem było połączenie Waterfall z Quick Attack, dzięki czemu w samym środku, tam, gdzie był prześwit wystrzeliła pionowa, walcowata fala

Na samym dole, w kolumnie wody znajdowała się Jasiri, uśmiechając się wdzięcznie do widzów.
- Świetnie. Wiesz co robić! - rzuciła Sara. Vaporeon skinęła łbem. Używając Growl sprawiła, że kolumna zaczęła falować. Wykorzystując te drgania Jasiri posłała w kolumnie wody Swift. Cztery gwiazdki wyskoczyły jednocześnie znad kolumny wody, lecąc w stronę czterech stron świata...
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-02, 20:41   

~ Oceny ~


Fay - W części pierwszej podoba mi się zastosowanie wymyślonej przez Ciebie wcześniej kombinacji. Poza tym taktyka również ma ręce i nogi, jak najbardziej może się udać. Tak więc daję 5/5. Teraz fontanna, która... w porównaniu z tymi od rywali jest nieco uboga, ale jak najbardziej ciekawa i oryginalna- zamiast wody wykorzystujesz lód. Hm, daję 3/5, co daje razem 8/10

Księciu - Kolejna taktyka bazująca też na zwiększeniu szybkości pokemona, co nie oszukujmy się jest bardzo przydatne. Podoba mi się wykorzystanie wrzątku i atak z zaskoczenia z wykorzystaniem Dive. Również 5/5. I fontanna, która zaiste jest epicka. Nawet rozrysowałam sobie na kartce, jak może wyglądać, sądząc po opisie. Efekt fontanny jest, do tego dołożone jeszcze parę efektów świetlnych od Psychic. Podoba mi się. Daję 5/5, co razem daje 10/10

Koori - Użycie fali do ochrony pokemona przed zamrożeniem to całkiem zacne posunięcie. Dodatkowo jak ją rozwalić (tę zamrożoną falę), rywal niespecjalnie może podejść bliżej. No i przeciwnik opadający na niego z góry jak orzeł na ofiarę. Daję 5/5. I fontanna, również oryginalna, bo z błotka. Nie ukrywam, nie spodziewałam się. Do tego, dokładając pozostałe efekty, powstaje całkiem ciekawa konstrukcja. Miałabym tylko zastrzeżenie do Growl i tego, czy byłby on wystarczająco silny aby wprawić tę wodną kolumnę w wystarczająco mocne drgania. Ale generalnie również wyszła fajna fontanna. Daję 4/5, co razem daje 9/10



Niniejszym mam zaszczyt ogłosić, iż zwycięzcą tej edycji pokazów zostaje Księciu! Drugie miejsce wędruje do Koori, a trzecie do Fay! Serdecznie dziękuję wam za udział i wyrównaną rywalizację :)

1 msc. - KSIĘCIU
Nagroda: Wstążka Pokazów Pokemonów Wodnych i Lodowych + 2000$ + Heart Scale + Wylosowany Shiny pokemon z 1 EM na 18lvl + 15CD

Shiny Krabby
Imię: ---

Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Krabby (28lvl) -> Kingler
Ataki: Agility (Egg Move), Mud Sport, Bubble, Vice Grip, Leer, Harden, Bubble Beam
Charakter i historia: Pokemon ten pochodził z dużej nadmorskiej hodowli, która nie ukrywajmy, miała na celu dostarczanie tych uroczych krabów do restauracji jako owoce morza. Traf chciał, że ten konkretny maluch wykluł się z alternatywnym, żółtawym ubarwieniem, którego unikano w podawanych daniach. Maluch został więc wybrakowany z dalszej hodowli i przekazany organizatorom Pokazów Pokemonów Wodnych i Lodowych, którzy szukali stworka dla zwycięscy. Krabby jest stworkiem nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Przez swój krótki pobyt w hodowli, wszyscy wmówili mu, że jest pokemonem gorszego sortu, a więc nie najlepiej u nim z poczuciem własnej wartości. Niechętnie używa siły, uważa, że jest za słaby aby cokolwiek zdziała, co niekoniecznie jest prawdą- po odpowiednim treningu okazuje się całkiem skuteczny w działaniu.
Umiejętność: Hyper Cutter - Uniemożliwia obniżenie ataku Pokemona.
Trzyma: ---

2 msc. - KOORI
Nagroda: 1500$ + Heart Scale + Wylosowany Shiny pokemon z 1 EM na 10lvl + 15CD

Shiny Froakie
Imię: ---

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Froakie (16lvl) -> Frogadier (36lvl) -> Greninja
Ataki: Toxic Spikes (Egg Move), Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick
Charakter i historia: Znaleziony zupełnym przypadkiem na statku towarowym z Kalos, gdzie musiał się przypadkiem przyplątać. Kiedy dowiedzieli się o nim organizatorzy Pokazów Pokemonów Wodnych i Lodowych, od razu go zabrali, z przeznaczeniem oddania go zdobywcy drugiego miejsca. Jest bardzo ciekawskim pokemonem, który wszędzie wściubi swój nos. Doskonale się wspina i ma talent, do łatwego odnajdywania kryjówek w różnych miejscach. Dzięki temu jest mistrzem w atakach z zaskoczenia. Ma jednak nieco zawyżone mniemanie o sobie, uważa się za potężnego i tego, który wie lepiej, przez co nie zawsze się słucha swojej nowej opiekunki. Niestety zbytnia pewność siebie na polu bitwy jest dość zgubna i bolesna w skutkach.
Umiejętność: Protean - Zdolność zmienia typ Pokemona na typ ataku, którego użył.
Trzyma: ---

3 msc. - FAY
Nagroda: 1000$ + Heart Scale + jajko Wylosowanego fakemona z 1 EM i 0% szansy na shiny + 15CD
Jajko Tottera z EM Water Pulse



Następnych pokazów spodziewać się możecie jak zwykle za ok. dwa miesiące :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.