Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin...
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-01, 20:39   Regulamin...

Witam w moich skromnych progach, Gość. A więc chcesz, abym prowadziła Twoją przygodę? W takim razie rozejrzyj się, może Ci się u mnie spodoba. Skoro już Cię powitałam, pozwolę sobie przejść do konkretów.

Na początek garstka prostych zasad jakie u mnie panują:

1. Nie poganiać mnie z odpisami! Jestem człowiekiem i mam masę innych obowiązków poza Crystalkiem. Raz mogę pisać odpis za odpisem, a innym razem zdarzy się jakiś przestój. O ile jest to tylko delikatne zwrócenie uwagi, to mogę przymknąć oko na ewentualne konsekwencje. Jeśli jednak masz zamiar dobijać się do mnie po paręnaście razy żebrząc o odpis, z automatu czekasz tydzień. Bez zmiłowania.
2. Człowiek nie jest istotą nieomylną- jeśli gdzieś zrobiłam jakiś błąd, po prostu zwróć mi uprzejmie uwagę, zamiast robić aferę na pół forum.
3. Nie odpisujesz przez 2 tygodnie- gra wędruje do archiwum, a miejsce się zwalnia. Takie procedury. Chyba, że nieobecność została wcześniej zgłoszona.
4. Zastrzegam sobie prawo do nieakceptowania przygód, jeśli okażą się nieciekawe lub zwyczajnie nudne. Grunt, że zawsze podam powód, dlaczego porzucam (lub nawet nie zaczynam) Twoją grę.
5. Wiadomo- jeśli masz jakiegoś pokemona, który wcześniej nie pojawił się w przygodzie, musisz poczekać aż go wprowadzę. Ciągłość fabularna musi być, taki np. wykokszony Charizard czy inna gadzina nie wyskakuje ot tak z pierwszych lepszych krzaków, tak samo jak w środku pustyni nie znajdziesz nagle Magikarpia ;P
6. Nie wprowadzasz żadnych zdarzeń lub osób na własną rękę. To jest moja działka. Tak samo z opisywaniem działań swoich stworków i ewentualnych towarzyszy. Masz do dyspozycji tylko i wyłącznie swojego ludzia. - Podpunkt najważniejszy, niemal święty
7. Na znak, że przeczytałeś/łaś mój regulamin wklej przy zapisie jakieś nieduże zdjęcie lub obrazek przedstawiający Shiba Inu lub Corgi
8. W czasie treningów możesz nauczyć swoje pokemony wszystkich ataków jakie mogą one poznać. Nie licz jednak, że za pierwszym razem Twój stworek pozna trenowany atak.
9. Nie prowadzę gier wieloosobowych. Jeśli marzysz o grze razem z jakimś innym użytkownikiem, lepiej uderz gdzie indziej.
10. Niespecjalnie piszę się na kontynuację przygód. Chyba, że są dość krótkie lub łatwe do ogarnięcia- wtedy czemu nie. Ale raczej nie oczekujcie, że z miejsca zgodzę się kontynuować kilkunastostronicową balladę, ot tak. To akurat jest kwestia do dogadania na pw :)
11. Możecie sami wykluwać sobie jajka pokemonów, a dodatkowo wybrać sobie losowy (wiadomo, taki co go dany stworek może znać) 1 EM jeśli jajko nie ma wcześniej "narzuconego" jakiegoś innego. Ale nawet po tym, taki stworek musi być przeze mnie wprowadzony do przygody ;P

~~~


Dobra, zasady zasadami, a teraz kilka pomocnych informacji.

Przede wszystkim, aby zacząć grę u mnie, musisz wiedzieć, że przy zapisie zwracam uwagę na 3 rzeczy:
I. Karta Postaci (konkretniej Historia)- To pierwsza i najważniejsza rzecz na jakiej się koncentruję. Musi być w miarę estetyczna (co raczej trudne nie jest) i napisana „po ludzku”. Jestem człowiekiem prostym, który nie żyje na domysłach, więc jeśli w historii twojego ludka następują po sobie zdania kompletnie wyrwane z kontekstu to niestety, ale nie pograsz sobie u mnie. Z drugiej strony nie musi to być epicka i długa na kilometr ballada. Wystarczy, że historia Twojej postaci mi podpasuje i będzie dla mnie w pełni zrozumiała, nawet jeśli jest króciutka.
Tak jak Historię, podobnie oceniam inne części KP, np. charakterystykę Twojej postaci, dlatego polecam przyłożyć się także do nich. Grunt aby były zrozumiałe- to już połowa sukcesu xD
II. Cele- To od nich zależy ogólny klimat gry, bo wiem z grubsza w jakim kierunku ją prowadzić. Nie musi to być jakiś jeden, konkretny cel, może ich być kilka. Ważne jest aby nie były kompletnie bez sensu, no i też takie, aby za szybko ich nie „odhaczyć”. Przykładowo, twoja postać może chcieć odnaleźć zaginionego kuzyna, a po drodze realizować pomniejsze marzenia- schwytanie jakiegoś stworka, zdobycie prestiżowej nagrody lub tytułu. Tutaj możesz sobie dowolnie kombinować. Ale wiadomo- wszystko w granicach rozsądku.
III. Poprawna pisownia- fakt, każdemu zdarzają się mniejsze lub większe błędy. To jest norma i nie wymagam od Ciebie siedzenia ze słownikiem. Jeśli jednak masz mi walić ortograf za ortografem, to raczej się nie dogadamy.

Żeby nie było, że taka straszna jestem i same zasady dyktuję, informacje o tym czego można się u mnie spodziewać:

1. Miłej atmosfery.
2. Kilku odpisów w ciągu tygodnia, a jak wena i czas dopisują to i kilku dziennie.
3. Paru mini-evencików raz na jakiś czas (głównie z jakichś ważniejszych okazji)
4. Jestem ludź spokojny i poczciwy, więc można się ze mną na spokojnie ugadać w różnych sprawach na pw.
5. Jest napisane, że mam full graczy? Nic straconego! Jeśli Twoja KP/cele w przygodzie mnie zainteresują/ nie mam jakiegoś zapierdzielu i zwyczajnie mam na to czas; chętnie przygarnę kogoś nadprogramowo.
6. ZAWSZE informuję wcześniej o dłuższych nieobecnościach- wyjątek stanowią jakieś nagłe awarie internetu; tylko wtedy informacje ode mnie mogą się pojawić z opóźnieniem.
7. NIGDY nie zalegam z odpisami. Staram się je dodawać na bieżąco, ale czasami trafia mi się jakiś kilkudniowy przestój. Wiadomo- jak to w życiu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.