Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara Przydziału
Autor Wiadomość
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-05-09, 07:24   

Nie mam jeszcze akceptowanej KP, ale myślę, że to nie problem :o

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1747
Towarzysz: Nie i nie poszukuje raczej.
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: Rywala za to chętnie możesz jakiegoś dać.
Informacje o rywalu: ---
Cel: zdobycie legendy, pomoc Teamowi Rocket w zdobyciu wszystkich legend i dzięki nim zapanowaniu nad światem (muahahahaha), w przyszłości (może niedalekiej) obalić Giovanni'ego i przejąć Team Rocket.
Region i miasto z którego wyruszasz: Może być Johto, a co do miasta to zakręć kołem loteryjnym~
Pora roku: Początek wiosny.
Rok rozgrywki: 2020 rok (myślę, że to nie odbiega tak daleko w przyszłość. Chodziło mi głównie o to, żeby postarzyć trochę Giovanni'ego :P).
Ulubione Pokemony: Swampert, Mamoswine, Hydreigon, Metagross, Gengar, Manectric, Blaziken, Goodra, Salamence, Lapras, Torterra, Sceptile, Wailord, Aipom, Infernape, Beartic, Lucario, Umbreon, Crobat, Weavile.
Znienawidzone Pokemony: Głównie te małe i słodkie pokemony, że aż się chce rzygać tęczą.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Pani Pomfrey mogłaby naprawić złamany nadgarstek w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Na nie głównie liczę ;w;
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tia.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Skądże znowu.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Będę taki oryginalny .o. Slytherin, bo zielony.
Prośby/uwagi: Nic mi na razie nie przychodzi do głowy ._. Jak by się coś znalazło, to na PW.
_________________
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-05-09, 16:48   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-05-09, 16:48   

ALLIANA


CHARMING.


LU


Teraz co nieco o decyzji, którą podjęłam, żebyście wiedzieli czemu jest ona taka, a nie inna. Zacznijmy od Lu. Tutaj o odrzuceniu zdecydowało to, że po prostu jego postać i historia wydała mi się mniej ciekawa niż pozostałych. Prowadziłam już przygodę bohaterowi ala Draco Malfoy, których wszystkich miał w głębokim poważaniu i jakoś nie wyszło nam zbyt dobrze. Zdecydowanie bardziej wolę postacie wesołe, może nieco tajemnicze, ale nie takie mhroczne. Charm mocno mną targał, a raczej jego postać. Wiadomo, że bardzo lubię igrzyska i prowadzenie takiej przygody byłoby bardzo ciekawe, bo nigdy nie miałam okazji podobną kierować. Do tego masz chłopie świetny styl pisania. Zajmij się pisaniem opków na trylogię, serio ;) Wracając jednak do negatywnego werdyktu to był on kierowany dwiema sprawami: po pierwsze nie lubię czuć swego rodzaju bariery, że co by było po tych całych igrzyskach, które prędzej czy później skończyłyby się. Oczywiście wiem, że można wtedy wymyślać nowe wątki, ale dla mnie jest to trochę tak jak z niektórymi książkami. Trzeba wiedzieć, kiedy coś skończyć, żeby nie ciągnąć czegoś na siłę. Gdyby Rowling zaczęła pisać dalsze części Harry'ego, w których nie byłoby już Voldemorta, nasz kochany okularnik codziennie żyłby rutyną i największymi problemem byłyby sprawy ministerstwa dotyczące wielkości kociołków to... to po prostu cała saga straciłaby na swej epickości, niepowtarzalności oraz magii, którą podbiła tyle serc <3 Po drugie myślę, że neechan (Snazzy) znacznie lepiej poprowadzi Ci taką grę. Pisze znacznie ciekawsze opisy (a w igrzyskach będzie ich co niemiara), a także sądzę, iż będzie miała więcej pomysłów na różnego rodzaju przeszkody, utrudnienia, wrogów, sojuszników itd. Więc mam nadzieję, że jeśli zapiszesz się do niej, weźmie Cię pod swe skrzydła i żadne z Was nie będzie tego żałować ^^ Takim sposobem dotarliście do Alliany, której postać baaaaardzo mi się spodobała. Cele są superowe, historia oraz bohaterka również. No żyć, nie umierać ;3 W główce kłębi mi się multum pomysłów na tą grę. Jedyne czego zawsze się obawiam przy wybieraniu nowicjuszy, których jeszcze nie znam, to czy zamierzają zostać na Crystalu na dłużej. Mam nadzieję, że tak i nie znikniesz ani nie odejdziesz z forum. No i żeby udało nam się trochę pospamić odpisami. Liczę na kilka dziennie ~

Przygoda przy dobrych wiatrach pojawi się jeszcze dzisiaj :)

PS do Lu: Zaktualizuj sobie linki w sygnie. I masz kilka błędów w KP.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-10-06, 22:00   

Słyszałem, że ponoć otwarte, to ten...

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń

Link do Karty Postaci: ~Wzium~
*Dzisiaj restartowałem na potrzeby zmian w fabule *
Towarzysz: Brak
Informacje o towarzyszu: Od czego by tu zacząć? Wygląda jakoś tak nijako. W cale nie wygląda. Nie wyróżnia się niczym specjalnym. Może dlatego, że nie istnieje?
Rywal: Bardzo podobny do towarzysza. Ew to może być jakaś kucharzyna, taka jak Dragg rywalizująca ze mną o bycie lepszym szefem kuchni... polowej.
Informacje o rywalu: Jest niewidzialny. Nie oddycha. Nie je. Jest kucharzem, pomimo tego, że nie istnieje.
Cel: Zwiedzenie świata szkoląc swoje kulinarne zdolności, przy okazji dowiedzenie się jak najwięcej o legendarnym owocu smaku absolutnego.
Region i miasto z którego wyruszasz: Vermillion City, Kanto
Pora roku: Koniec lata/początek jesieni.
Rok rozgrywki: 2015. :3 Powiedzmy, że jest bieżący rok w przygodzie, niezależnie od upływu czasu. ;u;
Ulubione/Znienawidzone Pokemony: Nah. Przyjmę wszystko, ale stronię od ognistych i lubuję się w elektryczych. :v Znaczy niby nic do tych "płomieniastych" nie mam, ale... *suchar incoming* NIE SĄ W MOIM TYPIE. *badumtsss*
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Ten psychol połamał mi rękę! Goddayum! Jestem tylko leniwcem! Nie przybija się takich mocnych piątek. ;w; Ale pielęgniarka Pomfrey dała mi lizaka. :3
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nah. Mogą być ale naprawdę niech szansa napotkania będzie wynosiła 0.5%.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak. c:
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Nie ma sensu. Chyba, że konieczne dla fabuły, to zniosę. *ALE JESTEM NIELETNI A 16 MAM W LISTOPADZIE. ŁIOOO, ŁIOOO POLICJA MNIE NIE ZŁAPIE! DRAGG NA WOLNOŚCI!*
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nah, wal śmiało Dais. :3 Nie mam nic do Harry'ego. A propos, masz suchara po angielsku:
- How did Harry Potter got down the street.
- Walking.
- JK. Rolling. :v
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Ravenclaw, to chyba oczywiste. Nie żeby Pan Kru... To znaczy sam zdecydowałem.
Prośby/uwagi: Dużo śmiechowych wątków. Przygoda raczej luźna, ale przetrawię też bardziej poważne wątki, nawet w większych ilościach. Dawaj mi co ci się tam na łepetynę nawinie. Ufam ci Dais. I pamiętaj, Elvis żyje!
_________________
  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-10, 13:16   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń

Link do Karty Postaci: Kliknij mnie!
Towarzysz: Zawsze jakiś się przyda.
Informacje o towarzyszu: A wprowadzenie go pozostawiam już w twojej intencji.
Rywal: Czemu nie?
Informacje o rywalu: ---
Cel: Caroline będzie chciała dowiedzieć się za wszelką cenę, jak trafiła do tego zwariowanego świata pełnego dziwnych stworzeń i dlaczego nie umarła w tragicznym wypadku. Będzie chciała poznać nowe potworki i podróżować oraz odzyskać swoich bliskich. Może od czasu do czasu jakaś walka w gymie? Co dalej? Nie wiem! Coś się wymyśli.
Region i miasto z którego wyruszasz: Jotho, jakaś polanka w zaciszu leśnym.
Pora roku: Koniec lata/początek jesieni. A dla uściślenia 04.09. (początek roku szkolnego w Anglii ^u^)
Rok rozgrywki: obecny - 2015.
Ulubione Pokemony: Generalnie wszystkie pokemony. Ale tak dokładnie to Caroline będzie chciała mocno mocno złapać: Swampert, Mamoswine, Cherrim, Gengar, Manectric, Lapras, Torterra, Wailord, Aipom, Infernape, Umbreon, Vivillon, Leafeon, Charizard.
Znienawidzone Pokemony: Chyba raczej obejdzie się bez takich. Caroline będzie chciała poznać je wszystkie, być może któryś nie przypadnie jej do gustu, ale to się jeszcze okaże.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Oczywiście. Powiedziano mi tam, że Pani Pomfrey mogłaby naprawić złamany nadgarstek w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Czemu nie.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: +16 możesz śmiało dawać, a z tymi +18 to jak uważasz.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nie.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff, bo pomarańczowy!
Prośby/uwagi: Jednym z celów Caroline jest odzyskanie bliskich osób, ale to niekoniecznie równa się z powrotem do "normalnego" świata. Chyba rozumiesz, o co mi chodzi, prawda? No i trzeba ją wdrążać powoli w nowy świat, który jest dla niej zupełnie obcy i go nie rozumie.
_________________
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-10, 17:24   

Pewnie nie mnie przyjmiesz, ale co tam, próbuję xD

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: Click
Towarzysz: Na starcie brak, ale w przyszłości jak najbardziej
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: Ryan Gordon i jego firma
Informacje o rywalu: Ryan to starszy gość, milioner zainteresowany antyczną cywilizacją oraz artefaktami Nirmoian mimo niosącego ryzyka. Mam prośbę by przeszkadzał on Michele w jej celu
Cel: Michele zamierza zamknąć wszystkie studnie Nirmoian i uratować świat przed grożącą mu zagładą. Chciałaby też odnaleźć swoich zaginionych rodziców, bo wierzy, że oni nadal żyją.
Region i miasto z którego wyruszasz: Johto, New Bark
Pora roku: Wiosnę proszę
Rok rozgrywki: Może być aktualny
Ulubione Pokemony: Lucario, Blaziken, Shinx, Eevee, Noibat, Pidgey, Snivy, większość psiaków i kociaków
Znienawidzone Pokemony: Generalnie poki kamienne + zubat i parę innych, ale naprawdę nie chce mi się przypominać teraz nazw :)
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Yep i ciekawostka jest taka, że pielęgniarka, pani Pomfrey, złamany nadgarstek naprawiłaby w kilka sekund.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Yep
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Yep
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Yep
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Myślę, że nie będą przeszkadzać
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Gryffindor, bo gryfy są spoko
Prośby/uwagi: Możesz walić we mnie nadprzyrodzonymi, niepokowymi wątkami :) Poza tym, chyba nie mam próśb i uwag.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-10-10, 17:26   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń


Link do Karty Postaci: Accio KP! /*
Towarzysz: na razie brak, jednak liczę, że w jakiejś przyszłości uda mi się spotkać Rei'a i Mirę ^^
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: Jest on bardzo podobny do rywala osoby trzy posty wyżej. Czyżby to ta sama osoba?
Informacje o rywalu: j.w.
Cel: zwiedzić świat; postarać się dogonić Rei'a i Mirę; pobocznie dowiedzieć się czegoś o swoim ojcu (to że Haru za nim nie tęskni, nie znaczy, że nie chce nic o nim wiedzieć.) *
Region i miasto z którego wyruszasz: Olivine, Johto
Pora roku: jesień
Rok rozgrywki: niech będzie połowa września roku pańskiego dwa tysiące piętnastego
Ulubione Pokemony: Dziewczyna słyszała o wielu ciekawych pokemonach, jednak najbardziej chciałaby spotkać następujące gatunki: Feraligatr, Scizor, Crobat, Metagross, Weavile, Glaceon, Pangoro, Kingdra, Ninjask, Aggron, Flygon, Garchomp, Zoroark
Znienawidzone Pokemony: Haru podczas podróży chce poznawać nowe gatunki pokemonów. Możliwe, że pojawią się jakieś, które nie przypadną jej do gustu, jednak nic nie wiadomo...
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Hagrid prawie złapał mi rękę ;_; Ale zaraz po tym udałem się do Skrzydła Szpitalnego, w którym pani Pomfrey w kilka sekund naprawiła mój prawie złamany nadgarstek.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: sporadycznie jakieś ładne mogą się pojawić
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Zezwalam, w końcu Haru jest już dorosłą osóbką :3
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: HP 4ever in my kokoro <3 <3 <3 [czyt. nie przeszkadzają]
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Ravenclaw <3
Prośby/uwagi: ---

* Jak widać, Haru nie ma bardzo konkretnego celu podróży, poprostu chce się nią cieszyć, dlatego będzie dostosowywała do wszystkiego, co zgotuje mu los.
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-10, 17:44   

DRAGGY


LU


COSMOS


BLACK LOTUS



NIGDY WIĘCEJ TYLE OSÓB NA JEDNO MIEJSCE! ;-;
Mhrok, spróbuj to zawalić, a wyrwę Ci bebechy z brzucha... Od dzisiaj zostajesz jedną z moich owieczek, więc masz być mi posłuszny *^*
Drażetka, Lu, Gall wybaczcie :< Niestety nie dałabym rady z większą ilością graczy.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Checko 

Starter: Pichu
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2015-11-11, 18:52   Re: Tiara Przydziału

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: http://justpaste.it/ox0l
Towarzysz: Nie ma :/
Informacje o towarzyszu: Nie ma :/
Rywal: Jack
Informacje o rywalu: Jest to wysoki chłopak o brązowych włosach i czarnych oczach. Jest strasznie zadufany i chamski, gdy coś mu nie wyjdzie dostaje szału i wpada w furie. Jest w Slytherinie
Cel: Dąży do zdobycia wszystkich wstążek i złapania legendarnego pokemona Shaymina
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh, Floaroma Town
Pora roku: Koniec lata
Rok rozgrywki: Aktualny rok
Ulubione Pokemony: Eevee, Leafeon, Crobat, Wigglytuff, Mudkip ( i wyższe ewolucje ;) )
Znienawidzone Pokemony: Lillipup ( i wyższe formy ewolucje ),
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: jeśli nie to wypad tam ;> Jeśli tak to powiedz mi, jaką napisałam ciekawostkę? Cytuję " Taką szkodę, pielęgniarka Pani Pomfrey, naprawiłaby w kilka sekund. :)
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Raczej nie, nie przepadam za nimi
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak, ale bez zbyt dużego krwi, śmierci ludzkich bohaterów itp.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: A co tam dawaj
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: mówię głównie o porównaniach, jakichś dopiskach etc. Jeśli naprawdę strasznie Cię wkurzają to spróbuję się zamknąć : Nie ;) Sam jestem Potterhead więc mogą być
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff ( NAJ SUPER <3 )
Prośby/uwagi: co ci się na język nasunie : Chciałbym szybką ewolucje mojego startera ( eevee w Leafeona
_________________

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-11, 19:14   

Wybacz, ale mam full graczy i nie przyjmuję więcej ;p Zresztą nie taka KP, jak trzeba.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-15, 21:09   

a pokemona (patrz Archena) przyjęcie rozpatrzysz ? :)

Formularz zapisu do Hogwartu jako Poke-uczeń

Link do Karty Postaci: Tutaj

Towarzysz: Skay Arteu Skarmory

Informacje o towarzyszu: Mój trener Skay Arteu Skarmory o ile tak można go nazwać. To on jest szefem całej tej spółki w której pracują dla niego inni ludzie. Nie mam z jego strony żadnej czułości (i wzajemnie) ale karmi mnie, trenuje i wszędzie mnie ze sobą zabiera. No i pozwala mi nie siedzieć w pokeballu. Nie mogę dokładnie określić jego charakteru... jest to dla mnie całkiem normalne to, że jest cyniczny, wredny dla innych i bardzo wymagający. Ktoś by powiedział że po prostu zły człowiek sukcesu biznesowego. Wysoki, dobrze zbudowany i "przystojny" facet z kruczoczarnymi włosami i iście jadowitymi zielonymi oczami. Poza mną ma jeszcze Masqueraina, pięć Ninjasków, dwa Aggrony, Vibravy i Rapidashę. No i nie wliczając też innych pokemonów innych ludzi pracujących dla niego.

Rywal: Zdaję się w pełni na ciebie.
Informacje o rywalu: jak wyżej.
Cel: Tak naprawdę to trudno określić. Z jednej strony chciałabym w przygodzie wyłapać ten cel ale wiem że to nie wszystko. Archen podświadomie wie, że coś z pewnością jest z nim nie tak i chce się dowiedzieć co (można to uznać za cel... w sumie xD) Oczywiście jego wspaniały trener mu nie powie, musi więc znaleźć kogoś lub coś, co da mu jasną podpowiedź. W tym czasie oczywiście liczę na jakieś inne wtrącenia fabularne. Jedynym utrudnieniem w tym "celu" jest fakt, że Skay nie za bardzo pozwala mu się od niego oddalać. Musi więc też poprosić kogoś o pomoc. Chciałabym aby też przygoda zaczęła się od jakiegoś nudnego spotkania biznesowego xD Mile widziane wątki z zespołem od Skaya o którym Archen wie tyle coby w cale ;)
Świat i typ Poke-przygody: Najzwyczajniejszy poke-świat jak w anime "Pokemon". Akcja dzieje się w siedzibie banku (którego Skay jest szefem) w Sinnoh.
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh
Rok rozgrywki: 2015
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: "taką szkodę pielęgniarka, pani Pomfrey, naprawiłaby w kilka sekund"
Pani Pomfrey naprawi każdą rzecz w człowieku! Kto śmie w to wątpić, niech się ze mną zmierzy! Mam różdżkę 2 i 1/4 cala, drewno z dzikiej róży i włókno ze smoczego serca, ha! Najpierw zaserwuję ci Drętwotę, potem Levicorpus a następnie... mwahahaha! Może jakiś Cruciatus? Pani Pomfrey Haremu odbudowała kości! Nadal wątpisz?
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nie.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak i to jak najbardziej!
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak! I 16+ i 18+ ;p
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nie przeszkadzają mi! Sama lubię Harego Ciotera.. to znaczy Pottera :) Ha-Hary!
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Do Ravenclawu!
Prośby/uwagi: Wymieniłam to w celu, lul xD


Ot spotkały się fanki Harrego Pottera!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-15, 21:54   

Rozpatrzyłabym, gdybym nie miała maksymalnej liczby graczy ;c Gomene.

Viviann Malesci napisał/a:
Ot spotkały się fanki Harrego Pottera!

Potterheads powinni trzymać się razem *^*
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-26, 16:15   

~ Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie ~

ma zaszczyt poinformować,
że posiada jedno wolne miejsce
dla młodej czarownicy lub czarodzieja!
Zapraszam chętnych do składania zapisów.


Rygor Daisiaka, czyli jakich graczy przyjmuję:
- Wyłącznie aktywne osoby! Dais chce móc odpisywać nawet kilka razy dziennie, a nie musieć się jeszcze dopraszać o odpis. To bardzo ważny punkt, dlatego przez pierwszych kilka stron będę zwracać dużą uwagę na częstotliwość Twoich odpisów i jeśli okażesz się leniem bądź osobą bardzo zapracowaną, wyrzucę Twoją grę do archiwum :c
- Ludzie, którym nie przeszkadzają krótkie odpisy. Co prawda nie morduję już za ścianki tak jak kiedyś, ale nadal nie rozumiem sensu lania wody, gdy nie dzieje się nic ważnego.
- Jaki typ gry preferuję? Na pewno nie Poke-przygody, bo cierpię na klątwę z nimi związaną. Przyjmuję więc zwykłe gry ludzkie bądź gijinkowe. Co do fabuły... nie może być to nudna wędrówka trenera, ale też przekombinowane historie z mnóstwem zagadek, wątków etc. nie wyjdą dobrze.
- Jeśli jesteś nowy na forum i chcesz u mnie grać, musisz się naprawdę wykazać, bym się do Ciebie przekonała. Chodzi o to, że kompletnie Cię nie znam, więc nie wiem, czy w ciągu kilku dni/tygodni/miesięcy po prostu nie znikniesz, czego nie trawię D:
- Teoretycznie gier kilkuosobowych nie przyjmuję, ale zrobię tu wyjątek. Warunek? Max. 2 osoby, które są super uber przyjaciółmi, a nie po prostu tak sobie stwierdziły, że chcą grać razem. Musicie też mieć powiązane historie i ogólnie postacie, a przede wszystkim odwołuję się do zasady pierwszej, czyli AKTYWNOŚĆ (bo gry kilkuosobowe z reguły idą wolniej).
- Pamiętaj, by wpierw przeczytać Chatkę Hagrida. Dowiesz się z niej, że wszystkie Pokemony wprowadzam fabularnie i chcę tylko takich userów, dla których przygoda jest najważniejsza, a nie forumowe dodatki. Nie lubię też bogaczy mających kilkanaście/kilkadziesiąt/kilaset tysięcy w banku!
- A, jeszcze odnośnie błędów. Zdarzają się one każdemu, ale nie zdzierżę userów, którzy nie potrafią pisać poprawną polszczyzną.


Zapisujcie się, zapisujcie. Werdykty będę dawała na bieżąco, dopóki nie pojawi się ta jedna jedyna osoba, którą przygarnę pod swe skrzydła.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-29, 21:01   

#ponoćcierpliwośćjestcnotą #trzeciraznatejstronieXD

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń

Link do Karty Postaci: Klik
Towarzysz: Może kiedyś.
Informacje o towarzyszu: Sama coś wymyśl xD Tylko bez starych dziadów poproszę :<
Rywal: Patrz up.
Informacje o rywalu: ---
Cel: Caroline będzie chciała dowiedzieć się za wszelką cenę, jak trafiła do tego zwariowanego świata pełnego dziwnych stworzeń i dlaczego nie umarła w tragicznym wypadku. Będzie chciała poznać nowe potworki i podróżować oraz odzyskać swoich bliskich. Może od czasu do czasu jakaś walka w gymie? Jakaś szalona przygoda? Co dalej? Nie wiem! Coś się wymyśli.
Region i miasto z którego wyruszasz: Region obojętny, jakaś polanka w zaciszu leśnym.
Pora roku: Koniec lata/początek jesieni. A dla uściślenia 04.09. (początek roku szkolnego w Anglii ^u^)
Rok rozgrywki: już nie taki obecny, ale - 2015.
Ulubione Pokemony: Caroline nie ma znienawidzonych i ulubionych pokemonów, ponieważ ich jeszcze nie zna. Ale możesz się sugerować tym, co chciałbym zobaczyć w mojej przygodzie: Swampert, Mamoswine, Cherrim, Gengar, Manectric, Lapras, Torterra, Wailord, Aipom, Infernape, Umbreon, Vivillon, Leafeon, Charizard.
Znienawidzone Pokemony: Nie ma takich. Caroline będzie chciała poznać je wszystkie, być może któryś nie przypadnie jej do gustu, ale to się jeszcze okaże.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Oczywiście. Powiedziano mi tam, że Pani Pomfrey mogłaby naprawić złamany nadgarstek w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: +16 możesz śmiało dawać, a z tymi +18 to jak uważasz.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Niet.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff, bo pomarańczowy!
Prośby/uwagi: Jednym z celów Caroline jest odzyskanie bliskich osób, ale to niekoniecznie równa się z powrotem do "normalnego" świata. Chyba rozumiesz, o co mi chodzi, prawda? No i trzeba ją wdrążać powoli w nowy świat, który jest dla niej zupełnie obcy i go nie rozumie. Szczególnie chciałbym skupić się na poznawaniu przez nią nowych pokemonów, o czym wspomniałem wyżej.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-31, 21:01   

#znajłaskępani #morałtakiżecierpliwośćpopłaca:)

LU


Z bólem serca, ale Cię przyjmuję. Nie no, żart xD Chociaż miałam nadzieję, że może przy siódmej próbie dołączenia do owieczek Daisowych Cię przyjmę. No wiesz, taka szczęśliwa liczba, a ty pewny, że jak zwykle odrzucę podanie. Kiedyś już razem współpracowaliśmy na relacji MG-gracz, ale to było dawno i nie pamiętam, jak mi się z Tb pisało, więc masz czyste konto -> nie zawal tego :c Pamiętaj, że lubię jak najczęstsze odpisy! Cóż mogę jeszcze dodać... Chciałam zrobić jakaś uber logiczną i inteligentną przygodę (na złość Rudej ;-;), ale czytając twojego kapcia, naszło mnie zbyt wiele chorych pomysłów. Tak, że... strzeż się i miłej gry ;*
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.