Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-01-26, 17:19
~Joł hoł i butelka rumu!
Autor Wiadomość
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-11, 00:20   ~Joł hoł i butelka rumu!


Mapa regionu Jargo


Region Jargo jest jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na całej kuli ziemskiej, gdyż jest nazwany Rezerwatem Kultury Baroku. Większość regionu jest w pewnym sensie opóźniona: zamiast nowoczesnych statków używa się potężnych fregat (dla osób, które niewiedzą, fregata to statek z żaglami), które kursują po wodach regionu, które są naprawdę wielkie. Oczywiście statki turbinowe także znajdują się w portach, lecz są to połączenia z odległymi regionami (najbliżej znajduje się Kalos).
Ogółem klimat Jargo jest dosyć specyficzny. Piraci, złodzieje... Ludzie noszą szable, którymi walczą. Rzadko zdarza się, by ludzie korzystali z broni automatycznej... pistolety jedynie na proch. Region ten jest niesamowity i groźny...


//opisy miast dodam wkrótce w osobnym dziale :D Zaczynasz pod Amber Town (kwadrat C6)//



Wstał nowy dzień. Za oknem jakieś małe pokemony zaczęły buszować wśród drzew, co chamsko obudziło Michaela. Jednak nie było pory na spanie, gdyż trzeba było ruszać w świat. Stare przysłowie mówi "gdy pirat późno wstaje, to jego statek z armaty dostaje", więc chłopak nie mógł zwlekać. Mimo, że nie był na statku, to jednak czas uciekał. Dni nie były nie wiadomo jak długie! Wtem nagle zapukano do drzwi - to pewnie Holly. Otworzyły się po chwili i weszła wspomniana dziewczyna.
- Hej Wykałaczko, jak się spało? Już dwunasta, więc pomyślałam, że cię obudzę, bo przespałbyś dzień. - powiedziała niby to od niechcenia, skupiając się na swoich paznokciach - A teraz mi wybacz, bo moje paznokcie potrzebują odnowienia. Zjedz jakieś śniadanie, bo nie chcę byś gadał ludziom, że cię głodziłam. - po tych słowach wyszła, by mógł się ogarnąć. Młodzieniec miał chwilę na przemyślenie wszystkiego na spokojnie, a było tego trochę.
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-12-11, 00:56   

 
 
     
Crimson Robe 


Starter: Froakie
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-12-11, 00:56   

Dzięki za gierkę i w sumie, to ja będę musiał się martwić, aby nie zawieść Twoich oczekiwań. : D

Kępa rudawych włosów skryła się pod poduszką, a dziecinna twarz wtuliła w materac. Przez chwile, senny, nierozpędzony umysł młodzieńca miał ochotę zmusić ciało do ciśnięcia czymś za okno, w stronę pokemonów. Chłodna kalkulacja wykazała jednak, że jest to w pełni nieopłacalne. Michael bowiem musiałby otworzyć oczy, podnieść coś; najlepiej budzik - rudowłosy od zawsze nienawidził budzików - wstać, otworzyć okno, no i jeszcze rzucić. Tyle czynności, których wykonanie byłoby stratą ogromnych ilości cennej energii. I odpoczynku.

Niestety, nie dane było mu spać, bowiem już kolejna istota postanowiła zakłócić jego słodką drzemkę. Tym razem krzycząc głośno. Zdecydowanie zbyt głośno. Zaryzykował i otworzył jedno oko, po czym ziewnął hucznie, podnosząc się. Spał długo, ale nie wyspał się. Sen miał ciężki, niespokojny, urywany. Nawiedzały go widma siostry. Zgwałconej, zamordowanej, leżącej kilka stóp pod ziemią. Teraz jednak był zbyt śpiący, aby pogrążyć się w melancholii.

- Już, już - zawołał zmęczonym głosem, z ociąganiem wstając i trąc ślepia.
- Daj mi się tylko ubrać - rzucił wąchając pachę. Po chwili zgorszenia rzekł ciszej, do siebie - no i może wykąpać...
Przywykł do brudu, jednakże chciał koniecznie wrócić do starego trybu życia. Tego 'normalnego', gdzie higiena osobista jest ważna. Na dodatek kaskady gorącej wody działały na chłopca kojąco. Nie zapominając jeszcze o tym, że nieprzyjemny zapaszek jeszcze nikomu nie pomógł zapunktować u dziewczyny, zaś pewna w tym budynku mu się definitywnie podobała.
Jednak jedno precyzyjne słowo wystarczyło, aby zalała go fala entuzjazmu. Kiedy jego mózg przetworzył w końcu informacje, dotarł do niego ten wyraz. Śniadanie! Pyszne! Z nutellą, serkiem, twarożkiem, pomidorkiem, naleśniczkiem, dżemikiem i wszystkim innym co Arceus zesłał do lodówki! To była chyba jedyna rzecz lepsza niż spanie. No i obok drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji - najlepsza część egzystencji jaką znał. Definitywnie.

Uradowany rozciągnął się, po czym zgarnął pseudo 'swoje' odzienie, które trudno byłoby nazwać 'męskim', ruszając do łazienki, by tam wziąć szybki prysznic, umyć zęby i ogarnąć te kołtuny na głowie. No i się przebrać. Nie zamierzał ganiać z gołym tyłkiem przecież. Wolał już przecierpieć w tym 'czymś'. Nawet jeśli dziewczyna go już widziała raz bez odzienia. Tym bardziej wręcz. To, że raz Holly widziała go nago, nie rewanżując się pokazaniem części siebie, było ujmą na honorze chłopca! Hmm.. chwila... honorze? Mniejsza.
Po szybkim ogarnięciu, pospieszył tanecznym krokiem ku kuchni, by tam przyrządzić sobie jakieś specjały. Niestety, nie był jednak utalentowanym kucharzem, dlatego też liczył na ilość, niźli na jakość.
_________________

 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-16, 19:19   

Mógł poczuć silne orzeźwienie po umyciu się, co stanowiło dobry początek dnia. Po wejściu do kuchni zobaczył pieczywo stojące w chlebaku, zaś po otwarciu lodówki mógł się cieszyć. Od nutelli, masła i dżemu, po ketchup, parówki oraz kabanosy. Miał możliwość zaszaleć. Po chwili weszła Holly, która skierowała się do jednej z szafek. Otworzyła ją i wyjęła sobie jabłko.
- I jak tam? Masz już jakieś plany na najbliższy czas? Bo ja muszę zadbać o pobliskie stado pokemonów, którymi się opiekuję. - po tych słowach wgryzła się w jabłko odgryzając spory kawałek. - Myślisz, że w porcie w Amber Town będą mieli świeże Magikarpy? Bo mam ochotę na rybę... - rzuciła taki luźny temat, który był w sumie strasznie neutralny -W sumie Feebas na kolację też byłby dobry, ale te małe paskudy są cholernie drogie. - po tych słowach usiadła na krześle i zajadała się jabłuszkiem.

//Tak mój drogi... Nie będziemy się okłamywać, ale u mnie w przygodach które prowadzę nie ma tego niedomówienia... Ludzie jedzą pokemony, wiesz udko Torchica itp. xD
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Crimson Robe 


Starter: Froakie
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-12-17, 00:53   

Rudowłosy uśmiechnął się na widok wnętrza lodówki. Najchętniej splądrowałby ją całą, ale musiał uchodzić za kulturalnego, dlatego też ograniczył się do zrobienia i nałożenia na talerz dwóch kabanosów i czterech kanapek z dżemem. Nutella jak kocha, to poczeka, zaś parówki... nie miał siły czekać, aż się woda zagotuje.
Z uśmiechem na ustach wgryzł się w kanapkę, pochłaniając ją w kilka sekund. Dopiero po skonsumowaniu jednej, niemal odławiając się, stwierdził, że zachowuje się jak cham i do kolejnego przysmaku podszedł z mniejszym pośpiechem. Znacznie mniejszym pośpiechem.

- Wybacz, byłem nieziemsko głodny - rzekł chłopak przepraszająco, kończąc kabanosa i ścierając wierzchem dłoni smugę dżemu z ust - Co do mnie, to... to... nie wiem jeszcze. Miałem nadzieję zobaczyć się z tą żabą... Froakim? Chyba tak się nazywał. Później może odwiedzę to miasto - skłamał gładko.
Nie miał póki co zamiaru iść do najbliższego miasta. Michael uznał, że musi się się przekraść do jakiejś małej wsi, gdzie kupi normalne odzienie i pomyśli co dalej. Istniała bowiem duża szansa, że marynarka posłała za niedobitkami pościg. Mimo więc najszczerszych chęci pozostania, to zdał sobie sprawę, że musi opuścić owe PokeCentrum jak najprędzej.
- Smacznego - rzucił, kątem oka zerkając na paznokcie dziewczyny. - Mmm... Feebas w galarecie... aż mi się przypomniał smak do... - urwał nagle, czując jak słowa stają mu w gardle. Po chwili ciszy chłopak otrząsnął się, starając się zamaskować przerwę kaszlnięciem - ymm... smak domu... tak, domu - udał rozmarzonego, jednocześnie czując się koszmarnie.
Chciał płakać, chciał krzyczeć - w ten sposób chciał w jakiś dziwny sposób oddać hołd zmarłej, ale nie mógł. W jego sercu płonęła dzika determinacja. Zmusił się jednak do uśmiechu, postanawiając zmienić temat. Jeżeli dziewczyna zdążyła pomalować paznokcie, to rzucił luźno komplement.
- Ładny kolor - rzekł, znacząco zerkając na pazurki dziewczyny.


Mmm... w najbliższym mieście idę szukać KFC. <3
_________________

 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-24, 16:13   

Dziewczyna uśmiechnęła się, po czym wskazała na drzwi obok lodówki.
- Za tymi drzwiami jest pokój dla pokemonów, w którym Froakie sobie odpoczywa. - skrzywiła się jednak, bo dziewczyna nie była pustą blondyną, za to miała wyczulony nosek do kłamstw. - No i mam dla ciebie wiadomość... Ten pokemon chyba nie chce się bez ciebie ruszyć... Jest bardzo nieufny, ale gdy zaczęłam o tobie mówić, to tak zaczął trochę bardziej ożywczo się zachowywać. Mogę dać ci poke ball, w który go schowasz, a wierzę, że dobrze się nim zaopiekujesz... - dziewczyna podeszła do szafki, w której leżały balle i trzy pokedexy. - Miejscowy profesor dostarcza Poke-Centrom pokedexy, by w razie takiej sytuacji jak twoja, można było nadać danej osobie tytuł trenera. - wyciągnęła pokedex i sześć poke balli. - W jeden złapiesz Froakiego, a reszta jest typowym zestawem trenerskim. Chodź! - wzięła cię za rękę, by zaprowadzić cię do pokoju odpoczynkowego dla pokemonów, w którym spała żaba. - Froakie, obudź się! - ciekawe jak sobie poradzisz z taką sytuacją.
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.