Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Igrzyska Śmierci: Zabij lub zgiń
Autor Wiadomość
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-11-12, 17:15   

- Mikołaj! - zawołałam, wyrzucając z plecaka całe surowe mięso, wszystkie książki, kość oraz miskę . - Musimy być pierwsi u Mikołaja, Chloe! Ma dla nas prezenty! - dodałam, zaczynając sprint do sceny w central parku.
Musi mi się udać pierwszej dobiec do prezentu! On będzie mój, bo tylko ja na niego zasługuję! Jestem szybka (nie posiadam ciężkich butów jak Kuro + moja zdolność), pozbyłam się zbędnego balastu oraz nie mam nikogo, kto by mnie spowalniał (Kuro ma Ivysaura, którego swędzi całe ciało, więc nie da rady biec bez przerwy). Gdyby jakimś cudem udało mi się dobiec do kuszy pierwszej, nie biorę jej do ręki, tylko staję obok niej z łukiem w gotowości. Każdego intruza trzymam na dystans, a jeśli zagrażałby mojemu życiu, strzelam do niego. Jeśli jednak nie udałoby mi się dobiec do kuszy pierwszej, ale chwilę później, celuję w miejsce, w którym ów broń leży. Zanim ktoś zdąży ją podnieść i strzelić, ja wykonam to pierwsza, bowiem będę miała łuk w gotowości. Przeciwników, którzy podejdą blisko mnie, staram się zabić za pomocą szabli. Pamiętaj o szybkich skokach i unikach, by ich zmylić. ACZKOLWIEK JEŚLI WIDZĘ, ŻE PRZECIWNIK NIE MA ZŁYCH ZAMIARÓW, NIE STRZELAM ANI NIE WALCZĘ SZABLĄ. Oczywiście, uważam na pokemony, bo te zawsze mogą być groźne.
_________________
 
     
REKLAMA 
Ikanaide

Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Wysłany: 2015-11-12, 17:48   

 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-11-12, 17:48   

Kiedy tylko usłyszałam o kuszy wiedziałam, że muszę ją zdobyć. Jeśli ma być moją przepustką do wygranej, nie będę tu tak stać. Sama do mnie nie przyleci!
- Ivysaur. Dużo już dla mnie zrobiłeś.. Nie śmiałabym prosić o więcej. Jesteś wolny, możesz wrócić do swojego poprzedniego życia. Z resztą.. Uporam się sama. Nie chcę narażać cie na więcej problemów. - oznajmiłam żegnając się ze stworem i nie czekając zrzuciłam plecak. Ruszyłam w kierunku sceny. Już raz tam byłam więc powinnam tam trafić stosunkowo szybko.
Pędziłam na złamanie karku usuwając wszelkie przeszkody z mojej drogi siekierą i w razie potrzeby atakując nią pokemony, które byłyby niezbyt przyjacielsko nastawione. Wiem, że będzie tam bez wątpienia ta druga dziewczyna.. May.
Jeśli będzie chciała mnie zaatakować, zrobię to samo rzucając w jej stronę nóż, po czym rzucę się na nią z siekierą.
JEŚLI JEDNAK NIE BĘDZIE ATAKOWAĆ, ja również nie atakuję. Być może.. Jakoś się dogadamy? To byłby zabawny zwrot akcji. Ale i tak jak na razie muszę się skupić, żeby się nie zabić po drodze o co innego..
_________________



 
  : :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-13, 19:38   

Cała trójka trybutów obrała sobie za cel zdobycie podarunku od Kapitolu. May wyrzuciła prędko z plecaka cięższe rzeczy, po czym pognała ku scenie. Dzięki swojej zdolności ponadprzeciętnego biegania dotarła na miejsce jako pierwsza, jednak nie schwyciła od razu kuszy. Zamiast tego stanęła obok broni z łukiem w gotowości z zamiarem zabicia wszystkich, którzy nadbiegną i nie będą wykazywać złowrogich zamiarów. Trochę po niej dotarła Aren. Dziewczyna pozbyła się całego plecaka, a także wypuściła Ivysaura na wolność. Jako, że nie zaczęła atakować Ludenberg, ta nie posłała ku niej morderczej strzały. Dosłownie kilka sekund po Evan zjawiła się Angel. Ta trybutka zdecydowała się zabrać ze sobą jedynie sztylet, a pozostałe duperele wyrzucić. Prawdopodobnie gdyby nie wodny odcinek byłaby tu przed Aren, ale cóż, nawet umiejętność dobrego pływania nie zawsze zapewnia zwycięstwo. Blakmore dostrzegłszy, że ktoś dobiegł przed nią do kuszy, postanowiła chociaż zabić rywalkę z siódemki, lecz ta dosłownie w ostatniej sekundzie dziabnęła ją siekierą w szyję. "Bestia" z jedynki padła na trawę z przedzieloną do połowy szyją. Evan zdążyła zabrać swoją siekierę oraz sztylet oponentki, zanim pojawił się szybowiec, który zabrał ciało faworytki wielu z widzów.
- Proszę państwa, doszliśmy do finału - zakomunikował podekscytowany głos.

Położenie trybutów na mapie - zobacz.

Spis żywych trybutów:
Aren Evan (d. 7) - posiada: siekierę, nóż, sztylet, buty trapery z kolcami (założone).
May Ludenberg (d. 12) - posiada: szablę, sztylet, plecak (łuk, kiepskie strzały ulepszone kawałkami szkła - 8, 4 ostre kamienie, nożyczki, przezroczysta taśma samoprzylepna, tłusta maść na odmrożenia, 3 kotleciki z upieczonego mięsa Raichu).

Spis nieżywych trybutów:
Hinge Eisenberg (d. 6) - zabity przez Angele.
Salvera Combe (d. 8) - zabita przez Davida.
Chris Sherly (d. 9) - zabity przez Laurel.
December Cropperwood (d. 10) - postrzelony przez Connela i zabity przez Ursaringa.
Whip Marchwalker (d. 11) - zabity przez Thaddeusa.
Roseen Taurett (d. 4) - zabita przez Lieparda.
Caroline Åkerman (d. 5) - umarła ze strachu przez mega Gengara.
Keisuke Martros (d. 2) - zabity przez May i Chloe.
David Crafty (d. 8) – zmarł na skutek połamanych kości przez wichurę.
Laurel Slone (d. 9) - zmarła na skutek użądleń kilku gończych os.
Gavrill Durnovo (d. 5) - postrzelony w brzuch przez Connela i dobity przez Astrid.
Aiden Taurett (d. 4) - zepchnięty z dachu kamienicy przez Charlotte i Riven.
Charlotte Ragbone (d. 10) - zepchnięta z dachu kamienicy przez Inerri.
Riven Carten (d. 6) - zabita przez Inerri poprzez dźgnięcie scyzorykiem w szyję.
Connel Vanders (d. 12) - zabity przez Mighteynę.
Caleb Marine (d. 3) - zabity przez Houndoomy.
Inerri Oseas (d. 11) - zabita przez Astrid, gdy była nieprzytomna.
Thaddeus Montblanc (d. 1) - zabity przez mega Charizarda.
Astrid Stone (d. 2) - zabita przez Angele.
Sebastian Mackenzie (d. 7) – umarł na skutek zatrucia kawą.
Chloe Darkwood (d. 3) – zabita przez Duskulla.
Angel Blakmore (d. 1) - zabita przez Aren.


Piszecie to co zwykle, zasady znacie. Czas na odpis trwa do 16 listopada br., godz: 19:40.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-11-14, 19:35   

#BoBlackieMusiWszystkoTakFabularnieIŁadnie

Dotarłam na miejsce. May już tutaj była, spodziewałam się ataku, jednak tego nie zrobiła. Czyżby nagle stała się moją sojuszniczką? Bez wątpienia była to wielka niewiadoma. Moja druga przeciwniczka jednak postanowiła walczyć do ostatniej chwili. Ledwie kontem oka ujrzałam jak ta rzuca się w moim kierunku, odruchowo zamachnęłam się siekierą prosto w jej szyję. Krew trysnęła, a ona padła nieżywa na ziemię. Byłam w szoku.. Nie podobało mi się to. Nie chciałam odbierać cudzego życia! Nawet jeśli była to obrona własnego, nie chciałam. I nie będę też w stanie żyć z tą okrutną myślą..
- May, prawda? - spytałam, odwracając się w kierunku mojej ostatniej żywej przeciwniczki. Rzuciłam siekierę na bok, w ręce trzymałam już jedynie sztylet zabrany trybutce z jedynki.
- Nie musimy ze sobą walczyć. Zakończmy to tu i teraz. - oznajmiłam podnosząc swoją dłoń z narzędziem, którym zaraz dokonana zostanie wielka zbrodnia przeciwko Kapitolowi. - Popełnijmy samobójstwo, pokażmy Kapitolowi, że nie będziemy się ciągle nawzajem zabijać. Nie pozwólmy nasycić ich oczu dalszą krwawą jatką. W tym momencie.. I tak prędzej czy później Kapitol nas załatwi! Dlaczego więc nie zginąć w tym momencie? Na przekór zasadą. Na złość Kapitolowi. - namawiałam swoją przeciwniczkę mając nadzieję, że przyniesie to pozytywny skutek.
- Dla wolności! - oznajmiłam, mając nadzieję, że tym samym momencie wbijając sztylet w swoją pierś, z nadzieją, że i moja przeciwniczka targnie się na swoje życie z pozytywnym skutkiem.
_________________



 
  : :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-11-14, 19:52   

- Aren? - spytałam się swojej przeciwniczki. - Tak, to ty! - odpowiedziałam na swoje pytanie. - To wszystko wina Kapitolu? Czyli nie mamy świąt, a to nie jest śnieg, tak? - rzuciłam łuk na bok. - To wszystko było kłamstwem, moją wyobraźnią. Caleb, Chloe... oni naprawdę nie żyją. - jęknęłam, sięgając po sztylet. - Dla wolności! - oznajmiłam wbijając po Aren nóż w pierś. - Nie rób tego kretynko! To nie ich wina! Oni są naszym wyzwoleniem! Ty idiot... - krzyczę ostatnimi siła, zakładając maskę kobiety mściwej i pragnącej zemsty.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-15, 16:24   

Dziewczyny przywitały się ze sobą, a potem postanowiły targnąć na własne życie. Owa propozycja wyszła od Aren, która jako pierwsza wbiła sobie sztylet w pierś. Padła na ziemię i zaczęła mocno krwawić, a po chwili rozległ się odgłos armaty sygnalizujący śmierć trybutki z siódemki. May za namową "sojuszniki" postanowiła uczynić tak samo. Kaptiol czekał z nadzieją, że jednak odrzuci swój sztylet i zamiast niego uniesie w górę ręce, krzycząc "wygrałam". Jednak nic takiego nie miało miejsca, więc kiedy Ludenberg podniosła ostrze z zamysłem wbicia go sobie, rozległ się głos któregoś z organizatorów.
- Stop! - krzyknął. - May, zostałaś tylko ty, przeżyłaś, a tym samym wygrałaś i czeka cię wieczna chwała, życie w dostatku, majątek i wszystko czego zapragniesz! Nie pozwól dać sobą manipulować przez tą, która postąpiła głupio i umarła! Pomyśl o swojej rodzinie! - dodał prędko. - Jeśli zmądrzałaś, odrzuć sztylet na bok i ciesz się zwycięstwem. Jeśli nie... rób, co chcesz, ale pamiętaj o swojej rodzinie - zakończył już spokojniejszym tonem, celowo po raz drugi podkreślając wyrażenie "swoja rodzina". Jak postąpi nasza wariatka?

Położenie trybutów na mapie - zobacz.

Spis żywych trybutów:
May Ludenberg (d. 12) - posiada: szablę, sztylet, plecak (łuk, kiepskie strzały ulepszone kawałkami szkła - 8, 4 ostre kamienie, nożyczki, przezroczysta taśma samoprzylepna, tłusta maść na odmrożenia, 3 kotleciki z upieczonego mięsa Raichu).

Spis nieżywych trybutów:
Hinge Eisenberg (d. 6) - zabity przez Angele.
Salvera Combe (d. 8) - zabita przez Davida.
Chris Sherly (d. 9) - zabity przez Laurel.
December Cropperwood (d. 10) - postrzelony przez Connela i zabity przez Ursaringa.
Whip Marchwalker (d. 11) - zabity przez Thaddeusa.
Roseen Taurett (d. 4) - zabita przez Lieparda.
Caroline Åkerman (d. 5) - umarła ze strachu przez mega Gengara.
Keisuke Martros (d. 2) - zabity przez May i Chloe.
David Crafty (d. 8) – zmarł na skutek połamanych kości przez wichurę.
Laurel Slone (d. 9) - zmarła na skutek użądleń kilku gończych os.
Gavrill Durnovo (d. 5) - postrzelony w brzuch przez Connela i dobity przez Astrid.
Aiden Taurett (d. 4) - zepchnięty z dachu kamienicy przez Charlotte i Riven.
Charlotte Ragbone (d. 10) - zepchnięta z dachu kamienicy przez Inerri.
Riven Carten (d. 6) - zabita przez Inerri poprzez dźgnięcie scyzorykiem w szyję.
Connel Vanders (d. 12) - zabity przez Mighteynę.
Caleb Marine (d. 3) - zabity przez Houndoomy.
Inerri Oseas (d. 11) - zabita przez Astrid, gdy była nieprzytomna.
Thaddeus Montblanc (d. 1) - zabity przez mega Charizarda.
Astrid Stone (d. 2) - zabita przez Angele.
Sebastian Mackenzie (d. 7) – umarł na skutek zatrucia kawą.
Chloe Darkwood (d. 3) – zabita przez Duskulla.
Angel Blakmore (d. 1) - zabita przez Aren.
Aren Evan (d. 7) - popełniła samobójstwo wbijając sobie sztylet w pierś.

Kuroiyuuki może sobie dodać 5000$.


Did ma czas na odpis do 18 listopada br., godz: 16:25.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-11-17, 23:05   

#wygrywamdlaKuro._.

- Wygrałam? - spytałam się ich niepewnym głosem. - Naprawdę to zrobiłam? Szkoda, że Chloe nie ma przy mnie. Właśnie... ona była robotem, bez rodziny. Jej ciało powinno nadawać się ponownie do użytku, nieprawdaż? Oddalibyście mi je ze wszystkim? - spytałam się ich, powoli oddalając sztylet od piersi. - Chce dostać prezent od mikołaja... - dodałam.
Jeśli oddadzą mi jej ciało, to będę mogła ją przywrócić do życia. Niestety, nie będzie już tą samą Chloe, ale zawsze moją Chloe. Razem będziemy żyć w szczęściu, o ile jest to możliwe.

- Nie macie mnie... nie jestem waszą zabawką spośród wielu... - zaczynam się śmiać. - Od początku byłam od nich silniejsza, bo wiedziałam, że muszę grać. Gra to klucz do zwycięstwa. Nigdy nie oszalałam, nigdy się was nie bałam, nigdy nie byliście nade mną. - dodałam, rozkładając ręce. - WYGRAŁAM! - wykrzyczałam.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-18, 15:39   

Organizatorzy zapewnili, że May otrzyma resztki po Chloe. Co do transmisji na żywo to ucięli ją w momencie, gdy nastolatka zaczęła mówić prawdę. No bo po co pokazywać widzom, że jakaś słaba dziewucha z Dwunastki zrobiła sobie jaja z Kaptiolu? Nie, to niesmaczne. Kiedy Ludenberg została zabrana z areny, otrzymała obiad godny królów, a po nim wręczono jej pudło z nagrodami: 20.000$, 10 Rare Candy oraz masterball z klonem Garchompa. Co do ciała Chloe okazało się, iż jednak zostało już zutylizowane. Smuteg.

Klon Garchomp
Imię: ---

Poziom: 50
Typ:
Ewolucja: Gible (24lvl) -> Gabite (48lvl) -> Garchomp <-(Mega Stone)-> Mega Garchomp
Ataki: Double-Edge (Egg Move), Fire Fang, Tackle, Sand Attack, Dragon Rage, Sandstorm, Take Down, Sand Tomb, Dual Chop, Slash, Dragon Claw, Dig, Crunch
Charakter i historia: May otrzymała Garchompa jako nagrodę za zwycięstwo w pierwszej edycji Igrzysk Śmierci: Zabij lub zgiń. Pokemon był przetrzymywany w ciasnej klatce i nie traktowano go odpowiednio, dlatego jest niezwykle agresywny i nienawidzi ludzi, których najchętnie by pomordował. Łatwo się irytuje i wpada w szał, a wtedy staje się prawdziwą maszyną do zabijania. Zawsze działa pochopnie, chociaż jest inteligentnym i bystrym Pokemonem, który mógłby obmyślać naprawdę interesujące taktyki, gdyby nie był taki porywczy oraz raptowny.
Umiejętność: Rough Skin - Kiedy Pokemon zostaje zaatakowany fizycznym atakiem, HP przeciwnika spada o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---


Gratulacje Did!
Dziękuję wszystkim za udział.
Może jeszcze kiedyś to powtórzymy ;d
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.