Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Idąc na stracenie [Sesja Dragon Age - rekrutacja]
Autor Wiadomość
Fokstrot 


Starter: Munchlax
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 108
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 282
Skąd: Teheran
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-05-01, 23:43   Idąc na stracenie [Sesja Dragon Age - rekrutacja]Dwóch mężczyzn: młody i nieco starszy, słuchający w skupieniu co jego towarzysz ma do powiedzenia, siedziało przy jednym w stole w karczmie.
-Szary strażnik? - Upewnił się.
-Ano. Przyjechał tu wczoraj, sam widziałem! Osiadł w karczmie u kulawego Mavericka, dwie aleje stąd. Nieprzyjemny typ, ludzie mówią różne rzeczy na jego temat. Podobno wszyscy jego towarzysze zostali zabici, tylko on uszedł z życiem. I wiecie co, panie?
-Mów.
-Teraz szuka idiotów, którzy zgodzą się za nim pójść dalej! Niedługo opłakiwał tamtych, już teraz pewnie rozgląda się po mieście, szukając świeżego mięsa. To musi być coś naprawdę istotnego... i niebezpiecznego przy okazji. Ponoć jest gotów zapłacić każdą sumę za parę rąk zdolnych do wymachiwania mieczem, ale nikt nie wie, o co dokładniej chodzi. Ale to przecie tylko mity! Sami pomyślcie, czego może tu szukać Szary Strażnik w czasach kolejnej plagi?!
Tutaj chłopak przerwał na chwilę.
-Wiecie co, panie. Ja osobiście trzymałbym się od niego z daleka. To drań, szuja i potwór! Sam słyszałem...
Nie mógł dalej mówić. Cień sporych rozmiarów mężczyzny przykrył go niemalże całkowicie.
-Drań, szuja i potwór, powiadasz? - Młody odwrócił się i z trudem stanął na równe nogi. Zobaczył tego, kogo najbardziej bał się spotkać. Wielkolud był trochę mniejszy, niż by się mogło wydać po tym, jak go opisywał przez dobre kilka minut chłopak. Ale faktycznie, do malców nie należał. Do pasa miał przytoczone dwie mocno zakrzywione szable: egzotyczna broń – a jego charakterystyczne rude włosy sięgały do ramion. Nie był przystojnym człowiekiem.
W ciągu krótkiej chwili, nie czekając na wytłumaczenia, wyjął jedno z ostrzy i delikatnie przejechał nim po szyi przestraszonego chłopaczka, po czym bez słowa odszedł, zostawiając dwóch zszokowanych mężczyzn, a koszula jednego z nich zaczęła zabarwiać się na czerwono.

I to właśnie wy zostaliście przez niego wybrani. Osoby o różnej płci, wieku, rasie, zostaliście uznani za dobry materiał do Szarej Straży. Jednakże czy to tylko tyle? Ekscentryczny rudzielec jest jedną z tych osób, które kryją w sobie wiele tajemnic...

Kod:
[center][b]Karta postaci:[/b][/center]
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Przydomek:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Klasa:[/b]
[b]Szkoła magii:[/b]
[b]Zalety:[/b]
[b]Słabości:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Ekwipunek:[/b]
[b]Prośby:[/b]
Krótkie objaśnienie:
Wiek: Ano ile wasza postać ma lat.
Rasa: Człowiek, elf, dalijczyk, krasnolud, qunari. Odsyłam do wiki w celu uzyskania dokładniejszych opisów. Kliksy
Klasa: Może podręcznikowo ograniczmy się do wojownika, łotrzyka i maga, ignorując już podklasy z uniwersum DA: potraktujmy je raczej jako takie ogólniki, które można kształtować w dowolny sposób.
Szkoła magii: Dotyczy tylko magów, jak się można domyślić. Znowu wiki pomoże w wyborach. Kliksy. Do tego punktu wliczamy także cztery znane przez naszą postać czary: ważne, by ich moc nie wykraczała poza zdrowy rozsądek: w razie czego po prostu zwrócę uwagę, gdyby coś mi się nie podobało. A poza tym: im bardziej skomplikowany, tym więcej many będzie wymagał, żeby nie było zaskoczenia. I tak to wszystko mi jedno, co tam wypiszecie.
Zalety: Wszystko, w czym się twoja postać specjalizuje.
Słabości: Ano na odwrót. Btw. Wady powinny się równoważyć z ilością zalet. Może to być równie dobrze odrąbana dłoń, brak oka, cokolwiek, czym w jakiś sposób mogę uprzykrzyć ci życie.
Wygląd: Opis, obrazek, whatever.
Historia: Czyli jak trafiłeś/-aś tu, gdzie jesteś.
Ekwipunek: Możesz tu w zasadzie umieścić każdą 'drobną' rzecz, którą twoja postać posiada. Drobną, czyli bez wyrzutni rakiet, ani niczego, co by wykraczało poza zdrowy rozsądek. Poza tym: róbta co chceta.
Prośby: Cokolwiek, co macie mi do powiedzenia.


Co jeszcze mogę powiedzieć? Właściwie, mam propozycję, aby sesja odbywała się w sesjach na na przykład gadulcu, powiedzmy co sobotę, na dwie godzinki, tak, aby wszyscy mieli czas: jak widzicie, te prowadzone w klasyczny u nas sposób zwykle nie dożywają trzeciej strony. Ale to już zależy do was, czekam na opinię.
Miejsca przewiduję dla 4-5 osób.
_________________

Idzie szarość, ciągle przypomina mi
Że kiedyś chciałem coś, a już tego nie trzeba mi
Ciągle mało, coraz więcej mniej
Twego ciała coraz bardziej nie trzeba mi

Więc idź tam, gdzie chcesz, nie mówiąc nic
I wróć, kiedy przyjdzie czas
Może to tylko kilka dni
Ostatnio zmieniony przez Fokstrot 2015-05-03, 21:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
REKLAMA 
Lazy Batman

Starter: Munchlax
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Wysłany: 2015-05-02, 10:35   

Ostatnio zmieniony przez Chmurek 2015-05-03, 21:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-02, 10:35   

Karta postaci:

Imię i nazwisko: Sir Avnar
Przydomek: Krwiopijca
Wiek: 34
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik, Templariusz, choć raczej formalnie to ex.
Szkoła magii: -
Zalety: świetnie włada bronią, bez serca, jako templariusz potrafi neutralizować rzucone już zaklęcia i zablokować te, które są rzucane.
Słabości: uzależniony od lyrium, a więc wszystko co się z tym wiąże
Wygląd: O taki
Historia: Przyszedł na świat w małej wiosce w okolicy Smoczego Wzgórza. Jego rodzina zajmowała się rolą, dzięki czemu, kiedy w wieku 12 lat został oddany do zakonu, mógł pochwalić się nie lada krzepą. W Zakonie przeszedł przez szkolenie, przyjął święcenia. Nauczył się walki mieczem, poznał tajniki walki templariuszy, a w efekcie został jednym z nich. Przydzielony do Wieży Kręgu nad jeziorem Calenhad rozpoczął nowe życie. Nie było one ani różowe, ani usłane różami. Magowie nie ułatwiali mu pracy, a inni templariusze troszczyli się jedynie o siebie. Każdą wolną chwilę spędzał na treningu w samotności, ćwicząc rękę i umiejętności magiczne. Po wielu latach, kiedy miał 30 lat, był najsilniejszym templariuszem w Wieży. Był również tym, który był najbardziej uzależnionym od lyrium, który mógł zrobić wszystko dla swojej działki. Po tym jak zbił jednego z magów, został zwolniony ze służby i wyrzucony. Aby przeżyć podjął się pracy najemniczej. Zostając odcięty od dostaw cennego narkotyku, odprężenie znajdował w upuszczaniu krwi za pieniądze. Jeśli miał szczęście raz na jakiś czas znalazł krasnoluda niosącego przy sobie trochę sproszkowanego lyrium. Przeważnie jednak walczył z tragicznymi skutkami odstawienia. W wieku 34 lat usłyszał o Strażniku, który szuka pomocy. Znał ich na tyle dobrze, a raczej tyle o nich słyszał, ze wiedział, że na pewno mają dostęp do tego czego pragnie - lyrium. Postanowił więc zrobić wszystko, aby zostać wybranym przez tego, który rekrutował.
Ekwipunek: Zbroja templariusze ( hełm, rękawice, buty i korpus ) + długi miecz z veridium + tarcza templariuszy. Trzy opatrunki, trzy mikstury wytrzymałości.
Prośby: Wybierz mnie : D
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 24
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-05-02, 11:18   

Karta postaci:

Imię i nazwisko: Rokhnar
Przydomek:
Wiek: 40
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik
Zalety: Nieustraszony w bitwie, świetnie włada toporami wszelkiego typu, bardzo wytrzymały, nie wybredny jeśli chodzi o jedzenie i alkohol
Słabości: Lubi wypić, nie lubi siedzieć i bronić się, bywa wybuchowy i nieokrzesany
Wygląd: Link
Historia: Wiem, ze nie trzeba, ale dam taki krótki rysik: Pochodzi z kasty wojowników, więc wojaczkę na przykładzie mrocznych pomiotów mógł dobrze poznać. Lubił swoje życie, miał swoich towarzyszy do picia, a do żeniaczki mu się nie śpieszyło. Niestety, po pijaku dokonał przypadkowego morderstwa na dość wkurzającym go młodziaku, który okazał się pochodzić z wyższych sfer. Nie chciał gnoja zabić, ale przez działanie alkoholu źle ocenił siłę swojego ciosu, młodziak padł łbem na wystający kamień i stało się. Za namową przyjaciela z oddziału, zdecydował się uciec na powierzchnię za nim sprawa została ujawniona. Tam został najemnikiem.
Ekwipunek: Dwuręczny topór, sztylet, kolczuga, hełm, bukłak gorzałki
Prośby:
_________________
Ostatnio zmieniony przez GallAnonim 2015-06-22, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 20
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-05-02, 14:43   

Karta postaci:

Imię i nazwisko: Kilian Lightstorm
Przydomek: -
Wiek: 25
Rasa: Człowiek
Klasa: Łotrzyk, Łucznik
Szkoła magii: -
Zalety: Zwinność, tropienie, otwieranie zamków.
Słabości: Pająki, alkohol, jest natrętem, porywczy, zbyt szczery, nieco dziecinny.
Wygląd: O taki
Historia: -
Ekwipunek: Łuk, lekka zbroja ze smoczej skóry, sztylet w bucie.
Prośby: -
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dafiar 2015-06-18, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-05-02, 20:49   

Karta postaci:

Imię i nazwisko: Hazel -
Przydomek: -
Wiek: 20 lat.
Rasa: Człowiek.
Klasa: Maleficar.
Szkoła magii: Przede wszystkim magia krwi. W mniejszym stopniu opanowana, choć częściej używana magia pierwotna ognia i lodu.
Zalety: Zazwyczaj zachowuje zimną krew. Opanowała zielartwo i warzenie mikstur na wysokim poziomie.
Słabości: Dręczą ją koszmary, jest narażona na całkowite splugawienie. Nie ma mocnej głowy do alkoholu. Współpraca, zdecydowanie woli pracować w pojedynkę.
Wygląd: Klik!
Ekwipunek: szata, kostur, sztylet, cztery mikstury z lyrium, łzy umarlaka, cicha śmierć.
Prośby:
_________________


Ostatnio zmieniony przez Matryoshka 2015-06-18, 17:17, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Soniacz


Starter: Espeon
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 206
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-05-14, 23:23   

Hej hej hej! Chciałbym tylko powiedzieć, że jedno miejsce pozostaje wolne, ze względu na sytuację Dafa(Jeśli Daf zmieni zdanie, wie gdzie pisać). No więc, tak. Szukam ostatniego ochotnika do dnia 22.05. Fajnie by było, gdybyście ludziska do tego czasu napisali też kp, ale nie pośpieszam. <3
_________________


Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backsides
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight
 
     
Soniacz


Starter: Espeon
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 206
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-06-26, 20:17   

Ostateczny termin: Jutro(Sobota) godzina 21:00 na gg(Wszyscy raczej mój numer mają). Już raczej zmian nie będzie, bo zwyczajnie za długo to trwa, jeśli ktoś nie zdoła: najwyżej wcisnę go później. Jak coś, wiecie gdzie mnie znaleźć. xD
_________________


Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backsides
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.