Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Sądowa
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-20, 15:06   

Chmurek napisał/a:
Sprawa fake'ów i unique. Tutaj już w ogóle nie rozumiem o co się kłócimy? Fake to pokemon, który ma własna linię ataków, ewolucji, czasem inny typ, umiejętność. A co z tego, że Venomoth Dida wygląda jak Zubat? Nadal pozostaje Venomothem - ma jego ataki, typ, staty. Kogo obchodzi wygląd? Szczególnie, że pokemony unique nie mogą zostać użyte poza przygodą. Więc jaki problem? Niech ma sobie i cały box unique, jeśli ma taką ochotę, a jego MG chce mu je dać. Czy aby nasza przygoda nie należy do nas i naszego MG? Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przyszedł do mnie kiedyś i powiedział mi, że nie mogę dać tego albo tego swojemu graczowi.


Tu polać Chmurzastemu, bo dobrze mówi. Uniqe ma tylko i wyłącznie inny WYGLĄD. Niech się nawet nazywa demoniczny Rattata- to dalej pozostaje rattata, ale o innym wyglądze. Swoją drogą...

Elltharis napisał/a:


Luxray Obrazek
Imię:
Obrazek
Poziom: 45
Typ: Obrazek
Ewolucja: Shinx (15 lvl) -> Luxio (30 lvl) -> Luxray
Ataki:
Poznane: Tackle, Leer, Charge, Night Slash, Ice Fang, Baby-Doll Eyes, Spark, Bite, Roar, Swagger, Thunder Fang, Crunch, Scary Face, Discharge, Wild Charge, Electric Terrain
TM: Toxic, Hidden Power, Light Screen, Protect, Rain Dance, Thunderbolt, Thunder, Double Team, Facade, Rest, Thief, Charge Beam, Giga Impact, Flash, Volt Switch, Sleep Talk, Substitute, Snarl, Confide
MT:
Ataki dostępne tylko w przygodzie:
Charakter i historia: Wychował się w Wiosennej Strefie Safari. Jest z natury dosyć spokojny i raczej nie szuka z nikim kłopotów. W ogóle stara się unikać wszelkich "kłopotliwych" sytuacji, z pojedynkami włącznie. Zasadniczo nie przepada też za nadmiernym towarzystwem, a swojego trenera najzwyczajniej się boi. Może ma to związek z dosyć niecodziennym sposobem pochwycenia małego lewka? A kto to wie. Wiele jednak wskazuje, że z biegiem czasu, Shinx zapomni o tym incydencie i przekona się do swojego trenera. Na razie jednak zachowuje względem niego wyraźny dystans. Aczkolwiek maluch dla świętego spokoju i korzyści dla obu stron, pokornie wypełnia wszystkie polecenia swego pana.
Taki był, gdy był małym Shinxem. Teraz z zastraszonego lwiątka przeistoczył się w większego i groźniejszego elektrycznego lwa. Co jak co, ale Luxray umie pokazać pazur- w końcu uczył się od mistrza. Przy jakichś ważniejszych potyczkach jest posłuszny względem opiekuna, ale zazwyczaj otwarcie mu się sprzeciwia lub robi coś po swojemu. Lubi też czasem się z nim podroczyć. Pod tym względem jeden próbuje prześcignąć drugiego. Ogólnie Luxray z zewnątrz wydaje się upierdliwą i cholernie nieposłuszną mendą, która gdyby mogła to dała by nogę. Ale tylko z zewnątrz. W głębi serca, Luxray kocha swego opiekuna i gdyby trzeba było, zaryzykowałby dla niego życiem, aby nie stała mu się krzywda. Ostatecznie to dzięki niemu Luxray ewoluował i wyrwał się z Safari- to zobowiązuje.
Umiejętności: Guts- Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma:

Gwiezdny Sawsbuck Obrazek
Imię:
Obrazek
Poziom: 46
Typ: Obrazek Obrazek
Ewolucja: Deerling (34 lvl) -> Sawsbuck
Ataki:
Poznane: Tackle, Camouflage, Growl, Odor Sleuth, Sand Attack, Double Kick, Leech Seed, Feint Attack, Take Down, Jump Kick, Aromatherapy, Energy Ball, Charm, Nature Power, Double-Edge
TM:
MT:
Ataki dostępne tylko w przygodzie:
Charakter i historia: Bardzo nieśmiały pokemon. Nie lubi pakować się w jakieś problemy oraz kłopotliwych ludzi. Pokemony kłopotliwe też stara się omijać z daleka. Nie dość, ze nieśmiała, to jeszcze bardzo nie wierząca w swoje możliwości, ot zwyczajnie brakuje jej asertywności.
Umiejętności: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma:

Yveltal Obrazek
Imię:
Obrazek
Poziom: 26
Typ: Obrazek Obrazek
Ewolucja: Yveltal
Ataki: Brave Bird, Hypnosis, Nasty Plot, Bite, Wing Attack, Confuse Ray, Swift, Air Cutter, Giga Drain, Leech Life, Supersonic, Astonish, Payback
Charakter i historia: Ten legendarny stwór pochodzi z regionu Kalos. Powiada się, że przynosi on śmierć i destrukcję, a jego obecność wystarczy do zasiania strachu i wywołania chaosu w pobliżu. Zaatakował Kyoshiro w dzień Halloween, niemal nie odgryzając mu głowy. Jest pokemonem strasznym i bezwzględnym. Szczególnie związany jest z trzymanym przez siebie Everstone.
Umiejętności: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Mist.
Trzyma: Everstone


.. to powyższe stworki wczale nie pochodzą z twojego BOX'u, co? Stary, rozwaliłeś mnie w tym momencie. Jedziesz Dida za poki z innym wyglądem, a sam takie masz.

Tak wracając do dalszej części posta. Ja dalej nie mam pojęcia co tam szło w tych ogródkach. Czytam i czytam i nie wiem. Dopiero z postów innych wywnioskowałam, że chodzi coś o grządki. Z tym, że z tego co się orientuję to te pierwsze multum grządek było z czasów, kiedy Ogródki nie były niczym ograniczone. Potem było pierwsze ograniczenie, teraz jest drugie. Inna sprawa, że nikt nie sprecyzował, że grządki w ogródku to jest rzecz jednorazowa. Było że część jest jednorazowa, a część nie, więc ludzie (np. ja) zapętlali sobie te bonusy. Teraz sprawa się wyjaśniła, Daisy przyznała się do nieścisłości i ja tu nie widzę problemu. Powiem więcej- sprawę uważam za zamkniętą.
Błąd Dida w banku? A co to nie można się machnąć w zerach czy co? Poprawił, odpracował swoje sprawa zamknięta.
I teraz wisienka na torcie. Crystal został stworzony przez Daisy. To forum Daisy. Zasady Daisy i władza wszelka Daisy. Jakim trzeba być człowiekiem, aby próbować odwoływać TWÓRCĘ z własnego forum? I już widzę kto miałby zostać. Kyuu, tak? Jeśli mam być szczera to minęły już czasy kiedy można było się liczyć ze słowem Kyuu. Ja się pytam jak osoba która ma w nosie forum, nie wchodzi na nie, nie robi na nim aktualnie NIC- jak taka osoba ma się wypowiadać na sprawy dotyczące forum? Daisy jest MG, prowadzi jakieś eventy, nadzoruje różne sprawy... Do jasnej niespodziewanej- ona się przecież nie rozdwoi! Drugi admin powinien przejąć część tych obowiązków, odciążać się wzajemnie. Tymczasem nasz drugi admin jest śmiertelnie obrażony za jakąś pierdołę i teraz ma jakieś chore roszczenia. Daisy jest jaka jest, ale przynajmniej COŚ robi. Widać jej obecność na forum. Tymczasem Kyuu nie widać. I jeśli ktokolwiek ma być odwoływany ze stanowiska to tylko i wyłącznie Kyuu. Skoro niektórzy ludzie z Crystala jej tak strasznie przeszkadzają, to co ona tu jeszcze robi? Hm?

Proszę mi wybaczyć, jeśli swymi słowami kogoś uraziłam- nie miałam tego na celu. Ale tak to jest jak się pisze posty na świeżo pod wpływem emocji. Wierzcie mi, mam lepsze rzeczy do roboty niż umyślne prowokowanie kłótni z osobami, których nawet nie widzę na oczy.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-20, 15:24   

 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-20, 15:24   

No, Gwen, kompletnie nie popisalaś się w tym poście. Pokazałaś moje trzy poki, z czego dwa mają inną kolorystykę będąc nadal tym samym pokiem, gdzie owszem, Zubat jest unikatowy, jako przebieraniec, bo zdobyłem go w specjalnym Evencie we własnej przygodzie. Tak, we włąsnej przygodzie dany przez MG, a nie bo sobie chciałem stworzyć jakieś unikatowe elemorele ala Did i ochrzcić je unikatowymi pokami. Różnica jest? Dla mnie przeogromna.

Tak sapiecie na Kyuu ze aż zęby od tego bolą. Jak macie wylewać zółć względem Kyuu i tego jak nie sprawdza się w roli admina jest od tego inny temat. Niestety to czy Kyuu spełnia się w roli admina czy też nie, jest całkowicie nie na temat względem Daisy.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 26
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-20, 16:38   

A ja jeszcze raz uprzejmie poproszę, żeby mnie do tego nie mieszać. Wycierajcie sobie gębę kim innym, ja mam serdecznie dość wytykania mi tego, jaka jestem zła i jak upatruję sobie kolejne ofiary bo nie mam nic lepszego do roboty niż gnębić jakiegoś dzieciaka w internecie. Między innymi DLATEGO mnie tutaj nie ma, a nie dlatego, że nagle postanowiłam mieć wszystko gdzieś. Zwyczajnie mam dosyć martwienia się o to, co się dzieje w grupie dzieci które nie potrafią ze sobą koegzystować i dobrze się bawić, a zamiast tego ich główną rozrywką jest obrabianie sobie tyłków. Po prostu.

Cless zapytał dlaczego nie dałam Didowi warna, więc odpowiedziałam zgodnie z prawdą że dlatego, że Daisy powiedziała mi, że mam tego nie robić, bo ludzie się będą burzyć, że NIE WIEDZIELI, że czegoś nie wolno. Nic więcej wspólnego z tym nie mam i mieć nie chcę. I nie będę się pojawiała, dopóki nie zmieni się nastawienie niektórych - nawet nie do mnie, a do siebie nawzajem. Zwyczajnie nie mam ochoty być w miejscu, w którym na porządku dziennym są kłótnie o pietruszkę. Zapewniam jednak, że jakby ktoś czegoś potrzebował, to o zdanie zawsze może mnie zapytać. Chociaż po tym, czego się naczytałam w tym wątku, wątpię, żeby ktokolwiek w ogóle brał pod uwagę, skoro Shuuna z Dafiarem wyrobili mi już taki wizerunek, a z siebie zrobili ofiary, przynajmniej tak wynika z postu Chmurka (FYI - warn którego mam jest właśnie za tego flejma). Chciałam tylko przypomnieć, że Shuuna strzeliła focha bo dostała warny za wieczne flejmienie, a Daf się obraził bo jego psiapsiółeczka nie umiała zahamować i sobie poszła, co było przecież moją winą! Ale nie o tym sprawa Clessa, więc mniejsza o to. Co do stanowiska admina - chętnie oddam komuś kompetentnemu, a i Gwen brzmi spoko - byle Daisy tej osobie ufała.

A co do samej sprawy - Cless miejscami przesadził, miejscami ma rację, ale całość sprowadza się do tego, że Crystalowi potrzebna jest tabela kar, bo w tej chwili rzucenie kurtyzaną na czacie jest karane tak samo jak oszukanie (nawet nieświadome, jestem skłonna wierzyć Didowi że zwyczajnie zgubił się w liczeniu) na grubą kasę, czy wywoływanie flejmów (jak w polskim prawie, hyhy). Taką tabelę robiła kiedyś o ile dobrze pamiętam Loca.
I drugie - uściślenie granicy do jakiej unique jest unique.
(BTW. pokemony Clessa są legalne - Zubata dostał przebranego na Halloween za Yveltala i w ostatnich postach przygody to przebranie zrzucił, a żeby zmienił mu nazwę mówiłam mu tydzień po Halloween, ale pewnie zapomniał, a ja nie sprawdziłam. Pozostałe dwa dostał z wymian kiedy jako wymienianego pokemona dał unique, więc pozwoliłam mu wziąć do przygody innego arta pokemona).

I jeszcze raz - dajcie mi ludzie spokój, co? Od paru miesięcy jestem w śladowych ilościach, bo zwyczajnie mam większe zmartwienia, a jeszcze po mnie jedziecie. To jest przykre zwyczajnie.
_________________

  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-20, 16:47   

Mój drogi, nie zmienia to fakty że to dalej jest jakiś konkretny pokemon o zmienionym tylko i wyłącznie wyglądzie.
Poza tym w wymianach występuje bardzo prosta zależność, którą rozwinę w poniższym przykładzie:
Załóżmy, że w wymianach można dostać jakieś pokemony w zamian za stworki latające lub unoszące się w powietrzu. Załóżmy, że taka ja biorę w nich udział, a z dostępnych na wymianach pokemonów jest Growlithe, który mi się marzy. Teraz taka ja ma kilka opcji:
a) mogę dać np. Pidgeya na 15lvl w zamian za wspomnianego Growlitha na 15lvl
b) mogę dać takiego Pidgeya, ale nie zwykłego, ale Shiny. W związku z tym, mogę chcieć uzyskać z wymian Shiny Growlitha
c) mogę zaszaleć i chcieć dać Skrzydlatą Ponytę i tu dochodzimy to punktu spornego. Skoro dając pokemona Shiny, mogę uzyskać innego pokemona (Shiny lub nie- zależnie czy wyrażę na to chęć), to dlaczego nie mogę chcieć uzyskać pokemona Uniqe dając na wymianę innego Uniqe? To się odbywa na tej samej zasadzie. Nie robi się ze zwykłego niezwykły, a (jeśli już) niezwykły z niezwykłego.

Zależność prosta jak drut, jasna dla wszystkich, Yuki jako mod od wymian nie widzi przeciwwskazań. Mało tego- nie tylko Did "tworzył" sobie tak pokemony unikalne. Ja też mam takich kilka, a co. Po co więc robić problem tam gdzie go kompletnie nie ma? Tym bardziej, że zmiana dotyczy tylko i wyłącznie wyglądu + można dać jakiś dopisek przy nazwie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-20, 17:26   

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że nie mam pojęcia, czemu miałabym być taka dobra dla Dida, kryć go, nie karać itd. Nigdy nie byliśmy żadnymi przyjaciółmi, często się kłóciliśmy, osobiście nie raz mnie denerwował ;-; Fakt, że jestem jego MG nie ma tu nic do rzeczy, a kto nie wierzy, niech poczyta przygodę Dida i zobaczy ile miał miłych niespodzianek, a ile zdzierania kasy, śmierci Poków itp. ;p

A teraz po kolei, bowiem twierdzę, że obydwoje zostaliśmy niesłusznie oskarżeni:
1. Did dostaje po pysku, bo dodawał sobie grządki czy coś tam, a ja nie reagowałam.
Osobiście nigdy nie zajmowałam się ogródkami. Jedyne co tam robiłam to kilka razy losowałam mu liczby według systemu panującego w owym dziale. W związku z tym nie interesowałam się też, ile kto ma grządek etc., ponieważ od tego byli modzi od ogródków (nie tylko Did) i żaden nigdy nie zgłosił mi, że Did kantuje. Mam nadzieję, że nikt nie zarzuci mi tu bycia złym adminem, bo nie sprawdzam wszystkich wątków i postów na forum. Właśnie od tego są wyznaczeni tam modzi, prawda? :)
Po drugie nie wiem, czemu czepiasz się tylko Dida. Chciałam zauważyć, że nie tylko on inaczej zrozumiał bonusy. W wątku z propozycjami kwietniowych zmian były osoby (nie chce strzelać nickami, żeby niepotrzebnie nie denerwować innych, ale jak ktoś jest ciekawi, to sam sobie sprawdzi i poczyta), które także pisały, że inaczej rozumiały bonusy i dodawały sobie grządki/inne nagrody. Odpisałam tam, że było to niedokładnie wyjaśnione, stąd to uregulowanie w zmianach, by wszyscy wiedzieli, na czym dokładnie polegają i ile można ich mieć. Zamieściłam również informację, że osoby, które korzystały z bonusów inaczej (naliczały sobie więcej), muszą natychmiastowo usunąć dodatkowe bonusy (przede wszystkim chodziło o profki w ogródkach) i Did ustosunkował się do tego tak jak pozostali, dlatego też nie rozumiem, czemu on jest tu czarną owcą, ponieważ według mnie nikt za to nie powinien oberwać, gdyż bonusy były zapisane niejasno i userzy różnie to interpretowali.
Czas obronić siebie .o. Chodzi mi o ten cytat, gdzie Kyuu napisała, że Did oszukiwał oraz pytanie Ella "I tu się pojawia dziwna sprawa. Dlaczego nasza kochana Pani Admin, nie ukarała należycie Dida?". Odnosi się to do tego wyżej, tj. nie tylko on inaczej rozumiał bonusy. Nie zbanowałam za to nikogo, kto dodawał sobie grządki inaczej, niż ja i Kyuu myślałyśmy, lecz nie wyraziłyśmy tego jasno w bonusach. Właśnie przez tą niejasność. Widzę, że masz tylko fragment Kyuu z GG. Napisałam jej potem, że:
Cytat:
7 - w dziale pisało, że tylko bonusy za 10 i 12 miechów są jednorazowe

Ot całe niedomówienie i powód, przez który nie przyznałam Didowi ani nikomu postępującemu tak samo jak on bana/warna. Nie było wtedy tego dokładnie wyjaśnionego, czyli że wszystkie bonusy są jednorazowe i stałe. Kyuu nie pisała już potem nic na ten temat albo żeby zbanować/zwarnować tamtych, co inaczej zrozumieli. Zamiast tego zaproponowała "W ogóle zaczęłam się zastanawiać nad tym i wydaje mi się, że powinno się dawać jakieś kary za kombinatorstwo i oszukiwanie..." i właśnie stąd powstał spisany przeze mnie nowy punkt w regulaminie dot. czitowania, a co za tym idzie cała Rada Sprawiedliwości.
Cytat:
Najciekawsze jest to, że teraz nie ma hsitorii edycji w jego ogródku, nawet Kyuu nie ma na to wglądu. Dlaczego? Bo sama mu pokasowałaś wszystko tak aby miał czyste konto, nieładnie.

Czy masz na to dowody? Czuję się bowiem mocno dotknięta, ponieważ nigdy nie edytowałam "Garden Timu" (wątek Dida w ogródkach), a Ty mi to zarzuciłeś. Domyślam się, że mi i tak nie uwierzysz, ale może chociaż inni poprawią sobie zdanie na ten temat, bo to co rzekomo wg Ciebie zrobiłam jest dla mnie wielkim świństwem. Ja widzę tam coś takiego. Czemu nie ma funkcji pokazania historii edytowania postu? Tego sama nie wiem.
EDIT: Mam pewną hipotezę. Otóż coś mi świta w głowie, że kiedyś Did prosił mnie chyba, żebym mu zobaczyła coś w historii edycji postu pierwszego, bo chciał coś tam z jagódkami sprawdzić. Wydaje mi się, że to było jeszcze na aafie, ale mogę się mylić. I pamięta, że ja kiedyś komuś zamiast wybrać opcji wyświetlenia historii kliknęłam ten krzyżyk (widać na SS w linku wyżej). Całkiem prawdopodobne, że było to właśnie w "Garden Time" i tym samym usunęłam historię edycji posta, chociaż ręki uciąć sobie nie dam.

2. Zczitowane unique
Tutaj wypowiem się szybko i na temat. Did podał już definicję dot. unique, którą znaleźć można na forum w dziale z legendami i unique Pokemonami. Pokemony, które wykonywał, nie były jakimiś istotami spoza oficjalnego dexu, które mają wszystkie inne ataki, ewolucje, ablitki itd. Od kiedy to unique różni się tylko wyglądem? W takim wypadku powinniśmy w oficjalnych unique zostawić jedynie klony, Spiky-Eared Pichu oraz Crystal Onixa, sezonowe Zigzagoony, różowe Pokemony, Pokemony z Valencii i kilka stworków z grupy "pozostałe". Niektóre z oficjalnych unique mają całkiem inny sposób ewolucji lub ablitkę, nowe ataki, a nawet dodatkowy typ. Uważam, że Did nie naruszył tu żadnych zasad swoimi unique Pokemonami ani ja jako jego MG, który wiedział o istnieniu kilku (sprawdzam tylko te stworki, które sama mu robię lub wykluwa w inkubatorze, a większość własnych unique jak nie wszystkie ma z wymian z Ann, które nie są w obrębie moich obowiązków). Myślę też, że z tym zamiast do sądu powinieneś pójść do propozycji, że według ciebie unique są zbyt wymyśle i żeby było jakoś ściśle opisane, jaki może być unique albo żeby dać limit na "własne unique" (czyli te nieoficjalne, które nie znajdują się w wątku "Legendy i Unique").

3.
Cytat:
Jak do jasnej cholery do tego doszło, by karać warnem osobę za byle pierdołę <na którą zresztą się nie zgadzałem> mając pod nosem oszustów i kanciarzy?

Tu domyślam się, że chodzi Ci o brak Twojej prezentacji, tak? Po pierwsze "na którą zresztą się nie zgadzałem" nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ zasady obowiązują wszystkich i większość była ZA, więc prezentacje weszły w życie i każdy MG musiał, czy chciał czy nie, dać swoją. Nie poinformowałeś jednak, że przypominałam Ci o prezentacji co najmniej trzema PW (licząc z tą ostatnią, gdzie zagroziłam Ci, że dostaniesz warna, jeśli nie zrobisz przy następnej wizycie). Pomijając już fakt, że czas każdy MG miał bodajże tydzień od wejścia prezentacji w życie, a ty przez kilka miesięcy nie napisałeś tego. Więc ile miałam czekać, skoro z PW z prośbami też nic sobie nie robiłeś? Musiałam zagrozić karą, bo tak jest nawet zapisane na forum owym wątku "administracja ma prawo dać ostrzeżenie słowne lub wlepić warna". No i nie wymagałam od Ciebie czegoś wielkiego, na co nie miałbyś czasu. Zrobienie takiego postu (bez ozdobników, prezentacji, tylko to co trzeba) zajęłoby Ci... 2-3min? I potem aktualizować na bieżąco miejsca, tyle.
Cytat:
Do warnów za przykładowy brak odpisów Daisy, to Ty się garniesz niczym kat, a kiedy dochodzi do poważnych problemów na forum, starasz się je zatuszować i pozamiatać pod dywanik by być fajną!

Masz rację z tym, że nie mam problemów, by dać warna za brak odpisu. Zasady są proste i jasne, nie ma jakichś osobnych przypadków, co robić gdy X coś tam, a co... itd. Co do karania większych przewinień to często mam z tym problem, racja (ale nie staram się ich tuszować, zamiatać pod dywan). Zresztą wie to chyba dużo osób. Bo wówczas sprawy są indywidualne, nie zdarzają się co tydzień itd. i Daisy nie jest pewna, jaką karę dać. Jednak o ile dobrze pamiętam, to m.in. dlatego wybierany był drugi admin, bo brakowało twardej ręki na forum do indywidualnych przewinień, czyż nie? Krótko i trafnie podsumowała to Snazzy "Dais czasem jest poblazliwa, ale co na to poradzic". Taka jestem, byłam i zapewne będę, chociaż osobiście twierdzę, że i tak jestem mniej potulnym barankiem niż kiedyś (taki mój mały sukcesik). Ale na pewno nie nadaję się do ciężkich przypadków. Czy gdyby tak było, wybierałabym sędziów do Rady Sprawiedliwości? ;p
Cytat:
Tak bardzo chcesz nowych zachęcać do gry na forum? Na którym wszystko zmieniasz i ograniczasz, bo Did szasta na prawo i lewo czym się da? Dlaczego całe forum ma cierpieć na jakieś zmiany głównie przez niego, bo nie potrafisz go kontrolować? To Twój gracz.

Tak jak mówiłam, nie banowałam ani nie warnowałam Dida, bo opisałam wyżej, że nie łamał regulaminu. Teraz sprawy czitowania i kantowania mają już, gdzie być rozwiązywane i mam nadzieję, że nie będzie podobnych problemów. Z tym, że jest moim graczem to chyba nic nie ma do rzeczy, bo sprawy nie tyczą się jego przygody u mnie. Co do zmian - myślę, że wyjdą na korzyść całemu forum. Zresztą ustalałam je z Kyuu (nie chcę jej mieszać do tej sprawy, ale tak tylko informuję, żeby nie było, że sb sama cichaczem coś kminię), oprócz kilku dodatkowych pod koniec, o których też napisałam Kyuu, lecz przez tydzień nie odpisywała. I zmiany nie psują zabawy nowym, a tym bardziej nie latają koło ucha starym userom, bo owi zostali mocno utemperowani. Jakby nie było, powtarzałam kilka razy przy zmianach, że są robione tak, by nie podwyższać zbytnio cen itd., a tym samym nie utrudniać gry nowicjuszom.

4. Kara Dida za niezgodność w banku.
Cytat:
Przykład tego jak bardzo każesz gracza warnem, kiedy w magiczny sposób oszukuje sobie w banku na prawie milion forumowej waluty.

Zabrzmiało tak, jakby go nie ukarała warnem .-. Po pierwsze sprawa działa się na chatango przy innych osobach, więc każdy mógł się wyrażać, jeśli uważał, że Did nie otrzymuje odpowiedniej kary. A co do kary, miał wybór: odejmuje sobie to co dodał + odejmuje sobie tyle samo ze swoich zasłużonych pieniędzy LUB odejmuje sobie to co dodał + warn do odpracowania. Did wybrał drugą opcję i uwaga, dostał tego warna. Nie wierzysz? Zajrzyj do wątku "Odpracowywanie warnów" i zobaczysz, że po prostu Did od razu postanowił go odpracować, dlatego gdy wszedłeś w nocy, nie miał już warna. Mogę nawet dać SS z PW, gdzie mam listę wykonaną przez Dida z wątkami z działu "Ogródki", które należą do osób nieaktywnych na forum, tzw. wymarłych (to było jego odpracowanie). Dlatego też uważam, że tu również wyciągasz pochopne wnioski i za szybko idziesz do sądu.

5.
Cytat:
17:35:31 Zanate: W ogóle zaczęłam się zastanawiać nad tym i wydaje mi się, że powinno się dawać jakieś kary za kombinatorstwo i oszukiwanie... bo w tej chwili głównie Did wynajduje sobie sposoby na omijanie jakichś ustalonych reguł i zasad i je wykorzystuje, jakby to jakoś mocno karać to może by się nauczyli nie kombinować
19:59:47 Daisy: niby tak, ale zgaduję, że od razu wtedy będzie fala pytań "a co jest zaliczane do kombinatorstwa?" a potem jak dostanie taka osoba karę za coś co uznamy za kombinatorstwo to "ale nie wiedziałem, że to jest komibantorstwo"
20:00:46 Zanate: po prostu jak robią coś co nie wiedzą jak działa a mogą dopytać, przy czym czerpią z tego korzyści
20:00:57 Zanate: "nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania"

Kawałek tego cytowałam wyżej. Działo się to przed dodaniem nowego punktu w regulaminie dot. czitowania, kiedy niektórzy tłumaczyli się, że nie wiedzieli, że to co robią jest. I właśnie tu jest pokazane jak Kyuu zaproponowała, by karać osoby kombinujące i oszukujące. Punkt w regulaminie jest, Rada Sprawiedliwości jest, więc miejmy nadzieję, że teraz żadne czitowanie nie przejdzie (pod warunkiem, że podejrzane sprawy będą od razu zgłaszane przez tego, kto je zauważył, a nie zostawiane i "pal licho, ja tego nie widziałem i mnie to guzik, nie chcę się mieszać, a jak będzie flejm to mam dowód, że X kombinował" - coś na zasadzie prawa w Polsce, że każdy obywatel ma obowiązek pomóc poszkodowanemu, tak an Crystalu teraz każdy user ma obowiązek zgłasza spraw, które wyglądają mu na oszukiwanie). Podsumowując, to nie tak, że nie chciałam dać, bo wolałam tego uniknąć i zamieść pod dywan. Po prostu wtedy jeszcze nie było punktu dot. kombinatorstwa, a w końcu prawo nie działa wstecz -> nie można karać osoby za czyn, który w momencie popełnienia nie był zakazany.

6.
Cytat:
Była sytuacja, że Did na chatango omawiał z Yuki, że zrobi sobie jakiegoś unique z obrazkiem digimona pingwina.
Tu mnie nie było, chociaż słyszałam to bodajże wczoraj, jednak dowiedziałam się, że Did nie zrobił tego. Gdyby zrobił, jak najbardziej nie byłby to unique i Did nie ominąłby kary, bowiem (jak dobrze kojarzę) ma już regulaminowe dwa fejki spoza dexu. Mam nadzieję, że na przyszłość nikt nie wpadnie na taki genialny pomysł xD

7. O Kyuubi w tej sprawie.
Kyuu rzeczywiście nie wchodzi zbyt często na forum, a to jakim jest adminem to zdanie każdego z osobna. Chcę tylko poprosić, by nie łączyć jej z tą aferą i nie wieszać na niej psów, ponieważ na SS Yuki (jej rozmowa z Kyuu), które widziałam wczoraj na Chatango, było widać, ona nie mieszała się do TEJ sprawy. Jedynie dała Elltharisowi kawałki naszych rozmów z GG, za co się na nią nie gniewam, bo dotyczyły forum i to Ell się przyczepił (że tak powiem), a nie ona. To nie tak, że nie zrozumiałam niczego ze sprawy opisanej wyżej przez Chmurka i dalej zamierzam stać za nią ścianą. Po prostu to nie dotyczy tego. A sprawę jej stanowiska i zachowań wolę kulturalnie, spokojnie oraz bez afer wyjaśnić z nią na PW.

8. Reasumując, myślę, że powyższą ścianką tekstu wybroniłam siebie oraz Dida i żadne z nas nie zasługuje na karę (nie licząc odpracowanego już warna Dida za bank). Jeśli jednak ktoś ma mi coś do zarzucenia albo nie do końca rozumie, co miałam tam wyżej na myśli, niech śmiało pisze (tu czy na PW), bowiem nie lubię być obgadywana za plecami. W sumie... kto lubi? ;]
Cytat:
Bana Didowi w trybie natychmiastowym oraz zwolnienie Daisy ze stanowiska admina. Dlaczego? Klarownie widać, że aktualny admin ma w głębokim poważaniu własne zasady. Daisy, jeśli masz choć odrobinkę honoru i szacunku do siebie, powinnaś sama zrezygnować z admina.

Nie jestem za banem dla Dida, co wytłumaczyłam wyżej.
Nie jestem za zwolnieniem siebie z adma, co wytłumaczyłam wyżej.
Uważam, że mam nawet nieco więcej niż odrobinkę honoru i szacunku do siebie, ponieważ potrafię się przyznawać do błędów, które popełniłam, lecz nie zamierzam ulegać wszystkim i obrywać za coś, za co według mnie oberwać nie powinnam, a tym bardziej, że Crystalek (przede wszystkim Crystalowicze) znaczy dla mnie niesamowicie wiele i nie pozwolę sobie tka łatwo odebrać czegoś, co jest dla mnie ważne. Ale przemowa @.@ Jakby coś to ja "mam życie" xD I jestem sentymentalna~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-04-20, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-20, 20:25   

Miałem się powstrzymać i nie pisać tutaj, ale po prostu nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności :3

Ell napisał/a:
Oczywiście, że nie da się nowej ewolucjii Evee na forum, lepiej wybrać arta, ładnie go nazwać Dragon Glaceon dla przykładu i wuala. Gracz ma nowego unikatowego pokemona, ktory w zasadzie powinien być fakemonem NIEDOSTĘPNYM NA FORUM.

Odnośnie tych Eevee, które rzekomo powinny być fakemonami.
Did zrobił 4 takie UNIQUE, a dokładniej Mummy Sylveon, Smoke Espeona, Flapping Jolteona i Dragon Glaceona. Zupełnie nie rozumiem, o co ci się rozchodzi z tymi pokami. Pamiętam, że walczyłeś o to, aby można było wprowadzać fake'i z innego dexu niż go przyjęliśmy, ale aż tak to cię boli? Nie wiem, czy zauważyłeś, ale te poki mają normalne typy, tak jak nazwy gatunkowe na to wskazują (odpowiednio: fairy, psychic, electric i ice), a nie całkiem nowe (ghost, poison, bug i dragon), mają te same ataki, co normalne pokemony z ich gatunków i te same linie ewolucji. ZMIENIONY ZOSTAŁ JEDYNIE WYGLĄD, więc nie rozumiem, o co ty się czepiasz.

Ell napisał/a:
Ma nawet pokemony będące najzwyczajniej w świecie hybrydami istniejących, oczywiście też ładnie nazwane.

Oczywiście, że ma i oczywiście, że to nie są żadne fake. Fuzje zaliczane są również do unique, a skoro jego Venomoth przypomina z wyglądu połączenie owego gatunku z Zubatem, to co z tego? Skoro posiada ataki Venomotha, jego linię ewolucyjną, ability, to tak samo jak wyższe eeveelucje jest UNIQUE. Zresztą proszę cię. Nie każdy pokemon musi być idealny i może się zdarzyć (tak jak w prawdziwym świecie), że coś urodzi się z jakimiś chorobami, deformacjami itd. Na prosty sposób można to wytłumaczyć~

No i tak jak Gwen, nie rozumiem, dlaczego naskoczyłeś tylko na Dida. W końcu tak jak i ona, sam mam kilka takich unique i w żaden sposób nie wmówisz mi, że są to fakemony, bo tak nie jest. Wzięły się one z wymiany unique za unique w Wymianach z Ann, więc nie udowodnisz, że czitujemy, bo gdyby tak było, Yuki na pewno nie pozwoliłaby nam na takie wymiany. A jak widzisz, zatwierdziła je, więc wszystkie te poki są jak najbardziej legalne C:

Uczepię się jeszcze jednej rzeczy. Skoro ty poruszyłeś Dida, to my poruszymy ciebie. Mianowicie chodzi mi o to:

Doczepiłeś się do Dida Venomotha i innych poków, a sam masz/miałeś fuzję poka z Zubatem. I to nie byle jakiego, bo jak się okazuje z legendą! Może i miałeś go w przygodzie, ale w niej mogę mieć wiele rzeczy. Bardziej chodzi mi o to, że podciąga się to pod nielegalną legendę. W nazwie gatunkowej widnieje Yveltal, w linii ewolucyjnej Yveltal, historia na miarę legendy.... A przecież wcale go nie losowałeś, wręcz przeciwnie! Wylosowałeś i złapałeś już Giratinę! Wygląd zawsze może być odrobinę zmieniony, w końcu np. taka legenda Dida potrafi się zmieniać w dziewczynę, a twoja Giratina też coś chyba takiego potrafi. Sam z początku myślałem, że naprawdę posiadasz tego Yveltala :v

Co do sprawy z bankiem to się nie wypowiem, bo po prostu nie było mnie wtedy na chacie ani na forum i nie wiem, o co chodzi.

Odnośnie grządek, które rzekomo Did dodawał nielegalnie i zgarniał na nich miliony. Nic takiego się nie działo. Did miał jedynie 1 grządkę za MG i nie zapętlał tego bonusu, jak niektórzy. A nawet gdyby, to co? W końcu wcześniej nie było jasno określone, że jest to jednokrotny bonus, bo taki dopisek był jedynie przy dwóch nagrodach. Więc ktoś mógł się w tej sprawie pomylić. Została ona wyjaśniona w zmianach, nie było żadnych kar, więc nie wiem, po co to tutaj wyciągasz. Byłem modem, tak samo jak Saeqo, Daf, Chmurek i Elph, i nikt z nas nie zauważył, żeby Did robił jakieś nielegalne przekręty z grządkami. Więc nie rozumiem tym bardziej, jak ty mogłeś to zauważyć i nie zgłosić tego prędzej, skoro taka sprawa mogła zaistnieć kilka miesięcy temu, kiedy nie było jeszcze żadnych zmian w ogródkach. Nie masz też żadnych rzeczowych dowodów tylko swoje słowa, w które nikt nie uwierzy bez odpowiedniego podparcia dla nich. Owszem, Did mógł mieć mnóstwo grządek przed zmianami, ale wyjaśnienie jest tylko jedno - przygoda. To dzięki nabijaniu stron mógł sobie ciągle dodawać to nowe grządki, co jak wiemy, nie było zabronione, a wręcz wskazane.

Kyuubi napisał/a:
Między innymi DLATEGO mnie tutaj nie ma, a nie dlatego, że nagle postanowiłam mieć wszystko gdzieś. Zwyczajnie mam dosyć martwienia się o to, co się dzieje w grupie dzieci które nie potrafią ze sobą koegzystować i dobrze się bawić, a zamiast tego ich główną rozrywką jest obrabianie sobie tyłków. Po prostu.

Kyuubi napisał/a:
Zwyczajnie nie mam ochoty być w miejscu, w którym na porządku dziennym są kłótnie o pietruszkę.

No rzeczywiście. Wszyscy tutaj codziennie doskakujemy sobie do gardeł i kłócimy się o byle gunwo. Codziennie podkładamy sobie nogi, wyzywamy się od nie wiadomo czego i nie wiadomo, co jeszcze. Zwłaszcza TY masz wiele do powiedzenia w tej sprawie, kiedy nie ma cię na forum praktycznie wcale. Chociaż już wiem, że notorycznie nas stalkujesz C:
Chciałbym cię zapewnić, że wbrew twoim wyobrażeniom, atmosfera na forum jest zupełnie inna. Nikt na siebie nie naskakuje, zachowujemy się jak cywilizowani ludzie. Zgadza się, nie każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony, ale ogółem zachowujemy się życzliwie względem siebie. Gdyby było tak, jak napisałaś, na pewno codziennie nie siedzieliby tutaj ludzie i unikaliby forum, jak ognia. Ten spokój zakłóca jednak Ell, który wpada i oznajmia wszystkim, że będzie jatka na forum, bo mu się zachciało czegoś nowego C:

Czy to Ell? :o Nie spodziewałem się ~

Ell napisał/a:
Ładnie to tak omijać własne zasady Pani Admin? I nie, nie piszę tego bo mu tego zazdroszczę, zwyczajnie drażni mnie fakt Daisy, ze robisz z tego forum własną piaskownice bazujących na zasadach z pupy wzięte. Skoro tworzysz zasady, trzymaj się ich do jasnej cholery jako wzór. Skoro Ty modyfikujesz sobie wszystko jak chcesz tak aby okrążyć zasady bo są niesprecyzowane zbyt dokładnie i pozwalasz na takie cyrki, to zanim się obejrzysz forum poleci na łeb i szyje.

Ell napisał/a:
Czego wymagam? Sprawiedliwości. Bana Didowi w trybie natychmiastowym oraz zwolnienie Daisy ze stanowiska admina. Dlaczego? Klarownie widać, że aktualny admin ma w głębokim poważaniu własne zasady. Daisy, jeśli masz choć odrobinkę honoru i szacunku do siebie, powinnaś sama zrezygnować z admina.

Sprawa z Daisy jest naprawdę śmieszna. Racja, Daisy jaka jest taka jest i często mnie denerwuje, ale w końcu nikt nie jest idealny, prawda? No sorry, ale każdy ma jakieś wady i możesz jej zarzucić, że nie potrafi odpowiednio karać, a ktoś może się z tym nie zgodzić. Jednak zamiast wytykać jej to wszystko, spójrz też na siebie. Każesz jej opuścić własne forum, bo co? Bo nie podoba ci się coś i uważasz to za zło, a jest wręcz przeciwnie? Wątpię, żeby Daisy tak łatwo się poddała i zrezygnowała z tego, nad czym tak długo pracowała i włożyła w to wiele sił. Jeżeli ci się to nie podoba, to odejdź i nie rób afer. Nikt nie będzie płakał. To Daisy forum i to przede wszystkim ona tutaj rządzi. Nie zmienia jednak zasad, aby było jej dobrze. Każdą nową reformę omawia wpierw z nami wszystkimi w Propozycjach, aby nam wszystkim było tutaj dobrze. Jesteś więc w wielkim błędzie i na twoim miejscu zastanowiłbym się dwa razy, co piszesz. Nie podoba ci się? Spakuj manatki i przenieś się na własną piaskownicę. Zrób coś lepszego od Crystala, gdzie według ciebie wszystko będzie "okej". Życzę powodzenia.
Może i nie mam za wiele do gadania, ale również nie jestem za tym, aby karać Dida i Diasy, bo zwyczajnie nie zrobili nic wbrew regulaminowi. Jeśli chodzi o kasę Dida, to dostał on warna, więc nie widzę w tym żadnego problemu.

Kyuu, bardzo fajnie jest wyciągać stare brudy dopiero teraz, kiedy czujesz się taka pokrzywdzona C: Może Daf i Shuu (macha do nich) byli na ciebie cięci, ale ty odpłacałaś się im tym samym, a nawet lepiej ;)
Ell, proszę cię, weź przemyśl całą tą sytuację. Sam napisałeś, że i tak odchodzisz z forum, więc co? Żeby cię zapamiętano, postanowiłeś zrobić wielkiego flejma na skalę całego forum? Bardzo mądrze. Pamiętam, jak sam pisałeś, kiedy Shuu odchodziła z "wielkim flejmem", że zachowała się jak gówniara. Czuć ironią~ C: Krzyżyk na drogę.
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-20, 23:51   

Lu, za przeproszeniem, weż Ty się ku... puknij w makówkę tak samo jak 3/4 osób czytające ten temat i moje oskarżenia. Od jakiego okresu gram na tym forum? Czy robiłem kiedykolwiek bezpodstawną kłótnie na taką skalę for fun? Nie. Zatem nie wiem skąd nagle argument, ze wpadam na ruski rok tylko po to aby flejmić całe forum!

Nastepna ważna rzecz. Ludzie... czy ja tu gdziekolwiek napisałem ze domagam się Didowi perma bana? Albo ze Daisy ma odejść z forum, bo tak? Nie. Didowi domagam się bana nawet na kilka dni aby chłopaczek w końcu odetchnął od forum i przemyślał swoje zachowanie. Czy ja gdzieś napisałem "Daisy oddawaj adma i idź w pizdu z forum bo ja Ciebie tu nie chce?" No chyba nie bardzo. Zdjęcie admina nie jest równoznaczne z wywaleniem z tego forum. Oczywiście brawa dla was wszystkich za wyciąganie wniosków z kosmosu oraz omijanie zasad okrężną drogą by wszystko pięknie i ładnie wyglądało w ramach obrony. bo im dłużej czytam te komentarze odnośnie różnicy poków unikatowych a faktycznych fakemonów to mnie szlag trafia.

Cytat:
Żeby cię zapamiętano, postanowiłeś zrobić wielkiego flejma na skalę całego forum?


Nie, żebyście się do cholery ogarnęli i zobaczyli jakie dzieją się tu cyrki. Poza tym... mam być zapamiętany przez grupkę ludzi na forum których w życiu pewnie na oczy nie spotkam? Ty myślisz, ze co? Ja życia nie mam aby nie móc się przejmować czymś sensownym xD?

I tak owszem, odchodze. A wiesz dlaczego? Nie dlatego bo nikt mi nie dał cukierka, czy świat mnie nie kocha. Bo jako gracz, który troszke tutaj rzeczy osiągnął dostrzegłem po pewnym czasie jak to forum pod spółką Did-Daisy się psuje. I to jest faktyczny powód.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-21, 15:22   

W kwestiach informacyjnych tym razem...

Cytat:
I tak owszem, odchodze.

Na podstawie tego odbieram Elltharisowi stanowisko MG i lidera Crystalowego, a jego przygoda już wcześniej wylądowała w archiwum, a więc KP też tam znika (+ zwalnia się legenda).

Konto Kyuubi zostaje zablokowane, ponieważ zamierza grać jako Chiyuri na starej przygodzie i starym KP, do czego ma jak najbardziej pełne prawo. Pozostanie również liderem Crystalowym (ze zmianą z Kyuu na Chiyuri). Natomiast KP i przygoda Kyuu tak jak konto zostają uznane za nieaktywne -> lądują w "Archwium".

Dodatkowo nowym administratorem na miejsce Kyuu zostaje Gwen Brown, która wyraziła już swoją zgodę na objęcie tego stanowiska ;) Powodzenia i gratki, Gwen~ A Kyuubi dziękujemy za swój czas i wysiłek poświęcony za dotychczasowe adminowanie~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-04-21, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2015-04-21, 17:05   

._____.

Znaczy, czego innego oczekiwać po tym wszystkim ale i tak, źle się stało.

Edit:

Ogólnie, to jak się zdarzało że niektórzy gracze marudzili że rezygnują z forum to chyba nigdy tak szybko nie poznikało wszystko w archiwach, był czas na ogarnięcie się. Ale to tam, nieważne, takie tam marudzenie osoby która traci MG.
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-21, 17:27   

Może tylko Dais to zabrzmiało na takiego pewniaka, bo nie było "prawdopodobnie" ani nic podobnego ._. W każdym razie zawsze można wątki przywrócić, nie usuwamy niczego ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Marque 
Master of Disaster


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-05-02, 15:12   

Ja wciąż nie rozumiem w ogóle IDEI jak ktoś może rzucić hasłem "odebrać Daisy admina!".

Ludzie. To forum NALEŻY do Daisy. Bezpośrednio. Założyła je i jest jej. Jak jej kapcie. Telefon. Każdy inny przedmiot. To, że wam pozwala się na nim bawić, to jej dobra wola. To, że daje wam brać udział w jego zarządzaniu, to jej dobra wola. Daisy może sobie faworyzować kogo chce, rozdawać pieniądze i poki na prawo i lewo i wam NIC DO TEGO. PO prostu. Nic. Nie podoba się? To klikasz czerwony krzyżyk, wychodzisz i sprawa skończona.
FORUM NALEŻY DO DAISY. JAK MOŻNA RZUCAĆ HASŁEM "ZABRAĆ DAISY ADMINA/WYRZUCIĆ DAISY". Ogłupieliście?
Do szefa w pracy też idziecie wołając "nie podoba mi się jak zarządzasz, odejdź ze stanowiska!"?


Słowa te kieruję do każdego, komu coś takiego przeszło przez myśl. Serio. Zastanówcie się chwilę nad tym problemem. Mocno się zastanówcie i zamiast narzekać, doceńcie jak dojrzałą osobą jest Daisy, że chce jej się w ogóle słuchać waszego marudzenia.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-05-02, 18:06   

Ale... Ale ten flejm się skończył prawie dwa tygodnie temu ;-;
_________________
 
     
Marque 
Master of Disaster


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-05-02, 18:11   

Ale ja jestem Slowpoke :P
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.