Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Adopcje
Autor Wiadomość
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2014-12-15, 17:20   Adopcje

W tym oto momencie mam uczyć się matmy jak każdy porządny student, dlatego piszę ten temat xD

Żeby dogłębniej zrozumieć jego sens polecam obejrzeć animacje na YT :P

Jak wszyscy dobrze wiemy istnieje coś takiego jak adopcje. No i fajnie. Ja jako osoba tutaj świeża chcę w miarę szybko pozyskać jakieś ciekawe pokemony czy to do drużyny, rozmnażania czy czegoś innego.

No i... Nie mam za bardzo jak. Safari to jedna sprawa, ale te nieszczęsne adopcje... Trzeba za nie płacić! *śmiech Tuska w tle*. I to słono płacić.

Ogólnie rzecz biorąc słowo "Adopcja" kojarzy się z czymś darmowym a tu takie coś, nie ukrywam swego... Zaskoczenia. Ja rozumiem, że tutaj są osoby mające 50k+ pieniędzy ale takimi zabójczymi cenami zabijacie tych nowych, a nie ograniczacie tych starych - w końcu co to dla nich te 3-5k za poka?

I proponuję takie oto rozwiązania w tej kwestii;
  • Zrobić adopcje darmowe lub tańsze, jednakże wprowadzić inne ograniczenia, przede wszystkim;
    -Można adoptować jednego poka raz na xx.
    -Nie można adoptować pokemona, którego poziom jest wyższy niż naszego startera.
    -Adoptowanych pokemonów nie można sprzedawać czy od razu wymieniać. Nie można ich dawać także do boxu przez przynajmniej xx dni od czasu adopcji. Chodzi w tym o to, że mamy się opiekować tym pokiem a nie walnąć w kąt boxu i niech tam siedzi.
  • Wprowadzić kary(głównie pieniężne) za łamanie właśnie tych zasad i zaniechanie opiekowaniem się danego poka. Ma to przede wszystkim zniechęcić do wszelkich nadużyć, zwłaszcza ze strony starszych graczy. Chociaż oni mają tyle hajsu, że te kary chyba muszą być dla nich kosmiczne.


No i co o tym sądzicie? Ogólnie muszę stwierdzić, że tutaj wszystko jest za drogie ;x
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
REKLAMA 
FIRST OF ALL, BITCH...

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Wysłany: 2014-12-15, 18:07   

 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-15, 18:07   

Jestem za, bo z podobnego punktu widzenia na to patrzę.
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-15, 19:10   

Moderator od adopcji się wypowie.

Nie wiem czy w ogóle ktoś z was czytał regulamin adopcji i sposób wyceniania pokemonów.

1. Zanim złożysz podanie, musisz przeczytać tą ściankę tekstu, bo inaczej twoje podanie nie zostanie uwzględnione przez moderatora.
2. Możesz adoptotować dwa razy w miesiącu. Pierwszy raz, od 1 do 15 dnia, drugi raz od 16 do 30-31. *Wyjątkiem jest Luty* Przy czym jest jedna lista pokemonów na cały miesiąc.
3. Każde stworzenie kosztuje. Moderator wyznacza mu cenę według lvl, shiny/unique, rzadkości, stadium ewolucji oraz ilości ataków dodatkowych (TM/MT/HM/Egg Move). System cen został opracowany przez Jake'a i znajdziesz go tutaj.
4. Kierujący adopcjami ma czas na uwzględnienie waszych podań, toteż proszę go nie popędzać, gdyż zakończy się to zakazem adoptowania danego pokemona w tymże miesiącu.
5. Nie możesz zaadoptować pokemona, który ma 5 lvl więcej od twojego, najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Czyli, przykładowo masz Bulbasaura na 5 lvl, to możesz adoptować pokemona na max. 9 lvl.
6. Do adopcji trafiają pokemony graczy, którzy nie pojawili się na forum przez miesiąc bez powiadomienia o nieobecności. Moderator równo z miesiącem nieobecności zaznacza gracza na liście, a jego stworzenia pojawiają się na kolejnych adopcjach, bądź tych, które mają nastąpić.
7. Nowe adopcje następują 1 dnia danego miesiąca, a pokemony ze starych adopcji przepadają bez możliwości ich powtórnego uzyskania.
8. Moderator odpowiada na zlecenia po 4 dniach od ich nadesłania. Jeżeli w tym czasie, na jednego stworka zgłosi się kilka osób (czyli więcej, niż jedna), wtedy kierujący wybiera najlepsze według niego podanie. Każdy ma szanse na zdobycie pokemona.


A wycena znajduję się tutaj - http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=40

Wszystko opracowane przeze mnie i Jake'a. Sprawdza się, bo jest to, co chciała Kimiko, to znaczy ta pierwsza kropeczka. Nie wiem po co wprowadzać coś, co już jest.

Co do tego, że poki są drogie. Nie przesadzajmy. Cena stworka głównie zależy od jego poziomu. To normalne, iż jak się rzucasz po poka na 20 lvl, to on nie będzie tani. Zazwyczaj jak wyceniam poki to te tak do 10 lvl mają maksymalnie 4k. I tak jeszcze zależy też od ilości ataków. Nie każdego stać na wielkiego bossa.

Nie zgadzam się na adopcje darmowe. Nie ma tak łatwo. A tańsze? Tym bardziej na nie.
Na start otrzymujecie 5k. To już was stać na adopcje. Oprócz tego macie dział prace, jezioro, loteria, kopalnie, trylogia, mini eventy, skup i inne tematy, gdzie zaprawdę łatwo się wzbogacacie. Na safari zawsze możecie łapać poki i je sprzedawać w skupie, by mieć forse na inne. Proste. Na Crystalu jest tyle eventów/konkursów/innych pierdół za które dostaje się forse albo poki, że nie potrzeba nic zmieniać w cenniku adopcyjnym. Po prostu zacznijcie oszczędzać. A jak was nie stać na poka, to zawsze jest jajo.

Jeśli chodzi o dawanie adoptowanych poków do boxu. Weź. Panda musi dać go do boxu, bo w KP mam inne poki, które są mi potrzebne. Jako stary gracz robie tak, że adoptowuje poka, daje go do boxu i tam trenuje w ciszy oraz w spokoju, a jak będzie dostatecznie dobry, to go dam do KP. Każdy sam rządzi w swej KP i Boxie. Nie będę się bawić w rzucanie 120 paru poków do głównej 6 xD Panda nie wyrabia.

Co do kar za łamanie regulaminu adopcji. Nikt na razie nie złamał, a wisi od pół roku, jak nie więcej xD Jakoś specjalnie ludzi pilnować nie muszę. Dają podanie, ja akceptuje i tyle. Jego pok i jego sprawa. Niech sobie robi co z nim chce, mi tam zależy na tym, by te stwory nie siedziały w schronisku i 15 dniach nie zniknęły w otchłani forum. Ogólnie adopcje to takie skupisko poków z KP ludzi co se poszli.

Podsumowując. Jestem na nie dla całej propozycji.
_________________
 
  :
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-12-17, 17:21   

Kojarzyć się może, ale w realnym świecie za adopcje (czy to dziecka czy zwierzątka), też się płaci. (I to czasem niemało)
_________________

 
  :
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-12-20, 14:50   

Ogólnie również jestem na nie, jeżeli chodzi o taką propozycję. Bodajże w lipcu zaczynałam tutaj zabawę i jakoś nie było problemu, żeby zaadoptować jakiegoś stworka. Pieniędzy na początku jest na tyle, że starczy i na adopcję i na jakieś zakupy, a jest dużo sposobów, żeby sobie dorobić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.