Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokazy Pokemonów Walczących
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-13, 22:52   

Shapeshifter napisał/a:
Super, przeszliśmy z Mienshao do drugiego etapu. Cieszę się niesamowicie; ba, jestem cały czas podekscytowany, że w pierwszych pokazach idzie mi całkiem nieźle. Huh, z tym, że konkurencja jest powalająca i obawiam się, że nie poradzę sobie z nimi – ale postaramy się dać z siebie wszystko.
Oglądając powtórkę ze swojego pokazu przeszły mnie ciarki. Faktycznie, mało powiedziałem, głupek ze mnie. Skupiłem się nieco za bardzo na sobie i mam teraz tego efekty – ale nie popełnię już tego błędu. Ogólnie rzeczy biorąc jestem pod wrażeniem że ja – niepozorny chłopak z prowincji Hoenn startuje w tak niezwykłym przedsięwzięciu. Dość gadania, czas się skupić.
1. Pierwszą konkurencją w drugim etapie jest ukazanie finezji i piękna w sztuce walki. Posiadając zasób wielu ataków, Mienshao z łatwością potrafi pokazać grację i szlachetność na polu bitwy używając ruchów typu Walka. Oczywiście poza efektownym ruchami jak Aura Sphere, które wizualnie prezentują się pięknie, to powinniśmy zwrócić uwagę na dalekowschodni styl walki pokemonów, którymi posługuje się m.in. właśnie Mienshao, która z precyzją trafia w czuły punkt przy pomocy Force Palm. Styl ten na polu walki zachwyca dokładnością i gracją, a dodatkowo potrafi nieźle dotknąć przeciwnika. Dodatkowo, ruchy takie jak Detect dodają pokemonowi gibkości, dzięki którym widowiskowo unika ataków przeciwnika.
Do czego dążę – sztuka walki sama w sobie prezentuje się szlachetnie. Wrażenie brutalności ruchów wiąże się z zadawaniem dużych obrażeń, przez co nie zwracamy uwagę na sposób, w jaki pokemon dany ruch wykonuje.
2. Trenując własne pokemony skupiam się na optymalnym połączeniu kilku ruchów, by wzmocnić siłę oraz potencjał drzemiący w czasem niepozornym pokemonie. W przypadku Mienshao, która posiada wyższy poziom niż moje pokemony pula ruchów, które możemy łączyć jest większa i różnorodniejsza, dzięki czemu możemy stworzyć unikatowe i potężne ataki. Weźmy Aerial Ace i Aura Sphere = Aerial Aura Ace – podczas wykonywania pierwszego ruchu pokemon może otoczyć się kulą aury, by zadać skumulowane obrażenia przeciwnikowi. Połączenie Poison Jab oraz Drain Punch = Poisoned Drain Punch- może spowodować jednoczesne mocne uderzenie z wysoką szansą na zatrucie przeciwnika oraz na zregenerowanie życia.
Wykonanie Aerial Ace, Jump Kick, Rock Tomb i Brick Break, którego siła będzie skumulowana w nodze, nie ręce = Aerial Brick Breaker Jump Kick into Grave – pozwoli nam wbić przeciwnika w ziemię, używając potężnej energii skumulowanej w nogach pokemona i unieruchomić go na pewien czas, a następnie zasypać kamieniami, nokautując go.

Charming. napisał/a:
1.
Wchodzę ponownie na arenę. Tym razem zdawałem sobie sprawę, że trochę gorzej możemy wypaść, ponieważ nijak umiałem zinterpretować to, co mieliśmy wykonać. Ukłoniłem się i zacząłem od krótkiego wstępu.
- Witam ponownie! Jak wiemy, Pokemony typu Fighting, są jednymi z najbardziej zapalczywych i skłonnych do bitew. Ponadto posiadają większość fizycznych ataków, ale czy to wszystko musi oznaczać, że ich udział w walce oznacza tylko beznamiętną nawalankę? Ja osobiście uważam, że wcale tak nie jest, dlatego wraz z Mizuumi'm chcielibyśmy zaprezentować państwu, że bitwa Pokemonów tego typu wcale nie ogranicza się do losowych ciosów.
Po tym wprowadzeniu wypuściłem z balla Poliwratha i wydałem kilka poleceń.
- Mizuumi, nie zdziałamy nic bez Substitute , więc od niego trzeba zacząć. A potem już wiesz co robić!
Poli wytworzył swojego klona, który był nieco bardziej myślący niż jego powielenie za pomocą Double Team. Tamte miały być tylko marionetkami, tutaj potrzebujemy autentycznego przeciwnika.
Identyczne Poke-żaby stanęły naprzeciw siebie i mierzyły wzrokiem. Prawdziwy Poliwrath zaczął jako pierwszy, rozpryskując wokoło Haze . Na arenie zrobiło się całkiem czarno.
Patrząc bezpośrednio na pole bitwy nie dało się niczego zauważyć, jednak telebimy potrafiły przejżeć gęstą zasłonę dymu. Na ekranie było widać całkiem skołowaną kopię, która młóciła pięściami w każdą stronę - no cóż, klon nie był zbyt inteligentny. To właśnie miało pokazać różnicę - między efektywną walką, a Pokemonem, który nie potrafi jej umiejętnie przeprowadzić.
Z drugiej strony widniał oryginalny Poliwrath, który powoli, okrężnymi ruchami zbliżał się do ofiary.
Nie dało się ukryć, że smolisty dym utrudniał orientację także oryginałowi - nieraz zbaczał z drogi, nim wyczuł przeciwnika, jednak gdy to zrobił, wyskoczył nad zasłonę dymną ukazując się publiczności i spadając na ziemię użył Rock Smash , a zaraz po nim Attract . Kopia była oczywiście Genderless, jednak różowe serduszka lecące w stronę klonu wraz z ostrymi odłamkami skał miały tylko pokazać kontrast między brutalną siłą a delikatnością.
Substytut oberwał ale nadal trzymał się na nogach. No tak, co to by był za pokaz, gdyby ten rozwiał się już po jednym ciosie?
Haze przestało dzałać i wszycy mogli już patrzeć normalnie na arenę. Zauważył to również klon, który zaatkował pięścią. Zaatakował, ale... bezskutecznie. Poliwrath zdążył w ostatniej chwili zrobić Double Team . Wszystkie klony zaatakowały jednocześnie Bubble i Attract . Serca oraz bąbelki również miały wyglądać efektywnie. Na tym nam przecież zależy. Gdyby moja żaba od razu przeszła do ataku właściwego, ten byłby zbyt suchy. A suchy, czyli potwierdzający to, co zaprzeczyłem na początku.
Klony wirowały wokół substytuta gotując się do ostatniego ataku. Widać było, że inteligentniejszy z klonów już długo nie wytrzyma. Wszystkie zgodnie wyskoczyły w górę i zakończyły żywot swój jak i przeciwnika Brick Break'iem i zniknęły w salwie baniek.
Jak poprzednio, podziękowaliśmy, i zeszliśmy z areny.

---

2.
I znów nasza kolej. Całe szczęście, że ta konkurencja okazała się łatwiejsza, niż poprzednia. Już u mojego boku, nie w środku kulki, maszerował mój pokazowy kompan. Niby to wyzwanie jest łatwiejsze, jednak mało osób wie, że do użycia kombinacji kilku ataków i użyciu ich naraz jest potrzebna o wiele większa siła woli, niż się może wydawać. Standardowo ukłoniłem się i z szerokim uśmiechem, jak zawsze, zacząłem swój pokaz przedmową.
- Witam Was serdecznie po raz kolejny! Razem z Poliwrathem przygotowaliśmy kombinację ataków, który, mam nadzieję, przypadnie państwu do gustu. Nowy atak ochrzciłem mianem Water Swift . Mizuumi, proszę, zademonstruj go.
Standardowo, nie obeszło się bez użycia Double Team . Gdy tylko idealne kopie pojawiły się na arenie, Poliwrath wziął głęboki oddech. Musiał się chwilę skupić, ponieważ, jeśli być szczerym, jeszcze nie dokońca go opanował. Trzymałem kciuki za żabę.
Pokazowiec* w końcu otworzył oczy i odtańczył Rain Dance . Chmury rozpierzchły się po całej długości areny, dlatego nie obyło się bez ] Psychic , które uformowało ciemną parę wodną w jedną, skoncentrowaną i niebezpieczną burzową chmurę, która dziwnie pulsowała.
Żaba odetchnęła, i wtedy lunęła na nią ogromna ściana deszczu.
Teraz, Poliwrath, teraz. - mówiłem sobie w duchu, bo właśnie na tym momencie memu kompanowi sytuacja wymykała się spod kontroli.
Ku mej uciesze, spod rzęsistych kropel wystrzeliła fala zimna, którą był Blizzard . Woda od razu przybrała ciało stałe zastygając dosłownie w powietrzu.
Tak, teraz trzeba działać szybko.
Pokemon zachwiał się. Za dużo naraz. Po chwili stanął pewniej na nogach i wyskoczył używając potężnego Dynamic Punch , rozbijając twardy lód na malutkie gwiazdki. Jak mu się to udało? Sam tego nie pojmowałem, ale regularne, ostre krawędzie rozbitego lodu przynajmniej przypominały gwiazdki.
Wszystkie odłamki poleciały zgodnie w stronę klonów, dosłownie je dziurawiąc. Wszystko ustało, Poliwrath wrócił chwiejnym krokiem na mirjsce obok mnie, a ja po pochwale dzielnego towarzysza zacząłem wyjaśniać.
- Ten atak składał się z wielu typów, jednak głównymi były Woda i Walka, dlatego taka nazwa. Water Swift może służyć jako atak rozległy, co sami państwo zauważyliście, jednak jako ciekawostkę dodam, że można zrobiç z niego doskonałą defensywę, poprzestając na zamrożeniu wody. Dziękuję za uwagę. - I zszedłem z areny.

*(pozwoliłem tak sobie ochrzcić Pokemona uczestniczącego w pokazach. xD)[/b]


1. Bo walka to nie tylko bezsensowne uderzenia.
Najbardziej spodobał mi się pomysł i występ Charminga. Mizuumi świetnie zaprezentował połączenia różnych ciosów. Najpiękniej wyszło połączenie Bubble z Attract. Ach, bąbelki i serduszka takie ładniutkie, czyż nie? Przyznaję 20/20ptk.
Gwen Brown też zasługuje na duże brawa. Jej Lucario świetnie zaprezentował nam walkę pod pojęciem tańca. Co prawda mogła pomyśleć trochę o swoim gardle i nie prawić tak długich pogadanek, ale dało się znieść. Przyznaję 16/20ptk.
Miejsce trzecie w tej rundzie dedykuję Frostowi. Riolu nie zachwyciła mnie sobą tak jak dwójka wyżej, aczkolwiek ta kombinacja z kurzem i Magnet Rise wyszła ciekawie. Przyznaję 10/20ptk.
A najsłabiej poradził sobie Shapeshifter. Ogólnie szkoda, że dałeś to w takiej formie. W końcu było napisane, że stworki muszą się zaprezentować, a nie, że ma to polegać na takiej pogadance. Próbując jednak sobie to jakoś wyobrazić, widzę całkiem ciekawe zarysy występu, dlatego przyznaję 8/20ptk.
2. Sztuki walki.
Prosty i ciekawy Water Swift podbił moje serce. Nie wiem czemu, ale wyobraziłam to sobie i widząc miliard takich malutkich, uroczych gwiazdeczek uformowanych z zamrożonej wody, które jednocześnie potrafią zrobić wielką krzywdę, stwierdziłam, że Charming. zasługuje na aplauz. Przyznaję 20/20ptk.
Miejsce drugie oddaję Gwen i Frostowi. Ich ataki były nieskomplikowane, a jednak kompletnie inne. Ciekawe, fajne opisy i dlatego przyznaję po 15/20ptk..
Niestety znowu Shapek ląduje na końcu. Myślę, że lepiej byłoby zrobić jedno połączenie i na nim się skupić, ale widać, że miałeś chęci oraz pomysł. Przyznaję 11/20ptk.

Do finału przechodzą dwie osoby z największą liczbą punktów za cały etap drugi, a więc Charming. oraz Gwen Brown. Serdecznie dziękuję Frostowi i Shapeshifetowi za udział, a jako nagrodę pocieszenia Shape dostanie Focus Sash (item do trzymania, o którym dowiesz się więcej klikając w ten napis), natomiast Frost na swoje jajeczko, HS i kasę musi zaczekać do końca pokazów na oficjalne wręczenie nagród :3 Teraz zapraszam do kolejnej rundy!


Finał, czyli oczywiście walki Pokemonów. Od zwykłych różnią się tym, że rzadko kiedy udaje się je zakończyć, a zwycięzcą nie zostaje Pok z większą ilością pozostałych punktów życia. Złoto wędruje do kieszonkowego potworka, który swoją taktyką zachwyci publiczność. Tak więc brutalność spada na drugi tor, a Waszym motywem przewodnim powinna być majestatyczność wykombinowanych połączeń kilku ciosów. W taktyce można użyć max. 8 ciosów bez względu na to, czy się powiodą. Prosiłabym, żeby nie dawać ich za mało, ponieważ zazwyczaj stworki uderzają się na zmianę (chyba, że dochodzi do jakichś zawiłych połączeń) i potem nudno patrzeć jak jeden bije ciągle tego drugiego, któremu wyczerpały się zaplanowane uderzenia. Użycie dwa razy tego samego ruchu wykorzystuje dwa z ośmiu ruchów, dlatego proszę nie myśleć, że uderzając 5 razy Tacklem, zliczę to jako jeden!
Gwen Brown VS Charming.
Opis areny: Arena znajduje się na świeżym powietrzu, aczkolwiek nie jest to kwiecista łąka ani piękna plaża przy morzu. Pokemony walczyć będą na betonowym bisku do koszykówki. Na obydwóch końcach znajdują się dwa 2,3m kosze, a w nich w zawiązanej siatce włożono drobny dynamit. Po uderzeniu w niego, wybucha i może narobić trochę szkód, a przede wszystkim odebrać dodatkowe punkty życia stworkowi. Oprócz tego na dwóch dłuższych krawędziach znajdują się niewielkie kolce. Samo wpadnięcie na nie nie zaboli, lecz połowa z nich jest nasączona trutką, więc istnieje 50% ryzyka na zatrucie, jeśli Pok dotknie kolca.
Opis pogody: Jest szaro i pochmurno, a do tego wieje silny, nieprzewidywalny wiatr. W każdej chwili może rozpętać się burza. Dodatkowo szanse na powodzenie Sunny Day spadają do 50%, a w wypadku wykonania Rain Dance, deszcz będzie trwał aż 7 tur zamiast 5.

Taktyki wyślijcie mi na PW do 16 grudnia br., godz: 23:00.
~ Dodam też, że po wysłaniu posta/PW, nie można go już edytować ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2014-12-17, 12:13   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-17, 12:13   


Gwen Brown napisał/a:
- Kai, trafił nam się trudny rywal. Postawimy na solidną obronę i utrudnienie mu manewrów. Rozpocznij od Quick Guard, a następnie dorzuć swój ulubiony Bone Rush. Kijaszek ci się przyda, ale bardziej do obrony. Gdyby żabek zaatakował czymś co da się odbić, lub przekierować, twój solidny oręż może się przydać. Kiedy z kolei to on się napatoczy, będziesz mieć pod łapą coś, żeby mu przylać. Zasadniczo zachowuj się tak jak w poprzednim etapie- skacz z miejsca na miejsce, bądź w ciągłym ruchu. Jeśli te ruchy też będą tak samo taneczne jak poprzednio to świetnie. Kijaszkiem machaj także w podobny sposób. Raczej nie polecam starć kontaktowych. I nie polecam też stać w pobliżu kosza lub tych koców. Fakt nie wszystkie nasączono trucizną, ale nie ma co kusić szczęścia. Teraz mój drogi przejdziemy do konkretniejszej zabawy. Do swoich susów dorzuć Extreme Speed i w pewnym momencie spróbuj znaleźć się za plecami rywala. To idealny moment do ataku, więc dosłownie rzuć się na niego. I tak- masz dwie łapy, prawdaż? To możesz używać 2 ataków na raz. W jednej łapce proszę ciebie Power-Up Puch, a w drugiej Rock Smash. Teraz zaszalejemy! Użyj Vacuum Vawe, ale tym razem pod siebie, aby się porządnie wybić w powietrze. To może być też niezły wybieg jako unik. W każdym razie zacznij się obracać i z powietrza "ostrzelaj" rywala Dragon Pulse. Wyjdzie z tego efektowny manewr i podejrzewam, że narobisz niezłego bajzlu taką morderczą "spiralką". A na sam koniec jeszcze raz Vacuum Vawe, tym razem jak prawdziwy wojownik- z półobrotu. Postaraj się nie dać wyłączyć z gry. Chociaż dzięki twojej umiejętności, może nie będzie aż tak źle. Wierzę, że dasz sobie radę.

Charming. napisał/a:
Wszedłem na pole bitwy nie dowierzając w skryciu ducha. Naprawdę jestem w finale? Popatrzyłem na mą przeciwniczkę stojącą pod równoległym koszem do koszykówki. Posłałem jej przyjazny uśmiech i zwróciłem do Poliwratha.
- Mizuumi, jesteśmy w finale! To nasza kumulacja pracy ze sobą. Patrząc na Lucario przeciwniczki, nie będzie łatwo, ale w ciebie wierzę! Okej, spokojnie. Patrząc na arenę, mamy spore szanse na powodzenie. Mamy ograniczoną liczbę ruchów, jednak to nie powinno być przeszkodą. Zaczynamy!
Korzystając z tego, że zaraz i tak lunie, pomożemy pogodzie. Rain Dance!
Dynamity. Użyj Psychic na obojga i zderz je ze sobą nad głową Lucaria! To powinno wytrącić go z równowagi. Potem Substitute , wyskocz razem ze swym klonem i jeden niech użyje Bubblebeam , a drugi Blizzard i kierując na Lucaria stwórzcie lodowe bańki, które pod wpływem pęknięcia się rozprysną. Powtrzając numer z pierwszej konkurencji rzuć się na Stalowego Poka i kręć w kółko Submission . W tym ataku postaraj się wyskoczyć w górę i nakierować oponenta na kolce w koszu. Zostały dwa posunęcia, a z racji, że to pokazy typów walczących, wykorzystamy to na Circle Throw, następnie oddal się od Lucaria za pomocą dwóch salt i z odległości zakończymy nasz udział w tym emocjonującym zdarzeniu potężnym Seismic Toss!

Byłem pewny skuteczności ataków Mizuumiego, ale obawiłem się przeciwnika. Wygląda na dobrze przygotowanego.



Mega Lucario: Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
+ Trzyma: Mega Stone - zapewnia formę mega.
Poliwrath: Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
+ Trzyma: White Herb - Usuwa każdą negatywną zmianę statystyk pokemona (np. -20% DF). Jednorazowego użytku. (Jest to item jednorazowy, dlatego zostanie użyty tylko wtedy, gdy wspomni o tym trener w taktyce)


Pojedynek rozpoczął się. Zaczyna Lucario, ponieważ jest szybszy od swojego rywala. Wokół stworka pojawiła się na moment czerwona, okrągła poświata przypominająca tarczę. Okazuje się, że to zaplanowany Quick Guard, który będzie bronił użytkownika przed wrogimi ciosami z priorytetem 1 bądź większym. Kiedy nadeszła kolej na Poliwratha, ten skupiwszy się, przywołał deszcz. Padać będzie przez 7 tur, a efekt pogody jest taki, że siła wodnych ataków zostaje zwiększona o 50%, natomiast ognistych i SolarBeam zmniejszona o tyle samo. Mega stwór za pomocą Bone Rush zmaterializował sobie kość, którą zadał tylko dwa ciosy, ale w tym jeden krytyczny (łącznie -399HP). Następnie widzimy jak wodna istota zaczyna zabawę z Psychic. Mogłoby się wydawać, że zamierza użyć tego ataku w zwyczajny celu, ale nie... postanowił psychicznymi mocami podnieść dynamity, a następnie zderzyć je nad łbem oponenta. Jebut! Podopieczny Gwen traci aż 496HP! Dzięki Extreme Speed Lucario nie tylko zdołał w mgnieniu oka przemieścić się za plecy przeciwnika, ale także zadać mu tym ruchem ból (-188HP). Zanim jednak Pok przystąpił do reszty zaplanowanych uderzeń, Mizuumi swojego klona przy pomocy Substitute, oddając mu 1/4 aktualnych punktów życia (jako, że nie da się po równo podzielić, Poliwrathowi zostaje 852, a jego kopii 285). Najwyższy czas na połączenie Power-Up Punch z Rock Smashem. Jako, że sam Power-Up Punch znokautował podróbkę do 0HP, Rock Smash przywalił w prawdziwego Poka (przy okazji +10% AT dla Luc), odbierając mu 326HP i zmniejszając DF o jeden poziom. No cóż, Mizuumi sam musi sobie poradzić ze złączeniem Bubble Beam z Blizzard. Co ciekawe udaje mu się to! Bardzo efektywnie wyglądające połączenie roztrzaskało się o oponenta. Co prawda nie sprawiło, by ten został zamrożony czy zmianie uległa jego statystyka prędkości, aczkolwiek wspólnie odbierają 322HP. Vacuum Wave zastosowany przez Mega został wykorzystany nie w celu zranienia rywala, a po prostu, by użytkownik wystrzelił się do góry. Stamtąd zaczął ostrzelać Dragon Pulsem (-191HP). Podopieczny Charminga nie pozostaje dłużny i robi niezłą demolkę przy użyciu Submission. Wow! Nasz walcząco-stalowy macho traci aż 414HP, a wodny wojownik 104HP. Ostatnim ciosem Kaia okazuje sie być priorytetowy Vacuum Wave (-292HP). Nadszedł czas na Circle Throw. Mizuumi chwycił mocno wroga i rzucił nim niczym zabawką (-354HP). Wreszcie ciężki pojedynek dobiegł końca, ponieważ Mega Shiny Lucario jest niezdolny do dalszej walki. Oznacza to, że wygrywa Poliwrath. Posypały się gromkie brawa, a jurorzy poszli się naradzić.

Mega Shiny Lucario: 0/1376HP (Quick Guard zapewnia mu ochornę przed ciosami priorytetowymi | +10% AT)
Poliwrath: 36/1536HP (-10% DF)
Dodatkowe: Pada deszcz (+50% dla wodnych ataków, -50% dla ognistych ataków i SolarBeam.


Niniejszym mam zaszczyt ogłosić, iż finał zwycięża... POLIWRATH! Wielkie gratulacje Charming., a zwłaszcza, że to twój pierwszy występ na scenie pokazów ogólnocrystalowych! :3 Oczywiście równie gromkie brawa prosimy dla Gwen Brown za zajęcie miejsca drugiego, a tym samym walkę do końca~
1 msc. - CHARMING.
Nagroda: Wstążka Pokazów Walczących + 2000$ + Heart Scale + losowy Pokemon fighting z 1 EM na 20lvl
Skan zamieszczę w tym wątku, ale najpierw musisz mi powiedzieć, czy wolisz zwykłą wersję czy shiny. Żeby było zabawniej, nie powiem Ci, jaki Pokemon jest nagrodą, więc musisz posłuchać intuicji i wybrać, którą opcję wolisz ;* Huehuehue~ Czekam na odpowiedź w tym wątku.

2 msc. - GWEN BROWN
Nagroda: 1500$ + Heart Scale + losowy Pokemon fighting z 1 EM na 8lvl
Tyrogue
Imię: Piąstek

Poziom: 8
Typ:
Ewolucja: Tyrogue (20lvl) -> Hitmonchan/Hitmonlee/Hitmontop
Ataki: Mach Punch (Egg Move), Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
Charakter i historia: Tyrogue to nie byle jaki przedstawiciel swojego gatunku. Jego rodzice byli championami, a mały od początku był przeznaczony dla liderki Maylene. Jednak, kiedy przyszedł na świat, okazało się, że kobieta wybrała już innego stworka na jego miejsca - Riolu, który szybko ewoluował w Lucario. Los uśmiechnął się do organizatorów Pokazów Pokemonów Walczących, którzy wykupili Tyrogue od hodowcy. Wówczas było już pewne, że potworek trafi w ręce któregoś z uczestników atrakcji. No i rzeczywiście maluch został oddany pod opiekę Gwen, która zajęła drugie miejsce w pokazach. Stworek rwie się do walki, kocha adrenalinę, a przez to nie potrafi usiedzieć w miejscu zbyt długo. Najbardziej lubi uderzać pięściami, dlatego otrzymał takie, a nie inne imię. Warto też zaznaczyć, że Pok marzy o ewolucji w Hitmonchana.
Umiejętność: Steadfast - Za każdym razem, kiedy Pokemon stchórzy (flinch), jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---

3 msc. - FROST
Nagroda: 1000$ + Heart Scale + losowe jajko Pokemona fighting z 1 EM i 0% szasny na shiny
Jajko Makuhity z Feint (Egg Move)



Następnych pokazów spodziewać się możecie jak zwykle za ok. dwa miesiące, czyli w lutym ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-17, 13:57   

Tak coś czułam, że tak to się skończy xD Ogólnie dzięki wszystkim za rywalizację i serdeczne gratulacje dla Charma. Nie ma to jak zwycięstwo w swoich pierwszych pokazach. Oby tak dalej :)
Dasiy... Piąstek? Poważnie? xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-12-17, 14:02   

Wygrałem? Ja?! XD Matko. No to tak - chciałem zacząć od pogratulowania Gwen i Frostowi, za zajęcie miejsc, jak i innym za to, że w ogóle wystartowali. ^-^
A co do nagrody.. *bierze kaskę, wstążkę i co tam jeszcze Dejzi dała*
Jezu, to oczywiste, że chce shiny - kto o zdrowych zmysłach wybrałby normala, jakby miał błyszczącego do wyboru? .3.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-17, 16:09   

Dasiy zawsze mówi poważnie. Piąstek zostanie Piąstkiem na wieki wieków *^*

Charm... Mi zazwyczaj bardziej podoba się zwykła wersja niż shiny, a uważam, że mam zdrowe zmysły ;______; Łap skan.
Hawlucha
Imię: Barbecue

Poziom: 20
Typ:
Ewolucja: Hawlucha
Ataki: Mud Sport (Egg Move), Detect, Tackle, Hone Claws, Karate Chop, Wing Attack, Roost, Aerial Ace, Encore
Charakter i historia: Mało kto wie, że w zagłębiu najtrudniej dostępnej części Pinwheel Forest znajduje się tajna akademia szkoleniowa Pokemonów-ninja. Tamtejsi nauczyciele specjalizują się w Pokemonach latających, a Hawluchy od zawsze były ich najlepszymi absolwentami. Wiele stworków trafiło po tych szkoleniach do oddziałów w FBI. Pewnego razu na kurs zapisana została niesamowita shiny Hawlucha. Trzeba przyznać, że radziła sobie świetnie ze wszystkimi zadaniami, a walczyć potrafiła niczym zawodowcy. Jedna z najlepszych studentek w akademii, aczkolwiek mogła jedynie pomarzyć o świetlanej przyszłości u boku światowej sławy szpiega. Czemu? Wszystko przez jej unikalność. W końcu jakim cudem mogłaby zamaskować swoje błyszczące piórka? W związku z tym została oddana organizatorom Pokazów Pokemonów Walczących, a ci przekazali samiczkę zwycięzcy atrakcji - Reezowi. Pok nie lubi działać w grupie i trudno nawiązywać jej znajomości. Zdecydowanie bardziej woli samotność. Z początku miała problem z zaakceptowaniem swojej odmienności, bo wiedziała, że przez nią nie spełnią się jej marzenia. Z czasem jednak polubiła bycie podopieczną Silvermoona, a tym samym przestała się denerwować, kiedy ktoś zachwalał jej niecodzienne wygląd. Świetnie radzi sobie w walkach, nie boi się ognia, ale ma dziwny strach przed wodą. Jej ulubionym dodatkiem dosłownie do wszystkiego jest sos barbecue, co wyjaśnia imię ptaszka.
Umiejętność: Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma: ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-20, 03:24   

Odbieram, co moje.
Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom~ Zasłużyli sobie, o.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.