Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-01-11, 11:05
Alexander Angel
Autor Wiadomość
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-12-05, 20:06   Alexander Angel

/Witam nowego gracza! c: Tak, więc będziemy zaczynać przygodę, jednak przed tym jedna informacja: jeżeli chcesz to możesz sobie wybrać Fakemony w odpowiednim do tego dziale. To chyba na tyle, bo całą resztę mamy już omówioną. ^^ Jeżeli masz jakieś pytania to śmiało, czy to na górze, czy dole posta, czy po prostu w prywatnej wiadomości.

Pallet Town. Właśnie tutaj miała rozpocząć się Twoja przygoda. Pożegnałeś się ze swoją przyjaciółką, w pamięci mając jednocześnie cudowne chwile z Nią spędzone oraz obraz byłego przyjaciela, teraz wroga, któremu poprzysiągłeś odwet. Co prawda być może zemsta nie jest najlepszym rozwiązaniem, jednak z drugiej strony wypadałoby uświadomić coś temu chłopakowi, który traktuje te stworki jak maszyny do zabijania, a nie jak prawdziwych i wiernych przyjaciół. Do tego wszystkiego chciałeś zmierzyć się ze swoją siostrą, która bądź, co bądź, ale była na pewno bardziej doświadczona niż Ty. Pojedynek z taką osobą będzie naprawdę ciekawe i na pewno ekscytujące.
Z plecakiem na ramionach, zgniecionym biletem promu w kieszeni, zachowanym na wypadek kontroli, tajemniczą paczką, która była nagrodą za odbytą przez Ciebie szkołę oraz swoimi dwoma przyjaciółmi - Charmanderem, który jednocześnie był Twoim pierwszym przyjacielem oraz Snover'em, z którym zaprzyjaźniłeś się jeszcze w Vermilion City teraz przemierzałeś uliczki pięknego miasta, którym był pierwszym przystankiem i jednocześnie początkiem Twojej przygody.
Kończyło się lato, a w południe tutaj, w Pallet Town jest naprawdę ślicznie. Promienie jeszcze letniego słońca delikatnie okalały tutejsze polany, a piękne budowle rzucały charakterystyczny, ciemny cień na drogi i chodniki. Wszyscy mówią, że jest to małe miasto, ale teraz po ulicach poruszało się naprawdę wiele osób, mniej więcej w Twoim wieku, zapewne również początkujących trenerów, którzy z wyraźną aprobatą wpatrywali się w swoje pierwsze Pokeballe otrzymane od profesora Oak'a.
Miałeś teraz praktycznie całkowitą dowolność. Było w miarę wcześnie, więc może warto byłoby rozejrzeć się po mieście, a może akurat znajdziesz tutaj coś interesującego, zanim już naprawdę zaczniesz swoją podróż. Może wykorzystasz ten czas, aby jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się ze swoimi podopiecznymi i odpocząć, a może pooglądać innych trenerów, walczących nieopodal na polach bitwy?
 
     
REKLAMA 

Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-12-05, 20:58   

 
     
Alex 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-12-05, 20:58   

Czując twarde i zarazem stabilne podłoże pod stopami, od razu zrobiło mi się lepiej. Mimo iż podróż statkiem była dość ekscytująca i przyjemna, to pewniej czułem się na lądzie. Może były to delikatne oznaki choroby morskiej, albo jakieś moje problemy z błędnikiem, ale to monotonne kołysanie na łodzi, trochę mnie osłabiało. Najgorszym było jednak to, że znów posprzeczałem się z Justine, którą tak miło było mi zobaczyć na statku. Cóż, może i nie byliśmy sobie przeznaczeni, ale to zawsze będzie moja pierwsza miłość.
Poświęciwszy chwilę, na poprawienie swojego wyglądu, który został lekko nadszarpnięty, podczas przeciskania się po zatłoczonym trapie, w końcu miałem pełną swobodę aby móc rozejrzeć się po okolicy.
Tak, już na pierwszy rzut oka Pallet Town wydało mi się fascynującym miastem. Narazie miałem sporo wolnego czasu, więc przydałoby się go odpowiednio zagospodarować. Widząc niedaleko trenerów ćwiczących na polach bitwy postanowiłem właśnie tam się udać. Kto wie, może podpatrzę jakąś dobrą strategię, którą potem będę mógł wykorzystać razem z moimi pokemonami? Właśnie, Charmander. i Snover. Przydałaby im się odrobina ruchu, po tym jak tyle czasu spędzili w kuli. Odpiąłem więc parę pokeballi, rzucając je lekko do góry. Po chwili wyłonili się z nich moi towarzysze.
-Jak tam się czujecie? Nie jesteście zmęczeni? Dla was taka pogoda to pewnie czysta radocha, co? - zagadnąłem do nich.
Mając u swego boku takich towarzyszy mogłem śmiało ruszać w drogę. Ich obecność jakoś mnie uspokajała i napawała optymizmem, co bardzo mi się podobało. Niedługo potem całą trójką ruszyliśmy w stronę pól bitwy, kiedy już dotarliśmy na miejsce, powiedziałem do swoich towarzyszy:
- Skupcie się i uważnie obserwujcie te bitwy, czasami nawet samo obserwowanie może wiele nauczyć, a jak wiadomo im więcej wiadomości, tym lepsze wyniki w walce. - powiedziałem, po czym usiadłem na najbliższej ławeczce.
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-12-06, 10:00   

Twoi towarzysze szli obok Ciebie, podziwiając tak samo jak Ty, to piękne miasto. Kiedy zapytałeś ich o samopoczucie i to, czy są zmęczeni oboje zgodnie pokręcili łebkami, tak, żeby wyglądało to na nie. Razem z Nimi zbliżałeś się teraz na rynek, gdzie usytuowane były dwie, pokaźnych rozmiarów areny - takie jak przy pojedynkach z liderami, czy potyczkach w Lidze. Co prawda na arenach nie było nikogo, ale po dłuższym wyczekiwaniu na ławce na jednym z pól pojawiło się dwóch trenerów, którzy przed pojedynkiem wymienili się braterskim uściskiem. Widocznie dobrze się znali, a sama walka będzie tylko czymś w rodzaju dobrego treningu dla obu z Nich.
Pola bitwy. Naprawdę nie ma nic piękniejszego, niż widok starcia tytanów, który teraz Ty mogłeś bez większych przeszkód oglądać, bowiem na arenie pojawiło się dwóch trenerów, którzy po chwili wyrzucili do góry swoje kule. Z pierwszej wyłonił się Charizard - finalna forma ewolucyjna Charmandera, a z drugiej Greninja - wyewoluowany starter z odległego regionu Kalos, który prezentował się naprawdę świetnie. Widać było, że nie będzie to pojedynek łatwy, zważywszy na to, że żaba ma przewagę typów, jeżeli chodzi o smoka.
Pojedynek zaczął się jak gdyby nigdy nic. Przeciwnicy zmierzyli się spojrzeniem, aby zaraz później użyć dwóch monumentalnych wręcz ataków - Hydro Pump żaby zniwelował płomienny atak Charizadra, którym był równie potężny Flamethrower smoka. Co prawda wodny atak okazał się silniejszy, jednak nie wyrządził żadnych szkód Charizardowi. Potyczka toczyła się jeszcze długo, a ataki były bardzo przemyślane. Nic więc dziwnego, że pomimo przewagi typów Greninja miał problem z pokonaniem Charizadra.
W pewnym momencie Twoją uwagę przykuł nieco starszy młodzieniec, który właśnie wypalał swojego papierosa. Chłopak wysoki o pięknych, długich blond włosach, teraz spiętych w kucyk stał oparty o jeden z budynków i przyglądał się zaciekawiony całej tej potyczce. Trudno było wywnioskować, czy jest trenerem, czy raczej Nim nie jest, bo nie mogłeś dojrzeć Pokeballi. Chłopak, a właściwie to już mężczyzna skończył wypalać swoją używkę i teraz sam na Ciebie spojrzał, uśmiechając się przy tym nieco. Schował paczkę papierosów do swojej kurtki i podszedł do Ciebie, siadając obok. Twoi towarzysze nie byli tym faktem uradowani, bo zostali w pewien sposób zmuszeni do opuszczenia ławki i teraz gniewnym wzrokiem wpatrywali się w ciemne oczy chłopaka.
- Nowy trener? - burknął pod nosem. - Pewnie, że nowy. Ładnych masz towarzyszy. - dodał po chwili, wyciągając z kieszeni paczkę, a z paczki kolejnego papierosa. - Tylko, co tutaj robisz? Swojego startera już masz, więc czemu siedzisz na ławce i sobie oglądasz? Nie powinieneś wyruszyć w podróż? - czy ten chłopak nie był zbyt wścibski? Najwyraźniej wtykał nos w nie swoje sprawy. Chłopak zapalił papierosa i biorąc głęboki oddech zaciągnął się gorzkim smakiem używki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.