Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-03-20, 18:46
Zapisy
Autor Wiadomość
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-09, 04:39   Zapisy

FORMULARZ
    Jak ktoś jest leniem i nie dał linku do swojej karty postaci w profilu ani podpisie, to niech go rzuci gdzieś tutaj, bo ja też jestem leniwa i nie będzie chciało mi się szukać.


    Uniwersum: Jeśli świat w waszej przygodzie różni się w jakiś sposób od tego przedstawionego w serii Pokémon (np. niektórzy ludzie posiadają nadprzyrodzone moce, walki nie są legalne lub cokolwiek innego), to opiszcie dokładnie owe różnice.
    Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Pora roku lub miesiąc, region oraz miasto startowe, tyle wystarczy.
    Zawartość plecaka: Jeśli postać zabrała ze sobą z domu (albo skądkolwiek indziej) rzeczy inne niż tylko te, które każdy ma w podstawowym zestawie, a których nie można kupić w forumowym markecie, prosiłabym o ich wypisanie. Przedmioty drobne, np. grzebienie albo szczotki do zębów, oczywiście można pominąć. Zapas kamieni ewolucyjnych prababci ani Hyper Potion w dwulitrowej butelce nie wchodzą w grę w żadnym wypadku.
    Umiejętności postaci: Wszystkie te bardziej istotne, jak pilotowanie śmigłowców, hakowania komputerów albo strzelania fireballami. O umiejętności sznurowania butów albo czytania wspominać nie trzeba.
    Cel podróży: Dosłownie i w przenośni, czyli gdzie postać zmierza i co chciałaby w trakcie swojej podróży osiągnąć. Nie mam odnośnie tego punktu wielkich wymagań – oryginalne pomysły są bardzo mile widziane, ale jeśli bohater aspiruje do zostania mistrzem Pokémon, to też jest w porządku.
    Ulubione typy: Maksymalnie trzy typy Pokémonów, które najbardziej lubicie.
    Nielubiane typy: Maksymalnie trzy.
    Ulubione gatunki: Maksymalnie dziesięć. Prosiłabym o podanie najwyższej tolerowanej przez was formy. Dlaczego? Ponieważ do wybranej zawsze można Poka dotrenować, ewolucja wsteczna niestety nie jest możliwa, a Everstone nie istnieje bez przyczyny.
    Nielubiane gatunki: Maksymalnie dziesięć, forma podstawowa.

INFORMATOR
    Klasyfikacja wiekowa: +12, +16 bądź +18. To ważna informacja dla mnie oraz osób, które chciałyby zapoznać się bliżej z waszymi przygodami. Szczerość mile widziana. I miejcie świadomość, że jeśli zawyżacie swój wiek, to robicie to na własne ryzyko.
    Rodzaj narracji: Dajcie znać, czy piszecie w pierwszej czy trzeciej osobie, w czasie przeszłym czy teraźniejszym. To będzie miało wpływ na formę moich odpisów.
    Wulgaryzmy: „Tak” albo „nie”, albo jeśli ktoś bardzo chce się rozpisać, to droga wolna.
    Przemoc: Jak wyżej. Przemoc jako taka będzie, czy tego chcecie, czy nie, ale od was zależy jak zostanie opisana, i czy postać w czasie przygody nie straci rączki albo nóżki.
    Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: Jeśli ktoś wie, że będzie odpisywał rzadziej niż przewiduje to regulamin forum, nie ma polskich znaków albo cokolwiek innego, co może mieć wpływ na rozgrywkę, niech da znać.

Kod:
[b][u]FORMULARZ[/u][/b]
[b]Uniwersum:[/b]
[b]Czas i miejsce rozpoczęcia podróży:[/b]
[b]Zawartość plecaka:[/b]
[b]Umiejętności postaci:[/b]
[b]Cel podróży:[/b]
[b]Ulubione typy:[/b]
[b]Nielubiane typy:[/b]
[b]Ulubione gatunki:[/b]
[b]Nielubiane gatunki:[/b]


[b][u]INFORMATOR[/u][/b]
[b]Klasyfikacja wiekowa:[/b]
[b]Rodzaj narracji:[/b]
[b]Wulgaryzmy:[/b]
[b]Przemoc:[/b]
[b]Dodatkowe informacje i prośby wszelakie:[/b]
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

Ostatnio zmieniony przez Zeit 2015-01-21, 18:02, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
REKLAMA 

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-08-09, 09:43   

Ostatnio zmieniony przez Lucas 2015-01-21, 18:02, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Lucas 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-08-09, 09:43   

FORMULARZ
Uniwersum: Pokemon, ale zawiera elementy fantastyczne (miecze, umiejętność kontroli żywiołów itp.)
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Wrzesień 2014 roku, Kalos, Santalune City
Zawartość plecaka: Miecz, zwoje światła i ciemności.
Umiejętności postaci: Kontrola światła (opanowane w 10%) i kontrola ciemności (opanowane w 3%)
Cel podróży: Nauczyć się kontroli światła i ciemności, pokonać złe organizacje, dowiedzieć się o swoim pochodzeniu i zwiedzić inne wymiary.
Ulubione typy: Ogień, Elektryczny, Trawiasty
Nielubiane typy: Duch
Ulubione gatunki: Pichu, Squirtle, Chimchar, Piplup, Bulbasaur, Eevee, Froakie, Fletching, Axew, Litleo
Nielubiane gatunki: Gastly


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: +12
Rodzaj narracji: 1 os.
Wulgaryzmy: Tak, ale bez przesady, powiedzmy 3 wulgaryzmy na 3 strony.
Przemoc: Tak, ale nie przemoc typu ''krew trysnęła na wszystkie ściany, a jego flaki służyły za szalik." Pobicie, krwe z nosa, z ust, rany, złamane kończyny, może czasem przebicie ciała mieczem.
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: Jak będę znikał do dam Ci znać.
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-09, 12:03   

    PRZYJMUJĘ, tylko prosiłabym jeszcze o doprecyzowanie (najlepiej na PW, coby w temacie zamieszania nie robić), czym dokładnie jest w Twoim świecie kontrola światła i ciemności? Bo domyślam się, że to jest inspirowane, Fairy Tail najpewniej, ale którymi postaciami konkretnie? Odmian tych mocy jest całkiem sporo. :'3
    Poza tym jeśli jeszcze masz jakieś jakieś konkretne wymogi co do wyglądu towarzyszy, to też proszę o podesłanie, zanim popuszczę wodze fantazji i wyobraźnia pogalopuje mi radośnie w stronę przeciwną niż Twoja.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-09, 12:29   

awww, planowałem być pierwszy ;p
KP
FORMULARZ
Uniwersum: Hm, moja wizja trochę za bardzo różni się od tego swobodnego świata który przedstawiony nam został przez gry i anime. Musiał bym się rozpisywać na kilka stron. ;p
Na chwilę obecną, niech to będzie podstawowy świat pokemonów ale ze szczyptą realizmu.
(Na start, zacznijmy od tego, że świat ten nie jest przepełniony dziesięciolatkami, swobodnie przemierzających świat z potworami zdolnymi do masowego zniszczenia)
Ale jak będziesz chciała jakieś elementy specyficzne dodawać, to śmiało, na pewno się dogadamy. :D

Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Początek jesieni, Johto - Goldenrod.
Zawartość plecaka: Parę książek o biologii, medycynie i pokemonach.
Umiejętności postaci: Podstawowa wiedza medyczna.
Cel podróży: Odnalezienie siebie.
Ulubione typy: Psychic, Dragon, Dark
Nielubiane typy: Rock, Bug
Ulubione gatunki: Gardevoir (ofc), Espeon, Umbreon, Altaria, Absol, Mismagius, Whimsicott, Blaziken, Luxray, Meowstic.
Nielubiane gatunki: Weedle, Geodude, Drowzee, Smoochum, Meditite, Klink, Roggenrola, Binacle, Machop, Timburr.


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: +18
Rodzaj narracji: Jak dotąd, pisałem w czasie przeszłym, pierwszą osobą. Myślę, że tego się będę trzymać.
Wulgaryzmy: nie.
Przemoc: tak.
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: Też jestem leń :3
_________________

 
  :
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-09, 12:46   

    PRZYJMUJĘ, oczywiście. <3 I nie mam nic przeciwko, żebyś się o różnicach rozpisał – jak będziesz miał natchnienie to podrzuć mi informacje na PW, ewentualnie koryguj na bieżąco, jeśli coś Ci nie będzie pasowało z odpisami. :3 Jestem otwarta na wszystko.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Rude 


Starter: Teddiursa.
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-08-09, 12:50   

    FORMULARZ
    Uniwersum: Nie, świat Vanyi to ten sam świat, który przedstawiony jest w grach. Może tylko ustalmy, że ludzie nie są tacy kompletnie w porządku z tym, że się im wbija do domu. |D
    Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Z historii wynika, że powinno to być Kanto i najmniejsze miasto, czyli Pallet Town (przynajmniej na początku, oczywiście), natomiast z pór roku najbardziej odpowiadałoby mi lato (biorąc pod uwagę, że urodził się w sierpniu, a wyruszył do regionu na krótko przed urodzinami).
    Zawartość plecaka: Mapa regionu, jakaś apteczka pierwszej pomocy, list, który dostał + reszta ekwipunku.
    Umiejętności postaci: W pojęciu ogólnym inteligencja, wysoko rozwinięta percepcja, dobra dedukcja i inne takie detektywistyczne duperele. Poza tym zaryzykowałbym stwierdzenie, że po dzieciństwie spędzonym w lesie Van nabył zdolność odnalezienia się tam, wydostania się z niego, powinien też ogarniać, co mniej więcej jest jadalne, spośród menu, które można znaleźć pomiędzy drzewami (choć jeśli w różnych regionach rosną inne grzybki czy jagódki, to wiadomo, że to nie zadziała). Podczas swojej krótkiej pracy dla Team Rocket nauczył się wykorzystywać swoją wielkość, by niepostrzeżenie zakradać się w różne miejsca. Poza tym potrafi wyciągać z ludzi informacje w ten czy inny sposób, chociaż to bardziej kwestia uroku osobistego i zwykłej nieszczerości niż jakichkolwiek umiejętności, i zdecydowanie ma gadane.
    Cel podróży: Przede wszystkim odnalezienie brata i dowiedzenie się, dlaczego odszedł, jak śmiał nie dawać znaku życia i czemu nie zaufał Vanyi na tyle, by mu powiedzieć, że w ogóle chce uciec z domu. Sama pogoń za nim stała się celem, chłopak w ogóle nie myśli o tym, co zrobi z Ilyą, gdy już go znajdzie. Poza tym Vanya jest laikiem w kwestii Pokémonów. Chce wykorzystać to, że jest w nowym regionie, żeby zacząć się o nich uczyć i zdobyć wiedzę potrzebną do poprawnego treningu, ale zdobywanie odznak nie jest dla niego zbyt interesujące. Kolejną sprawą jest ustatkowanie się w regionie, tak żeby miał miejsce, z którego będzie mógł szukać braciszka, i, możliwie, pomaganie ludziom za opłatą w znalezieniu ich zgubionych czy skradzionych Poków lub ogólnie rozwiązywaniu tajemnic, z którymi sami nie są w stanie sobie poradzić, czyli generalnie zamierza utrzymywać się robiąc dokładnie to, co robił wcześniej, bo i to mu wychodzi najlepiej. Poza tym chce oczyścić się z wyrzutów sumienia, które pozostały mu po porzuceniu rodziców, krótkiej pracy dla Team Rocket i wrobieniu swojego jedynego przyjaciela w zbrodnię, po której poszedł do więzienia, co zapewne oznacza, że będzie próbował pomagać ludziom tu i ówdzie.
    Ulubione typy: Dark, Ghost, Psychic.
    Nielubiane typy: Grass, Bug, Steel.
    Ulubione gatunki: Cubchoo, Pancham, Meowstic, Gothitelle, Cinccino, Houndoom, Zorua, Liepard, Audino, Deerling. Wszystko co misiowe i tulaśne jest mile widziane.
    Nielubiane gatunki: Voltorb, Drowzee, Unown, Machop, Omanyte, Geodude, Stunfisk, Grimer, Paras, Smoocham.


    INFORMATOR
    Klasyfikacja wiekowa: Poproszę +18.
    Rodzaj narracji: Trzecia osoba, czas przeszły, standardowy pakiet.
    Wulgaryzmy: Jasne.
    Przemoc: Tak.
    Dodatkowe informacje i prośby wszelakie:
    Bardziej kwestie fabularne niż techniczne;
    ● Chciałem zaznaczyć, że grałem w Pokémony bardzo dawno i dopiero powoli sobie wszystko przypominam, więc z góry przepraszam, jeśli się zawieszę i, tak samo z góry, dziękuję za cierpliwość. c:
    ● Nie mam nic przeciwko temu, gdyby nieszczęsny przyjaciel Vanyi poczuł się zdradzony i szukał zemsty. Specjalnie nie dookreślam jego danych, żebyś w razie czego mogła go dopasować do przygody, tak żeby było Ci wygodnie, ale jeśli wolałabyś, żebym to zrobił, to daj znać.
    ● Podobnie to, jak (o ile) zmienił się sam Ilya, możesz wybrać według własnego uznania. c: Zezwalam na krzywdzenie Vanyowego serduszka.
    ● Jeśli będziesz chciała wpleść jakiś wątek romansu (bezseksowy), to z góry zaznaczam, że jestem kompletnie otwarty na wszystkie kombinacje płciowe.
    ● Chciałbym, żeby Vanya stopniowo zdobywał kolejne Pokémony. Dodatkowo, jakieś fabularne wprowadzenie go w realia treningu, chwytania ich i opieki nad nimi byłoby naprawdę miłe. :3 Ale jeśli nie będzie Ci się chciało, to nie ma problemu.
    ● Naprawdę lubię gore, także jego elementy podczas przemierzania regionu, rozwiązywania różnych spraw i tym podobnych byłyby mile widziane, nawet jeśli sam Vanya nie podziela mojego entuzjazmu. Poza tym jeśli zobaczysz gdzieś potencjał na wrzucenie elementów horroru – wrzucaj bez wahania.
    ● Myślę, że byłoby to ciekawe, gdyby – przynajmniej na początku – Van szwendał się ze swoim kontaktem, który dał mu cynk o przybliżonym miejscu pobytu Ilyi. Sam kontakt powinien być albo obecnym, albo byłym członkiem Team Rocket, ale poza tym pozostawiam Ci wolną rękę. :3
_________________
karteł / box / bank / trofea


Prepare for trouble... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-09, 12:57   

    PRZYJMUJĘ, rawr. <3 Teoretycznie wszystko już mamy omówione, ale w razie czego jesteśmy w kontakcie.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Aaren 


Starter: Skrelp
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-08-15, 22:26   

FORMULARZ
Uniwersum: W głównej mierze niczego nie zmieniam, choć prosiłabym o jakieś wątki fantasy (związane z medalionem i bransoletą)- szczegóły pozostawiam Tobie. c:
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Pora roku adekwatna do rzeczywistej, jeżeli można; Region Kalos, lokalizacja bliżej nie znana.
Zawartość plecaka: ---
Umiejętności postaci: Walka w ręcz, posługiwanie się bronią, niewielkie umiejętności z zakresu medycyny.
Cel podróży:

  • Odkrycie prawdy dotyczącej zaginięcia państwa Kane.
  • Dowiedzenie się czegoś o Anubisie (imię, przeszłość, pochodzenie) oraz jego bransolecie.
  • Poznanie kieszonkowych potworków, przekonanie się o słuszności faktu, iż nie są one morderczymi bestiami (ew. przekonanie rodaków, że Pokémony nie są potworami bez serca).

Ulubione typy:
Nielubiane typy:
Ulubione gatunki:

(Mega X) (do ewolucji, jednak jeszcze nie zdecydowałam, w którą formę ^^") (lub do formy Dragonaira)
Nielubiane gatunki:



INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: 18+
Rodzaj narracji: Pierwszoosobowa, czas przeszły.
Wulgaryzmy: Nie mam nic przeciwko.
Przemoc: Tak.
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: Tradycyjnie prosiłabym o ciekawą fabułę i wartką akcję. A jeszcze jakby gdzieś tam wsadzić wątek romantyczny pomiędzy Aaren a Anubisem, to bym już miała olbrzymiego banana na mordce. :'3
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-16, 03:10   

    Aaren, witam na pokładzie – jesteś PRZYJĘTA. c: Przygodę zacznę jakoś jutro, bo masz dość pokaźną historię. Gdyby do tego czasu wpadło Ci do głowy coś jeszcze (wymagania co do postaci Anubisa albo cokolwiek innego), to daj znać na PW.

    No i w ten sposób skończyły mi się wolne miejsca. :'3
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Dretlek 


Starter: Fletchling
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 33
Wysłany: 2014-09-29, 21:57   

FORMULARZ
Uniwersum: niewiele różniące się od tego pokemonowego, aczkolwiek dużo bardziej dorosłe. Poza tym, ludzie wierzą w bogów (zwłaszcza skandynawskich oraz greckich!) i magię, która stała się ich codziennością.
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: zima, lasy w pobliżu Snowpoint City, Sinnoh.
Zawartość plecaka: zdobiony sztylet z wyrytymi runami, rodzinny wisior w kształcie Mjollnira
Umiejętności postaci: przemiana w wilka, walka wręcz, walka bronią białą (zwłaszcza sztyletami), strzelanie z łuku, skórowanie zwierząt
Cel podróży: dostanie się do Nilflheimu, by zakląć duszę Baldura w pierścień Draupnir oraz przywrócić do życia swoich rodziców.
Ulubione typy: fire, electric, dark
Nielubiane typy: bug, rock
Ulubione gatunki: Talonflame, Floatzel, Espeon, Hydreigon, Sandslash, Ampharos, Houndoom, Togekiss, Manectric, Golem
Nielubiane gatunki: Geodude, Elekid, Pawniard


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: +18
Rodzaj narracji: trzecioosobowy, czas przeszły
Wulgaryzmy: tak
Przemoc: tak
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: mam nadzieję, że nie zniechęcisz się, widząc tak duże 'nawiązania' do mitologii.
_________________
Lots of people talk and few of them know,
soul of a woman was created below.
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-09-29, 23:07   

    Uprzedzam, że mitologia nordycka nie jest moją mocną stroną, ale ze wsparciem kilku osób i książek ewentualnie myślę, że jakoś damy radę. PRZYJMUJĘ więc, grę powinnam założyć jutro albo pojutrze, zależy jak będzie mi szło robienie szkicu towarzyszy.

    Jak będziesz miała jeszcze jakieś uwagi albo prośby, to daj znać przez PW. ♥
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Urbiacz 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-11-16, 19:14   

FORMULARZ
Uniwersum: Pokemon, zawierające elementy fantastyczne (nadprzyrodzone moce, futurystyczna broń itp.)
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: wiosna, miejsce bliżej nieokreślone - plaża nad brzegiem morza
Zawartość plecaka: oprócz standardowego na forum - brak
Umiejętności postaci: Główny bohater NIE JEST do końca człowiekiem, jak widać. Posiada zdecydowanie nadludzką siłę, jest bardzo szybki i posiada szczątkowe zdolności pokemonów (głównie związane z umysłem, ale nie tylko). Oprócz tego rozumie mowę pokemonów (aczkolwiek sam na razie jeszcze nie potrafi jej używać). Z Riolu porozumiewa się za pomocą swoistego "połączenia umysłów", niezależnie od odległości.
Cel podróży: Odnaleźć swój cel. Nie dać się złapać. Przeżyć.
Ulubione typy: Smoki, Elektryczne, Walczące.
Nielubiane typy: brak
Ulubione gatunki: Electivire, Lucario, Dragonite, Salamance, Magnezone, Arceus, Aerodactyl.
Nielubiane gatunki: Trubbish, Stunfisk, Foongus, Klink, Ferroseed, Solosis, Gothita, Audino, Darumaka.


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: +12
Rodzaj narracji: 3 osoba, czas przeszły.
Wulgaryzmy: Nie
Przemoc: Tak
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie:
Riolu jest silniejszy od przeciętnego przedstawiciela swojego gatunku, zna się na komputerach i technice, w sumie, gdyby miał hobby, byłoby to pewnie majsterkowanie. W pracy momentami przeszkadza mu kształt jego łap, ale jakoś nauczył sobie radzić. (Prawdopodobnie w procesie jego tworzenia do jego DNA ktoś niechcący lub celowo dodał nieco DNA jakiegoś geniusza)
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-11-16, 20:34   

    Miałam taką cichą nadzieję, że do mnie się zgłosisz, bo planowałam jakiś czas temu bardzo podobną postać o bardzo podobnej historii, dlatego mam mniej więcej świadomość, jak przygoda powinna się rozwijać.
    Cieszę się, że nie zniechęcił Cię ten dopisek pod nazwą tematu, który zapomniałam usunąć. :'3
    PRZYJĘTY, rzecz jasna, ale przygodę założę dopiero we wtorek albo w środę wieczorem – studia ostatnio trochę nie dają mi żyć. Gdyby w międzyczasie naszło Cię jeszcze na jakieś uwagi albo inne dodatkowe rzeczy, to daj znać.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-21, 14:31   

Tak jak się umawialiśmy

FORMULARZ
Uniwersum: Uniwersum Pokemon połączone z Death Note. Czyli w skrócie: Ojciec mojej postaci został zamordowany, moja postać szuka zemsty na Kirze. Pojawił się "Kameleon", który był z moją postacią, Nearem i Mellem w sierocińcu Watashiego.
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Hm... Chyba lato, skoro takie burze były. Więc lato trwa sobie w najlepsze
Zawartość plecaka: wszystko ładnie opisane w KP(stare przedmioty) z dodatkowych czarny węgielek od profesor Evans pozwalający wtrącić Kirę w "nicość" czy coś tam.
Umiejętności postaci: rzucanie sztyletem, rozwiązywanie trudnych zagadek, strzelanie z broni palnej, jak również umiejętności złodziejskie typu: otwieranie przeróżnych zamków, skradanie się, dobry słuch itd
Cel podróży:
1. Odnaleźć swoją matkę, ukrywającą się gdzieś pod pseudonimem i ją zamordować.
2. Odnaleźć Kirę i jego również wyeliminować
3. Cel długodystansowy: Pokazać L, że nadaje się do czegoś więcej.
4. Cel ostateczny: Stać się lepszym detektywem niż L lub jego następcy.(zależy kto będzie wtedy żył)
Ulubione typy: Smok, Ogień, Stal, Trawa
Nielubiane typy: Wróżka(I gonna kill you all!)
Ulubione gatunki: Dragonair, Shiny Ninetales, Talonflame, Greninja, Steelix, Venusaur, Quilava, Noivern
Nielubiane gatunki: wszystkie z typem wróżka.


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: +18
Rodzaj narracji: pierwszoosobowa, czas uzależniony od postu, ale zwykle przeszły
Wulgaryzmy: Yup
Przemoc: Yup
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: -

A tak przy okazji widzę, że w prezentacji MG masz jedno wolne poke-miejsce, so...
Link do poke-kp jest.

FORMULARZ
Uniwersum:
- Przygoda rozgrywać by się miała w świecie zupełnie pozbawionym ludzi
- Nad światem Pokemon panuje Legendarna Psia Trójca, której przewodzi Suicune
- Istnieje "wojsko" pokemon, które ma za zadanie bronić porządku na świecie
- Istnieją tylko cztery rodziny broniące porządku. Są to Growlithe/Arcanine, Froakie/Frogardier/Greninja, Pidgey/Pidgeotto/Pidgeot/Mega Pidgeot oraz Drilburr/Excadrill
- Banda złych pokemonów próbuje zrzucić psy z tronu
- Froakie chce zapisać się do Akademii, by pomagać w walce.
Czas i miejsce rozpoczęcia podróży: Rok 2022, jesień, dokładnie 1 września(tak, poke-szkoła zaczyna się tak jak nasza)
Zawartość plecaka: -
Umiejętności postaci: takie żabowate, resztę się doszlifuje ;)
Cel podróży: pozwolę sobie zacytować siebie: " Chcę się wzbić na szczyt kariery śledczej i zwiadowczej!" Poza tym pokonać tych złych i wgl.
Ulubione typy: -
Nielubiane typy: -
Ulubione gatunki: -
Nielubiane gatunki: -


INFORMATOR
Klasyfikacja wiekowa: + 18 tam bez przesady, że będziemy się ograniczać do jedenastoletniej żabki... :D
Rodzaj narracji: pierwszoosobowa, raczej czas przeszły
Wulgaryzmy: średnio, w końcu żaba ma 11 lat, soł... tak, ale bez przesady.
Przemoc: oczywiście, w końcu po to się szkoli!
Dodatkowe informacje i prośby wszelakie: Meh, to wszystko
_________________


 
  :
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2015-01-21, 18:01   

    Tak jak się umawiałyśmy, więc PRZYJMUJĘ podwójnie, na trenerską i na Poké-przygodę. Wstęp i odpis pojawią się jednak z lekkim opóźnieniem, sesja się zbliża i mam codziennie jakieś zaliczenia, więc siedzenie na forum to ostatnia rzecz do jakiej mam teraz głowę. ;u;
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.