Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2014-12-11, 20:48
Ninja bez grosza przy duszy
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-10-31, 19:51   

Nic nie poradzisz na to, że robi się co raz ciemniej. Perspektywa spania w lesie stawała się co raz wyraźniejsza. W dodatku zaczynało się dopadać zmęczenie. Oczywiście powoli zaczynało się budzić nocne leśne życie. Niestety zmrok nie pomagał ci w rozpoznawaniu pokemonów, przemykających tu i ówdzie. Kilka, sądząc po charakterystycznej sylwetce, na pewno było Deerlingami. Ale co z resztą? Nie mogłaś powiedzieć. Spotkanie z jakimś groźnym, drapieżnym pokemonem raczej ci w tej okolicy nie groziło.
Jakieś półtora godziny później, byłaś już nieźle padnięta i powoli przestawałaś widzieć cokolwiek, ale za kolejnym zakrętem ujrzałaś coś co powinno podnieść cię na duchu. Światła miasta, bez wątpienia Accumuli. Jeszcze jakieś półgodziny i będziesz na miejscu.
Jednak w tym właśnie momencie odniosłaś wrażenie, że coś lub ktoś cię przygląda ci się z zarośli. Poczułaś wówczas także jakiś dziwny niepokój, jakbyś otarła się właśnie o coś czego nigdy nie spotkałaś, ani nigdy o tym nie słyszałaś. Owa istota nie miała jednak raczej morderczych intencji, bo wkrótce to uczucia bycia obserwowanym minęło, chociaż niepokój pozostał. Cóż to mogło być? Jednak nie rozważne byłoby szukanie teraz śladów tego czegoś, biorąc pod uwagę, że w nocy byłoby to niezwykle trudne.
_________________
 
 
     
REKLAMA
~Naczelny Lis~

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 57
Wysłany: 2014-11-01, 10:20   

 
 
     
Kuda-Gitsune
~Naczelny Lis~


Starter: Zorułak
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 57
Skąd: Dark Area
Wysłany: 2014-11-01, 10:20   

To uczucie było strasznie dziwne i niepokojące. Jakby coś na mnie patrzyło... a ponoć to ninja są straszni... nie powinnam się bać. To nie może być nic groźnego, przecież wtedy od razu by mnie zaatakowało...
Postanawiam się nie zatrzymywać i już po chwili widzę światła Accumuli. Uff! Tego mi właśnie było trzeba. Jeszcze tylko trochę czasu i będę w mieście. Nie będę musiała spać w lesie.
Wyjmuję z torby sok i drugą bułkę, zjadam, popijam i ruszam dalej. To powinno dodać mi trochę energii. Szybciej dojdę do miasta.
Szłam dalej, najszybciej, jak mogłam, choć byłam już zmęczona. Próbowałam wmówić sobie, że to dlatego, że widzę już miasto- ale tak naprawdę po prostu obawiałam się tego, co obserwowało mnie w lesie. Ciągle nie mogłam odgadnąć, co to było, ale fakt, że jest noc a ja jestem w środku lasu, wcale nie pomagał mi w wymyśleniu jakiegoś logicznego rozwiązania.
_________________
Drużyna | Pozostałe Pokemony | Bank | Puchary
Moje liseły <3
'Jestem tu
A moje kule nie będą przebierać gdy wpadną w hołoty tłum!'
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-11-01, 14:20   

Na szczęście tajemnicza istota nie zdecydowała się ostatecznie ujawnić, ani podjąć żadnych agresywnych działań wobec twojej osoby. Właściwie to kilka minut po tym zdarzeniu niepokój zniknął i wydawało się jakby nie było ono prawdziwie, jakby wyobraźnia spłatała ci wówczas figla. Mogłaś więc posilić się i napić w spokoju. To ci trochę dodało ci sił, ale zmęczenia jedzeniem nie pokonasz. Potrzebujesz usiąść i odpocząć.
W końcu dotarłaś do pierwszych zabudowań w Accumuli i wszelkie niebezpieczeństwa lasu zostały za tobą. Światła latarni na ulicy i światła w oknach z pewnością dodawały otuchy. Pytanie co będziesz teraz robiła? Biorąc pod uwagę porę i twoje zmęczenie najlepszym wyjściem wydaje się poszukanie Centrum Pokemon oraz wynajęcie pokoju na noc.
_________________
 
 
     
Kuda-Gitsune
~Naczelny Lis~


Starter: Zorułak
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 57
Skąd: Dark Area
Wysłany: 2014-11-09, 17:04   

Uff, nareszcie miasto! O tym właśnie marzyłam! Nie ma to jak po całym dniu podróży zobaczyć wreszcie Accumulę. Zwłaszcza po całym dniu wędrówki po lesie, walki z dziwnymi trenerami ninja którzy chcą zabijać starszych panów i uciekania przed dziwnymi leśnymi stworami, które w środku nocy czają się na ciebie i przyglądają ci się. Właśnie, ciekawe, co to było? Jakoś szybko sobie poszło. A może tylko to sobie wyobraziłam? Nieważne. Przynajmniej jestem cała, Blue i Vulpix też.
A teraz najważniejsze... spaaać! Wszystkie moje mięśnie domagają się natychmiastowego odpoczynku! Muszę jak najszybciej znaleźć jakieś Centrum Pokemon, bo inaczej zasnę na stojąco!
Najpierw jednak zatrzymuję się, aby chwilę odetchnąć. Potem idę szukać CP. Może i Accumula to małe miasteczko, ale na pewno jakieś się tu znajdzie. A właśnie, muszę się jeszcze zorientować, gdzie jest park. Jeśli niedaleko Centrum, tym lepiej dla mnie. Ale teraz raczej szukać go nie będę. Potrzebuję odpoczynku, a moje Pokemony zapewne też. Czochram Blue po grzywce i ziewam. To był naprawdę wyczerpujący dzień.
_________________
Drużyna | Pozostałe Pokemony | Bank | Puchary
Moje liseły <3
'Jestem tu
A moje kule nie będą przebierać gdy wpadną w hołoty tłum!'
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-11-10, 10:54   

Nie ma co, jak na pierwszy dzień swojej przygody to wrażeń miałaś od groma. Ciekawe, czy kolejne też będą dla ciebie takie ekscytujące? Jeden twój MG wie.
O tak, sen to było coś czego żądało całe twoje ciało. Powieki miałaś tak ciężkie, że pewnie mogłabyś zasnąć gdziekolwiek bylebyś się położyła i je zamknęła. Nogi też cię bolały od wielogodzinnej wędrówki i chyba tylko swoim treningom zawdzięczałaś, że jeszcze nie odmówiły ci posłuszeństwa.
Zgodnie z planem, przed ruszeniem na poszukiwania Centrum Pokemon, odetchnęłaś sobie głęboko. Chłodne nocne powietrze nieco cię otrzeźwiło, przynajmniej na tyle byś nie zasnęła tak jak stoisz. Blue też był zmęczony. W końcu nie dość, że stoczył walkę to praktycznie większość czasu spędził z tobą, poza ballem. Widząc, że sobie ziewasz, lisek też to zrobił, pokazując ci przy tym swoje wszystkie białe kiełki.
Cóż, widząc, że ulica, na której znalazłaś jest najszersza, więc pewnie przy tym najważniejsza ruszyłaś nią naprzód. Otaczały cię domy jednorodzinne, a że godzina nie była jeszcze super późna to w większości okien paliło się światło, ale na tyle, że nie nikt raczej nie szwędał się ulicach. Po drodze twoją uwagę zwróciły plakaty poprzyczepiane do latarni i płotów. Byłaś zbyt zmęczona, by cokolwiek z nich odczytać, nie zatrzymując się, ale miałaś wrażenie, że wszystkie są takie same. W końcu weszłaś część miasteczka zajętą przez większe budynki, a jeszcze chwilę później po prawej zobaczyłaś jasno oświetlony, czerwony budynek Centrum Pokemon. Twoje zmęczone ciało poczuło ulgę na ten widok. A po lewej miałaś… O jakże wygodnie... park miejski Accumuli.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.