Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-02-13, 21:43
ZAPISY
Autor Wiadomość
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-09-06, 15:22   ZAPISY

Skoro już zapoznałeś/zapoznałaś się z moimi zasadami, to chyba czas najwyższy, aby złożyć zapis. Pamiętaj, aby wypełnić go solidnie, bo jak powszechnie wiadomo mam prawo odrzucić zapis, jeżeli uznam, iż jest nieciekawy.


FORMULARZ
    informacje podstawowe:
    LINK DO KARTY POSTACI: Link do waszej karty postaci, którą zawsze staram sprawdzić jak najlepiej, aby poznać waszą postać. Dla przypomnienia - pod uwagę biorę głównie charakter i historię waszej postaci, co jednak nie znaczy, że reszta punktów jest mniej ważna.
    TOWARZYSZ: Osoba, która razem z waszym bohaterem wybrała się w podróż. Jeżeli takiej nie ma, to nic się nie stanie, a, jeżeli chcesz, abym ją wprowadziła w trakcie to nie ma problemu.
    informacje o towarzyszu:
    RYWAL: Najzagorzalszy wróg waszego bohatera, który często w jakiś dziwny sposób znajduje się w tym samym miejscu lub osoba, z którą najczęściej wdawać się można w potyczki. Jeżeli chcesz, abym go wprowadziła to żaden problem.
    informacje o rywalu:
    POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Tutaj pozostawiam wam wolne pole do popisu. Jeżeli jednak wynika z historii, że jest to Unova, to niech tak zostanie. Zachowajmy dozę realizmu. W historii nie uwzględniłeś regionu i miasta? Nie ma problemu. To ja mogę je wybrać.
    ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Wszystko co znajduje się w plecaku. Jako, że stawiam na realizm to z rzeczami wypisanymi wyruszacie w wędrówkę.
    CEL/CELE PODRÓŻY: Jeden z najważniejszych punktów w całym zapisie. To od celów waszej postaci zależy w większej mierze, czy przyjmę Twój zapis. Im więcej wyznaczysz sobie celi (mogą być to zarówno cele główne jak i poboczne) to tym przygoda będzie ciekawsza. Im większa liczba tym lepiej, bo wtedy wiem co Wam wprowadzić do przygody i mam pewien punkt zaczepienia.

    pokémony:
    ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: 6 ulubionych typów Pokemonów. Na podstawie tych informacji wprowadzać będę nowych towarzyszy.
    NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: 6 nielubianych typów Pokemonów, których będę starała się unikać.
    ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: 6 ulubionych gatunków Pokemonów, które na pewno chcielibyście złapać. Fajnie by było, gdyby była to konkretna forma, którą chcecie pochwycić.
    NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: 6 nielubianych gatunków Pokemonów, które raczej nie będą pojawiały się w przygodzie.

    pozostałe informacje:
    RODZAJ NARRACJI: Nie ma to większego znaczenia, jeżeli zachowacie poprawną pisownie związaną z danym rodzajem narracji - różnią się one bowiem pod tym względem. Nie toleruję mieszanki, gdzie raz piszecie w narracji pierwszoosobowej, a kolejnym razem w trzecioosobowej.
    PRZEMOC: Wszystko zapisane jest w informacjach, jeżeli więc Ci to odpowiada to cudownie, a jeżeli nie chcesz w swojej przygodzie przemocy to nie ma żadnego problemu.
    WULGARYZMY: Tak samo jak w przypadku przemocy - chcesz to mogą się pojawić (więcej w informacjach), a jeżeli nie, to nie.
    WĄTKI MIŁOSNE: Tutaj daję wam dosłownie dowolność. Jeżeli chcesz, aby Twoja postać była heteroseksualna, biseksualna, homoseksualna, a nawet aseksualna to nie ma problemu. Najlepiej zaznaczyć przy tym punkcie jakiej orientacji jest postać i czy zechce mieć partnera.
    PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Wszystkie wątki jakie chcecie zobaczyć w swojej przygodzie, które jednak zgodne są z moim regulaminem. Wprowadzę je wtedy na pewno, aby jeszcze bardziej urozmaicić wam przygodę. Pytania kierować możecie w tym punkcie, a ja przy odpowiedzi na zapis na nie odpowiem. To samo tyczy się sugestii, czy to na temat Pokemonów, czy ludzi wprowadzanych do przygody (konkretne imiona, czy wiek).

Kod:
[u][b]FORMULARZ[/b][/u]
[i]informacje podstawowe:[/i]
[b]LINK DO KARTY POSTACI:[/b]
[b]TOWARZYSZ:[/b]
[i]informacje o towarzyszu:[/i]
[b]RYWAL:[/b]
[i]informacje o rywalu: [/i]
[b]POCZĄTKOWY REGION & MIASTO[/b] [i](ewentualnie pora roku i pora dnia)[/i][b]:[/b]
[b]ZAWARTOŚĆ PLECAKA:[/b]
[b]CEL/CELE PODRÓŻY:[/b]
[i]pokémony:[/i]
[b]ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:[/b]
[b]NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW:[/b]
[b]ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW:[/b]
[b]NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW:[/b]
[i]pozostałe informacje: [/i]
[b]RODZAJ NARRACJI:[/b]
[b]PRZEMOC:[/b]
[b]WULGARYZMY:[/b]
[b]WĄTKI MIŁOSNE:[/b]
[b]PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:[/b]
Ostatnio zmieniony przez Rieul 2015-01-11, 11:13, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Woof Woof

Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Wysłany: 2014-09-07, 10:25   

Ostatnio zmieniony przez GallAnonim 2015-01-11, 11:13, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-09-07, 10:25   

Zgodnie z tym cośmy uzgadniali w sprawie kontynuacji mojej gry wrzucam zapis ;-)

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Prosim
TOWARZYSZ: Susann Lonna
informacje o towarzyszu: Susan to wybuchowa i buntownicza dziewczyna, która uwielbia sarkastyczne docinki, dosadny język i nigdy nie owija w bawełnę. Uwielbia muzykę rockową i wszystko co jest kontrkulturowe. Jest założycielką i wokalistką zespołu „Two Black Suns”, w którym używa pseudonimu „Black Queen”, pod którym znają ją znajomi z jej kręgów. Pozostałe dziewczyny (znane pod pseudonimami) z zespołu to: gitarzystka „Little Lilly”, basistka „Bloodly Orphan” i perkusistka „Big Bang”. Susan ma długie włosy pofarbowane na fioletowo, z czego lewa połowa opada swobodnie, a druga jest zawiązana w kucyk. Poza tym w jej nosie siedzi kolczyk, a kilka kolejnych w obu uszach. Usta maluje ostrą czerwoną szminką. Nosi na sobie czarną skórzaną kurtkę z ćwiekami z logiem zespołu, czarny t-shirt, fioletową krótką spódnicę, rajstopy w fioletowo-czarne pasy oraz glany.
RYWAL: Brak, nie licząc Zespołu Galactic i bandy Lukasa
informacje o rywalu:
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Sinnoh, Eterna City (obecnie Snowpoint), a pora roku to późna wiosna
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: W KP
CEL/CELE PODRÓŻY: Odnaleźć brata i ustalić w co się pakował; Pomóc Susan rozwiązać sprawę z Lukasem i jego bandą; Odbyć wymarzoną podróż.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Ogień, trawa, latający, mroczny, normalny,
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Kamienny, trujący, ziemny, stalowy
(Wiem, że nie po sześć, ale do pozostałych typów jestem neutralnie nastawiony}
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Jest tyle fajnych poków, że to bardzo ciężki wybór, ale powiedzmy, że są to: Lucario, Poochyena, Pidgeotto, Oshawott, Treecko, Misdreavus
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Jest również sporo poków, które nie trawię, ale na potrzeby zapisu daję: Geodude, Zubat, Bidoof, Spiritomb, Snubbull, Scraggy
pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: Pierwszoosobowa
PRZEMOC: Tak
WULGARYZMY: W sumie ja też nie lubię ich stosować, więc możemy je sobie darować
WĄTKI MIŁOSNE: Może być, ale tu zdam się na twoją kreatywność, a i postać to hetero oczywiście
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Jak uznasz, że nie dasz rady kontynuować tej gry to spoko, nie róbmy nic na siłę
_________________
 
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-09-07, 12:03   

Streszczenie przesłane przez Ciebie kończę czytać, kartę postaci również. Jedyne co jeszcze chciałabym sprawdzić to styl w jakim poprzedni MG prowadził Ci przygodę. Nie chcę przecież jakoś specjalnie namieszać. Postaram się jak mogę, żeby przygody Ci nie schrzanić, ale w razie problemów z moją osobą jesteśmy w kontakcie. Przyjęty!
 
     
Aria 
Bidoof


Starter: Slowpoke
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 14
Wysłany: 2014-09-07, 21:42   

Z góry przepraszam za wszelkie błędy merytoryczne w KP, w rozgrywce się nie powtórzą. D':

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Tutaj!

TOWARZYSZ:
(Wiliam) Bill.
informacje o towarzyszu:
25 grudnia/20 lat.
Cóż, na pewno wiele się mówi o naukowcu, wynalazcy i badaczu znanym na skalę światową. Ale ile z tych rzeczy jest prawdą, a nie tylko plotką bądź przypuszczeniem? Aria nie poznała Billa jeszcze na tyle dobrze, by móc coś jednoznacznie stwierdzić, a coś odrzucić. Tylko jedną rzecz wie na pewno: jest diabelnie inteligentny. Jego intelekt jest naprawdę ogromny, czasami wręcz przytłaczający. Tylko dzięki faktowi, że nie chwali się nim i traktuje to jak coś naturalnego trenerka nie ma obawy przy rozmowie z nim. Bo poza mądrością posiada też inne cechy. Łatwo go zakłopotać i bywa nerwowy, co jest chyba zrozumiałe przy jego pracy. Na pierwszy rzut oka wydaje się też być niepewny siebie i słaby, jednak w przypadku zagrożenia potrafi zareagować czy stanąć do walki. Ogólnie wrażliwość idzie u niego w parze z inteligencją i Aria zdecydowanie nie uznaje tego za wadę.

RYWAL:
Na razie go nie ma, ale może się pojawić. Podpiąć tu jednak można ekipę, która porwała Chrisa.
informacje o rywalu:
~

POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Kanto, Cerulean City, lato, późne popołudnie.
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: 5000$, Pokedex, 5 Balli, pewnie też ubrania i woda.
CEL/CELE PODRÓŻY: Odkryć czym jest projekt ALIVE i jaki ma związek z NeFta, dlaczego brat był w niego wmieszany i przy okazji odnaleźć go.

pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Normalny, Ogień, Psychiczny, Elektryczny, Duch i Mrok. (I Fairy, ale przekroczyłam limit :c)
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Stalowe, Kamienne i Ziemne. (Reszta jest okej D:)
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Eevee, Raichu, Ninetales, Mismagius, Zoroark, Whimsiscott.
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Roggenrola, Zubat, Onix, Loudred, Thorh i Sawk.
pozostałe informacje:

RODZAJ NARRACJI: Trzecioosobowa.
PRZEMOC: Może być, ale nie za dużo. Bardziej ta pokemonowa. w końcu nie każdy jest potulny.
WULGARYZMY: Takie poza cholerą? Nie przepadam. D:
WĄTKI MIŁOSNE: Kocham, uwielbiam. Nie przeszkadzają mi te między pokemonami, ani ludźmi, ani towarzyszami. (Wydało się XD). Postać Hetero.
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:
Mam nadzieje, że nie przeszkadza ci fakt, że moja historia jest tak bardzo otwarta. Zdaję się na twoją kreatywność. Jednak jeśli nie masz pomysłu, to mam już wymyślone to i owo.
A co do ogółu, lubię uniwersum istniejące w anime, jak i w grach. Nie chcę za bardzo od nich odskakiwać, mam nadzieję, że ty również. D:
(I wybacz też za emotnikony, jestem dość zakłopotana XD)
_________________

Box | Konto | Trofea

I move so slowly
Your photos will never blur
Is that something to be proud of?
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-09-10, 17:10   

tak sobie podzieliłam formularz ;) mam nadzieję, że Ci nie przeszkadza

FORMULARZ

informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Zapraszam ^^

TOWARZYSZ: brak, ale chętnie bym takiego przyjęła ;D
informacje o towarzyszu: ---
RYWAL: to samo co z towarzyszem~
informacje o rywalu: ---

POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Kanto, Viridian Forest, wiosna lub lato, ---
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: ty mnie nawet nie pytaj, gdzie Pikachu to trzyma, ale skoro gracze mają w w ekwipunku rowery, 100kg karmy i 50l wody, to mam nadzieję, że problemu nie będzie z lekkim naruszeniem realizmu ;d
-ciasteczko
- brzoskwinia
- 2x Sitrus Berry
- kanapka z serem
- 8x karma dla elektrycznych Poków
- muffinka
- Rowap Berry
- Joboca Berry
- Pecha Berry
- maskotka Charly
- Revive
- 4x Heart Scale
CEL/CELE PODRÓŻY: poznać/zwiedzić świat (nie tylko region Kanto), zdobyć jak najwięcej znajomości, poznać ciekawe legendy ze wszystkich zakątków, może spotkać jakiegoś trenera (?), z czasem znaleźć też fajnego towarzysza, a do tego od czasu do czasu można by było wrócić do rodziny na jakiś czas~

pokémony: nie wiem, czy to mnie też obowiązuje, ale co tam ;3
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: ogień, mrok, ew. smok albo elektro
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: robak, trujące, stalowe
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Pikaś!, Umbreon, Zorua, Charizard, Vulpix, Dratini/Dragonite i cała masa innych, o których zapomniałam
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Dedenne ._.

pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: pierwszoosobowa
PRZEMOC: okey, chociaż wąchać kwiatków od dołu, to ja jeszcze nie chcę ^^
WULGARYZMY: oj nie lubię, bardzo nie lubię (wyjątek jak jest to coś naprawdę bardzo ważnego i trudno inaczej skomentować)
WĄTKI MIŁOSNE: Toradora! <3 tzn. tak, lubię~
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: hmm... obiecuję, że jestem bardziej kreatywna niż to okropieństwo, które możesz przeczytać w mojej historii xd a po drugie, że nie potrzebuję częstych odpisów i zawsze mam coś do zrobienia, więc jeśli byś mnie przyjęła, a wynikłaby sytuacja, że Twoi inni gracze też czekający w kolejce na odpis, to im odpisz najpierw, a ja bez problemu zaczekam C: Och i jeszcze trzecie coś, że daję krótkie odpisy, tzn. mogę dłuższe, ale wtedy to 80% lania wody, więc jeśli ty serwujesz ściany, to chyba nie uda mi się dostosować tym samym v.v
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-09-12, 19:20   

Aria - Twoja historia bardzo mi się spodobała, sam jej wygląd budzi u mnie zachwyt. Mam tak wielkie pole do popisu, że głupstwem byłoby nie przyjąć tego zapisu. Po tym co przeczytałam w "sugestiach" fajnie by było, gdybyś przesłała mi swoje pomysły. Może to w jakiś sposób też mnie naprowadzi, a sama przygoda będzie ciekawsza. Przyjęta!

Daisy - O Twojej przygodzie już rozmawiałyśmy, wszystko mamy ustalone, wiem jak prowadzić Ci przygodę. Co do ścian tekstu - nie zależy mi, żebyś pisała jakieś długie odpisy, bo zależy to też tego, co w przygodzie będzie się działo i jak pójdzie nam współpraca. Pierwszy raz prowadzę przygodę Pokemonowi, dlatego cieszę się, że postanowiłaś zgłosić się do mnie. Jedyne czego mi potrzeba to link do Twojej ostatniej przygody, abym mogła zacząć ją od tamtego momentu. Dlatego proszę o link i ewentualne krótkie streszczenie. Przyjęta!
 
     
Serve


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-09-16, 16:58   

FORMULARZ

informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: ~Klik!
TOWARZYSZ: Wolałbym żeby wszystko wyszło z historii, w swojej karcie nie opisałem nikogo takiego, może kiedyś, kto wie.
RYWAL: Jak wyżej.
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO: Dawno nie oglądałem pokemonów, ale obiecałem sobie, że będę nadrabiał materiał. Uważam, że Kalos! Obejrzę te kilka/kilkanaście odcinków i będę się bardziej orientował. Santalune City - na bulbapedii pisze, że jest tam dużo początkujących trenerów, ciekawe miejsce do rozpoczęcia przygody. Południe.
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Standardowo, chciałbym żeby moja przygoda zaczęła się od zera, mamy pieniądze i najdą przeciwności, jak najbardziej realnie!
• 5000$
• 5 Pokeball
• Pokedex
CEL/CELE PODRÓŻY:
1. Odznaki, odznaki, odznaki - Serve jest trenerem i to właśnie będzie jego główny cel.
2. Powroty do rodzinnego miasta [Nazwa do uzgodnienia], po kilku stronach i po następnych. Może monotonne, ale celem Deveraux będzie właśnie pokazanie mieszkańcom, iż na trenera się nadaje i idzie mu całkiem dobrze. Częstotliwość tych powrotów, co dwie - trzy odznaki, mógłbym też stamtąd poznać przyszłego rywala, wszystko pozostaje do uzgodnienia.
3. Marcel - [historia], chciałbym by go spotkać, stoczyć z nim pojedynek, ale byłby nie do pokonania, przez pierwsze etapy przygody.
4. Złap je wszystkie! Serve jest wybredny, ale gdy trafi się pokemon, który przypadnie mu do gustu. Będzie ściganie!

pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW:
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Scizor, Grovyle, Blaziken, Riolu, Skorupi, Shelgon, Gabite, Espurr, Pancham, Fletchinder
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Clefairy, Cleffa, Snubbull, Exeggutor, Wobbuffet, Ekans, Oddish, Zubat, Venomoth, Paras
pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: Trzecioosobowa
PRZEMOC: Jak najbardziej, świat jest okrutny. Niech nie będzie cudownych powrotów, ktoś spada ze skały i nie ma niczego w pobliżu? Zostaje tylko po nim plama krwi...
WULGARYZMY: Często używane są bee. Wszystkie, aczkolwiek trafione.
WĄTKI MIŁOSNE: Czytałem kilka romansów - pokemonowe, ludzkie. Chcę. Hetero.
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:
1. Nie znam zupełnie regionu Kalos, raczej ogarniam Johto, Kanto. Myślę, że nikt jeszcze go tak dokładnie nie zna (no gry, gry są...). Dlatego myślę, że będzie to cudowna przygoda, bo nawet nie wiem gdzie są jacy liderzy.
2. Resztę możemy przedyskutować, ja się podpisuję pod wszystko, bo trochę mi zeszło z wybieraniem MG, do którego się zgłoszę. Więc ty mi jak najbardziej pasujesz, ale czy ja pasuję ci?
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-09-16, 17:15   

No proszę. Szczerze mówiąc to nawet trochę liczyłam, że jednak u mnie postanowisz złożyć swój zapis, no ale oczywiście nie będę ludziom kazała, żeby to mnie właśnie wybrali. Twoją kartę przeczytałam już właściwie w całości i jeżeli będę miała możliwość, to jeszcze dzisiaj założę Ci przygodę. Cele mi się spodobały. Proste i do osiągnięcia, ale pamiętaj, że i tak łatwo nie będzie. Co do Kalos to widzę, że jedziemy na tym samym wózku. Obejrzałam tylko kilka odcinków, ale na pewno w jakiś sposób będę się wspomagała, żeby większych błędów nie było. Przyjęty!

Tym samym teoretycznie kończą mi się wolne miejsca.
 
     
Adrian

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 25 Paź 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-10-26, 11:26   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: http://pokemoncrystal.jun...p?p=16431#16431
TOWARZYSZ: ---
informacje o towarzyszu: ---
RYWAL: ---
informacje o rywalu: ---
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO: Kanto, Pallet Town, początki lata
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: W KP
CEL/CELE PODRÓŻY: Pomagać pokemonom, zdobyć odznaki i zabłysnąć w lidze, aby jego sława wzrosła i aby mógł przekonywać ludzi do zakładania rezerwatów.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Smoki, Elektryczne, Trawiaste, Stalowe, Ogniste, Walczące.
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Wszystkie w miarę lubię, także [u]brak[/b]
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Electivire, Rhyperior, Weavile, Magmortar, Dragonite, Armaldo.
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Munna, Trubbish, Audino, Solosis, Sewaddle, Gothita.
pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: 3 osoba, czas przeszły.
PRZEMOC: Tak, ale bez przesady.
WULGARYZMY: Raczej nie
WĄTKI MIŁOSNE: Tak, postać oczywiście Hetero.
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: ---
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-10-26, 14:37   

Niby mam komplet graczy, jednak uwielbiam takie przygody jak Twoja. Cele nie są jakoś szczególnie wymyślone, ale to tylko dodaje im uroku. Prostota to coś, co ja osobiście lubię, a przygody takie typu, jak Twoja dają mi wręcz całkowitą dowolność. Mogę kreować świat właściwie jak chcę, na drodze mogę Ci postawić kogo sobie zażyczę. I bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nie obrazisz się, kiedy napiszę, że przyjmuję Cię na okres próbny. Graczy mam czterech, dlatego jest taka a nie inna decyzja. Zaznaczam jednak, że jestem bardziej na tak, niżeli na nie. Zobaczymy jak będzie się nam współpracowało.
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-11-01, 10:41   

FORMULARZ 

informacje podstawowe: 
LINK DO KARTY POSTACI:
 Jest przy avku :3
TOWARZYSZ: informacje o towarzyszu:
Ni ma, ale mogłabyś wprowadzić jakiegoś ciekawego chłopaka ^^
 RYWAL: informacje o rywalu:
---
 POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia):
Kalos, Laverre City, późna jesień.
 ZAWARTOŚĆ PLECAKA:
Podstawa - 5 balli, Pokedex i 5000 $
 CEL/CELE PODRÓŻY:
Celem Reeza jest zwiedzenie całego regionu obskakując wszystkie salki i łapiąc te najlepsze Pokemony c: Ponadto chce wystartować z Lidze i pokonać Czempiona. Taki ambitny, o.
 pokémony: 
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Fairy, Psycho, Ghost, Electro, Normal, Poison
 NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Ground, Rock, Steel, Fight, Grass, Fire
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Meowstic Female, Whirlipede, Pumpkaboo, Sylveon, Ralts, Jellicent (a jesli chodzi o Fakemony to Neureka i Phlask)
 NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Geodude, Diglett, Sandile, Meditite, Machop, Vulpix
 pozostałe informacje:  
RODZAJ NARRACJI: Pierwszoosobowy :>
PRZEMOC: A czemu nie? ^^
WULGARYZMY: Niet.
 WĄTKI MIŁOSNE: Tak, ale tylko male & male, Reez jest homo :>
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Jak już Ci pisałem, rzadko mam dostęp do polskich znaków, więc.. ten, no. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to cieszę się ^^

Ode mnie tyle. xD
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-11-02, 08:37   

No dobrze. Każdemu piszę komentarz, to i Tobie napiszę. Karta postaci mi się podoba, a sama przygoda, przez wyznaczone przez Ciebie cele, daje mi wręcz całkowitą dowolność! Jestem szczęśliwa, że zapis postanowiłeś złożyć właśnie u mnie i mam nadzieję, że się szybko nie rozstaniemy. Do tego sam fakt, że Twoja postać jest homoseksualna sprawia, że jeszcze bardziej chcę tą przygodę prowadzić. Wątek zaraz idę założyć. Przyjęty!
 
     
referee 
Hapinness~


Starter: Piplup
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 01 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-08, 12:50   

FORMULARZ

informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Klik~
TOWARZYSZ: chwilowo brak, jednakże jeżeli nadarzyłaby się taka okazja to chętnie skorzystam ;)
informacje o towarzyszu: ---
RYWAL: Na tą chwilę starszy brat Kris, który będzie zazdrosny o to że ona wręcz 'uciekła' z domu, a później można coś dodać.
informacje o rywalu:

Charakter: wyrodny, dociekliwy i wredny, pierworodny chłopak, o trudno zbudowanym umyśle, który działa na podstawie tego, że jak on nie ma, to nikt nie może mieć.
Pokemony:

POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia):
Sinnoh, Floaroma Town, późna wiosna (kilka dni do lata)
ZAWARTOŚĆ PLECAKA:
- 5000$
- pokedex
- 5 pokeball
- suchy prowiant i napoje
- jakieś ubrania
CEL/CELE PODRÓŻY: Zdobycie jak największej ilości wstążek w pokazach, jednak wcześniej złapanie kilku pokemonów po drodze do Johto i Kanto.

pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:

NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW:
[do reszty neutralnie nastawiona]
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Togepi, Riolu, Eevee, Lapras, Milotic, Shinx
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Caterpie, Ariados, Granbull, Raticate, Noctowl, Emboar

pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: pierwszoosobowa
PRZEMOC: Wolałabym nie, jednak jeżeli będzie to stosowne do panującej sytuacji to szalej do woli~
WULGARYZMY: Jeżeli widziałaś charakter mojej postaci to zobaczyłaś, iż czasem lubi sobie ona porzucać mniej ładnymi słówkami do siebie lub innym, tak więc owszem może być~
WĄTKI MIŁOSNE:Hetero oczywiście~ Chwilowo dziewczyna nie będzie zbyt pozytywnie nastawiona na flirt jednak w dalszej przygodzie czemuż by nie~
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Najlepiej gdyby spotykała dużo groźnych pokemonów w lasach itp, aby Piplup i jej dalsze pokemony mogły nie tylko ćwiczyć na pokazy, ale także mieć umiejętności walki. Dziękuję :D
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-11-08, 13:22   

Koordynator. Prawdę powiedziawszy to nigdy nie prowadziłam koordynatorowi przygody, będzie to więc dla mnie coś w rodzaju wyzwania, a ja wyzwania lubię! Kartę postaci masz ładną, wszystko jest dobrze, zapis też cudny. Właściwie nie mam się do czego przyczepić. Mam tylko nadzieję, że Ci przygody nie zepsuję... Ale jakoś ogarnę koordynatora, coś sobie obejrzę, coś poczytam, więc myślę, że nie będzie jakoś bardzo źle. Wątek z przygodą powinien pojawić się jeszcze dzisiaj, jednak dopiero jak odpiszę moim dwóm graczom. Tak, czy inaczej fajnie, że złożyłaś u mnie zapis. Przyjęta!
 
     
Hiroki 

Profesja: trener
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 8
Wysłany: 2014-11-09, 17:45   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: http://pokemoncrystal.jun...p?p=17530#17530
TOWARZYSZ: ---
informacje o towarzyszu: ---
RYWAL: ---
informacje o rywalu: ---
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO: Kanto, Pallet Town, lato
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: 5 Pokeballi, Pokedex, 5000$
CEL/CELE PODRÓŻY:
- Odzyskać pamięć
- Dowiedzieć się kim byli tamci faceci
- Dołączyć do ruchu oporu
- Zostać jednym z najlepszych trenerów pokemonów
- Zaprzyjaźnić się z Charmanderem
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Wszystkie
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: brak
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Machop, Plusle, Minun, Manectric, Swampert, Infernape.
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Stunfisk, Larvesta, Purrloin, Foongus, Tepig, Snivy.
pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: 1 osoba, czas przeszły.
PRZEMOC: Tak
WULGARYZMY: Wolałbym nie.
WĄTKI MIŁOSNE: Tak, Hetero.
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Proszę o wyrozumiałość, gdyż jest to mój pierwszy zapis.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.