Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2014-11-09, 17:42
Przygoda Bolta
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-09-29, 10:34   Przygoda Bolta

/Tak dla informacji- zaczynasz ze wszystkim co masz aktualnie w KP. Czyli jak masz jakieś jajko z loterii, to fabularnie też je masz :)

Właśnie wstawał dzień nad Pallet Town w regionie Kanto. I to nawet całkiem piękny dzień. Tego roku lato nastało wyjątkowo wcześnie, co ucieszyło chyba wszystkich. Bo kto nie lubi wygrzać się na słońcu po chłodnej ziemie i takiej "nijakiej" wiośnie? Cóż, wybrałeś sobie całkiem niezły dzień na rozpoczęcie swojej podróży. Szkoda tylko, że zrobiłeś to trochę wbrew sobie, ale czego to nie robi się dla babci, prawda? Cóż, o tym akurat twoi rodzice nie wiedzieli- o twojej obietnicy, którą złożyłeś starowince zanim odeszła z tego świata. A może i wiedzieli, ale nic nie dawali po sobie poznać. Nie ma to jak wpieranie w człowieka przyszłości, której on nie bardzo chce. Ale przynajmniej się cieszyli i byli dumni- to też było ważne. Tak czy inaczej, sprawa była postanowiona- zgarnąłeś co było ci potrzebne, a potem, po pożegnaniu wszystkich ruszyłeś w wielki świat. No, może nie całkiem taki wielki. Na razie szedłeś chodnikiem przez swoje rodzinne miasteczko. Dla towarzystwa, wypuściłeś swojego Elekida, który wesoło nucił sobie coś w swoim pociesznym języku. Przynajmniej miąłeś towarzystwo, więc nie jest najgorzej. Ale wiecznie nie będziesz szedł tym chodnikiem- trzeba by obrać sobie jakiś cel. Chociaż prowizoryczny, potem może cała ta wyprawa nabierze jakiegoś pędu i kolejny cel podróży przyjdzie sam. Tymczasem, masz już jakąś koncepcję na pierwszy przystanek?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 8
Wysłany: 2014-09-29, 15:42   

 
     
Bolt 

Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 8
Wysłany: 2014-09-29, 15:42   

Oki, bo tak się składa, że wczoraj wygrałem jajo Aero
----------------------------------------
Trzeba przyznać, dzień zapowiadał się całkiem nieźle, słońce świeciło, było dosyć ciepło, no żyć nie umierać chciałoby się powiedzieć. Jedynym mankamentem była podróż w którą dzisiaj miałem wyruszyć. Nie to, że nie lubię zwiedzać różnych zakątków świata czy poznawać nowych ludzi, przeciwnie, bardzo to lubię, chodzi tu o coś zupełnie innego. Mianowicie o to, co będę musiał robić w trakcie tej wędrówki. Wspominałem już chyba, że niezbyt podoba mi się wystawianie pokemonów do walk między sobą, prawda? Nie? No to już o tym wiecie. Jak w takim razie mam zamiar sięgnąć po tytuł Mistrza Pokemon? Prawdę mówiąc sam jak narazie nie wiem. Być może uda mi się przezwyciężyć mój ,,wstręt" do walk podczas podróży. Może okaże się, że nie miałem racji i walki wcale nie są takie złe, jak się wydaje? Jedyny sposób, to się przekonać, a żeby to zrobić nie mogę przecież cały czas siedzieć w rodzinnym mieście. Tak więc, oto początek podróży. Idąc chodnikiem przez miasto postanowiłem wypuścić Elekida, trochę dla towarzystwa, trochę dlatego, że nie widziało mi się trzymanie go przez cały czas w kulce. Po przebyciu pewnego odcinka drogi zagadałem do niego:
- Więc rozpoczęła się nasza podróż, prawda? Teraz przebieg tej wędrówki zależy od nas. Wypadałoby na początek obrać jakiś pomniejszy cel, który moglibyśmy realizować w trakcie naszej wyprawy, masz może jakiś pomysł? - Mogłoby wydawać się niepoważne pytanie pokemona o opinię, ale w końcu te stworki też mają głos i mogą wyrażać swoje zdanie. Sam także zacząłem się nad tym zastanawiać. Być może jakiś pomysł wpadnie mi do głowy?
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-10-02, 05:41   

Elekid przechylił głowę. Trudno powiedzieć czy właśnie zastanawiał się nad jakąś odpowiedzią, czy może nad tym jak ci ją przekazać, abyś zrozumiał o co mu chodzi. Tymczasem przed wami, przy jednym z wylotów miasta, ustawiona była sporych rozmiarów tablica z mapą regionu. Elekid uśmiechnął się szeroko i zachęcając cię swoim głosem, oraz machając łapkami, pognał ku owej mapie. Chyba właśnie miał możliwość pokazania ci tego co miał na myśli. Cóż, poszedłeś za nim, po chwili ogarniając wzrokiem szczegółowy schemat. Bardzo szybko odszukałeś położenie rodzinnego Pallet Town. Elekid podskoczył i pacnął łapką w obszar nico "nad miasteczkiem". Zerknąłeś tam uważniej. Ach, to ta droga, którą widzieliście. Przeciągnąłeś po niej palcem, w pewnym momencie zauważając, że się rozgałęzia. Podążając na północ, przez słynny, olbrzymi las Viridiański, doszedłbyś do miasta Viridian. W tamtą stronę zazwyczaj udawali się wszyscy młodzi trenerzy. Nie było to niczym dziwnym- po drodze można było spotkać wiele interesujących pokemonów, spośród tych, które żyły w lesie. Była jeszcze druga droga- na południe. W pewnym momencie doszedłbyś do niewielkiej przystani, gdzie kursował prom na Wyspę Cinnabar. Tam też udawali się trenerzy bądź koordynatorzy, ale zdecydowanie ci bardziej "wtajemniczeni". Stałeś tak chwile wpatrując się w mapę. W pewnym momencie Elekid znowu podskoczył i pacnął łapką w zieloną plamę oznaczającą Viridian i otaczający miasto las. Czyżby to właśnie była jego propozycja?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.