Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2014-09-28, 11:48
Crystal
Autor Wiadomość
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2014-09-27, 23:07   

Bo to nie jest przypadek? Ale tutaj wszystko, co nie w smak Kyuu/Yuki/komuś w ten deseń będzie traktowane jako przypadek/zbieg okoliczności/ ból dupy.
_________________
  :
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 23:11   

  :
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 23:11   

Mam pomysł na zmianę na forum c: Okresowe wybory na admina. A dlaczego? Bo czasem trzeba zmian, a nie można ich wprowadzić.
_________________
 
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2014-09-27, 23:29   

Tutaj wtrącę jeszcze w miarę aktualną sytuację, zanim sobie już dzisiaj pójdę:
Cless jest na tyle biedny umysłowo, że jedyne co zdołał napisać na chacie po tym, jak przeczytał moją opinię (albo i tego nie zrobił), to:
- To gówno nie argumenty.
- Stękanie zdechłego psa, którym jesteś.
- Próby udowodnienia mi, że sam fakt, że jestem "gimbusem" uniemożliwia mi posiadania własnego zdania.
- Inne takie fajne.
Podsumuję to krótko. W swojej działalności pozostał bezkarny, bez bana na chacie/ ostrzeżenia. Dowodzi to tylko o szerzącej się hipokryzji i istnienia wcześniej wspomnianych "równiejszych". Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem trubadurów Kyuu jest to, że:
- "Daf zwołał bandę fochniętych debili"
To dowodzi o ich ograniczeniu umysłowym i braku kontrargumentów w sytuacji postawionych im oskarżeń.
_________________
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 23:45   

Cytat:
Widać, że wasz punkt widzenia jest niesamowicie obiektywny. Nawet nie chce mi się dalej czytać, tego co Ell i Kyuu sobie w chorych główkach uroili.

Po cholerę mieszasz w to Elltharisa, którego od dłuższego czasu nie ma nigdzie poza jego działem MG i czasem czatem? I jaką władzę, jak on porezygnował praktycznie ze wszystkiego, czym się zajmował i gdzie modził?

Cytat:
Cały ten bajzel sięga sprawy z Johnem, którego Kyuu "bohatersko" zbanowała ocalając Crystala przed pewna zagładą! Gó... Guzik prawda. John był jedyną osobą, która przeszkadzała jej w owijaniu sobie Daisy wokół palca. Kyuu jest wszechmogąca i nikt się jej nie postawi.

Naprawdę uważasz, że moją życiową ambicją jest podbicie forum, które miało wtedy raptem dwustu userów? Z każdą jedną rzeczą chodzę do Daisy i praktycznie niczego nie robię na własną rękę, z wyjątkiem banowania na czacie, bo tam Daisy zwyczajnie nie wchodzi.

Cytat:
Ze sprawy która była organizowana (z tego co mi wiadomo) w miarę cicho i dyskretnie, bez robienia flejmów- zrobiła flejmtemat. Brawo! Nie jest uczciwa, uważa się za mądrzejszą i ważniejszą od innych userów.

Co było po cichu? Loca chciała taki wątek, taki wątek powstał, miała go założyć Yuki, ale nie umiała ubrać go w słowa. I sorry, ale pierwszą osobą, która się do kogokolwiek rzuciła, był Daf.

Cytat:
Jeszcze niedawno nikt nie przyznał by mi racji, ale jak widać nie trzeba było długo czekać, bo już powoli ludzie widzą co się dzieje. Najbardziej jednak boli mnie to, że teraz dziwacznie udaje, że nie wie o co chodzi i nic się nie stało.

No bo nie wiem? Nie wiem, skąd w ogóle wziął się ten flejm - bo odeszło kilka osób? Drag, ja Ciebie przecież nie wyganiałam. Dostałeś bana, minąłby, grałbyś sobie dalej w świętym spokoju. Przecież jak nie marudziłeś tak upierdliwie jak wtedy, nawet sobie czasem ucinaliśmy pogawędki. ;|

Cytat:
Mogę posądzić ją też o hipokryzję. Przychodzi nadąsana na chata i z tego powodu grozi mi banem... i faktycznie banuje mnie za psucie atmosfery. Jakkolwiek by to nie brzmiało, nie odrzucam winy z siebie z jęczenie. *bo się mogę przyznać, narzekałem* Szczyt hipokryzji. Pomijając już to, że gdy jej dzieje się źle, to ona stękać sobie może. Ale jeżeli robi to ktokolwiek inny, to wtedy jest łamanie regulaminu.

Możesz mnie posądzić o wiele rzeczy, ale na pewno nie o to, że mój humor wpływa na to, jak pilnuję czatu. Jak jestem wściekła, to zwyczajnie tu nie wchodzę, bo po co?

Cytat:
Nikt nie jest winny memu odejściu, nawet jeżeli kogokolwiek tutaj nie lubię (Przykład: Kyuu i jej grupa podróżnych trubadurów- zwilżaczy dupy) to mogłem tutaj być zwyczajnie ich ignorując.

Szkoda, bo ja Ciebie lubię. Denerwujesz mnie czasem, ale kto tego nie robi. I jest mi przykro, że przez jeden flejm o szkółkę i podpuszczanie Cię przez kogoś, zdążyłeś mnie aż tak znienawidzić.

Cytat:
Ludzie odchodzą, bo nie podoba im się w jaki sposób bezkarnie za przeproszeniem: Można sobie roz****dalać Crystala, bo jest się adminem i nie musi się traktować userów równo z sobą.

Ale kogo nie traktuję równo ze sobą? Wlepiałam warny i sobie, i Yuki, na którą się tak wszyscy rzucają, i wielu innym osobom bez względu na to, czy kogoś lubię, czy nie. Nie wiem, w czym widzisz to "roz****dalanie", skoro zajmuję się głównie pracami "porządkowymi"? Większość atrakcji organizuje Daisy i sama je ocenia, nie ma więc żadnego kolesiostwa, a jak już ja coś robię, to jest to robione uczciwie i w prosty do udowodnienia sposób. O co Ci do licha chodzi?

Cytat:
Jeżeli masz faktycznie taki k**ewski ból dupy a od tego zależy to jak funkcjonujesz w roli admina, to wyjdź na spacer, ochłoń. Ja chętnie zrobię to samo i przestanę krzywić swoją mordę na to jaki świat jest nie fair. Cóż, ale przynajmniej ode mnie nie zależy porządek na chacie. (Może to i lepiej.)

Pisałam o tym wyżej. Jak jestem wściekła, to tu nie wchodzę, bo po co? Szkoda nerwów i moich, i wszystkich pozostałych. Ode mnie porządek zależy i gdybyś bywał częściej w dzień, a nie jedynie nocami, wiedziałbyś, że ban ode mnie to ostateczność. ZAWSZE ostrzegam zanim takiego wlepię. Jeśli ktoś ignoruje ostrzeżenia, to co więcej mogę zrobić?


Co do Clessa wypowiadałam się na czacie. Nie mogę zbanować moderatora, ale możesz mi wierzyć, że upomniałam go prywatnie.

Cytat:
"Daf zwołał bandę fochniętych debili"

A czegoś takiego nigdy nie powiedziałam. Nie wkładaj mi w usta nie moich słów.
_________________





  :
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 23:45   

Cytat:
- Stękanie zdechłego psa, którym jesteś.


Zdychającego, w gwoli ścisłości.

Cytat:
- Próby udowodnienia mi, że sam fakt, że jestem "gimbusem" uniemożliwia mi posiadania własnego zdania.


Nie jade po gimbusach jako takich, bo każdy był gimnazjalistą. Określenie gimbosometru tyczyło się negatywnego stężenie uczuć jako ogółu. To nie było pianie do gimnazjalistów Dragg, a sformuowanie negatywnego uczuć.

Cytat:
- "Daf zwołał bandę fochniętych debili"


Bo jesteś debilem. Niczym więcej jak trollem nagminnie łamiącym regulamin i to zawsze kiedy się tylko pojawiałeś. Twoje zdanie dla mnie jest warte tyle co... albo nie będe dalej komentować.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-09-28, 11:47   

Rozmowa z Kyuu odbyta na podstawie wszystkiego, co pisaliście w tym wątku oraz kilku dodatkowych SS. Poniżej macie sprawozdanie i kilka nowych zmian, postanowień.

1. ODEJŚCIA GRACZY
W Polsce obowiązuje niepisana zasada, że o zmarłych nie mówi się źle. Coś podobnego wprowadzamy na Crystalu. Jeśli ktoś odszedł dobrowolnie, nie ważne czy robiąc z tego cyrki, czy nie, ale ostatecznie ODSZEDŁ, jego sprawa zostaje zamknięta. Jaki sens ma roztrząsanie tego i plucie się o kogoś, kto już tu nie gra?

2. "CRYSTAL UPADŁ"
Każdy ma prawo do własnego zdania, jednak należy pamiętać, żeby nie narzucać go innym. Jeśli grupka kilku osób uważa, że forum powoli ginie, mogą tak sądzić, jednak nie ma powodu rzucać się na nich z pazurami i przekonywania na siłę, że to nieprawda. Tak samo w odwrotnej sytuacji.
W tej sprawie chciałabym jeszcze dodać, że będziemy mieć nową zasadę. Jeśli sądzisz, że coś się sypie, ale kompletnie nie masz żadnego pomysłu, jak to naprawić i informujesz nas o tym bez potrzeby, daruj sobie. Stwierdzenie, że Crystal pada będzie brane na poważnie od osób, które w sposób cywilizowany pokażą na to dowody, a także podsuną jakąkolwiek propozycję, jak temu zaradzić. Bo same płacze pana X, że dzieje się źle, nic nam nie dadzą, a jedynie popsują atmosferę.
Dział "Propozycje" istnieje po to, by otwarcie zamieszczać w nim własne pomysły na to jak ulepszyć Crystalka. Dodać coś, rezygnować z czegoś lub dokonać na czymś zmian. Tam też proszę śmiało zakładać tematy pod warunkiem, że masz KONKRETNE propozycje, a nie "Ej, sypie się forum, to wina X i trzeba go teraz publicznie obrzucić pomidorami, ale ja sam nic mądrego nie wymyślę".
W każdym razie Loca nie krępuj się i twórz swoją propozycję, bo coś podobno masz do zaoferowania, a my po jej ukazaniu wyraźmy swoje zdanie w sposób niełamiący regulaminu ;)
Co Daisy sądzi o "upadaniu" Crystala? Myślę, że kompletnie nie chodzi o sprawy PBFowe, bo atrakcji u nas pod dostatkiem, tylko tą napiętą atmosferę, która ostatnimi czasy zawisła nad chatango, o czym wiem z relacji, bo SB nie daje mi takich rozgrywek (dzięki shotboxie xd).

3. CHATANGO
Forum PBF bez chata mogłoby istnieć, ale byłoby jeszcze bardziej wymarłe i nie byłoby żadnych relacji między graczami, które powinny nas łączyć (nie dzielić!). Moja wychowawczyni mówiła, że w klasie z 25 osobami nie da się funkcjonować bez grupek, a co dopiero na naszym ok. czterdziestoosobowo aktywnym forum. Grupki były, są i będą, ale należy żyć w harmonii z innymi tak, by nie zamykać się w nich, rozmawiać ze wszystkimi oraz ciepło przyjmować zwłaszcza młodziaków, którzy potrzebują takiej pomocnej rączki, żeby wczuć się w nasz klimat. Oczekuję od Was i siebie, że tak będą teraz wyglądać rozmowy zarówno na chatango jak i SB :3

4. ZMIANY W CHATANGOWYCH MODACH
Postanowiłyśmy z Kyuubi wziąć kilku nowych modów, którzy będą mieli najważniejsze cechy, a więc: są w miarę często, bezstronnych (a za tym idzie niezamykanie się w grupkach), nie dają się łatwo wyprowadzić z równowagi, są lubiani przez większość userów no i nie mają złej opinii. Nowymi moderatorami, którzy będą pilnować, żeby na chatango było przyjemnie i nie było "równych&równiejszych", zostają: Chmurek, GallAnonim, Alister.
Natomiast stanowisko to traci Misora, bo jest bardzo rzadko oraz Ellthariss, a powód znajdziecie niżej.

5. WARNY ZA OSTATNIE WYDARZENIA
- Dragg, kara: warn, powód: niepohamowane słownictwo.
- Elltharis, kara: warn i zdjęcie stanowiska moda na chatango, powód: obrażanie innych oraz niepohamowane słownictwo.
- Kyuubi, Yuki, Dafiar, kara: warn, powód: podjudzanie flejmu, a tym samym branie w nim udziału i psucie atmosfery.
Uwaga! Wszystkie te warny możecie odpracować!

DODATKOWO: Proponuję wysłuchać propki Feliego i podobne sprawy rozstrzygać w "Sądzie", a dodatkowo zwalczać najdrobniejsze flejmy od samego zalążku, bo z czym większe tym trudniej je pokonać.

Wątek zostaje otwarty, ale mile widziane będą tu JEDYNIE kulturalne pytania do administracji bez wtrącania się osób trzecich, jeśli uważacie, że coś zostało pominięte lub macie jakieś zażalenia w związku z powyższymi decyzjami.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-28, 13:26   

Nie mam pytań, ale chciałam przeprosić każdego, kto poczuł się urażony przeze mnie, zwłaszcza Dafa ._.
I ten... Jak daję Wam warny, czy nawet bany, to nie dlatego, że Was nie lubię, bo Was lubię, ale czasem jesteście wstrętni :c
_________________





  :
     
Loca-Loca


Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 188
Wysłany: 2014-09-28, 17:31   

Skoro sprawa jest już rozstrzygnięta, to nie będę drążyć pewnych spraw.
Jestem zadowolona z tego, jak zostało to rozstrzygnięte i odebrania pewnym użytkownikom ich stanowisk, oraz dania zaufanym, rozważnym osobom pozycji moderatorów.
Jeżeli chodzi o moją propozycję, coś pojawi się na dniach. Wydaje mi się jednak, że kilka osób źle zrozumiało mój pomysł, ale cóż - zobaczycie w odpowiednim temacie. Póki co idę się kurować.
No i ten.. Oby tylko tak dalej.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.