Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2015-05-23, 21:20
Hej ho, hej ho, do jaskiń by się szło...
Autor Wiadomość
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-07-02, 12:31   Hej ho, hej ho, do jaskiń by się szło...

I tak oto po długiej przerwie od kopania znów pojawiłem się przy wejściu do jaskiń. Nie byle jakich jaskiń, a całej sieci dawno opuszczonej kopalni, która podziurawiła wszystkie pobliskie wzgórza, tak że teraz te były prawie jak ser szwajcarski. Na ramieniu miałem swój kilof, pięknie wyczyszczony, błyszczała się na nim każda rysa która pojawiała się przy okazji kontaktów z co twardszymi kamieniami. Swoim zwyczajem spojrzałem na słońce osłaniając oczy ręką, zupełnie jakbym patrzył na nie po raz ostatni i ruszyłem przez korytarz. Z jakiegoś powodu dobrze zakonserwowane oświetlenie wciąż tu działało, zupełnie jakby ktoś w elektrowni nie zauważył że nikt nie powinien go używać i na zdrowy rozum powinno się odciąć ten przewód od całej sieci energetycznej... nikt jednak na taki pomysł nie wpadł i dobrze. Okratowane lampy wisiały pod sufitem na belkach podtrzymujących strop, dzięki temu światłu nie gnieździły się tu typowo jaskiniowe pokemony jak Onixy, czy dużo mniejsze Zubaty. Można tu za to było spotkać wielkie niedźwiedzio podobne Ursaringi. W związku z tym nie było co wrzucać na luz i trzeba było być cały czas czujnym. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą Schroomisha, Chimchara i Arona... ten ostatni nie koniecznie miał służyć do obrony. Tak czy inaczej po przejściu jakiegoś kilometra skręciłem w jeden z bocznych korytarzy, tu nie było już oświetlenia.
- Chimchar pokaż się. - Wypuściłem małpiszona, samą swoją obecnością nieco rozjaśniał tunel, nie na tyle by wszystko dokładnie widzieć, ale zdecydowanie na tyle by nie potykać się o kamienie leżące na ziemi. Wraz z tą mini eskortą ruszyłem naprzód, jednak już po kilkuset metrach korytarz zakończył się ścianą o nieregularnym kształcie, zapewne tunel drążyli przy użyciu dynamitu, czy innego środka wybuchowego.
- Stań z boku i uważaj żebyś nie dostał niczym. - Pouczyłem Chimchara, a ten posłusznie stanął pod ścianą gotów w każdej chwili zrobić unik. Wziąłem zamach i uderzyłem z całej siły w skałę, lity granit... odłupał się zaledwie malutki kamyczek, w ten sposób to można by tu kopać i kopać, a i tak byś się nie dokopał.
- Aron, potrzebuje pomocy. Słuchaj użyj head smash by nieco rozkruszyć te ścianę, przed wyjściem oglądałem mapy geologiczne tej okolicy i granit powinien się skończyć kilkanaście metrów w tamtą stronę, spróbuj się przebić. - Pokemon słysząc to kiwną swoją małą główką i przywalił potężnym atakiem, drugi raz, trzeci i nagle z tej ściany odpadł dosyć spory kawał granitu, gruby na co najmniej pół metra, za nim jednak nie było granitu, była tam jaskinia...
- Chimchar postrzelaj trochę emberami po tym... - pokemon wystrzelił kilka ataków w różnych kierunkach, jaskinia nie była duża, w każdym razie jak na jaskinie, wymiarami przypominała dwa autobusy miejskie złączone ze sobą ścianami bocznymi, tak duży kwadratowy obszar, oczywiście ze stalaktytami, stalagmitami i stalagnatami... chyba to ja pierwszy odkryłem to miejsce. Innych wejść nie było widać, a zresztą nie było tutaj nawet pokemonów... niepewnie wszedłem do jaskini i w świetle emitowanym przez mojego ognistego pokemona rozglądałem się dookoła. Nagle zobaczyłem że coś wystaje ze ściany w miejscu gdzie przed chwilą kopał Aron... uznajmy że on kopał. Wcześniej nie zauważyłem tego, ale teraz było wyraźnie widać że to coś to raczej nie jest zwykły kamień. Szybko wykopałem to coś kilofem i przyjrzałem się, to było... (teraz panie modzie, co to było?)
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-07-02, 14:11   

 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-07-02, 14:11   

No, teraz stałeś się pełnoprawnym archeologie!
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.